האם נשים אוהבות להיות נשלטות?

האם נשים אוהבות להיות נשלטות?

להיות דומיננטי על אישה לא אומר שאתה צריך להיות אגרסיבי מדי איתה. נשים אוהבות שנשלטות עליהן, אך לא באופן שרבים מהבחורים מניחים בטעות.

כשחבר'ה שואלים אותי,'האם נשים אוהבות להיות נשלטות?'זה לעתים קרובות בגלל שהם מבולבלים במקצת מהמסרים המעורבים שהם מקבלים מפרסומות טלוויזיה, סרטים ואפילו מנשים עצמן.

מצד אחד, נראה שיש בימינו מסר 'כוח ילדה' ברור שאומר שנשים רוצות להתייחס אליהן כשוות לכל דבר ויהיו המומות, כועסות ונעלבות אם גבר ינסה לשלוט בהן. עם זאת, ומצד שני, יש גם מסר מסוג אחר הנובע מהאמונה שנשים מעדיפות 'נערים רעים' ובחורים ש'מתייחסים אליהם מתכוונים לשמור עליהם להוט '. אז מה זה: האם נשים אוהבות להיות ב'כוח 'או שמא נשים נשלטות עליהן?

האמת

האם נשים אוהבות גברים קשוחים ששולטים בהן?

נשים כן אוהבות שנשלט על ידי גברים, אבל זה לא כמו שרוב החבר'ה חושבים.

נשים לא מחפשות נואשות גבר שידחוף אותה סביב, יהיה אנוכי, יהיה כוחני מדי וכו '. במקום זאת, להיות דומיננטית מסתכם פשוט בחזק יותר (נפשית ורגשית) באינטראקציה, בתאריך, במהלך יחסי מין ובזוגיות.אם אישה מרגישה שהיא יכולה לשלוט בך ולדחוף אותך ברוב הדרכים, אז היא לא תוכל להרגיש ילדותית סביבך ולהתמסר לך באמת במהלך יחסי מין. במקום זאת היא הולכת להרגיש שהיא מאפשרת בטעות לגבר חלש לחדור אליה, וזה בכלל לא נדלק.

נשים מכבות גברים חלשים (חולשה נפשית ורגשית) מכיוון שהן לא רוצות להיכנס להריון לגבר חלש וצריכות לשאת אותו ואת הילד לאורך כל החיים. האינסטינקט הטבעי של אישה הוא למצוא גבר שהיא יכולה להרגיש איתו בטוחה.

זה לא אומר למצוא גבר שהוא מאוד דומיננטי או כוחני או שמסתובב מכות בחורים שמסתכלים עליה, כמו שיש בחורים שמניחים. במקום זאת, המשמעות היא שהיא רוצה גבר שיהיה חזק עבורה לאורך כל החיים. היא רוצה גבר שיהווה עמוד תווך של כוח בעולמה כשהם יוצאים למסע החיים המשותפים.

סביבות שונות דורשות סגנונות שונים של דומיננטיות

אדם דומיננטי שגם אוהב

עכשיו, רק בגלל שנשים אוהבות שגברים יהיו יותר דומיננטיים (או חזקים מהם מבחינה נפשית ורגשית), זה לא אומר שאתה צריך להתחיל לנסות להתגבר על כולם ועל כל אישה מסביב, לא משנה מה הנסיבות.

כשעברתי במעלה הסולם בעולם התאגידי, הבנתי במהירות שבעוד שנשים אוהבות גברים שהיו אסרטיביים ודומיננטיים למדי בחדר השינה, זה לא אומר שהם רוצים להידחף במקום העבודה.

במקום העבודה, אישה רוצה שיכבדו אותה ויתייחסו אליה כשווים, אך הכבוד כלפיה לא אומר שתמסור את הכוח שלך ותתן לה לנהל את ההצגה.

זה רק אומר שאתה לא מתייחס אליה כמו לבחורה ולא מפלרטט איתה בצורה מינית ומצפה ממנה להתנהג סביבך כמו ילדותית וכנועה, כמו שהיא הייתה עושה בסביבה אחרת (למשל בר, בחדר השינה וכו '. ).

כאשר בסופו של דבר הגעתי למעמד גבוה מאוד של מנהיגות בחברה שמונה למעלה מ -1,000 עובדים, הבוס שלי היה למעשה אישה. היא הייתה מנהיגה מדהימה ולמדתי ממנה כל כך הרבה על מנהיגות. עכשיו, למרות שהיא הייתה ילדה ילדה מחוץ לעבודה, זה לא אומר שאוכל לפלרטט איתה בגלוי ולגרום לה להתנהג כך מול אחרים.

מאחורי דלתות סגורות היא שמחה לקבל קצת פלירטוט ולצחוק איתי, אבל כל עוד זה לא עבר את הגבול שם התחילה להרגיש כאילו אני מנסה להשתמש ביכולת שלי לשלוט בה בצורה כזו. כדי להשיג שליטה עליה במקום העבודה.

הייתי עדיין צריך לכבד את מעמדה בחברה ולאפשר לה 'להיות הבוס' במצב.

עכשיו, זה לא גורם לי להיות חלש בכך שהוא מאפשר לאישה להיות הדומיננטית יותר במצב עבודה; זו רק הדינמיקה של עבודה עם נשים שנמצאות בעמדות מנהיגות. אם הייתי פוגש אותה מחוץ למשרד, נגיד בבר למשל, היא הייתה מרגישה נרגשת ומזל לפגוש בחור כמוני שהיה ונשאר בעמדת הדומיננטיות כל הזמן.

אין ספק שהיא ואני היינו מקיימים יחסי מין באותו לילה. אני יודע שבגלל שפגשתי נשים רבות כמוה וקל מאוד לקיים איתן יחסי מין, מכיוון שרק לעתים רחוקות הם פוגשים בחורים שמרגישים חזקים מהם, נפשית ורגשית.

רוב החבר'ה יתפוררו תחת לחץ של אישה שמשחקת קשה להשיג, במקום לשמור על הביטחון בעצמם ולדעת שהם יותר מטוב מספיק.

איך בחור יכול לעשות את זה? חלק מהסוד הוא להיות יותר אתגר עבור נשים לנצח ...

שליטה מינית

שליטה מינית

כשמדובר במין, נשים אוהבות להיות נשלטות, אבל הן רק יקבלו את זה בשמחה מגבר שלדעתן מגיע שתהיה להם אותה רמת כוח.

לדוגמא: הרבה חבר'ה שנתנו לאישה שלהם את כל הכוח במערכת יחסים בסופו של דבר שואלים אותי,'דן, מדוע חברתי / אשתי אינן מעוניינות יותר במין?'ולעתים קרובות הם יגידו משהו כמו,'היא לא נותנת לי לקיים איתה יותר יחסי מין.'

שמת לב למונח המפתח שם? הבחור רואה מין משהו שהיא צריכה לתת לו לקיים. כאשר הדינמיקה הנכונה קיימת במערכת יחסים בין זכר לנקבה, זה יהיה הגבר שמאפשר לאשתו לקיים יחסי מין.

היא תרצה את זה ממנו והוא יחליט כמה היא תזכה להיות. היא תרצה לתת לו מין אוראלי ולרצות אותו, כי ירגיש לה נכון להעמיד את עצמה במצב הכנוע. עם זאת, אם יש לה יותר מדי כוח עליו ולא תכבד אותו כגבר, זה לא ירגיש מתאים לה לרדת על ברכיה ולתת לו מין אוראלי.

בעיקרו של דבר, מה שבחור צריך לעשות זה להבין מה באמת מושך נשים. אם אתה לא בדיוק בטוח מה נשים רוצות, אני ממליץ לך לא לבזבז את חייך בניחושים ואולי להידחות או להיפטר מכיוון שעדיין לא הבנת זאת.

אם אתה רוצה לדעת כיצד באמת פועלת משיכה של אישה לגבר, צפה בסרטון זה ...

כפי שתגלה מהסרטון לעיל, נשים יכולות להרגיש נמשכות והופכות על ידי בחור מסיבות רבות ושונות. אמנם נכון שנשים אוהבות להיות נשלטות במהלך יחסי מין, אבל זה לא אומר שהן תמיד רוצות להיות נשלטות.

לדעתי, התנהגות דומיננטית מדי צריכה לקרות רק 20% מהמקרים ו -80% הנותרים צריכים להיות שילוב של יחסי מין אינטימיים. ישנן נשים חריגות ומעדיפות מין דומיננטי 80% מהמקרים, אך באופן כללי, להיות דומיננטיות מאוד 20% מהמקרים זה די והותר עבור רוב הנשים.

איש חזק לעומת אדם חלש

לעתים קרובות יש לי חבר'ה ששואלים אותי דברים כמו,'דן, נשים אוהבות שנשלט עליהן?'אוֹ'עד כמה אני צריך להיות דומיננטי כדי לגרום לנשים לכבד אותי?'

במקרים רבים חבר'ה, משפחה, עמיתים לעבודה או אפילו חברה לשעבר (או אישה) אמרו לחבר'ה כאלה שהם צריכים 'לגייס' בצורה זו או אחרת. בתגובה שפורסמה לאחרונה הבחור הסביר לי איך חברתו לשעבר זרקה אותו כי הוא לא היה 'מספיק גבר' בשבילה בזוגיות.

הוא רצה לדעת למה היא מתכוונת בכך והאם זה אומר שהוא יצטרך להיכנס לחדר הכושר או להתחיל להשתלט עליה ולהיות חזק יותר איתה. האמונה השגויה שלו ש'איוש 'הוא כולה צבירה עם שרירים גדולים יותר והתחזקות פיזית היא שכיחה, בדיוק כמו האמונה שלהיות גברי פירושו להיות דומיננטי יתר על המידה כל הזמן.

עם זאת, אלה אינן הגדרות מדויקות של המשמעות של להיות אדם. מה שחברתו לשעבר רוצה ומה שכל הנשים רוצות, זה להיות בקשר עם גבר 'חזק', אבל זה לא כוח פיזי שחשוב, זה כוח נפשי ורגשי.

אם אתה מה שנשים מתייחסות אליו כגבר אמיתי, אז יהיה לך הרבה כוח נפשי ורגשי. לא משנה עם איזה מצב אתה מתמודד, אתה תישאר חזק. אתה לא הולך להיות חסר ביטחון או להתפורר רגשית.

במקום זאת, תעמוד חזק, תעשה את מה שצריך ותמשיך הלאה להצלחה. החיים מאתגרים לעיתים וככאלה, נשים נמשכות באופן טבעי לגברים בעלי מאפיינים גבריים אלפא חזקים כגון כוח נפשי ורגשי.

אלו תכונות שהופכות אותו לגבר שמוביל באופן טבעי מערכת יחסים ודוחף קדימה בחיים בכוח, ומאפשר לה להירגע ולהרגיש כמו אישה. עם גבר חזק, אישה יכולה להירגע לכיוון הגברי שלו ולבלות את זמנה בתמיכה בו בכל דרך שהיא רוצה, מכיוון שהיא מאמינה שבסופו של דבר הוא יצליח.

הוא ימלא אחר הבטחותיו ויעצור בשום דבר כדי להשיג את מה שהוא רוצה בחיים. מצד שני, עם 'גבר חלש' אישה מרגישה שהיא צריכה לדאוג לו, לתכנן את עתידם ולהיות חזקה כשהחיים יהיו מאתגרים.

אז כשמדובר בשאלה של,'האם נשים אוהבות להיות נשלטות?'רק תזכור שהדבר החשוב ביותר לאישה הוא שאתה חזק ממנה.

היא שמחה שתהיה הדומיננטית יותר ותסמוך עליך ותירגע לכיוון הגברי שלך לחיים, אם אתה יכול להיות גבר חזק באופן עקבי. עם זאת, אם אתה חלש, לא יציב וחסר ביטחון, היא לא מתכוונת לאפשר לך לשלוט בה. זה ירגיש לא בסדר לאפשר לגבר חלש לשלוט או להשפיע עליה כלשהי.

האם אתה צריך להיות אנוכי או להתכוון להיות דומיננטי וחזק?

כמה דומיננטיות תסבול אישה?

לא.

הרבה בחורים שלא מצליחים עם נשים רואים את עצמם 'בחורים נחמדים'.

לעתים קרובות, הם יסתכלו על בחורים בטוחים שהולכים אחרי מה שהם רוצים בחיים כאנוכיים ומתכוונים לעומת כמה שהם נחמדים.

בחור נחמד כזה עשוי לחשוב,'אני נחמד יותר מהחבר'ה האלה. הם נקיצות אנוכיות, מרוכזות בעצמי בזמן שאני אוהבת, דואגת ומתחשבת בכולם. אם מישהו אחר יצליח במקום אותי, זה בסדר. כל עוד אני נחמד, לא אכפת לי. אני יודע שעל ידי היותי נחמד, אני עושה את הדבר הנכון. העולם יכול ללכת להתבאס ... אני יודע שאני עושה את הדבר הנכון בכך שאני נחמד. '

לעזאזל כלבה. אני

חחח, משהו כזה בכל מקרה. אתה מקבל את התמונה.

הנקודה שאני מעלה כאן היא ש'חבר'ה נחמדים 'ינסו לפעמים לנמק את חוסר ההצלחה שלהם עם נשים (ובחיים) כאשמתם של אחרים.

'אם רק אנשים היו יודעים כמה אני נחמד ואדיב, הם היו נותנים לי להצליח.'

במקום להבין שהחיים הם מקום מאתגר, וברוב המקרים, רק בעלי הרצון החזק והמתמיד משיגים הצלחה אמיתית בכל מה שהם מנסים להשיג, בחור טיפוסי שנכשל עם נשים יאמין שיש להעניק הצלחה עם נשים. אליו כי הוא כל כך נחמד ויש לו כוונות טובות. עם זאת, כפי שאתה אולי יודע, החיים פשוט לא עובדים ככה.

החיים לא כולם מתוקים, נחמדים ומושלמים כל יום. לפעמים אתה זורק כדור עקומה ונדרש כדורים, ולא נחמדות כדי לעבור את זה ולדחוף להצלחה. נשים יודעות אינסטינקטיבית כי נחמדות אינה מספיקה בכדי לעבור את המצבים או האיומים המאתגרים ביותר במהלך החיים, ולכן זו לא הדבר הכי אטרקטיבי בבחור.

נחמדות היא טובה, אבל זה לא מה שמדליק אישה וגורם לאינסטינקטים שלה לבעוט ולהגיד לה ביעילות, “הבחור הזה חזק. הוא ניצול. הוא יכול להתמודד עם כל אתגר שהחיים מטילים בדרכם. '

אין שום דבר רע בלהיות נחמד לאישה, אבל בחור לא יכול לצפות שהנחמדות שלו תספיק לאישה. הנה למה…

כאשר הבחור הנחמד הטיפוסי עובר את כל התסכולים בראשו בגלל חוסר ההצלחה שלו עם נשים, הוא יתחיל לעיתים קרובות להסתכל על גברים בטוחים, אלפאיים כאנשים מרושעים ואנוכיים מכיוון שהם פשוט לוקחים את כל הנשים שהם רוצים.

הוא יראה אותם דומיננטיים במצבים עם אנשים אחרים ויבחין שהנשים אוהבות את זה ואז הוא יתסכל עוד יותר.

'מדוע נשים לא יכולות לראות שאני נחמד? אני בחור טוב, אבל הם פשוט לא אוהבים אותי! הם אוהבים את המטומטם הזה שחושב שהוא כל כך מגניב לעזאזל, אבל הוא לא - הוא משוגע! 'מה שבחורים כאלה לא מבינים הוא שנשים כן רוצות בחור טוב, אבל הוא גם צריך להיות חזק.

לפי חזק, אני מתכוון חזק נפשית ורגשית, לא חזק פיזית. ביטחון ולא חוסר ביטחון, החלטי ולא החלטי, אסרטיבי ולא פסיבי.

נשים יעדיפו לא להתחבר לטמבלים, חורים ובנים רעים, אבל אם הם לא בטוחים שיש בחורים טובים בטוחים, הם מעדיפים ללכת על אידיוט שמסתפק בבחור נחמד רגיש רגשית שהם יוכלו לשלוט בו ולדחוף סביבו.

אישה רוצה להרגיש כמו אישה, כלומר היא רוצה להיות עם גבר חזק ממנה נפשית ורגשית. גבר שיכול לטפל בה מכל הבחינות, החיים יהיו מאתגרים ככל שיהיו. היא לא רוצה גבר שיתפורר ויחפש אליה תמיכה כשהחיים זורקים להם כדור עקומות.

היא תעזור, אבל היא רוצה שהגבר יהיה החזק יותר.

זה מה שמתכוון לנשים 'לאייש' וכשתבינו את זה, תבינו את התשובה לשאלה,'האם נשים אוהבות להיות נשלטות?'כן, נשים אמנם אוהבות שנשלט על ידין, אך לא באופן בו הגבר דוחף אותה סביב ומכריח אותה לעשות דברים בניגוד לרצונה.

אישה מחפשת גבר שיש לו את מה שצריך כדי להוביל באופן טבעי את היחסים ובכל אינטראקציה (כולל מינית) שיש להם ביחד. אתה לא צריך להיות מר דומיננטי או מר מושלם כדי להשיג זאת.

במקום זאת, פשוט חייבת לדעת להיות גבר חזק רגשי שיכול להוביל את הדרך ולאפשר לאישה להירגע מכיוון שהיא יודעת שקיבלת אותה בחזרה ותוביל את הדרך לחיים טובים יותר עבורך ועבורה. .