תסרוקות שונות לגברים

הזמנים השתנו מהימים בהם נראו רק נשים המתהדרות בתסרוקות שונות כדי להיראות מושכות וחינניות. עם התפתחות התסרוקות שהתרחשו בעשורים האחרונים, גברים גם המציאו תסרוקות יצירתיות כדי לגרום להם לחלוק את אותה פלטפורמה עם נשים בתספורות שונות לגברים.

ישנם תסרוקות שונות לגברים, הכוללות את אלה לשיער ארוך, סגנונות לשיער קצר, גזרות לשיער מתולתל ותסרוקות רבות אחרות לסוגי שערות שונים. ישנן התספורות מעוררות ההשראה, היצירתיות והחדשות ביותר בתסרוקות הכוללות את הקוקו, לחמניות, חרוזים, צמות, וכמובן פומפדורס הישנים.

מספרות מקצועיות נכנסו גם הן למערכה והגיעו עם תסרוקות אקסקלוסיביות וחדשניות שהיו בין הטרנדות והפופולריות. ישנן תספורות שונות לגברים עם שיער שחור ארוך, במיוחד לגברים שחורים, שהם תכליתי וקל לעיצוב. להלן 15 סגנונות תספורת שונים לגברים ייחודיים וכדי להוסיף סגנון, תזדקק לכישוריו של ספר מקצועי.

תסרוקות שונות לגברים

#1: תסרוקת קצרה וקוצנית

תסרוקת קצרה קוצנית

השיער מוברש לצד אחד, קוצץ, באמצעות ג'ל איכותי ונפרד בצורה מסודרת למראה נקי וקריר. הצדדים יכולים להיות דוהה להוסיף לסגנון.

#2: הגב המפוצץ

הגב המפוצץזוהי אחת מתספורות הגברים השונות, המתאימה במיוחד לבעלי שיער גלי. השיער נושף ומסורק לאחור כשהצדדים נפרדים ודעך לאזור ממש סביב האוזניים. זקנים יכולים להוסיף לזוהר תסרוקת זו.

מס '3: טפטים תחתונים עם דהייה

חיתוכים תחתונים עם דהייה

זהו אחד האחרונים בין גברים לתספורות שונות שהפך לפופולרי. השיער בחלקו העליון מעוצב בפאר והצדדים תחתונים ומתפוגגים כדי לגרום לגברים להיראות גבריים.

#4: צד מתולתל נפרד

צד מתולתל נפרד

תסרוקת שונה זו לגברים מיועדת גם לבנים, עם שערות מתולתלות המעוצבות מבולגנות בצדדים עם פרידה. התסרוקת שלו נראית נהדר לבעלי עצמות הלסת והלחיים הבולטות.

#5: תספורת בלונדינית דוהה

תספורת בלונד דהייה

גברים עם שיער קצר יכולים להתהדר בקלות בתסרוקת זו, שבה השיער נחתך קצר מאוד ומסורק לפנים, כשהצדדים מצטרפים לזקן.

#6: תסרוקת פריזזי בזרימה חופשית

תסרוקת Freeflow Frizzy

התספורת השונה הזו לגברים היא חסרת דאגות, שבה השערות המתולתלות מכסות את כל הראש בסגנון מבולגן. השיער נעשה מקורזל על ידי הוספת מרקם. בני נוער יכולים לעקוב אחר סגנון זה בעת השתתפות במסיבות או במסיבות במכללה.

#7: תסרוקת קצרה עם דהייה תחתונית

תסרוקת קצרה עם Fade Undercut

גברים יכולים לסבול את התסרוקת העדכנית ביותר כך שתיראה אטרקטיבית, כשהצדדים מעוצבים עם דהייה וחיתוך, והשיער מלמעלה קצר מאוד.

#8: תספורות ארוכות במרכז הפרידה

תספורות ארוכות במרכז פרידה

אין צורך במיומנות כזו כדי להתהדר בתספורת זו, וניתן לטעון שאחת התספורות השונות לגברים. השיער הארוך נפרד באמצע ושני הצדדים בעלי זרימה חופשית של השיער ממש מעבר לכתפיים.

#9: הטייפר הקלאסי

9 הקלאסי הטייפר

תסרוקת זו היא עוד אחת מהתסרוקות השונות של הגברים, כאשר השיער מחודד בחלקו העליון כשהצדדים נשמרים כפי שהם. זקן יכול להוסיף לסגנון.

#10: מסרק מתולתל מעל תסרוקת

מסרק מתולתל מעל תסרוקת

גברים עם שיער מתולתל יכולים לספור את התסרוקת הזו בלי הרבה התעסקות. השיער מסורק בצד אחד והצד השני נפרד מעט, מבלי להשאיר קו ברור.

#11: תספורת קצרה שכבתית

תספורת קצרה

השיער קצוץ ומרובד עם מוצר סטיילינג להיראות מגניב ומושך לגברים שרוצים להתקדם בסטייל.

#12: התספורת הרועשת והקצוצה

תספורת שאגית וקצוצה

זהו אחד התסרוקות השונות של גברים עם שיער ארוך. השיער קצוץ ומעוצב למראה מדובלל. תסרוקת זו מיועדת גם לבני נוער.

#13: דהייה מגניבה

דהייה מגניבה

להלן תסרוקת לגברים ולנערים שבהם הצדדים בעלי דהייה ניכרת, המתערבבים עם העור סביב האוזניים. התספורת שלו היא אחת המגניבות.

#14: הסגנון הקצר והפשוט

הסגנון הקצר הפשוט

תסרוקת זו היא פשוטה, שבה השיער בעל נפח נוסף ומעוצב עם מוצר איכותי.

#15: תסרוקת קצרה תחתונית

תסרוקת קצרה תחתונית

זוהי אחת התסרוקות המגניבות והנקיות ביותר, שבהן הצדדים תחתונים כדי לתת מראה נועז וחם.