האם נשים אוהבות לרדוף אחריהן?

האם נשים אוהבות שרודפים אחריהן?

כן, נשים אוהבות לרדוף אחרין או לרדוף אחריהן, אבל רק אם הבחור שרודף אחריה הוא מישהו שהיא נמשכת אליו.

אם אישה לא נמשכת לבחור שרודף אחריה ומנסה לשאול אותה, זה פשוט יעצבן אותה.

האם נשים רוצות לרדוף אחרין או לרדוף אחריהם על ידי חבר

אם אתה רוצה שאישה תיהנה ממרדף על ידך, הדבר הראשון שאתה צריך הוא לגרום לה להרגיש נמשכת אליך.

איך אתה יכול לגרום לה להרגיש נמשכת אליך ורוצה שתרדוף אחריה?

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...אם אישה נמשכת אליך מינית, היא תתרגש מכל מה שתעשה כדי לרדוף אחריה כי היא מקווה לקבל הזדמנות להיות איתך.

עם זאת, אם אין לה שום עניין מיני בך, לא יהיה לה אכפת עד כמה תנסה לרדוף אחריה - היא פשוט לא הולכת להרגיש את זה ולא תתעניין.

סרטים נגד החיים האמיתיים

יש בחורים ששואלים את השאלה,'האם נשים אוהבות שרודפים אחריהן?'כי הם ראו דוגמאות בסיטקציות בטלוויזיה ובסרטים שבהם הבחור שרודף אחרי בחורה בסופו של דבר משיג אותה בסופו של דבר.

סיטקומי טלוויזיה וסרטים כמעט תמיד מראים את הבחור 'המפסיד החביב' רודף אחרי אישה, למרות שהיא לא נמשכת אליו ואז בסופו של דבר הוא משיג אותה בסוף ואנשים גבוהים בו והכל נפלא.

בתחילה היא דוחה אותו, אך לאחר מכן הוא מציל את העולם, מציל את היום או מציל אותה מאיזה נושא או בעיה גדולה ואז היא בסופו של דבר מחליטה לתת לו צ'אנס. אוו כמה מתוק.

בסרטים, זה בסדר גמור מבחור 'לרדוף אחרי' אישה לאן שהיא תלך והוא לא יראה כסטוקר או מוזר.

לדוגמא: הוא יכול להופיע ללא אזהרה באותו בית קפה, באותה מעלית, בזמן שהיא עושה את השיער שלה בסלון ואפילו על הדשא הקדמי שלה ותוכנית הטלוויזיה או הסרט תשמיע סצנה שמבדרת עבור שעון.

בחיים האמיתיים, ככל הנראה, האישה תראה אותו כמצמרר ומוזר עקב אחריה מסביב, ואם הוא ימשיך לעשות זאת, היא אולי אפילו תתקשר למשטרה ותאשים אותו בכך שהוא עוקב אחריה.

מילים מבלבלות של שירי פופ נשיים

אם אתה מאזין למילים של שירי פופ נשיים, זה יכול להיראות כאילו נשים כן רוצות שנרדף אחרין ושאם בחור משחק קשה להשיג, הוא הולך להחמיץ הזדמנות איתה.

עם זאת, מה שרוב החבר'ה לא מבינים זה שכשזמרת פופ נקראת שיר לבבי על איזה בחור שהיא רוצה שירדוף אחריה, היא מתייחסת לבחור שהיא נמשכת אליו מינית.

היא מתייחסת לבחור שהוא אתגר עבורה לנצח ...

רוב החבר'ה מתייחסים למה שנשים אומרות בשירי פופ כ'עצה 'למה שנשים באמת רוצות. עם זאת, נשים לא מסתובבות ונותנות לאוכלוסייה הגברית את ההוראות המדויקות כיצד לזכות בהן.

במקום זאת, נשים רומזות על מה שהן רוצות, אך לעולם אינן נותנות את התמונה המלאה, מכיוון שהן אינן רוצות להנחות בחורים חסרי מושג כיצד להשיג סיכוי איתן. במקום זאת, הם רק רוצים להשיג לעצמם בחור שיש לו את האינטליגנציה החברתית והרגשית כדי לדעת מה באמת קורה.

בלי לדעת זאת, בחורים רבים רודפים אחרי נשים ומנסים להראות את התעניינותם באישה, בתקווה שהיא אז תקבל אותו ותהיה חברה שלו או אהובה אם הוא רק יצהיר על אהבתו ועניין עבורה ולא יוותר.

עם זאת, נשים לא רוצות להוביל בחור ולבחור אותו אחרי שהוא מנשק את התחת שלהן ומתחנן להזדמנות במשך שנים ארוכות. במקום זאת, נשים רוצות בחור שגורם להן להרגיש נמשכות וייתן לה צ'אנס רק אם היא משחקת נכון בקלפים שלה.

מה גורם לבחור ששווה לרדוף אחריו?

מה גורם לבחור שווה לרדוף אחריו?

ישנן תכונות רבות הגורמות לאישה לרדוף ולרדוף אחרי גבר, בתקווה לקיים עמו יחסי מין או להבטיח אותו למערכת יחסים מחויבת.

בעיקרו של דבר, אם בחור בטוח בעצמו, כריזמטי וגברי, הוא הולך להיות מושך לנשים. כאשר אישה מרגישה שהיא נמשכת אליו, אז היא תתחיל להסתכל על תכונות חיוביות כלשהן באור טוב יותר.

לדוגמא: לא רק שהוא בטוח, כריזמטי ומצחיק, אלא שהוא גם בחור אינטליגנטי וטוב שיש לו כוונות טובות איתה.

בממלכת החי הנקבה נמשכת בדרך כלל לזכר האלפא ומרגישה אליו יותר משיכה לעומת זכר בדרגה נמוכה יותר.

עבור נקבה אנושית, היא גם נמשכת יותר לזכר אלפא יותר מאשר זכר בדרגה נמוכה יותר. זכר אלפא אנושי הוא בחור שמשתמש בביטחון ובגבריות הרגשית שלו כדי ללכת אחרי מה שהוא רוצה בחיים ולהמשיך לדחוף קדימה לא משנה כמה החיים יהיו מאתגרים.

מכיוון שהמשיכה של האישה לגבר מבוססת בעיקר על תכונות ההישרדות שלו, זה די ברור מדוע נשים נמשכות יותר לבחורים בטוחים, גבריים רגשית לעומת בחורים עצבניים, מטילים ספק ובעלי ביטחון רגשי.

בעת אינטראקציה עם גברים, נשים יכולות לזהות מי מהגברים חלש יותר (נפשית ורגשית) מאחרים. מלבד נשים לא אטרקטיביות או גבריות שרוצות בחור חלש ונשי, נשים תמיד מרגישות הכי הרבה משיכה כלפי הבחור שהוא החזק ביותר (נפשי ורגשי) בקרב הקבוצה.

חבר'ה שחושבים ומתנהגים כמו גברים בדרגה נמוכה יותר לא נרדפים על ידי נשים כי אין שום סיבה שהאישה תרדוף. היא לא כל כך נמשכת אליו ויודעת שהיא לא צריכה למהר לתבוע אותו כגבר שלה לפני שאישה אחרת תקבל אותו.

מצד שני, כאשר אישה נתקלת בזכר אלפא, היא תרגיש נאלצת לרדוף אחריו ולהבטיח אותו כשלה, מכיוון שהיא יודעת שכמעט כל אישה שהוא מתקשר איתה תרצה להיות איתו.

8 דברים שלא גורמים לאישה לרצות לרדוף אחרי בחור

8 דברים שלא

נשים ירדפו אחריך אם שווה לך לרדוף והן לא יעצרו בשום דבר כדי להפוך אותך לגבר שלהן. הנה כמה סיבות מדוע אישה לא תרדוף אחר בחור ...

1. הוא חסר אמון באטרקטיביות וערך שלה כלפיה

אישה לא תרדוף אחר בחור אם היא תראה שהוא חסר ביטחון במושך וערך שלו כלפיה, כי זה יגרום לה להרגיש שהיא עושה לו טובה בכך שהיא איתו.

אם בחור מתנהג בצורה עצבנית וחסרת ביטחון סביב אישה ומתנהג כאילו הוא לא מספיק טוב בשבילה כשהוא קרוב או איתה, היא לא תרצה לבזבז את זמנה איתו. אישה לא רוצה להרגיש כאילו היא צריכה 'לאם' או 'לתינוק' בחור כדי לגרום לו להרגיש מספיק בטוח בסביבתה.

אם אתה רוצה שאישה תרגיש כלפיך כבוד ומשיכה, חשוב שתראה לה שאתה לגמרי בטוח בעצמך ולא צריך אותה כדי להרגיע אותך.

2. יש לו הערכה עצמית נמוכה לגבי מקומו בעולם וערך לאחרים

אישה לא רוצה לבחור שכל הזמן צריך לגרום לו להרגיש טוב יותר עם עצמו כי הוא אבוד ועדיין לא הסתדר מי הוא כגבר.

אם לבחור יש הערכה עצמית נמוכה והוא זקוק לאישה שתגרום לו להרגיש ראוי למקומו בעולם או לאחרים, נשים לא ירדפו אחריו.

לא רק שלאישה לא יהיה שום רצון לרדוף אחריו, אלא שהיא גם לא תגיב יפה אם הוא ירדוף אחריה. היא תבהיר לו לחלוטין שאין לה שום עניין רומנטי בו והכי הרבה שהיא יכולה להציע לו היא חברות, שבדרך כלל היא ממילא לא תרצה.

הערכה עצמית נמוכה בחורים בדרך כלל אוהבים לראות סרטים שבהם המפסיד החביב משיג את הילדה בסופו של דבר, כי זה נותן לו תקווה. בסתר, הוא מקווה שאם מספיק נשים יראו את הסרט, הן בסופו של דבר ירחמו על החבר'ה העגומים ויתנו להם צ'אנס.

עם זאת, זה פשוט לא יקרה מכיוון שמשיכה של אישה קשורה ישירות לתכונות ההישרדות של הבחור. הערכה עצמית נמוכה היא ההפך ממה שנדרש כדי לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם מאתגר זה בו אנו חיים.

3. הוא חסר אינטליגנציה חברתית

דוחה את הבחור הביישן

אם לבחור לא נעים או מסורבל במצבים חברתיים, הוא בדרך כלל לא יצליח ליצור רושם טוב על אישה (או על מישהו אחר לצורך העניין).

בחור שאינו נוח או מסורבל באינטראקציות החברתיות שלהם עם אחרים מגלה חוסר אינטליגנציה חברתית, מה שבאופן טבעי גורם לו להיות לא מושך לנשים. אינטליגנציה חברתית היא תכונה הישרדותית חשובה ורוב הנשים נכבות באופן אינסטינקטיבי על ידי בחורים שלא יכולים להסתדר טוב עם אחרים.

4. הוא חלש ממנה מבחינה נפשית ורגשית

אישה אוהבת לגרום לה להרגיש כמו אישה אמיתית (כלומר נשית, ילדותית, חופשית להיות רגשית) על ידי הגבר איתו.

אם בחור מאפשר לאישה לשלוט ללא הרף בשיחה ובאינטראקציה ביניהן, הוא מתגלה כחלש נפשית ורגשית והיא תרצה להתרחק ממנו. אישה לא יכולה להרגיש כמו אישה אמיתית אם הגבר אינו בטוח וגברי סביבה.

5. הוא איש שיחה גרוע

בחור משעמם

גבר שיכול לערב אישה בשיחה מעניינת ומגרה רגשית כבר ניצח חצי קרב כשמדובר בהקסמה שלה.

בחור שחסר לו כישורי שיחה עם נשים עשוי להניח שאישה תיפתח ותתרגש לדבר איתו אם הוא ישאל אותה סדרה של שאלות אישיות, או אם הוא מספר לה כל פרט קטן על עצמו.

בשלב הראשון, היא תגרום להרגיש לא נעים ומתוחה בגלל כל השאלה ובמקרה השני היא כנראה תשתעמם עד דמעות או תיכבה בגלל ניסיונותיו להרשים אותה בפרטי חייו. כך או כך לא סביר שהוא יקבל את הילדה בגישה כזו.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איפה בחורים משתבשים כשמדברים עם נשים ומה אתם יכולים לעשות במקום להצליח ...

6. הוא חסר את הכישורים הדרושים בכדי לבסס משיכה

מכיוון שהוא חסר את הכישורים הנדרשים הללו הנדרשים כדי לגרום לה להרגיש נמשכת אליו, היא פשוט לא מעוניינת בדבר יותר משיחה.

הוא עשוי לתהות,'האם נשים אוהבות שרודפים אחריהן?'והניח כי אסור לו להראות לה מספיק תשומת לב ועניין, אבל, כידוע, זו לא התשובה. אתה יכול להראות לה את כל תשומת הלב והעניין בעולם, אבל אם היא לא נמשכת אליך, היא לא הולכת להתעניין.

7. הוא חסר כונן ושאפתנות

אישה אוהבת לדעת שהבחור איתו (או שוקל להתחבר) הולך למקומות בחיים.

לא חשוב אם הוא כבר השיג את כל המטרות שלו, אבל היא בהחלט רוצה לדעת שיש לו כמה מטרות ושאיפות גדולות בחיים ושהוא בדרך להשיג אותן.

אם לבחור אין כיוון בחייו והוא לא עובד לקראת יצירת חיים טובים יותר בעתיד, אישה בדרך כלל לא תבזבז את זמנה איתו והיא בהחלט לא תרדוף אחריו.

8. אין לו הרבה חברים (או אף אחד)

נשים מעדיפות גברים שיש להם קבוצה גדולה של חברים אמיתיים (לא חברים בפייסבוק) מכיוון שבדרך כלל זה אומר שהבחור חביב, ואם הוא יהיה במצב חירום, הם יהיו אנשים רבים שיוכלו להזעיק עזרה.

זה גורם לה להרגיש בטוחה ולהיות מסוגלת לסמוך על יכולתו לשרוד, לשגשג ולשגשג ולכן זו איכות שהיא תחפש אצל גבר.

לגרום לה לרדוף אחריך

לגרום לה לרדוף אחריך

הסוד לגרום לאישה לרדוף אחריך הוא לגרום לה להרגיש משיכה עזה לביטחון האישי שלך ואז לתת לה הזדמנות רק אם היא משחקת נכון בקלפים שלה.

רוב הנשים חולות ועייפות מכמה קל לרוב החבר'ה להרשים והן רוצות בחור שלא רק שיש לו סטנדרטים, אלא גורם לה להרגיש את סוג המשיכה שהיא רוצה להרגיש כשהוא עם בחור ...