האם נשים מוצאות גברים קרחים מושכים?

האם נשים מקריחות גברים קירחים?

התשובה לשאלה זו היא 'כן' ו'לא '.

לא כל הנשים על פני כדור הארץ חושבות שגברים קירחים אטרקטיביים, אך נשים רבות כן חושבות שגברים קירחים אטרקטיביים או פתוחים להרגיש נמשכים לגבר קירח.

איך אישה יכולה להיות פתוחה למצוא גבר קירח מושך? פשוט: אם הוא מושך אותה בדרכים אחרות (למשל, הוא בטוח, כריזמטי, בעל אווירה גברית, יכול להצחיק אותה וכו '), היא תרגיש נמשכת אליו מסיבות אלו.

האם נשים מוצאות בחורים קירחים מושכים?

כאשר היא מרגישה שהוא נמשך אליו מסיבות אלה, אז היא תתחיל להסתכל על הקרחת שלו באור חיובי יותר. היא תראה את זה כסקסי, חמוד או מושך כי זה חלק ממנו והוא הבחור שהיא מרגישה אליו הרבה משיכה.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד משיכה אישה לגבר באמת עובדת ...כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, אישה הייתה עוברת את החיים ואומרת,'אני לא יוצא עם קרחים,'אך כאשר היא פוגשת בחור שיכול למשוך אותה ולהדליק אותה בדרכים החשובות יותר (כלומר עם אישיותו, ביטחונו, האווירה שלו) אז היא תהיה פתוחה לחבב אותו למרות שהוא קירח.

אם הוא גורם לה להרגיש הרבה משיכה והיא מתחברת אליו מינית ובאמת נהנית מזה, אישה תשנה את דעתה לעיתים קרובות ותגיד,'אני מעדיף חבר'ה קירחים ... הם יותר סקסיים.'

קת הבדיחות הקירחת

'הבחור הקירח' הוא לעתים קרובות קת של בדיחות בסיטקומי טלוויזיה, סרטי קומדיה הוליוודיים ופרסומות טלוויזיה.

יוכח שהוא נכשל, מחליק ועושה טעויות סביב בחורים שיש להם ראש שיער מלא ומבנה גוף אתלטי. כשמדובר בנשים, הוא בדרך כלל יהיה הבחור שנדחה, נחמד מדי, עצבני סביב נשים ומפסיד לבחור החתיך עם ראש שיער מלא.

אם אתה צופה בפרסומות בטלוויזיה או פותח מגזין לגברים, תראה גם פרסומות לצמיחה מחודשת של שיער וצביעת שיער. המסר יהיה בעצם שעליך להיות בעל ראש שיער מלא ואין לך שיער אפור כדי להיות מושך לנשים.

איזה עומס של שטויות. ממש ערימה חמה ומהבילה של חרא כלבים.

עם זאת, גברים רבים נופלים על זה וחושבים שהם כבר לא מספיק טובים לנשים מכיוון ששיערן מתדלדל או שהם התקרחו לחלוטין.

כשחבר'ה שואלים את הנשים המעטות שהן מכירות בחיים את השאלה'האם נשים חושבות שגברים קירחים מושכים?'בדרך כלל הם יקבלו תשובות שליליות של,'לא באמת'אוֹ'לא, אני מעדיף בחורים עם ראש שיער מלא כדי שאוכל להעביר את הידיים דרכו.'

מדוע נשים מגיבות בדרך כלל באופן המצביע על כך שהן לא אוהבות חבר'ה קירחים? זה בגלל שגם האישה:

  1. מעולם לא התחבר עם בחור קירח שידע לגרום לה להרגיש נמשכת בדרכים החשובות יותר (כלומר עם האישיות, הביטחון, האווירה וכו ').
  2. היא לא נמשכת אל הבחור הקירח ששואל את השאלה ומבסס אותה לענות על התחושה שלה כלפיו.

אם אישה אומרת שהיא לא אוהבת בחורים קירחים, זה לא אומר שבחור קירח לא יכול היה לגרום לה להרגיש נמשכת.

מלבד המיעוט הקטן ביותר של נשים בררניות ביותר שם, הדורשות שלבחור יהיה שיער על ראשו, רוב הנשים הרבה יותר פתוחות וגמישות לגבי מה שהן מוצאות אטרקטיביות בבחור.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, אתה יכול למשוך נשים בדרכים אחרות ולגרום לנשים להתעלם לחלוטין מהעובדה שאתה קירח.

לא כל הנשים יקבלו בחור קירח, אך נשים רבות יקבלו זאת. אל תצפה שנשים יגידו לך את זה או שאנשים בכלל יהיו בעלי רמת תובנה כזו.

לרוב הבחורים אין מושג שנשים יכולות להימשך בדרכים אחרות מלבד מראה, כסף ומעמד חברתי. אם אתה שואל בחורים אקראיים אם נשים מוצאות בחורים קירחים אטרקטיביים או לא, כמעט תמיד תקבל תשובות לא בטוחות בהתבסס על שטיפת המוח שקיבלו חבר'ה מטלוויזיה וסרטים.

הם יגידו לך שרוב הנשים רוצות רק בחורים גבוהים ונאים שיש להם המון כסף, תספורת דוגמנית גברית ופין ענק. אם אתה לא גבוה, נשים לא יאהבו אותך. אם אתה לא נראה טוב, אתה לא יכול להשיג בחורות לוהטות.

אם אין לך המון כסף, נשים לא יתעניינו. אם אין לך גזירת שיער מודל, נשים יחשבו שאתה לא אופנתי או מגניב מספיק ואם אין לך פין בגודל זרוע התינוק, לא תרצה אותה מספיק טוב.

זה סוג של טירוף חסר ביטחון שהרבה חבר'ה מאמינים בו. הם עוברים את החיים במחשבה שהם לא מספיק טובים עבור נשים, כשהעובדה היא שהם מספיק טובים.

אל תצפה מנשים שיגידו לך את זה בכל זאת. נשים לא רוצות 'לאם' בחור או 'לתינוק' אותו ולהגיד,'אוווו ... בוא הנה ילד קטן ... אתה מספיק טוב. בוא הנה והתיישב על ברכיי ... אלטף את ראשך הקטן ואגרום לך להרגיש טוב יותר. '

אם אתה רוצה שנשים יתנו לך את הכבוד המגיע לך, אז אתה צריך לקחת את זה ולבעלות. דע שאתה טוב מספיק.

לרוב הבחורים אף פעם לא אומרים את זה. הם לא מבינים שהם טובים מספיק עבור רוב הנשים. הם מאמינים שעליהם להיות גבוהים, נאים, עשירים ובעלי גוף בחדר כושר כדי להיות מספיק טובים עבור כמעט כל הנשים בימינו.

במהלך החודשים האחרונים למשל, לפחות 20 חבר'ה יצרו קשר עם האדם המודרני כדי לשאול דברים כמו,'האם נשים חושבות שגברים קירחים מושכים?'ו'מה נשים באמת חושבות על חבר'ה קירחים?'

מה שהחבר'ה האלה לא מבינים הוא שהסיבה האמיתית מדוע הם לא משיגים את התוצאות שהם רוצים עם נשים, היא שהם לא מצליחים לעורר משיכה של אישה עבורם לתכונות החשובות יותר ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, בחורים רבים עוברים את החיים דבקים בתירוצים מדוע הם לא מצליחים עם נשים. עם זאת, הסיבה האמיתית היא שהם פשוט לא יודעים למשוך נשים עם האישיות, הביטחון, האווירה, סגנון השיחה וכו '.

במקום זאת, הם מקווים שנשים יאהבו אותן מספיק בשביל ללבוש בגדים טובים, לשרירים או לקבל תשלום טוב בעבודה שלהם. כפי שהיית רואה בחיים האמיתיים, חבר'ה שלא מתלבשים טוב מאוד, לא מתאמנים בחדר כושר ויש להם עבודה רגילה עדיין מסוגלים למשוך, לקיים יחסי מין ואפילו להתחתן עם נשים לוהטות.

זה לא אומר שבחור לא צריך להתאמן בחדר כושר, לא צריך לדאוג לו ללבוש בגדים טובים או לא לנסות להצליח בחיים. עשה את כל הדברים האלה אם אתה רוצה, אבל רק דע זאת: אתה מספיק טוב כרגע עבור רוב הנשים.

כל שעליך לעשות הוא להרחיק את ההתמקדות שלך מהתקרחות שלך (או מכל תירוץ אחר שבו אתה משתמש כדי להסביר את חוסר ההצלחה שלך עם נשים) ובמקום זאת להתמקד בלגרום לנשים להרגיש את סוג המשיכה שהן מעוניינות לחוות בעת אינטראקציה עם בחור.

אתה יכול לעורר משיכה של אישה עבורך מסיבות אחרות מלבד המראה שלך (למשל הביטחון שלך, הכריזמה, האווירה הגברית וכו ') ואז היא תתחיל להסתכל על המראה הגופני שלך (גם אם אתה קירח) באור חיובי יותר. . היא עשויה אפילו להתאהב בעובדה שאתה קירח.

אם בחור חושב שהקרחת שלו היא הסיבה לחוסר ההצלחה שלו במשיכת נשים, הוא הולך להיות ביישן וחרד סביב נשים ולהתנהג באופן שגורם לו להראות מסורבל כתוצאה מכך.

העצבנות והסרבול שלו יכבו את הנשים וזה יביא בהכרח לדחייה או ל'שתיקה מביכה 'לפני שהוא מתרחק מהנשים בתחושת דחייה.

הבחור הקירח יאמין כי ההתקרחות שלו היא זו שהובילה לדחייה וביטחונו (בפנייה המינית שלו לנשים) יקבל דפיקה נוספת. הוא ירגיש כאילו אין טעם לנסות כי נראה שנשים לא מוצאות אותו מושך עכשיו כשהוא קירח.

לאחר מכן הוא נלכד במעגל אכזרי של ירידה בביטחון, אשר עשוי לגרום לו להימנע מגישה ואינטראקציה עם נשים מושכות או להישאר לבד או רק להרגיש 'מספיק טוב' סביב נשים לא מושכות.

כדי לצאת ממעגל קסמים זה, בחור צריך ללמוד מה נשים באמת מחפשות בגבר, במקום לחשוב שדברים שטחיים כמו שיער הם הדברים החשובים ביותר לנשים.

משיכה פנימית

משיכה פנימית

רוב הנשים אינן שופטות אטרקטיביות של גבר על פי מראהו בלבד. בעיני אישה, האטרקטיביות של הגבר היא לגבי מי שהוא כגבר מבפנים.

מי שגבר באמת מבפנים יעבור על איך הוא חושב, מתנהג, מרגיש ומקיף אישה ובחיים. מי שהוא מבפנים או יגרום לו להיות בחור בטוח, גברי, כריזמטי או שזה לא.

לדוגמא: אם בחור חסר ביטחון מבפנים, אז הוא הולך להיתקל בעצבני, בספק עצמי וחסר כריזמה גברית. נשים ירגישו כבויים על ידי מי שהוא מבפנים מכיוון שהוא חסר כוחות נפשיים ורגשיים.

כן, חלק מהנשים רדודות ויקבלו רק סוג של דוגמן גברי למראה מושלם, אך רוב הנשים אינן כה רדודות. רוב הנשים מעוניינות יותר איך הגבר הפנימי של הבחור עובר מבחוץ.

כשמדובר במשיכה שלנו לנשים, המראה החיצוני שלהן הוא החשוב לנו ביותר. עם זאת, עבור רוב הנשים, האטרקטיביות הפנימית שלנו היא החשובה ביותר.

אולי קשה לך להאמין אם שמעת הרבה נשים אומרות דברים כמו,'אני יוצא רק עם גברים נאים'אוֹ'אני רוצה רק איש עשיר.'

עם זאת, הנשים ששמעת מהן אינן רוב הנשים. רק תשמעו הערות של פחות מ -1% מהאוכלוסייה הנשית. תחשוב על זה. אתה לא מכיר מאות מיליוני נשים.

אם אתה רוצה להצליח עם נשים, מה שאתה צריך להתמקד בו הוא העובדה המוחלטת, שאי אפשר להכחיש, שנשים מתחברות אליהן, נכנסות למערכות יחסים עם כל סוגי החבר'ה השונים ומתחתנים ... כולל בחורים קירחים.

אפשר למשוך את רוב הנשים מסיבות אחרות מלבד המראה, הגובה, המצב הכלכלי או המיקום שלך בחברה. כן, נשים יכולות ומרגישות נמשכות למראה, כסף, גובה, מעמד חברתי וכו ', אך הן יכולות גם להרגיש נמשכות לגברים ממגוון רחב של סיבות אחרות.

האם גילוח ראשי הקרח יגרום לי להיראות יותר גברית ומושכת?

האם עלי לגלח את ראשי קירח?

יש בחורים שלמעשה יש להם שיער או קו שיער נסוג שמים לב שלבחורים קירחים יש בדרך כלל חברה או אישה לוהטת.

לכן, הם מתחילים לתהות האם גילוח ראשם קרח נקי יהפוך אותם למושכים יותר מכיוון שניתן לראות בכך קשוח או בוגר יותר.

אם אתה חושב על משהו כזה אתה מפספס את העניין.

אתה יכול למשוך נשים עם או בלי שיער על הראש. מה שהכי חשוב לרוב הנשים הוא איך האישיות, הביטחון, האווירה וסגנון השיחה שלך גורמות להן להרגיש. או שאתה מפעיל נשים בדרכים האלה, או שאתה לא.

אם בחור לא יכול להדליק אישה בדרכים אלה, רוב הנשים לא מתעניינות בו ללא קשר לשאלה אם הוא קירח, בעל ראש שיער מלא, יש לו זקן או מגלח את פניו נקיות.

מה שחשוב הוא איך האישיות שלך, הביטחון, סגנון השיחה ואווירתך גורם לאישה להרגיש. אם אתה יכול למשוך אותה ולהפעיל אותה בדרכים אלה, היא תאהב אותך ללא קשר למה שנמצא על ראשך.