האם נשים אוהבות גברים נמוכים?

האם נשים אוהבות גברים נמוכים?

לא כל הנשים אוהבות גברים נמוכים, אך נשים רבות פתוחות להיות עם בחור נמוך. למה?

לרוב הנשים בעולם הזה יש מה שאני מכנה 'סוג פתוח', כלומר הן פתוחות להיות עם כל סוגי הבחורים, כל עוד הבחור יכול לגרום לה להרגיש נמשך בדרכים אחרות (למשל, הוא בטוח , כריזמטי, אלפא וכו ').

המשיכה של האישה לגבר קשורה ישירות למידת יכולתו לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם הזה. לכן, אם בחור נמוך עצבני ומפוקפק בעצמו יתקרב לאישה, היא תיכבה בגלל חוסר הביטחון שלו.

מצד שני, אם בחור נמוך ובטוח בעצמו יתקרב אליה, היא תימשך לביטחון שלו ואז, אם היא אחת הנשים שיש להן סוג פתוח, היא תהיה פתוחה להיות איתו.

נשים עם גברים נמוכים

צפו בסרטון זה כדי להבין מדוע משיכה של אישה עובדת כך ואיך תוכלו להשתמש בה לטובתכם כבחור נמוך ...כפי שתגלו מהסרטון לעיל, לא כל הנשים דורשות מגבר להיות דוגמן גברי בגודל 6 מטר עם המון כסף כדי לזכות בהן. נשים רבות הרבה יותר גמישות לגבי מה שהן מוצאות אטרקטיבי אצל בחור ממה שרוב הגברים מבינים.

כשבחור שואל אותי,'האם נשים אוהבות גברים נמוכים?'בדרך כלל הוא שואל כי הוא מרגיש כאילו חוסר ההצלחה שלו עם נשים נובע מחוסר הגובה שלו. עם זאת, זה לא.

בואו פשוט נגזור למרדף: אם אתה תלוי בגובה שלך וחש חוסר ביטחון בגלל זה, נשים לא הולכות לחבב אותך כי הן ירגישו כבויות בגלל חוסר הביטחון שלך.

החלק החשוב ביותר במה שאמרתי לך זה הוא זה: זה לא הגובה שלך שהוא הכיבוי, זה חוסר הביטחון שלך לגביו. תאמין לי, זו עובדה וזו עובדה שאתה צריך לנקוט בפעולה מיד אם אתה רוצה להתחיל ליהנות מסוג ההצלחה שאתה רוצה עם נשים.

כמובן, אני לא אומר שכל הנשים אוהבות גברים נמוכים. עם זאת, נשים רבות יתעלמו מגובהו של בחור כל עוד יש לו ביטחון וגבריות לפצות על חסרונותיו.

בחור נמוך עם חברה שחורה גבוהה

זה בדיוק כמו שראיתם אלפי גברים 'מכוערים' עם נשים יפות. מדוע זה קורה? לבחור יש תכונות אשר שוללות את חוסר המראה הגופני המושלם שלו, כמו ביטחון, גבריות ואינטליגנציה חברתית.

רוב החבר'ה מניחים שזה חייב להיות על כסף והסיבה היחידה שבחור 'מכוער' יכול להשיג ילדה היא על ידי תשלום עליה או עשיר מגה והציע לה אורח חיים יוקרתי. בטח, זה אכן קורה, אבל רוב החבר'ה אינם עשירים.

הרוב המכריע של בחורים נמוכים, קירחים או 'מכוערים' שמושכים נשים לוהטות עושים זאת על ידי הצגת תכונות האישיות והתנהגויות שמושכות באופן טבעי נשים (למשל ביטחון, כריזמה, אווירה גברית, הומור וכו ').

בחור מקריח קצר עם אישה גבוהה

לא כל הנשים יקבלו בחור נמוך בעל אישיות מושכת, אך נשים רבות. אם אתה צריך לדבר עם 10 נשים כדי למצוא 3 התאמות, זה הרבה יותר טוב מאשר לא לדבר עם אף נשים ולהמשיך בחיים לבד עם אפס התאמות.

אם אתה בחור נמוך, עדיין מגיע לך להיות אהוב, מבוקש ומכובד. אתה לא פריק ואין שום דבר רע בכך שאתה נמוך. עליכם לקבל את מי שאתם ולהמשיך ליהנות מהחיים בדרכים האפשריות עבורכם.

להתגבר על חוסר הביטחון שלך בגלל להיות קצר

נשים לא

אם אינך נהנה מסוג ההצלחה שאתה רוצה עם נשים ואתה מאמין שגובהך עומד בדרך, אז אתה פשוט טועה.

אתה לא מסתכם בעיניי אישה בגלל הגובה שלך, אלא בגלל חוסר הביטחון שלך בגלל חוסר הגובה שלך. נשים נמשכות לגברים בטוחים שמרגישים בטוחים במי שהם ומה שיש להם להציע.

חבר'ה שהם אינטליגנטים חברתית הבחינו וכבר הבינו שנשים הולכות על כל מיני חבר'ה. הם לא קונים את האשפה שהם רואים בפרסומת בטלוויזיה, שאומרת להם שהם צריכים שיהיו להם שרירי בטן עם שש חפיסות, להיות בגובה 6.5 מטר, שיהיו להם מכון כושר, ינהגו במכונית ספורט ויש להם קריירה במעמד גבוה כדי להיות מושכים. לנשים.

הם חכמים מספיק כדי לדעת שביטחון מנצח הכל וכל עוד הביטחון הזה מגובה באינטליגנציה חברתית וגבריות, בעצם יש לו את הבחירה שלו עם נשים בכל מקום שהוא ילך, ללא קשר לגובהו.

בשלב זה סביר להניח שאתה מתחיל להתבהר מאוד לגבי התשובה לשאלה 'האם נשים אוהבות גברים נמוכים?' אם לא, המשך לקרוא ואעזור לך להבין מדוע חוסר הגובה שלך אינו משהו שאתה צריך להשתמש בו כדי להוריד את עצמך עוד יותר.

לעת עתה, רק תבין שכדי לשנות את התוצאות שלך עם נשים, עליך להוריד את המיקוד שלך מגובהך ולשפר את הביטחון שלך במקום זאת. בחור גבוה ללא ביטחון הוא בדיוק כמו בחור נמוך ללא ביטחון - אף אחד מהם אינו מושך באמת לנשים.

אל תאמין למה שאתה רואה בפרסום מגזין מבריק

עובדה שפרסום בטלוויזיה ובמגזינים מבריקים קשור רבות לאמונה השגויה של הגבר המודרני שנשים נמשכות רק לגברים גבוהים, כהים ונאים.

הם נמשכים רק לגברים שלובשים קולונים, שעונים ותוויות מעצבים מסוימים. לעזאזל, על פי כמה מודעות טלוויזיה ומגזינים, אתה צריך להיות גם עם שרירי בטן שש, ראש שיער מטופח לחלוטין, מכונית ספורט ולנהל אורח חיים בסגנון מפורסם.

ובכן, זמן לבדיקת מציאות: פשוט הסתכל סביבך בזוגות שאתה רואה בברים ובמסעדות, או בקולנוע, או לטייל בפארק, או אפילו סתם לעשות קניות במכולת בחנות המקומית שלך.

החבר'ה שאתה רואה עם נשים יפות לא כולם נראים כאילו הם ממש מדפי מגזין מבריק, נכון? לא ברור שלא! אתה רואה בחורים מכל הצורות והגדלים - ועם כל צבע שיער - בחוץ עם חברותיהם.

לא כולם דומים לכוכבי הקולנוע; לא כולם מציגים שש חבילות אדוות; לא כולם נוהגים במכוניות ספורט יקרות, והכי חשוב, הם לא כולם גבוהים. האם הם? יאללה, תודה בזה.

עם היות זו המציאות, נתקעת במראה שלך ומתמקדת במה שאתה חושב שאין לך על ידי תהייה,'האם נשים אוהבות גברים נמוכים?'הוא בזבוז זמן ואנרגיה מוחלטים.

מלבד החבר'ה שהתמזל מזלם, החבר'ה שאתה רואה שם בעולם האמיתי (לא במגזינים המבריקים ובפרסומות הטלוויזיה) שנהנים מסוג ההצלחה עם נשים שאתה חולם עליהן, לא ישבו לדאוג לא להיות מספיק טוב.

הם השתמשו בביטחון, בגבריות ובאינטליגנציה החברתית שלהם כדי לגרום לנשים להרגיש את תחושת המשיכה החשובה ביותר. רבים מהחבר'ה שאתה רואה עם נשים הם נמוכים, קירחים, סובלים מעודף משקל, לבושים בצורה גרועה וכן הלאה.

אל תשאב מהמציאות השקרית שדוחפים מנהלי הפרסום וצוותי המשווקים החכמים שלהם. תאמין בעולם האמיתי שאתה רואה סביבך. זה העולם שבו אתה יכול לקבל כל סוג של אישה שתרצה.

בעיני אישה, לא המראה החיצוני של הבחור הוא זה שקובע את האטרקטיביות שלו; זה לא איך שהוא נראה מבחוץ חשוב אבל מי שהוא כאיש מבפנים.

כמו שאמרה לי פעם חברה נשית שלי,“חרדה גורמת לבחור להראות מכוער. הביטחון גורם לו להיראות סקסי. ”אם אין לך את סוג הביטחון הדרוש להצלחה עם נשים, אז למד.

אל תשב בדאגה ותמצא תירוצים לא להיות ביטחון או לבוא עם סיבות להרגיש פחד ולא ראוי. היו בטוחים ובטחו ובקרוב תראו שאתם חסרי גובה לא היה הנושא לאורך כל הדרך.

אטרקטיביות מינית - העובדות

חבר'ה שואלים אותי כל מיני שאלות, על סמך חוסר הביטחון האישי שלהם. יום אחד זה,'דן, נשים אוהבות גברים נמוכים?'הבא הוא, 'האם לנשים אכפת אם אתה קירח?' או 'איזה סוג בגדים נשים אוהבות על גברים?'

תשכחו מכל הדברים השטחיים והתמקדו ביסודות. בכל הנוגע לאטרקטיביות המינית שלך, שלוש תכונות חיוניות שנשים מחפשות אצל גבר הן:

1. ביטחון

נשים נמשכות אינסטינקטיבית לגברים בטוחים מכיוון שגברים בטוחים תמיד היו ניצולים טובים יותר ... והחיים לא תמיד היו כל כך קלים כמו בעולם המודרני.

חבר'ה חסרי ביטחון גורמים לתגובה שלילית בפנים של אישה והיא מרגישה מיד כאילו היא לא תהיה מאוד בטוחה איתו. יצר המעיים שלה אומר לה שהיא עלולה בסופו של דבר להצטרך לאם אותו או שהוא יהפוך לחסר ביטחון או לא יציב אם הם ייכנסו למערכת יחסים.

2. גבריות

בחורים גבריים באמת גורמים לנשים להרגיש חלשות בברכיים בנוכחותן, לא בכך שהן בעלות שריר זרוע בולטות או שגובהן 7 מטר, אלא על ידי הצגת גבריות נפשית ורגשית. אם אתה רוצה לגרום לאישה להרגיש כמו אישה, אז אתה צריך להיות בעל גבריות נפשית ורגשית של גבר.

אם עדיין לא התגברת על בעיות בילדות להפוך לגבר או כל הזמן יוצרת לעצמך חוסר ביטחון חדש (למשל האם הבגדים שלי מספיק טובים? האם עלי להלבין את השיניים? האם כדאי לי לבלות זמן רב יותר בחדר הכושר? אולי אם אעשה הכל ש, ואז נשים יאהבו אותי), נשים ירגישו באופן אינסטינקטיבי כבויות על ידך.

הם ירגישו שחסר לך את הגבריות והבגרות הנדרשים כדי להיות גבר חזק רגשית. במערכת יחסים אישה לא תוכל להרגיש כאילו אתה 'הגבר שלה' והיא 'הילדה שלך'.

במקום זאת, היא לפעמים תרגיש כאילו היא דומה יותר לאמא שלך או לאחותך הגדולה ושאתה צריך מישהו שיטפל בך, וזה מפנה עצום לנשים.

3. אינטליגנציה חברתית

בחור יכול להיות בגובה 6 מטר, להיראות כמו כוכב קולנוע וללבוש את כל המעצבים האחרונים בלינג, אבל אם אין לו את היכולת להתרועע באופן טבעי עם אנשים אחרים או שיש לו את כישורי התקשורת הדרושים כדי לפתוח בשיחות מעניינות, הוא לא הולך למשוך או להחזיק עניין של אישה לאורך זמן רב.

לבחור עם ביטחון, גבריות ואינטליגנציה חברתית יש את מה שצריך כדי לגשת ולדבר עם נשים באופן שמדליק אותן וגורם להן להרגיש נרגשות לקיים איתו אינטראקציה.

זו הסיבה שאתה רואה לעיתים קרובות בחורים נמוכים, שמנים, רזים, מכוערים, משונים למראה ואפילו מקושקשים עם נשים יפות. לא תמיד מדובר בבחור שהוא עשיר (99% מהאוכלוסייה לא עשירים). ברוב המקרים, החבר'ה האלה עוברים לנשים ברמה הרבה יותר בסיסית ושם אתה צריך למקד את המיקוד שלך.

לכן, אם עדיין לא הבנתם זאת, התשובה לשאלה של,'האם נשים אוהבות גברים נמוכים?'הוא'כן'אם אתה גבר עם ביטחון עצמי אמיתי, גבריות אמיתית ואינטליגנציה חברתית, ו'לֹא'אם אתה גבר חסר ביטחון שהוא ביישן, חרד ועצבני סביב נשים.

הבחירה בידיים שלך; אם תבחר להישאר תלוי בגובה שלך ולהרגיש חסר ביטחון בגלל זה, אתה בוחר להגביל את ההצלחה שלך עם נשים מכיוון שאתה לא מוכן לראות את העולם האמיתי סביבך ולקבל את זה.

עם זאת, אם אתה מספיק חכם בכדי לאפשר לעצמך לראות את האמת ולהתחיל למקד את תשומת לבך בפיתוח התכונות הפנימיות שנשים מחפשות אינסטינקטיבית אצל גבר, אז אתה בוחר להיות גבר שיש לו את מה שצריך ליהנות מהצלחה בלתי מוגבלת עם נשים ... ללא קשר לגובה שלך.