האם כל הנשים בוגדות?

האם כל הנשים בוגדות?

לא כל הנשים בוגדות, אבל בגידות בהחלט הפכה נפוצה יותר בימינו מכיוון שנשים לא צריכות להשלים עם גבר לכל החיים אם הן לא אוהבות, מכבדות ומרגישות משיכה אליו.

בעבר זה היה מביש להיפרד או להתגרש, אך לרוע המזל זה הפך להיות נפוץ ומקובל מאוד.

אם אינך רוצה להונות על ידי אישה, תוכל להפחית את הסיכויים לכמעט אפס על ידי:

  1. בחירת האישה המתאימה לך, במקום לקבל כל מה שתוכל להשיג.
  2. העמקת רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה שלה בכל מערכת היחסים, במקום לקחת אותה כמובנת מאליה.

הרבה חבר'ה פשוט מקבלים את כל מה שהם יכולים להשיג עם נשים וכתוצאה מכך, הם מוצאים את עצמם לעתים קרובות מנסים לגרום לזוגיות לעבוד עם אישה שאינה תואמת.

זוג שאינו תואם

כדי למנוע את עצמך במערכת יחסים עם אישה שאינה תואמת איתך, חשוב שתפתח את היכולת שלך למשוך נשים.כאשר אתה מסוגל למשוך נשים עם הביטחון והאישיות הכריזמטית שלך, אתה יכול לבחור עם נשים ותוכל לבחור אישה תואמת לחלוטין עבורך.

זוגות תואמים

צפו בסרטון הזה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכלו להשתמש בזה בכדי להשיג לעצמכם אישה תואמת ואז להימנע מרמות אחר כך במערכת יחסים ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, אפשר להיות מסוג הגברים שאישה לעולם לא רוצה לעזוב.

לא כל הנשים בוגדות, אבל כאשר אישה מודרנית מוצאת את עצמה בקשר עם גבר שהיא לא מאוד תואמת איתו, יש לה כעת אפשרות לעזוב או לרמות כדי להבטיח שיש לה בחור חדש ללכת אליו כשהיא נשברת עם הישן שלה.

מדוע אתה שואל אם כל הנשים בוגדות?

כשאדם שואל,'האם כל הנשים בוגדות?'זה יכול להיות בגלל שהאישה שהוא אוהב בגדה בו לאחרונה, חבר זה עתה בוגד בו או שהוא פתאום הבין שהוא מרומה על ידי רוב הנשים איתו.

כך או כך, כאשר נער מרומה על ידי אישה שהוא באמת אוהב וכואב כתוצאה מכך, זה רק טבעי שהוא הולך לשאול אם כל הנשים צפויות להתייחס אליו באותה צורה.

על פי נתונים סטטיסטיים שפורסמו בכתב העת Journal of Marital and Family Therapy (ארה'ב), 57% מהגברים ו -54% מהנשים מודים כי בגדו בשלב כלשהו בחייהם כשהם במערכת יחסים.

מעניין ש -74% מהגברים שנשאלו אמרו שהם ינהלו רומן אם הם ידעו שלעולם לא ייתפסו ו -68% מהנשים שנשאלו אמרו אותו דבר.

עם סטטיסטיקה מסוג זה, הוגן לומר שלא כל הנשים בוגדות ולא כל הגברים בוגדות, אך ברור שיש מעט מאוד הבדל בין המינים בכל הנוגע לבגידה.

לכן, אם אי פעם תשמעו מישהו אומר שנשים בוגדות יותר או שגברים בוגדים יותר, פשוט דעו שהן מבססות את זה על חוויותיהן האישיות.

באופן כללי, זה בערך אותו דבר כי גיליתי שרוב הנשים לא מוכנות להודות בגידות כי זה מזיק יותר למעמדה החברתי של האישה מאשר לגבר.

הייתי אומר שרמאות היא די הרבה אפילו בקרב גברים ונשים.

מה נחשב לרמאות?

האם היא בוגדת?

אז מה בעצם נחשב לרמאות?

זו שאלה שזוגות רבים במערכת יחסים לעולם לא ישאלו זה את זה מכיוון שהם לא רוצים לתת לאדם האחר את הרושם שהוא בסדר עם קצת פלירטוטים או חיבוקים בעת אינטראקציה עם המין השני.

אני חושב שזה מובן מאליו שקיום יחסי מין עם מישהו אחר כשאתה בקשר הוא בהחלט רמאות, אבל מה עם לנשק מישהו אחר, או לפלרטט עם מישהו אחר, או אפילו סתם לחשוב על מישהו אחר?

רמאות יכולה להיות פיזית או להיות רגשית, אלא אם כן שני הצדדים הסכימו בבירור על ציפיותיהם זה מזה, יש הרבה פוטנציאל להרגיז.

הרבה חבר'ה שפונים אליי בשאלות בנוסח,'האם כל הנשים בוגדות?'אוֹ'מדוע כל כך הרבה מחברותיי בגדו בי?'מצאו את עצמם במצבים שבהם הם רואים בהתנהגות הפלרטטנית של חברתם כבלתי מקובלת, ובכל זאת היא רואה את הדברים אחרת.

לדוגמא: בחור אחד הסביר לי שחברתו הפכה לחברים ממש טובים עם עמית לעבודה גבר שלה ובילתה איתו הרבה זמן מחוץ לעבודה.

הוא הרגיש שבילתה איתו כל כך הרבה זמן - לפעמים ישן על הספה שלו - היא בוגדת בו, אבל היא לא מצליחה להבין למה הוא מרגיש ככה כי החבר הגברי שלה הוא בדיוק חבר, והיה ' שום דבר לא קורה ”ביניהם.

אם זה מהדהד איתך, אתה צריך לשאול אם אתה באמת רוצה להיות בקשר עם אישה שיש לה ציפיות זוגיות שונות מאוד ממך.

באופן אישי, הייתי רואה זאת כהתנהגות בלתי מקובלת ואם חברה שלי (עדכון: התחתנתי לאחרונה עם חברה סקסית שלי, בת 22 שצעירה ממני ב -15 שנה רצתה אי פעם לישון על הספה במקום בחור מעבודתה, זו תהיה הפעם האחרונה שהיא תוכל לקרוא לעצמה חברה שלי.

עם זאת, אין לי בעיה שיש לה חברים גברים. יש לה הרבה חברים גברים. רק שהיא לא ישנה בבית שלהם! חברתי ואני ניהלנו את 'הצ'ט' על מה שאנחנו רואים כמקובל ובלתי מקובל וכתוצאה מכך, אף אחד מאיתנו לא מרגיש כאילו אנחנו צריכים להסתיר חברים אחד מהשני.

מה גורם לאישה לרמות?

אם אתה במצב בו ההגדרה שלך ל'רמאות 'שונה מהגדרת אשתך, קל מדי להחליק לדפוסי התנהגות שיחמירו את המצב.

לדוגמא: אתה עלול להיות חסר ביטחון וקנאה כאשר האישה שלך מקיימת אינטראקציה עם בחורים אחרים או מאשימה אותה בכך שהיא אוהבת בחורים שהיא מדברת איתם או אפילו מסתכלת עליהם. חשיבה, התנהגות ופעולות לא בטוחים אף פעם לא עוזרים לעולם לסיטואציה ורק מחמירים אותה מכיוון שנשים נמשכות לכוח הרגשי אצל גברים ונכבות על ידי החולשה.

אם אתה לא רוצה שאישה תרגיש צורך לרמות אותך בזמן מערכת יחסים, אתה צריך להיות סוג של גבר שהיא יכולה להסתכל עליו, ולא להסתכל עליו.

כגבר, באחריותך להדריך אותך ואת אשתך לתחושות עמוקות יותר של אהבה, כבוד ומשיכה זה לזה. אם אתה לא מצליח לעשות את זה בגלל שאתה עסוק מדי בלהיות חסר ביטחון ולנסות למנוע ממנה להסתכל על בחורים אחרים, היא באופן טבעי תתחיל להפסיק לאהוב איתך ועם חבר'ה אחרים יאהבו אותה יותר.

השורה התחתונה כאן היא שנשים נמשכות לגברים בטוחים שבטוחים בעצמם ובמה שיש להם להציע בזוגיות.

גברים עם ביטחון עצמי אמיתי ומאפיינים גבריים אמיתיים ואלפאיים הם גברים שיש להם למעשה בחירת נשים. אם אתה הגבר ההוא, האישה שבחרת להיות איתה בקשר תעשה כל שביכולתה כדי להבטיח שתבחר להישאר איתה בקשר.

מחשבות לבגוד בך לעולם לא יעלו על דעתה זמן רב מאוד, כי היא תמיד תזכיר (כי אתה תמיד תהיה 'הגבר' בקשר) שיש לה כבר את מה שהיא רוצה וצריך.

עם זאת, כל סוג של התנהגות שמגלה שאתה גבר חסר ביטחון או גבר שאינו בטוח בדרך כלשהי יגרום לה להרגיש פחות נמשכת אליך מינית ופתוחה הרבה יותר למחשבות לבגוד בך כשהיא בחברת גברים אחרים.

הנשים של היום יכולות ועוזבות אם הן לא מאושרות

נישואים בימים ההם

למרבה הצער, הגישה של ימינו למערכות יחסים אינה דומה לאיך שזה היה בשנות ה 1800, שם זה נחשב למביש לאישה להיפרד מגבר.

בימינו כל רמות החברה מעודדות באופן פעיל נשים להיפרד מגבר אם הוא לא מספיק טוב. אז, כשאישה לא מרוצה, היא פשוט יוצאת ומקבלת לעצמה גבר חדש.

הכרויות - יחסי מין לפני הנישואין

תוכניות טלוויזיה, מארחי תוכניות טלוויזיה, ידוענים, מורים ואפילו בני משפחה וחברים אומרים לנשים,'אם אתה לא מאושר, אז זרוק אותו!'וזה לתת לנשים את חופש הנפש לרמות אם הן רוצות בכך (כי מערכות יחסים אינן נתפסות ככאלה רציניות, אלא אם כן הן רציניות) ולזרוק בחורים שלא עומדים בשריטות.

האם אתה גורם לנשים לרמות?

באופן אישי, כל הסיבה שהקמתי את 'האדם המודרני' הייתה בכך שנרמתי מאהבת חיי ועברתי שנים של בדידות ודיכאון לפני שבסופו של דבר החזרתי את המוגו שלי.

במערכת היחסים עם הילדה שזרקה אותי, הייתי נזקק מדי, לא הייתי מספיק גבר בשבילה והיא, כמו רוב הנשים המודרניות, הבינה שהיא לא צריכה להישאר נאמנה לי. אז רימה אותי ואז זרקה אותי.

כשחברתי לשעבר בגדה בי ואז זרקה אותי, גם אני שאלתי,'האם כל הנשים בוגדות?'והיה מושבת מהרעיון של מערכות יחסים במשך שנים רבות בעקבות אותה חוויה.

הכאב שבשברי ליבי ככה היה פשוט יותר מדי. אני זוכר שחשבתי שאני עומד להישאר רווק ולבד לכל החיים כי נשים פשוט היו קשות מדי.

אז לא ידעתי מה בסופו של דבר הכנסתי לסרטונים כאלה שעוזרים כעת לגברים בכל רחבי העולם ...

אחרי שעברתי שנים של כאב ובדידות אחרי שרימו אותי ואז זרקו אותי, בסופו של דבר הבנתי שרק בגלל שאתה בקשר עם אישה, זה לא אומר שהיא מחויבת לדבוק בך ולא משנה מה.

אם בסופו של דבר תהיה בחור חסר ביטחון וחלש רגשית ולא תגרום לה להרגיש את מה שהיא רוצה להרגיש, בסופו של דבר היא תצטרך להתחיל לחשוב על עצמה ועל צרכיה. היא תזהיר אותך ותבקש שתשתנה, אבל אם שום דבר לא יקרה, היא באופן טבעי תתחיל לסטות.

האם יש לך את היכולת לשמור על קשר שנמשך לכל החיים?

איךאתהלהתנהג כשאתה עמוק במערכת יחסים עם אישה (כלומר עבר את שלב הדייטים הראשוני ושלב ירח הדבש)?

האם גרמת לנשים לרמות אתכם כי תמיד הרסתם לאט לאט את האהבה, הכבוד והמשיכה שאתם חשים אחד לשני, במקום להעמיק את זה ולהנחות אתכם ואותה את הרמות המתקדמות יותר של זוגיות?

אם אתה בחור חסר ביטחון (כלומר יש לך הערכה עצמית נמוכה, אל תראה את עצמך כבעל ערך רב ביותר עבור רוב הנשים, אתה לא מאוד בטוח במצבים חברתיים, אתה צריך אישה שתהיה עדינה רגשית איתך כי אתה רגיש וכו '), אז אתה בטח הולך לקנא בכל גבר אחר בחיי האישה שלך, גם אם היא רק חברים איתו.

חוסר הביטחון הזה עלול להוביל אותך להיות רכושנית מדי וחשדנית בכל מהלך שלה כשאתה לא בסביבה. כאשר היא רואה ללא הרף את הצד ההוא בך, המשיכה והכבוד אליך יצטמצמו בהדרגה עד שתתחיל להתאהב איתך.

כשזה יקרה, היא תיפרד ממך או תבגוד בך ואז תיפרד ממך. להיות חסר ביטחון במערכת יחסים עם אישה אף פעם לא מועיל. זה תמיד יוצר בעיות במקום לתקן אותן.

לדוגמא: ככל שבחור יחשוב, מתנהג ופועל סביב חברתו, יותר חסר ביטחון, כך היא מרגישה פחות משיכה כלפיו.

חוסר המשיכה שלה יוביל בדרך כלל להתנהג בדרכים (למשל למשוך את העניין שלה, להיות פחות חיבה וכו ') שמעוררת את חשדותיו עוד יותר וגורמת לו להיות חסר ביטחון עוד יותר ... וכך ממשיך מעגל הקסמים.

פתאום היא מפסיקה להקדיש לו את כל זמנה ומתחילה לבלות יותר זמן עם חברים אחרים. לאחר מכן הוא הופך לחסר ביטחון, קנאי, שולט ומגן והיא נופלת עוד יותר מאהבה אליו.

מה איתך?

האם אי פעם הרגשת חשדנית מכיוון שחברתך לא הגיבה להודעת טקסט די מהר, או לא הרימה את הטלפון שלה מיד למרות שידעת שהיא ערה וזמינה לדבר?

רוב הסיכויים שהיא הייתה במקלחת או עשתה משהו אחר באותה תקופה תמימה באותה מידה, אך חוסר הביטחון שלך הוביל לכך שדמיינת שהיא נמצאת עם גבר אחר או פשוט מאבדת עניין בך.

סוג של חוסר ביטחון לעולם אינו מועיל במערכת יחסים. בטח, אם היא שקרנית והיא תמיד מפלרטטת עם גברים אחרים, אז יש לך סיבה להיות חשדנית, אבל למה בכל זאת היית בקשר עם אישה כזו?

אם אתה רוצה להימנע ממערכת יחסים עם אישה לא מהימנה ולא תואמת, אתה צריך לבחור את הנשים שלך במקום לקבל את כל מה שתוכל להשיג בכל פעם שיש לך מזל מדי פעם.

יש נשים שמשתמשות בגברים לזמן מה ואז משליכות אותם

זכרו תמיד עובדה חשובה זו של הטבע: נשים נמשכות לזכרים אלפאיים בטוחים ובעוד שהם עשויים להשלים עם זכר פחות באופן זמני (למשל להשתמש בו בכסף, להשתמש בו כדי להתגבר על אקס, להשתמש בו לתשומת לב מסוימת וכו '), הם לעולם לא יהיו נאמנים לו באמת.

אם יגיע זכר אלפא ויהיה מוכן להתחייב כלפיה, היא תקפוץ כל כך מהר לספינה עד שהזכר הנמוך יותר לא יידע מה קרה.

אישה כמהה להיות עם בחור שיכול לגרום לה להרגיש משיכה עמוקה ורציפה עבורו. זה מסתכם בכך שאתה גבר מעוגל שמסוגל להעמיק את הכבוד, האהבה והמשיכה שלה לאורך זמן.

בימים אלה, אתה לא יכול לצפות מאישה שתישאר בסביבה רק בגלל שמערכת יחסים הרגישה טוב בהתחלה.

אם אינך רוצה להיות קורבן נוסף של רמאות נשית, עליך להיות ולהיות סוג של גבר שנשים אינן רוצות לבגוד בו.

זה אולי נשמע כמו הרבה עבודה, אבל זה בעצם הרבה יותר קל מאשר לעבור חיים של לחץ ודאגה מכך שאפשר לרמות אותו. כשאתה יודע שאתה מסוג הבחור שאישה לא תרצה לרמות בו, זה מאפשר לך להירגע ולהמשיך ליהנות מהחיים המשותפים.