סוגים שונים של סגנונות פרם לבנים

ההגדרה לאופנה משתנה תמיד לאחר תקופה מסוימת. הייתה תקופה שבה נשים מתנסות בסגנונות חדשים ובוחרות במגמות שגורמות להן להיראות אחרת בכל פעם. בימינו אלה, לגברים יש את הזכות לנסות מבטים שונים מבלי ליפול טרף לדעות קדומות. גברים נהגו לחיות את חייהם עם מה שהם נולדים איתו ואף פעם לא הייתה להם הזדמנות להפוך למשהו אחר גם אם הם רוצים את זה מאוד. בעולם המודרני הזה, אם אתה נולד עם שיער חלק באופן טבעי, אינך צריך להגביל את עצמך מלנסות סגנונות מחוץ למרקם השיער שלך.

למרות שיש שיער מתולתל די קשה תוך שמירה, הסגנונות המדהימים שיש למרקם להציע יכולים לפצות על זה. אם אתה רוצה לנסות שיער מתולתל אז אתה יכול לנסות פרם.

סוגי אישורים לבחורים

Perm הוא קיצור של גלי קבע. זהו תהליך של הפיכת השיער החלק או השיער שלך באופן טבעי מכל מרקם לשיער מתולתל או גלי. זוהי טכניקה הגונה המבטיחה בריאות תקינה של שיערך בניגוד לטיפול בתלתלים אשר במקרים מסוימים עלול לפגוע בשיערך. ישנם מספר סוגים של היתרונות בשימוש אך שתי שיטות נפוצות ביותר.

פרם חם

פרם חם הוא טיפול בשיער שלך בכמות מסוימת של חום לאחר מריחת תמיסה חומצית. יישום הפתרון החומצי מיועד לפירוק קשרי הדיסולפיד בשיער. השיער מטופל במוטות מבוקרים יחד עם חום אינפרא אדום, כך שניתן לעצב אותו בצורה פשוטה ותלתלים רצויים.

פרם קר

אם אינך מעריץ שיש חום מסביבך או אם אתה חושש שהחום עלול לפגוע בשיערך, תוכל לבחור את הסיר קר. בטכניקה זו, קשרי הדיסולפיד נשברים בתמיסה אלקליין המכילה אמוניום תיוגליקולאט. פתרון זה משנה את מבנה החלבון בשיער שלך והופך אותו לגמיש יותר. לאחר מכן תוכל להכין תלתלים בעזרת מוט פלסטיק שתוכנן במיוחד. לאחר הטיפול, מוחל פתרון נטרול על השיער בכדי להביא את ה- pH לנורמלי ולתת לשיער להתחבר מחדש.

יתרונות וחסרונות של טכניקות הפרמינג

גם לפרם החם וגם לפרם הקר יש יתרונות וחסרונות.אמנם פרם חם הוא פחות תחזוקה לעומת פרם קר, אך לא ניתן להתעלם מהסכנה של צריבת הקרקפת בזמן החימום. כשהטמפרטורה נמוכה כדי להימנע מאירועים כאלה, אתה מפספס את המעלית בשורשים. טכניקה נוספת פועלת כחלופה מושלמת לפרם חם. פרם מושרש הוא טכניקה בה מתבצע שיער עד 2 סנטימטרים של שיער מהקרקפת.

מצד שני, פרם קר הוא מאוד במחיר סביר וגורם מעט מאוד נזק לך או לשיערך. בצד השלילי, התלתלים שאתה מקבל עם טיפול זה הם קלים יותר והם פחות טבעיים למראה. באופן יחסי תלתלים אלה אינם נמשכים זמן רב יותר מאשר תלתלים שאתה מקבל עם סלסול לוהט.

גורמים מרכזיים לתוצאה של פרם שיער

1. יישום הפתרון הכימי

הפתרון החומצי המשמש בתירס חם פועל בצורה הטובה ביותר על שיער עדין ודק ואילו הפתרון הבסיסי המשמש בפרם קר עובד נהדר על שיער חזק וגס יותר.

2. טכניקת גלישת השיער

גודל המוט בו אתה משתמש מגדיר את עובי ואורך התלתלים. המוטות הקטנים בדרך כלל נותנים תלתלים הדוקים ושווים יותר. תהליך גלישת השיער קובע את אטימות התלתלים בעזרת ניירות הקצה.

שיטות Perm מפוארות

הבה נבחן סגנונות פרם מפוארים שונים.

1. פרם דיגיטלי

Perm דיגיטלי

מָקוֹר

זהו סוג של פרם חם המעניק תלתלים רכים יותר. הגלים באמצעות טיפול זה בולטים מאוד כאשר שיערך יבש ומשוחרר כשהוא רטוב. זה משנה ביעילות את האיפור הכימי של השיער שלך.

2. פרמיקה קרמית

פרם קרמיקה

מָקוֹר

זהו סוג אחר של פרם חם המספק תלתלים מוגדרים ומתמשכים יותר. הטכניקה דורשת חום גבוה בהשוואה לפרם דיגיטלי והיא מקטינה ביעילות את אורך השיער הכללי. בשל הטמפרטורה הגבוהה, הטכניקה עלולה לגרום נזק כבד לשיער. מומלץ להשתמש בטכניקה זו על שיער חזק וגס יותר.

3. גל/פרמ גוף

Wave_Body Perm

מָקוֹר

עוד סוג של פרם חם שיוצר גלים מדורגים רופפים לחלוטין. טכניקה זו אינה מקטינה את אורך השיער הכללי בניגוד לשיטות פרם חמות אחרות ולכן זה אידיאלי לשימוש על שיער קצר יותר. אתה יכול לקבל את המראה הרך והרצוי שלך עם הפרם הזה לאחר שהיית סבלני במשך שלוש שעות שזה משך הטיפול.

4. פרם קלאסי

פרם קלאסי

מָקוֹר

הפרם הקלאסי הוא הפרם הקרה המסורתי. מוט הפרם בו אתה משתמש קובע את עובי ועוצמת התלתלים שלך. היתרון הגדול של הפרם הזה הוא שהוא מתאים באופן מושלם לכל סוגי השיער. תהליך זה אורך גם עד שלוש שעות.

אישורי יפנית וקוריאנית

שתי התנאים הללו הם וריאציות פופולריות של סלסול חם. התספורת הקוריאנית מביאה למראה כבד יותר עם תלתלים מוגדרים יותר ואילו לפרם היפני יש סגנון מסולסל ומעורר.

קיבלת עד כה הסבר מתוחכם על מהו פרם וכיצד להשיג אותו. הדבר החשוב הבא לאחר שתקבל טיפול פרם הוא לבחור את הסגנון המתאים לך ביותר.

15 המוביליםשערות Perm לבחורים

1. שיער מתולתל עם חלק קשה

שיער מתולתל עם חלק קשה

מָקוֹר

סגנון זה נותן יתרון מסקרן לשיער המתולתל שלך. בחר אזור רחב יותר עבור החלק העליון של הראש שלך וקצץ את הצדדים ואת החלק האחורי של הראש עם התחדדות הגונה. כדי להפוך את התלתלים שלך לכובשים יותר תן חלקים קשים בצדדים הגזומים. ישנן וריאציות לחלקים. אתה יכול ללכת על אחד או כמה שאתה רוצה. שמור את המקדשים ואת הזבובים תואמים את הצדדים המחודדים.

2. שיער מתולתל עם דהייה

שיער מתולתל עם דהייה

מָקוֹר

דהייה ידועה במייקאובר הקלאסי שהיא מביאה למראה של האדם. זה הולך די טוב עם שיער מתולתל ללא כל ספק. עם זאת, עליך להיות מודע לאורך שעליך להשאיר לצדדים ולחלק האחורי של הראש. השתמש במברשת עגולה אם בא לך לסרק אך עדיין נראה טוב אם תשאיר אותה פנויה. תן כמה פוני ליפול על המצח שלך. אתה יכול לנדנד את הסגנון הזה עם או בלי זקן.

3. מתולתל מתולתל

תחתון מתולתל

מָקוֹר

בדיוק כמו דהייה, חתך תחתון הוא עוד תספורת קלאסית שנמצאת במגמה במשך עשרות שנים. הסגנון הבולט הזה בשילוב שיער מתולתל סמיך הופך את המראה שלך למשוך יותר. תנו החלקה מסודרת לצדדים עם שיער עבה יותר קרוב למעלה ודק יותר לאוזניים. שמור על החלק האחורי של הראש אחיד עם הצדדים עם שיער דק מתחת לעורף. כשמגיעים למעלה, משאירים את השיער סמיך וארוך. זה נראה מסודר גם אם אתה לא רוצה לסרק. תן כמה פוני ליפול על המצח שלך למראה מתוחכם יותר.

ארבעה.פומפאדור מתולתל

פומפאדור מתולתל

מָקוֹר

פמפדור בחלק העליון תמיד מעלה את הסגנון שלך לשלב הבא. אתה יכול לקבל את הצדדים ואת הגב לרמה הרצויה אך לעולם לא יעלה על החלק העליון. החלק העליון חייב תמיד להיות עבה וארוך במיוחד בחזית. אם אתה אוהב לשמור על הצדדים והגב קצר תן סגנון דהוי. יש למרוח ג'ל או מוס שיער איכותי ולתת לו להתייבש. השתמש במסרק או במברשת ליצירת פמפדור מלפנים. שמור על המקדשים והפזורים מסודרים וחדים. אתה יכול לתמוך בסגנון עם זקן אם תרצה.

5. חתך קערה מתולתלת

חיתוך קערה מתולתלת

מָקוֹר

המטרה העיקרית של סגנון זה היא לכסות את הראש בשיער בצורה הכי שובה לב שאפשר. אתה לא צריך לקצר מכל צד אבל ודא שהקצוות שלך מסודרים כך שהם לא יצמחו מצורתם. שמור גם על הצדדים החדים. החל מוס או ג'ל לשיער באיכות טובה ועיצב את שיערך בצורה מסודרת בעזרת האצבעות. תן לשיער בחזית להישאר על המצח שלך עד שהוא מגיע לגבות שלך. עליך לשמור על הקצוות מטופחים כדי להימנע מקצוות מפוצלים.

6. גלי סליק בחזרה

גלי סליק חזרה

מָקוֹר

זהו אחד הסגנונות המסקרנים אך הרב -תכליתיים שאדם עם תלתלים או גלים יכול לאמץ. נתת לשיער שלך לצמוח לאורך ארוך, תן לנו לומר לכתפיים שלך. מרחו כמות טובה של ג'ל או מוס לשיער וסרקו את השיער בצורה יפה על הגב. כפי שאתה מודע גב חלקלק הוא המקום בו אתה שומר את השיער שטוח לקרקפת. בגב החלקלק הגלי, לעומת זאת, קצוות שיערך לא נחים אלא עומדים מעט. סגנון עשיר זה יכול לתת מראה מדהים בכל מיני בגדים.

7. חלק צד גלי

חלק צד גלי

מָקוֹר

סגנון זה הוא אמנותי וקלאסי בו זמנית. אתה יכול לקבל פרידה מושלמת מבלי שתצטרך לקצר את שיערך. תן לשיער שלך לצמוח לאורך שאתה רוצה. החל מוצר עיצוב באיכות טובה שיאפשר לך לתקן את שיערך בקלות. השתמש במברשת עגולה כדי לעצב את השיער בצורה מסודרת. צרו פרידה קרוב יותר לצד ותנו לשיערכם לזרום משני הצדדים. אם יש לך אורך ארוך אז הפרידה הזו אולי לא נראית לעין אבל השיער נשען על שני צדדים מנוגדים. אתה יכול לנדנד את הסגנון הזה ללא זקן אבל זה הופך אותו למשכנע יותר אם אתה יכול לנסות זקן בוגר.

8. שיער גלי ועבה

שיער גלי קצר ועבה

מָקוֹר

סגנון זה מאפשר לך להיכנס בחסד שווה לפגישת משרד או למסיבה. זה מתאים באופן מושלם לכל סוגי הלבוש. אם אתה חובב שיער קצר או אם אתה מנסה מראה חדש אז זה מומלץ בחום. גזרו את השיער קצר מלמעלה אך וודאו שהוא סמיך. חותכים את הצדדים ואת החלק האחורי קצת פחות מהחלק העליון ושומרים על הקצוות מסודרים. מרחו ג'ל או מוס לשיער ועיצבו את השיער בעזרת האצבעות. אם אתה רוצה ללכת על זקן זה גם עובד מצוין. התחל באורך קטן ואז חקור סגנונות שונים.

9. תלתלים צמודים קצרים

תלתלים צמודים קצרים

מָקוֹר

גברים רבים אוהבים תלתלים קצרים יותר שקל לנהל אותם. התלתל ההדוק והקצר הזה הוא סגנון כזה שלא תצטערו עליו. כפי שהשם מציין, לא תצמיח את שיערך ארוך מדי. שמור על הקצוות מטופחים למראה מסודר. החל מוצר עיצוב באיכות טובה ושמור על השיער בצורה יציבה. אתה יכול לנסות וריאציות שונות לסגנון זה גם כן. אתה יכול ללכת על צביעת השיער שלך בצבע שבחרת.

10. בוב מתולתל

בוב מתולתל

מָקוֹר

באמצעות סגנון זה, אתה יכול להתהדר בשיער העבה המתולתל שלך בצורה הטובה ביותר. תן לשיער שלך לצמוח עד האורך המרבי. אתה לא רוצה לקצץ שום אזור מכיוון שסגנון זה דורש שיער בעל עובי טוב. השתמש בג'ל או מוס שיער באיכות טובה ועיצב את שיערך בצורה מסודרת באצבעותיך. תן לשיער לנוח מכל הצדדים, אפילו על פניך. הסגנון עובד בצורה מושלמת עם או בלי זקן. אז זה תלוי בך אם אתה רוצה להוסיף זקן או לא.

11. Rock Star Wavy Lob עם הדגשים

Lob Wavy Lob של רוק סטאר עם הדגשות

מָקוֹר

את התסרוקת הנפוצה ביותר שתוכל למצוא אצל נשים, האונה, יכולים להגיע לגברים עם מעט התאמות לכאן ולכאן. אתה צריך ליישם את המוצר המאט האיכותי ביותר כדי להשיג את מראה כוכב הרוק הפופולרי הזה. אתה יכול גם לנסות מוצרי שיער מהימנים שיכולים להגדיל את הנפח הטבעי. סגנון מסקרן זה נראה משכנע לא פחות עם או בלי זקן. אז אל תהססו להתנסות קצת.

12. לחמנייה מאן

לחמנייה מאן

מָקוֹר

לחמנייה גבר עם שיער מתולתל יכולה לתת לך את המראה של לוחמי הוויקינגים האכזריים. תן לשיער שלך לצמוח לאורך עד למקסימום עם קצוות מטופחים בצורה מסודרת. החל מוס שיער באיכות טובה כדי להתמודד בקלות עם השיער שלך. השתמש במסרק וסרק היטב את כל שיערך בחלק האחורי של הראש. השתמש בגומייה או חוט להכנת פוני. לקשור קשר עם הפוני הזה כדי להשיג לעצמך לחמניה לגבר. סגנון זה יכול להיות מסקרן יותר עם זקן. אז אם אתה יכול לגדל זקן בוגר אז אתה יכול ללכת על זה.

13. תלתלים ארוכים עם מרקם

תלתלים ארוכים עם מרקם

מָקוֹר

זהו סגנון נוסף שבו אתה יכול להתהדר בשיער המתולתל המעצר שלך. אתה כבר לא צריך לספר את השיער שלך לאחר גזירת הראש הבסיסית. מרחו מוס לשיער כדי לשמור על השיער מבריק ואטרקטיבי. אם השיער שלך חורג ממפלס הכתף שלך ומגיע לחזה שלך, מומלץ לשמור על פנייך ללא שוליים או פוני המכסים אותו. אם אתה אוהב לנסות זקן אתה יכול ללכת לאורך קצר. אם אתה אוהב זקן ארוך אז זה עלול לסתור את הסגנון הזה.

14. ראסטות

ראסטות

מָקוֹר

שערות מתולתלות יכולות לסייע לך בצורה מצוינת להשיג ראסטות. אורך השיער שלך תלוי אך ורק בך. צור מחיצות קטנות על השיער שלך והתחל לייצר חששות. אתה יכול להשאיר את הפחדים האלה בחופשיות או לשלב אותם להכנת קוקו ענק או לחמנייה גברית. אם אורך השיער שלך ארוך, זה נראה טוב יותר אם אתה יכול לשלב את הראסטות. אתה יכול להיראות זקן אם אתה אוהב עם סגנון זה.

15. פרינג 'מתולתל

פרינג

מָקוֹר

סגנון פשוט אך בולט זה מאפשר לך להתהדר יפה בתלתליך החדים. שמור על הצדדים והגב קצרים אך לא דקים מדי. תן לשיער בחלקו העליון לצמוח לאורך עד בינוני ולתת טיפוח יפה לקצוות כדי למנוע קצוות מפוצלים. החל ג'ל שיער באיכות טובה ועיצב את השיער בצורה מסודרת. תנו למצח להיות מכוסה בשוליים. שמור על המקדשים והפיזונים מסודרים אך לא חדים מדי.

סיכום:

אם אתה נולד עם שיער מתולתל באופן טבעי אז ברור שאתה די מודע לאיזה סגנון הכי מתאים לך מההתחלה. לפעמים כמה סגנונות עשויים להפתיע אותך עם מהפך אדיר. כך שאין שום פגיעה בשמירה על ראש פתוח. למי שרוצה לנסות תסרוקות מתולתלות ללא תלתלים טבעיים אז מספר טכניקות פרם בטוחות לשיערך. הרשימה שלנו כאן מציגה את טכניקות הפרם הבולטות שבהן משתמשים לעתים קרובות למדי על ידי סטייליסטים רבים. לאחר שתסיים עם סלסול וודא שאתה בוחר את התסרוקת הנכונה להעלות את התלתלים האלה. השתמש ברשימה זו כהפניה שלך אך תמיד בברכה סגנונות חדשים. לעולם אינך יודע.