האם נשים אוהבות להתעלם מהן?

האם נשים אוהבות להתעלם מהן

להתעלמות מאישה יש השפעה רק אם היא נמשכת ומתעניינת בך או אם יש לך נשים אחרות שמעוניינות בך בו זמנית.

אם היא לא נמשכת אליך, לא יהיה לה אכפת אם תתעלם ממנה או לא.

האם אתה יודע לגרום לאישה להימשך אליך ואז מקווה שתשים לב אליה, תשאל אותה, תקיים איתה יחסי מין או תתחיל איתה מערכת יחסים? אם לא, צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, רוב הנשים האטרקטיביות לעיתים רחוקות נתקלות בבחור שיציע כל סוג של אתגר.

איפה החבר'ה טועים

ישנה תפיסה מוטעית נפוצה בקרב בחורים שעושה משהו כזה: אם אתה רוצה למשוך תשומת לב של אישה, פשוט התעלם ממנה. היא תחשוב שאתה מגניב ואפילו לא רוצה אותה וזה יעורר את העניין שלה.

אז האם זה נכון? האם נשים אוהבות להתעלם מהן? האם התעלמות מאישה תגרום לה לרצות בך?לא.

אם אישה לא מרגישה משיכה אליך, היא לא מתכוונת לדאוג אם תתעלם ממנה. אתה פשוט תהיה עוד זכר אקראי בסביבה שרוצה לדפוק אותה, אבל מעמיד פנים שהוא לא עושה זאת.

מצד שני, אם היא נמשכת אליך מינית ואתה מתעלם ממנה, אז כן - זה יגרום לה להיות סקרנית ורוצה לתקשר איתך יותר.

התעלמות ממנה אינה תמיד התשובה

ישנן נסיבות מסוימות בהן התעלמות מאישה יכולה לעבוד ממש טוב.

לדוגמא: יש חבר'ה (כולל אני) שמשתמשים ב'טכניקת ההתעלמות 'כשהם כבר בקשר עם אישה.

אם אישה רוצה יותר מתשומת הלב של הגבר שלה כי היא מרגישה כלפיו הרבה אהבה, כבוד ומשיכה, אז ההתעלמות ממנה תגרום לה להגיע אליו. עם זאת, אם אישה איבדה אליו הרבה כבוד ומשיכה במהלך הקשר ואז הוא יתחיל להתעלם ממנה, היא בדרך כלל רק תתחיל לחפש גבר חדש.

לפעמים, בחור רוצה לדעת אם אישה מעוניינת בו, ולכן הוא מנסה להתעלם ממנה או 'להתקרר' כדי לראות אם היא תרגיש נואשת ודאגה שהיא מאבדת את העניין שלו. בחור כזה חושב בטעות שהתעלמות ממנה פתאום תגרום לה להרגיש דחויה ורוצה לרדוף אחריו.

בטח, לפעמים זה יגרום לאישה להיות סקרנית והיא תגלה לו עניין כלשהו רק כדי לבדוק שהוא עושה מעשה ועדיין מאוד מתלהב ממנה, אבל ברוב המקרים פשוט לא אכפת לה כי הוא לא בחור שהיא נמשכת אליה מינית.

הוא עדיין אוהב אותך ופשוט העמיד פנים שהוא לא מעוניין

אישה לא מתכוונת להתרגש מבחור שמתעלם ממנה אם הוא עדיין לא עורר את רגשות המשיכה המינית שלה.

לדוגמא: יש בחורים שמשתמשים בגישה של 'בחור נחמד' לנשים בה הם בעצם מתנהגים (כן מתנהגים) כאילו הם פשוט מעוניינים להיות חברים נחמדים ותמימים. עם זאת, בחשאי, הבחור מאוד רוצה לקיים איתה יחסי מין ומקווה שהוא יזכה להיות חבר שלה יום אחד.

עם זאת, שימוש בגישה זו מוביל לדחייה ברוב המקרים. צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע ...

כפי שתגלו מהסרטון לעיל, זה לא המעשה של להיות נחמד שבסופו של דבר גורם לדחייה של הבחור. מה? העובדה שהוא מסרב לומר או לעשות דבר שיעורר את רגשות המשיכה המינית של האישה.

לכן, אל תבזבזו יותר זמן במחשבה שהתעלמות מנשים (או מכל דבר שטחי אחר למשל ללבוש בגדים נהדרים, לבנות יותר שרירים) היא התשובה להצלחה אצל נשים.

אם אתה רוצה שנשים יאהבו אותך בצורה מינית, אתה חייב לעורר את רגשות המשיכה המינית שלהן עבורך. אם נכון לעכשיו אתה לא כל כך טוב לעשות את זה סביב נשים יפות, אתה צריך לשפר את זה לגבי עצמך או שתגלה שרוב הנשים באמת לא כל כך מתעניינות בך.

התעלמות מאקסית

ברוב המקרים, התעלמות מחברה לשעבר שלא רוצה להיות איתך יותר לא תביא אותה לחזור לרוץ אליך.

הנה למה…

אם אתה רוצה שאישה תרגיש נמשכת אליך ותרצה להיות איתך, הגישה הטובה ביותר היא לגרום לה להרגיש משהו בשבילך כשאתה מדבר איתה בטלפון או באופן אישי.

למה?

אתה יכול ליצור באופן פעיל רגשות משיכה בתוך אישה. אינך צריך לשבת ולקוות שהיא מרגישה נמשכת; אתה יכול לגרום לה להרגיש נמשכת.

לדוגמא: אם ילדה לא מרגישה משיכה רבה כלפי בחור ואז הוא מתקשר איתה, מגלה ביטחון, מצחיק אותה ומרגיש טוב סביבו, ואז היא תרגיש נמשכת אליו יותר מבעבר.

חבר'ה שמתעלמים מבנות בסרטים הוליוודיים

יש בחורים שגדלים ללא מודל לחיקוי גברי שיכולים להסביר למה נשים באמת נמשכות לגבי גברים.

כתוצאה מכך, מידע רב שמקבלים חבר'ה על נשים נוטה להגיע באמצעות סרטים, טלוויזיה או מגזינים, קליפים או מדברים אקראיים שאנשים אומרים במהלך השיחה. זה בלגן גדול ומבולבל של פנטזיה, בדיה ורעיונות לא בטוחים.

מה שהרבה חבר'ה לא מבינים זה שסרטים וטלוויזיה נועדו בעיקר לבדר את הקהל. בתוכניות טלוויזיה ובסרטים, הבחור הנחמד, התמים והמתוק יקבל את הילדה בסוף אחרי שהוא מציל את היום, מציל את הילדה או מציל את העולם.

אוו כמה מתוק.

אם אתה חושב על זה, סביר להניח שרוב האנשים לא היו משלמים ללכת לקולנוע אם לא הייתה מעורבת פנטזיה.

אם זה תמיד היה,ילד פוגש ילדה. ילד משוחח עם ילדה. ילד אוהב ילדה. ילדה אוהבת ילד. הם הולכים לביתו ומקיימים יחסי מין נפלאים ונלהבים. הסוף.אנשים היו די משועממים מללכת לקולנוע, נכון?

כדי לבדר את הצופים, תעשיית הקולנוע יוצרת מערכות יחסים מורכבות ולא מציאותיות בין הגברים והנשים על המסך כדי לגרום לאנשים לצחוק, לבכות, לומר'Awww ... כמה חמוד'וכולי.

נשים מצטיירות לרוב כמרושעות, סנוביות ומתקלפות מכיוון שזה משעשע עבור נשים לצפות ומפחיד עבור גברים רבים שפשוט לא מבינים שזה לא אמיתי ... זה פשוט סרט.

בסרטים, גברים מצטיירים לרוב כטיפשים חלשים, חסרי ביטחון ומגושמים, שיהיו כל כך שמחים להבקיע עם אישה. מערכות היחסים והאינטראקציות על המסך גורמות לחלק מהגברים לחשוב שנשים אוהבות להתעלם מהן, או לשטוף אותן או לשלוט בהן כדי להרגיש משיכה כלפי בחור.

מעתיקים את מה שהם רואים בסיטקומים בטלוויזיה או בסרטים, גברים מודרניים רבים מבזבזים את זמנם על התעלמות מאישה כשלמעשה הם פשוט צריכים לגשת אליה ולקבל משהו ביניהם.

בחור בטוח שמצליח עם נשים לא יושב ודואג שנערה עלולה לסטור לו (כמו שהם עושים בסרטים), להטיל משקה מעל ראשו (כמו שעושים בסיטקומי טלוויזיה מצחיקים) או לדחות אותו מלפנים. של כולם (כמו שעושים בקליפים שבהם זמרת הפופ פועלת בעוצמה).

במקום זאת, הוא יודע שנשים יימשכו באופן טבעי לביטחון שלו וכי הוא פשוט צריך להדריך אישה משיחה לנשיקות, יחסי מין ולזוגיות. זה למעשה דבר מאוד קל לעשות כשאתה מתחיל בכך שהאישה תרגיש מאוד נמשכת אליך. היא רוצה שזה יקרה.

להיות הבחור הבטוח והמתנועע שנשים מקוות לפגוש

נשים רווקות רוצות שתהיי בטוחה ותלכי ותדברי איתן. הם לא רוצים שתהיה עצבני, ביישן ומהסס כשאתה ניגש ומתנהג כאילו אתה חושש שאולי לא יהיה בסדר לדבר איתם.

הם רוצים לראות שאתה מאמין בעצמך ושיש לך את האינטליגנציה החברתית להבין שתפקידו של גבר לגשת לאישה ולגרום למשהו לקרות. אין שום דבר רע בלגשת לאישה, אז אל תפחד לעשות את זה.

ניגש אליה ותגרום למשהו לקרות ביניכם.

האם יש לך ביטחון לפנות לנשים שנראות לך מושכות? אם לא, צפו בסרטון זה ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, יש לכם שליטה רבה ישירה על הרגשתכם. אתה יכול לבחור להרגיש עצבני אם אתה רוצה, אבל זה לא יעזור לך להצליח עם נשים.

כגבר, אתה צריך לעשות מה שנדרש כדי לבנות את הביטחון העצמי שלך עם נשים. תצטרך את זה כשניגשים ומדברים עם אישה בפעם הראשונה, כשאתה בדייט איתה, מקיים איתה יחסי מין ועמוק בקשר איתה.

ביטחון הוא אחד הדברים שמושכים בתחילה אישה לבחור וזה גם אחת התכונות החשובות ביותר ששומרת על משיכה של אישה בזמן מערכת יחסים.

תכונות והתנהגויות שמכבות אישה

קל מאוד למשוך נשים ולהדליק אותן, אבל קל מאוד גם לכבות אותן. לדוגמא בחור שמתעלם מאישה במקום לבצע בביטחון מהלך עשוי להיראות:

1. חוסר ביטחון עצמי

אם בחור מתקרב לאישה באופן עצבני, כמעט מתנצל - מצטער שהפריע לך - הוא נתקל בחוסר ביטחון, חלש ולא בטוח בעצמו. חוסר ביטחון הוא סימן לביטחון עצמי נמוך ואם בחור לא מאמין בעצמו ובערך שלו, אישה בוודאי גם לא.

2. חוסר הערכה עצמית

יש בחורים שתחושת הערכה עצמית נמוכה כל כך שכשהוא מתקרב לאישה, הוא כבר מצפה שהיא תדחה אותו. אם בחור מתנהג כאילו הוא לא מספיק טוב בשבילה, אישה בהכרח תרים את חוסר הביטחון הזה והיא תגיב בעין. אף אישה לא רוצה לבזבז את זמנה בניסיון לבנות את ההערכה העצמית של הבחור.

3. חלש נפשית ורגשית

בחור שלא יכול להחליט בעצמו ולא יודע לעשות מעשה וללכת אחרי מה שהוא רוצה, נתקל בהכרח כחלש נפשית ורגשית. אישה לא יכולה להרגיש משיכה חזקה לבחור שהוא חלש ממנה מכיוון שזה אומר שהיא תצטרך להיות הדומיננטית במערכת היחסים ושתצטרך לקחת את ההובלה.

זהו כיבוי מכיוון שאישה רוצה גבר שיכול לגרום לה להרגיש כמו אישה אמיתית וכשהיא עושה את כל העבודה 'הקשה', לא רק שהיא לא מרגישה כמו אישה אמיתית, היא גם מרגישה שהיא לא מקבל ממנו את התמיכה שהיא זקוקה לו.

4. חוסר אינטליגנציה חברתית

אינטליגנציה חברתית היא היכולת לתקשר טוב עם אנשים אחרים, בין אם אחד על אחד ובין אם בקבוצות. זו היכולת לנהל שיחה מעניינת ומרתקת, לקרוא שפת גוף ולהגיב בצורה שגורמת לכולם להרגיש מחוברים אליך ושמחים לדבר איתך.

למרות היותם אינטליגנטים מבחינה לימודית, ישנם בחורים החסרים את האינטליגנציה החברתית באזור והם נראים משעממים, לא נוחים או אפילו מצמררים.

כאשר בחור חסר אינטליגנציה חברתית הוא לא יוכל לעסוק אישה ולגרום לה להרגיש בנוח איתו ואז לחוש משיכה כלפיו. הוא יופיע 'לא מגניב' וחבריה יידעו אותה שהוא לא משתלב איתם ושהיא לא צריכה לצאת איתו.

5. חוסר בכישורי שיחה

אמנות השיחה מכונה ככזו, מכיוון שהיכולת לנהל שיחה מעניינת ומרתקת עם אישה (או עם מישהו לצורך העניין) זה כמו ליצור יצירת אמנות. זו שירה בתנועה. אתה ממש מצייר לפעמים יצירת אמנות או מנגן יחד כמו מוזיקאים ויוצר מוסיקה משוחחת על סמך קלט זה של זה.

שיחה עם אישה, כשנעשית נכון, צריכה לעסוק, ליצור עניין, לגרום למתח, ליצור ציפייה ובסופו של דבר משיכה מינית. אם בחור שמנסה למשוך אישה מנהל איתה שיחה בסגנון ראיון, פשוט שואל אותה סדרה של שאלות אישיות, הוא רק יצליח לגרום לה להרגיש לא נעים ומתוח.

לחלופין, אם הוא רק ידבר על עצמו, יתלונן על דברים או יאשים אחרים (הממשלה, האנשים העשירים, הפוליטיקאים) בבעיות שלו, היא תשתעמם ואולי תרגיש נעלבת.

בשלב זה היא לא תרגיש אליו שום משיכה ותרצה להתרחק ממנו בהקדם האפשרי.

6. שימוש בגישה שלא מתאימה למצב

יש בחורים שעושים את כל הדברים הלא נכונים כשהם נמשכים לאישה. הם יחכו שהאישה תבצע את הצעד הראשון, בתקווה שהיא תבחר בו. הם עשויים לסחוף אותה במהלך שיחה ולקוות שהיא תגיב להם בחיוב.

חלקם אכן עשויים לבחור להתעלם ממנה לחלוטין. למרבה הצער, אם הבחור לא ביסס משיכה חזקה בינו לבין האישה, כל הגישות הללו (או היעדרן) רק ישמשו אותה בכדי להרגיש כועס והיא כנראה תיתן את מספר הטלפון שלה או שתלך הביתה עם מישהו אחר. .

התחל לשים לב לנשים בדרך הנכונה

לגרום לאישה לחבב אותך ורוצה להיות איתך לא מסתכם בכך שאתה מתעלם ממנה ומקווה שהיא תדרוס אליך ותתחנן להיות חברה שלך.

בעולם האמיתי, פשוט עלית לעורר את רגשות המשיכה של האישה אליך, להתחבר אליה ולהתחיל בתהליך של לגרום לה להתאהב בך.

בימים אלה, נשים רבות פתוחות לקיים יחסי מין בלילה הראשון או בדייט הראשון, אז אל תטעו להתנהג כאילו אינך מעוניין במין.

על פי מחקר שנערך בארה'ב, 55% מהזוגות הודו שקיימו יחסי מין בפגישה הראשונה שלהם. מחקר אחר באירופה מצא כי 70% מהנשים הודו כי חוו דוכן לילה לפני כן.

אז במקום להתעלם מנשים או לשחק במשחקי חשיבה מסובכים, פשוט לגרום לה להרגיש נמשכת, להתחבר אליה ולהנחות אותה לנשיקות, יחסי מין וזוגיות ...