האם נשים אוהבות גברים עם שיער ארוך?

האם נשים אוהבות גברים עם שיער ארוך?

רוב האנשים שאתה שואל יתנו לך'כן'אוֹ'לֹא'תשובה לשאלה של,'האם נשים אוהבות גברים עם שיער ארוך?'אבל התשובה האמיתית היא ש'זה תלוי בהעדפות האישה והאם היא נמשכת לאישיותו של הבחור או לא.'

צפו בסרטון זה ותבינו שאורך השיער של הגבר בדרך כלל אינו הסיבה שהוא נדחה או מתקבל על ידי אישה ...

יש נשים שאוהבות גברים עם שיער ארוך, יש נשים ששונאות שיער ארוך על גברים ולחלקן לא אכפת בשני הצדדים.

עם זאת, רק בגלל שאישה עשויה לומר שהיא לא אוהבת שיער ארוך על גברים, זה לא אומר שבחור עם שיער ארוך לעולם לא יוכל לקיים איתה יחסי מין, לצאת איתה או אפילו להתחתן איתה.

למה?

מה שחשוב באמת לאישה הוא האם היא נמשכת אליו או לא.יש נשים שהן בררניות ביותר ולעולם לא יקבלו בחור עם שיער ארוך, אך לרוב הנשים יש מה שאני מכנה סוג פתוח, מה שאומר שהן פתוחות להיות עם כל סוגי הבחורים השונים, כל עוד הבחור יכול לגרום לה להרגיש מספיק משיכה מסיבות אחרות.

לדוגמא: אם לבחור יש שיער ארוך והוא בטוח, כריזמטי ומצחיק, רוב הנשים (כאלה שיש להן סוג פתוח) יימשכו אליו ופתוחות להיות איתו. עם זאת, אם לבחור יש שיער ארוך והוא עצבני, מפקפק בעצמו וחסר ביטחון סביב נשים, אז רוב הנשים לא הולכות להימשך אליו.

בחור עצבני עם שיער ארוך. תאריך משעמם

אהוב על ידי נשים לא אהב את הנשים
בחור בטוח עם שיער קצר. בחור עצבני עם שיער קצר.
בחור בטוח עם שיער ארוך. בחור עצבני עם שיער ארוך.
בחור קירח בטוח. בחור קירח עצבני.

תשיג את התמונה?

נשים נמשכות לגברים בטוחים ונכבות על ידי בחורים עצבניים, נמוכים ומפקפקים בעצמם.

נשים מרגישות כבויות על ידי בחור לא בטוח

אם אתה ביישן, עצבני או בספק עצמי סביב נשים, זה לא משנה אם יש לך שיער ארוך, קצר או בינוני - בדרך כלל הן לא מתעניינות בך.

למה?

נשים נמשכות לעוצמה הרגשית של גברים (למשל ביטחון, הערכה עצמית גבוהה, נחישות להצליח וכו ') ונכבות על ידי חולשה (למשל ביישנות, חוסר ביטחון, עצבנות, ספק עצמי וכו').

גבר בטוח לא יכול להיות בעל שיער ולהיות מושך ללא עוררין לנשים, אבל בחור עצבני ומפקפק בעצמו ללא שיער יהיה כיבוי.

תשיג את זה?

'אבל שמעתי אישה אומרת שהיא שונאת גברים עם שיער ארוך'

כשאתה שואל אישה מה היא מוצאת מושך אצל גבר, היא תגיד כל מיני דברים שטחיים.

לדוגמא: רוב הנשים יגידו,'אני רוצה גבר גבוה ונאה עם הרבה כסף. הוא צריך לנהוג ברכב יוקרתי, לעבוד כרופא או באיזה מקצוע אחר בעל שכר גבוה, להקשיב לי, לקנות לי המון דברים יקרים ולהתייחס אלי כמו לנסיכה. '

עם זאת, כשאתה מסתכל על החבר / בעל של רוב הנשים, תראה שהוא פשוט בחור ממוצע או נמוך מהממוצע, עם עבודה ממוצעת וחיים ממוצעים.

לבחור מכוער יש תינוק עם אישה יפה

בחורים שחורים עם נשים לבנות

איך זה אפשרי?

זוגות יומיומיים

בחור אסייתי עם חברה לבנה

בחור מכוער עם חברה מעודדת לוהטת

בחור עם אף מוזר עם חברה יפה

בחור עם אוזניים גדולות עם חברה יפה

גבר לבן מתחתן עם אישה שחורה. בחור אסייתי מתחתן עם אישה שחורה

בחור אסייתי שמן עם חברה יפה

בחור אסייתי מתחתן עם בחורה לבנה ויפה

בחור שמן עם חברה רזה בבריכה

בחורים שמנים עם נשים יפות

גברים שמנים מתחתנים עם נשים יפות

אם אתה מסתכל על מה שנשים מבקשות באמצעות פרופילי ההיכרויות המקוונים שלהן, הם בדרך כלל יבקשו גבר גבוה עם הרבה כסף.

עם זאת, זה לא אומר שזה יהיה בלתי אפשרי בשבילה להתחבר עם בחור נמוך, בחור בגובה ממוצע או בחור שיש לו עבודה רגילה. זה בדיוק מה שהיא מוציאה שם.

כנ'ל לגבי גברים ...

אם אתה שואל בחור איזה סוג של אישה הוא רוצה, הוא בדרך כלל יחשוב על נשים בעלות מראה דוגמניות או נשים סקסיות כמו הנשים שהוא רואה בפורנו. עם זאת, הוא ישמח באותה מידה עם אישה יפה, 'ילדה ליד', שעובדת בעבודה רגילה.

העניין הוא שאסור לך לבסס את הביטחון שלך על הדברים השטחיים ששמעת נשים אומרות.

נשים בדרך כלל אומרות דברים כמבחן לביטחון האמונה שלך בעצמך, ולא לומר למה הן באמת מתכוונות.

אם אתה שומע אישה אומרת שהיא יוצאת רק עם בחורים עם שיער קצר, אז זה בדרך כלל רק מבחן מוסווה של הביטחון שלך.

לדוגמא: האם פתאום תאבד סביבה סביבה עכשיו כי היא אמרה שהיא יוצאת רק עם בחורים עם שיער קצר, או שאתה באמת בטוח בעצמו לא משנה מה אישה אומרת?

שינוי תסרוקתך לא משנה את מי שאתה כאדם

טרנדים בשיער באים והולכים בדיוק כמו שמגמות האופנה צצות ואז נעלמות בשנה הבאה.

יש בחורים שנשאבים לשנות את תסרוקותיהם כך שיתאימו לאופנה האחרונה (בתקווה שנשים סוף סוף יאהבו אותן כתוצאה מכך).

עם זאת, שינוי השיער שלך לא משנה מי שאתה ולא גורם לנשים לומר,'וואו! לא אכפת לי שאתה לא מאוד בטוח ולא יכול לגרום לי להרגיש נמשך לאישיות שלך. יש לך תסרוקת מדהימה, אז אני רוצה לרדת על הברכיים ולמצוץ לך ... '

כמובן שתסרוקתך והבגדים שאתה לובש אכן יוצרים לך 'מראה' מסוים, ולכן חשוב לשקול איזה מסר אתה מעביר על עצמך בדרך בה אתה מתלבש ומעצב את שיערך.

אם יש לך שיער ארוך, אתה בדרך כלל מתבלט כי זה מנוגד לנורמה התרבותית (כלומר גברים לובשים את שיערם קצר ונשים לובשות אותו יותר). כל עוד אתה בטוח בעצמך ומאמין שנשים מוצאות אותך מושך, הגבר שלהן ירגיש נמשך לביטחון שלך וכתוצאה מכך הן יאהבו את שיערך הארוך.

שיער ארוך יכול לגרום לך להופיע:

1. כמו מורד

תלוי איך אתה לובש אותו, שיער ארוך יכול לסמן אותך כמורד. זה אולי יעניק לך דימוי גברי 'מחוספס ומוכן' אטרקטיבי מבחינה מינית, אבל זה גם יכול לגרום לך להיראות מקושקשת ונקייה אם אתה לא מעצב את זה כמו שצריך.

2. לא שגרתי

גברים אמנותיים ויצירתיים רבים מעדיפים שיער ארוך כדרך להתנתק מהמוסכמות ומהנורמה. כאשר בחור מאוד בטוח במי שהוא כאדם ובמה הוא מייצג בחיים, ללבוש שיער ארוך הוא אמירה מגניבה. עם זאת, כאשר גבר הוא ביישן וחסר ביטחון חברתי, שיער ארוך יכול לגרום לו להיראות קצת מפסיד או מנודה חברתית.

3. אינטליגנטי

שיער ארוך בגבר קשור לעיתים קרובות לכך שהוא יותר טיפוס אינטלקטואלי, חוקר, מאשר בחור מעשי בחוץ. ברור שתמיד יש יוצאים מן הכלל לכל כלל, אבל בחורים ספורטיביים שחיים אורח חיים פעיל נוטים פחות להיות בעלי שיער ארוך פשוט כי זה מפריע.

4. חסרי דאגות

להרבה בחורים יש שיער ארוך ללא סיבה אחרת מאשר שהוא מתאים לאורח חייהם. הם לא מנסים ליצור שום סוג של דימוי, למעשה, הם הולכים הרבה יותר מדי והם נהנים יותר מדי מכדי לדאוג לשיער שלהם.

מה המראה הטוב ביותר שיש להצלחה אצל נשים?

כדי להצליח למשוך את סוגי הנשים התואמות אתך כרגע, אני ממליץ לך 'להתלבש לסצנה שלך.'

בעיקרו של דבר, פירוש הדבר הוא שאם תרצו לגשת לנשים שעובדות כדוגמניות אופנה, אז עליכם ללבוש בגדים אופנתיים שיתפסו כ'מגניבים 'לסצנה.

אתה עדיין יכול לאסוף נשים אופנתיות מבלי ללבוש בגדים אופנתיים, אבל זה יקשה עליך קצת.

התמקדו בבניית הביטחון שלכם, לא בעיצוב השיער בדרכים שונות

אם אתה חסר ביטחון עצמי ואת ביישנית, עצבנית ובדרך כלל מביכה סביב נשים, אז נשים לא הולכות להימשך אליך בלי קשר לאופן שבו אתה מעצב או מסתפר.

שיער בעל שיער קצר, ארוך או בינוני לא ישפיע הרבה על רוב הנשים מכיוון ששיער הוא דבר שטחי כל כך.

המשיכה של אישה לגבר מבוססת על אינסטינקטים הישרדותיים שלה. במילים אחרות, אתה מציג את תכונות האישיות וההתנהגויות המסמנות אותך כאדם שיכול לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם הזה בקלות ... או שאתה לא.

שיער ארוך יכול לגרום לך להתבלט בקהל, אך לא השיער שלך הוא זה שמחזיק את תשומת הלב של האישה. במקום זאת, מה שהאישיות וההתנהגות שלך מייצגים עבורה זה מה שחשוב באמת.

בחור יכול להיראות כאילו הוא פשוט ירד מהכריכה הקדמית של מגזין גברים מבריק, אך אם חסרים לו תכונות אישיות והתנהגויות שנשים נמשכות אליהם באופן אינסטינקטיבי אצל גברים, רוב הנשים לא יתעניינו בו - בלי קשר לכמה זמן או קצר שערו הוא.

מעכשיו אני ממליץ לך להתמקד בשיפור היכולת שלך למשוך נשים עם האישיות וההתנהגות שלך, במקום לבזבז זמן לחשוב על אורך שיערך.