האם נשים אוהבות יחסי מין כמו גברים?

האם נשים אוהבות יחסי מין כמו גברים?

לעתים קרובות שואלים אותי אם נשים נהנות ממין כמו גברים והקצר הוא כן, אבל זה לא פשוט כמו זה.

אנו יודעים שרוב הגברים אוהבים יחסי מין ורבים מוכנים, מוכנים ומסוגלים ליהנות ממין עם מגוון נשים. אולם עם נשים, התשובה לשאלת המין אינה כה פשוטה. בעוד שרוב הנשים נהנות ממין מאוד, הכנסת אישה לשלב הרצון לקיים יחסי מין עובדת אחרת ממה שהיא עושה לגברים. וזה מה שאנחנו הולכים לחקור כאן.

צפו בסרטון זה כדי ללמוד כיצד משיכה בין גבר לנשים באמת עובדת ...

גברים ונשים הם 'קווית' באופן שונה
לגברים יש קושי ביולוגי להתרבות ולכן הם לא רק חושבים על יחסי מין באופן קבוע ומאוננים לעתים קרובות יותר מנשים, אלא הם גם כל הזמן 'צדים' כמעט לכל אישה רצויה שמוכנה לעסוק במין.

לעומת זאת, נשים חושבות בדרך כלל על המין המיני בתדירות נמוכה יותר, מאוננות פחות מגברים וחשובות יותר עם מי הן מקיימות יחסי מין.

גברים מתעוררים בעיקר ומהר מאוד בגלל האטרקטיביות הפיזית של אישה. מאותה סוג של משיכה, גבר יכול להחליט באלפיות השנייה אם הוא רוצה לקיים איתה יחסי מין. עם זאת, לפני שאישה יכולה לעסוק באקט מיני מהנה עם גבר, היא בדרך כלל צריכה להיות נמשך אליו רגשית .באופן כללי, נשים מעריכות מחשבתית את שותפותיהן למין כשותפות לחיים. הם נוטים לקבוע נפשית כיצד יהיה גבר כבעל ואבא אפשרי. לא זו בלבד שנשים 'חוטות' ככה, אלא שלרוב גדלות במנטליות 'אגדה' שבה הבחור הבא שהיא פוגשת עשוי להיות 'הנסיך המקסים' שלה.

כשפוגשים אישה מושכת, הרבה גברים חושבים מיד,'חם לך! אני רוצה לקיים איתך יחסי מין! ”כשנשים פוגשות בחור שהן אוהבות, הן חושבות,'אתה מצחיק ומקסים. אני חושב שאתה יכול להיות 'האחד' אז בואו נעשה אהבה ונראה לאן זה הולך. '

חברה פתוחה יותר (קצת יותר)

מקובל מבחינה חברתית שגברים לא קשורים יוצאים לקיים יחסי מין עם כמה שיותר נשים במשך מאות שנים ברוב התרבויות. עם זאת, עד לעשורים האחרונים, כל אישה שעסקה במין לפני הנישואין נמנעה ממנה ובכמה תרבויות קפדניות ניתן היה אפילו לרצוח על רקע קיום יחסי מין לפני הנישואין.

ובעוד שברוב העולם המנטליות הזו השתנתה באופן דרמטי ונשים פעילות מינית כבר אינן נחשבות 'פרוצות' או מונחי גנאי אחרים (זונה, שכבה קלה וכו ') אם הם מקיימים יחסי מין עם גבר שאינו בעלם. , עדיין קיים לחץ חברתי כלשהו לאישה להיות 'ילדה טובה' ולא לקיים יחסי מין ללא הבחנה.

אז יש נשים שעדיין ישחקו 'קשה להשיג' רק כדי שהגבר (ובני משפחתה וחבריה) לא יאבדו את הכבוד כלפיה.

זה גם על 'כימיה'

כימיה מינית גורמת לנשים לרצות יחסי מין בדיוק כמוך

ההגעה למעשה המיני כרוכה בהקמת שלב קריטי בקשר אחד לשני הנקרא 'כימיה', שגברים רבים אינם מצליחים לממש כאשר מנסים למשוך נשים למין או לזוגיות. בהקשר זה מדובר ב'כימיה פיזיקלית 'שקורה באופן פנימי בגוף האדם עם ייצור הטסטוסטרון.

גברים ונשים טרום גיל המעבר (כל הנשים בין הגילאים 13 עד כ- 50) מייצרות שתיהן טסטוסטרון אך כמות רמות הטסטוסטרון אצל נשים נמוכה משמעותית מגברים. לטסטוסטרון חלק גדול בליבידו של האדם (הדחף המיני שלהם). עם כל כך הרבה טסטוסטרון שעובר בגוף הגבר וליבידו המיני כה גבוה, הצורך שלו במין גדול מזה של אישה.

מכיוון שנשים מייצרות פחות מתרופה זו, בנוסף לטסטוסטרון ואסטרוגן, הן לרוב דורשות ממריצים אחרים בכדי להניע את ליבידו. וכאן נכנסת לשחק הכימיה הרגשית שלהם, ולכן אישה תשחק לעתים קרובות באופן לא מודע את'האם הוא יכול להיות האחד?'משחק עם עצמה לפני שהיא עוסקת במין עם גבר.

הבנת המציאות הזו של ריקוד ההזדווגות האנושי תאפשר לך להתקרב לנשים בצורה יעילה יותר, ומאפשרת לה את ההזדמנות 'להרגיש אותך' רגשית לפני שתנסה להסלים למין.

אורגזמה כ'תמורה '
יותר מ 75% מהגברים יקבלו אורגזמה בעת קיום יחסי מין. מצד שני, נשים ישיגו אורגזמה במהלך יחסי מין פחות מ- 25% מהמקרים אלא אם כן הגבר והאישה ננקטים בזהירות מיוחדת כדי להגדיל את סיכוייה לשיאה.

מכיוון שהיא מבינה שסביר להניח שהיא לא תגיע לאורגזמה, כאשר אישה נהנית ממין זה לרוב קשור יותר לקרבה שהיא עשויה לחוש במגע הפיזי ובקשר הרגשי עם גבר שהיא נמשכת אליו נפשית ופיזית.

אבל הנה הדבר המעניין שגברים מודרניים צריכים לדעת. לנשים יש בדרך כלל יכולת נהדרת 'להטעות' את עצמן כאשר הם קובעים אם גבר יכול להיות 'האחד' - בעלה לעתיד, המאהב לטווח הארוך וכדומה.

כך אם היא אוהבת בחור מקסים ומצחיק היא יכולה לפסיכולוגית נפשית כדי לרצות לקפוץ איתו למיטה על ידי להטעות את עצמה שהוא יכול להיות מערכת יחסים לטווח ארוך או קצר. אף על פי שנשים מתייחסות לגברים שיש להם השפעה זו כ'נשים 'או' קסמים ', הם בוודאי לא מונעים מעצמם לקיים יחסי מין או להתאהב בגברים אלה.

דוכן לילה אחד
לכן, אם אישה חושבת שאולי לא תהיה לה אורגזמה ו / או שגבר אולי לא 'האחד' אבל היא עדיין נמשכת אליו, מדוע שהיא עדיין תהיה פתוחה ומוכנה לעסוק בדוכן של לילה אחד עם אוֹתוֹ?

יש לכך כמה סיבות.

נשים רבות, אפילו נשים יפות, סובלות לעתים קרובות מהערכה עצמית נמוכה (באמת, זה נכון. זו עובדה מתועדת שנשים נוטות לחוות דיכאון כפליים מגברים.) ומחמיאות להם שגבר שהן נמשכות אליו היה עושה. רוצים לקחת אותם למיטה ולעשות איתם אהבה.

יכול להיות שהיא יצאה ממערכת יחסים גרועה בה התייחסו אליה בצורה גרועה או סבלה משברון לב לאחרונה ורוצה 'לחזור' נפשית אל הבחור ששבר את לבה.

זה יכול להיות פשוט כמו אישה שהיא חרמנית מחוסר מין אחרון ומספק ונזקקת לשחרור מיני ללא כל הדרמה של קיום יחסים. זהו סוג האישה הנפוץ ביותר שתיתקל בו כשיש לך לילה אחד.

כיום לרוב הנשים יש חובות עסקיות, ביתיות וחברתיות כמו לגברים ואין להן זמן, מרץ או רצון לצאת ולמצוא בחור לכל מערכת יחסים שנמשכת יותר מארוחת הבוקר.

כך שלעתים קרובות הם מוכנים ולהוטים למצוא חבר למיטה שיכול 'לעשות את העבודה' למשך הלילה (או אחר הצהריים), כדי שתוכל לחזור ל'חיים האמיתיים 'שלה. וזה יתרון עצום עבור בחורים שעשויים להיות מעוניינים יותר להעלות את זה, לרדת ואז לצאת בלי הדרמה.

נשים אלה רק רוצות למצוא בחורים שיכולים ממש להקסים את התחתונים מהם ונראים כמי שיכולים לתת לה 'טרמפ טוב' על ידי היותם מצחיקים, סקסיים בבטחה ומעט תוקפניים (לא דוחקים).

מערכות יחסים אלה יכולות להימשך ערב אחד, ולהפוך לחיבור מושלם לשיחת שלל כאשר אחד או האחר רק רוצה יחסי מין או בסופו של דבר הם יכולים להפוך למערכת יחסים מחויבת לכל החיים אם הכימיה והתאימות קיימות ביניכם.

אז התשובה לשאלה 'האם נשים אוהבות יחסי מין כמו גברים?' התשובה היא שאולי תצטרך לעבוד קצת יותר קשה כדי להכניס אותה למיטה, אבל ברגע שאתה ואתה תעשה את זה נכון, היא תודה לך.