האם נשים מסתכלות על נעלי גברים?

האם נשים מסתכלות על גברים

נשים נותנות חשיבות הרבה פחות לנעלי הבחור אם הוא מסוגל למשוך אותה בדרכים אחרות.

לדוגמא: אם בחור בטוח בעצמו, כריזמטי ומעניין לדבר איתו, אישה לא מתכוונת לדחות אותו כי הנעליים שלו אינן מותג יקר.

מצד שני, אם בחור הוא עצבני ולבש אישיות מזויפת (למשל מתנהג כמו בחור הרבה יותר נחמד ממנו, ולכן מדכא את הכריזמה הטבעית שלו ואת האישיות האותנטית שלו) ולא מעניין לדבר איתו, אישה תתחיל לחפש סיבות מדוע היא לא אוהבת אותו.

מעניין לציין שהוא יכול ללבוש את הנעליים הטובות והיקרות ביותר והאישה עדיין לא תרצה אותו. למה? פשוט: היא לא מרגישה נמשכת לאישיותו ולכן מסתכלת על שארו באור שלילי.

עם זאת, כאשר אישה אכן מרגישה נמשכת לאישיותו של הבחור ולביטחונו, היא מסתכלת על שארו באור חיובי יותר.

צפה בסרטון זה כדי להבין כיצד משיכה של אישה עובדת עבור גבר וכיצד תוכל לגרום לה לרצות אותך, גם אם אינך נועל נעליים נהדרות כשאתה פוגש אותה ...כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, רוב הנשים נמשכות הרבה יותר לאיכויות הפנימיות של הבחור ומעניקות פחות חשיבות לדברים שטחיים כמו מראה או חוש אופנתי.

יש נשים שאכן נותנות חשיבות רבה לחוש האופנתי של הבחור ולמראהו, אך אותן נשים הן המיעוט. רוב הנשים הרבה יותר גמישות לגבי מה שהן מוצאות אטרקטיבי אצל בחור ממה שרוב הגברים יבינו אי פעם.

מנסה למשוך נשים בעלות תכונות שטחיות

כאשר בחור לא יודע למשוך נשים עם התכונות הפנימיות שלו (למשל ביטחון, כריזמה, אינטליגנציה חברתית, גבריות וכו '), לעתים קרובות הוא יגיע למסקנה שהתכונות החיצוניות שלו (למשל מראה, חוש אופנה, כסף וכו'). ) לא מספיק טובים עבור נשים.

הוא עשוי לשאול את עצמו שאלות כמו:

  • האם נשים שופטות גברים על פי המראה שלהן?
  • אכפת לנשים איזה קלן לובש בחור?
  • האם נשים מעוניינות בכסף ובכוח?
  • האם נשים מסתכלות על נעלי גברים?

התשובה לשאלות הנ'ל היא כן וגם לא.

יש קלישאה נפוצה שמסכמת את כל זה, כי היא אמיתית ושקרית בו זמנית. הרשה לי להסביר; הקלישאה שאני מדבר עליה היא:'זה לא איך שאתה נראה, אלא מה שבפנים נחשב.'

מדוע זה נכון ושקר גם יחד?

האמת היא שכל מה שקשור אליך חשוב, כולל המראה החיצוני שלך ואפילו הנעליים שלך, אבל זה כל האדם שאישה מסתכלת עליו כשהיא קובעת אם היא רוצה להכיר בחור או לא.

בסופו של דבר, מה שיש בפנים (כלומר האישיות, הביטחון וההשקפה של הבחור על החיים) זה מה שנחשב הכי הרבה. אם אישה פוגשת בחור שלובש 'נעליים רעות', אך במקרה הוא גם בטוח, גברי ומסתדר איתה ועם אחרים, היא תתעלם מהנעליים ותתמקד בתכונות האטרקטיביות האחרות שלו.

היא תראה את היעדר האופנה שלו כמומחיות כחמוד ותתכנן בסתר לשכנע אותו לקנות נעליים טובות יותר אחרי שהיא קיימה איתו יחסי מין או תהפוך לחברה שלו באופן רשמי.

אל תקשיבו לגברים הומואים: הם מסתכלים על דברים מנקודת מבט אחרת

עין קווירית עבור הבחור הסטרייטי

לפני שנים רבות החבר'ה ההומואים האלה בלבלו את החרא של מיליוני גברים מודרניים ועזרו ליצור את המטרו-סקסואל. השפעה הומוסקסואלית על התרבות ההטרוסקסואלית קיימת עד היום ותמיד יש אנשי טלוויזיה הומואים חדשים שצצים ומנסים לשכנע גברים סטרייטים לדאוג יותר לחזותם.

בימינו, ישנם כל כך הרבה גברים הומואים בטלוויזיה, עד שבחורים רבים מושפעים מהם לרעה.

אני לא אומר שיש משהו לא בסדר עם בחורים הומוסקסואליים, אבל אם אתה רוצה להצליח עם נשים, אל תקשיב לעצות שלהם לגבי מה שמושך נשים. אם תקשיב לעצות האופנתיות של בחור הומו, בסופו של דבר תחשוב כמוהו ותדאג יותר מדי למראה שלך.

בחור הומו אוהב להתנהג כמו ילדה ולבזבז המון זמן (וכסף) על הופעתו החיצונית, כי בזה הוא משתמש כדי למשוך גברים הומואים אחרים.

גברים סטרייטים יודעים שהדבר הכי מושך לנשים הוא הביטחון והגבריות של הגבר (כלומר איך הוא חושב, מתנהג ונוקט פעולה בחיים ובסביבתה).

גברים סטרייטים שמצליחים עם נשים בלי צורך לנעול נעליים מדהימות או את האופנה היקרה ביותר

אין שום דבר רע בלהציג את עצמך היטב על ידי לבישת בגדים או נעליים טובות, אבל הגברים שאני חברים איתם לא דואגים למראה שלהם כמו ילדה (או בחור הומו) והם מצליחים עד כדי גיחוך עם נשים. הם אף פעם לא מרגישים עצבניים, חסרי ביטחון או לא ראויים לאישה יפה אם הם לא נועלים נעליים מדהימות.

הם פשוט מתמקדים בלגרום לאישה להרגיש נמשכת לביטחון, לגבריות, לכריזמה ולקסם ואז הם מקיימים איתה יחסי מין. מעולם לא שמעתי אחד מהם אובססיבי על נעליים, אבל הם נועלים נעליים הגונות.

האמת, אני לא יודע איזה מותג נעליים הם נועלים, כמה הם עולים וכו ', כי מעולם לא טרחתי להקדיש לכך מספיק תשומת לב כדי לשאול. זה באמת לא כל כך חשוב.

אם תקשיב למגישים ה'מהפך 'הומואים בטלוויזיה, הם יגידו לך שגבר צריך ללבוש חולצת צבע מסוימת כדי להיחשב סקסי. לעתים קרובות, בסגנון החשיבה הגאה שלהם, הם אפילו יגידו,'צריך גבר אמיתי ללבוש ורוד.'

לפרוטוקול: אתה לא צריך ללבוש שום סוג של דברים כדי להיות גבר אמיתי. להיות גברים אמיתיים זה על מי שאתה מבפנים.

חבר'ה הומואים יגידו לך שאתה 'צריך' ללבוש סוג מסוים של קלן וצריך שיהיו לך כמות נעליים x כי נשים לא יאהבו אותך אם יש לך רק 3 זוגות נעליים. עם זאת, נעליים אינן התשובה להצלחה אצל נשים. זה טיפשי לחשוב שהם.

בחור יכול ללבוש את כל 'האופנות האחרונות' בנעליים, אך עדיין להיות רווק ולא מושך לנשים מכיוון שהוא חסר ביטחון בעצמו. יחד עם זאת, יכול להיות בחור שלובש זוג מאמנים שחוקים היטב, או אפילו חוטיני חוף, והוא יוכל לאסוף אישה יפהפייה.

למרות שנשים ישקלו הכל בקשר לגבר, הן נמשכות להרבה יותר מאשר נעלי גבר או מראה חיצוני. לעזאזל, שכבתי עם יותר מ -250 נשים והרבה פעמים לבשתי רצים / מאמנים או חוטיני חוף.

נשים מחבבות אותי כי אני בטוחה וגברית בהתנהגותי, באווירה ובפעולות שאני עושה. כמובן, זה לא אומר שאני מתלבש כמו סלוב או בכלל לא אכפת לי איך אני מציג את עצמי. אני מקפיד להציג את עצמי די טוב ואז למשוך את האישה עם האישיות שלי ואז לקיים איתה יחסי מין.

בימינו, הרבה גברים שטפו את מוחם על ידי התקשורת לחשוב שהם צריכים להיראות מסודרים, נקיים, רעננים, צעירים ואופנתיים כדי למשוך נשים. זה המון שטויות.

צפו בסרטון זה כדי להבין את הסיבה האמיתית מדוע נשים נדחות על ידי נשים, גם אם יש להן נעליים מדהימות ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, בחור יכול להמציא את כל התירוצים שהוא רוצה (למשל.'נשים רוצות רק בחורים עם נעליים יפות'אוֹ'נשים רוצות רק בחורים גבוהים'וכו '), אבל הסיבה האמיתית שבגללה הוא נדחה היא שהוא אפילו לא יודע איך למשוך נשים עם האישיות והביטחון שלו.

הוא מנסה לגרום לנשים לחבב אותו מספיק על סמך התכונות החיצוניות שלו. כן, זה אכן עובד עבור חלק מהנשים (בדרך כלל נשים לא מושכות או שיכורות), אבל רוב הנשים נותנות חשיבות רבה יותר בתכונותיו הפנימיות של הבחור מכל דבר אחר שקשור אליו.

אילו תכונות על בחור יכבה אישה?

בסופו של יום, אישה תימשך אליך כי אתה מציג תכונות אישיות והתנהגויות מסביב, או שהיא תנותק מכיוון שאתה לא.

לא משנה כמה אתה נראה טוב מבחוץ, אם חסר לך מבפנים, לא תוכל לגרום לאישה להרגיש אטרקציה מתמשכת עבורך. אתה יכול לנעול את הנעליים הכי נחמדות בעולם, אבל אם אתה חסר ביטחון או מתנהג בדרכים לא מושכות אחרות, אז היא לא תרגיש משיכה מינית עבורך ובכך לא יהיה אכפת לך באילו נעליים אתה נועל.

חלק מהתכונות הגבריות שנשים מכבות נשים הן:

1. חוסר ביטחון

בחור שחסר אמון באטרקטיביות שלו לנשים יתגלה כחסר ביטחון וחלש (נפשית ורגשית) לנשים.

כאשר הוא מנסה להתקרב לאישה, חוסר הביטחון שלו יתבטא כהתנהגות עצבנית, וזה מפנה גדול עבור נשים.

אלא אם כן היא לא מושכת או נואשת, אישה לא תרצה לבזבז את זמנה עם בחור חסר ביטחון שלא מאמין שהוא מספיק טוב בשבילה, או תצטרך לסבול קשר מעצבן עם בחור שזקוק לה כדי 'להתינוק לו'. או 'אמא לו' כל הזמן כדי לגרום לו להרגיש ביטחון.

2. חוסר הערכה עצמית

גבר שיש לו רושם נמוך מעצמו (למשל חושב שהוא לא מגניב מספיק כדי לבלות עם הקהל המגניב, חושב שהוא לא מספיק טוב כדי להתקדם בעבודה או להצליח בעסקים וכו ') אינו מושך נשים.

אף אישה לא רוצה להיות עם בחור שכל הזמן צריך להיות משוכנע בערכו ובפוטנציאל שלו, או שמרגיש מאוים אם היא מנהלת שיחה ידידותית עם בחור אחר.

3. חוסר אינטליגנציה חברתית

בחור שחסר לו אינטליגנציה חברתית לא יוכל להסתדר עם אנשים בטוחים ומגניבים או להתמודד עם המבחנים (למשל לשחק קשה להשיג) שעוברות עליו נשים מושכות. הוא ירגיש כמו זר סביב אנשים מגניבים ובטוחים ויתקשה להשיג או לשמור על כבודם של גברים אלפא.

מדוע זה מפסיק לנשים?

במשך רוב ההיסטוריה האנושית, מזון ומשאבים היו מועטים וגבר היה צריך להיות בעל האינטליגנציה החברתית בכדי לשמור על חברות וכבוד של אנשים שיכולים לעזור אם הוא ואשתו זקוקים לכך.

כיום קשה לגבר לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולמנו התחרותי והמודרני. יכול להיות שיש לנו סופרמרקטים, משטרה וממשלות שמוכנים לתמוך בנזקקים, אך האינסטינקט של אישה להימשך לבחור שיש לו אינטליגנציה חברתית לא נעלם.

כפי ששמתם לב, בני אדם הם לעתים קרובות רק סופת הוריקן מלהיאלץ לחזור להישרדות בסיסית. משיכה של אישה לגבר קשורה ישירות לתכונות ההישרדות שלו והאינטליגנציה החברתית היא אחת מהן.

הנה כמה דוגמאות לאופן שבו בחור מפגין חוסר אינטליגנציה חברתית כשמדבר עם אישה ...

4. להיות חלשה יותר מבחינה נפשית או רגשית

אישה רוצה להרגיש שהיא עם גבר שהוא מספיק חזק נפשית ורגשית כדי לתמוך בה. אם בחור מושפע בקלות מדעותיהם של אחרים ואינו יכול לעמוד על שלו ועל מה שהוא מאמין בו, הוא נתקל כחלש.

אם גבר חלש מבחינה נפשית ורגשית (למשל חסר ביטחון, רגיש מאוד, דלוח נפש, לא נקבע וכו '), המשמעות היא שהאישה תצטרך להרים את הרפיון ולהתנהג כמו השולט במערכת היחסים.

לעתים קרובות היא תצטרך להוביל את הדרך, להיות החזקה ולעמוד בשבילו וגם בשבילה כאשר הזמנים קשים או כאשר אנשים אחרים מאתגרים אותם. נשים לא מצליחות למצוא את זה מושך מכיוון שזה מכריח אישה לחשוב, להרגיש, להתנהג ולהתנהג כמו גבר.

יש נשים שעשויות לקבל גבר חלש (כלומר בגלל שהיא מיואשת, רוצה להתגבר על אקסית, זקוקה למישהו שישלם מחצית החשבונות, לא מושך וכו '), אבל זה לא אומר שהיא אי פעם תאהב אותו כמו צריך לאהוב גבר בטוח וגברי.

5. להיות רציני מדי בעת אינטראקציה איתה

יש בחורים שמתייחסים לאינטראקציה שלהם עם נשים בצורה רשמית, כמו עסקית, ולא להיות קלילים ומצב הארץ.

הם מקפידים על שיחה מנומסת, נמנעים מפלירטוט בכל מחיר ובעצם מתנהגים כמו חבר מודאג או בחור נחמד תמים שמעמיד פנים שהוא לא רוצה לקיים איתה יחסי מין ורק רוצה להיות חבר שלה. אוו כמה מתוק.

כשבחור לא יכול לגרום לאישה להירגע ולהיפתח בפניו במהלך שיחה, היא לא הולכת להיות 'זוכה' לנעליים שהוא נועל.

6. חוסר שאפתנות ודחף

גבר ללא מטרות, שאינו הוגה קדימה ואין לו תוכניות לעתיד, הוא מפנה גדול כמעט לכל הנשים (למעט נשים נואשות, לא מושכות או חסרות ביטחון שרוצות גבר שבור).

אישה טיפוסית ונורמלית רוצה להיות עם גבר שיש לו פוטנציאל לדאוג לה ולצאצאיה אם היחסים מגיעים לשלב ההוא. עם זאת, אל תלך לחשוב שעליך לספר לאישה את כל התוכניות והיעדים שלך כשאתה פוגש אותה. נשים לא נמשכות לגברים שמנסים להרשים אותם באמירה כמה הם טובים.

אם אישה שואלת אותך על עצמך, הראה תשוקה במה שאתה מכוון להשיג בחיים, אך אל תחשוב שזה יהיה הדבר מספר אחד שגורם לה לרצות לקיים איתך יחסי מין.

אם היא תחושה שאתה מנסה להרשים אותה על ידי דיבורים על המטרות שלך ומקווה שזה מרמה אותה לחבב אותך, היא תבין שאתה לא מרגיש שאתה מספיק טוב בשבילה.

אם אישה מושכת, היא רוצה לחוש שאתה יודע שאתה יותר טוב מספיק בשבילה, מבלי שתשפשף אותה בפנים על ידי התרברבות, השגחה וכו '.

צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע נשים מושכות רוצות בחור שיודע שהוא מספיק טוב בשבילה ...

כפי שתגלה בצפייה בסרטון שלמעלה, נשים מושכות משועממות מהגישה שרוב החבר'ה נוקטים בהן.

אם אתה רוצה להתבלט מהקהל, אתה צריך לגרום לה להרגיש נמשך אליך ואז רק לתת לה הזדמנות להיות איתך אם היא משחקת נכון בקלפים שלה.

7. להיות מודאג יותר מדי מהופעתו

גברים מודאגים מהמראה שלהם

יש בחורים שכל כך מודאגים מהמראה החיצוני שלהם (למשל המכונית שהם נוהגים בהם, הבגדים והנעליים שהם לובשים או המקומות שהם מסתובבים בהם), עד שחסר להם חומר אמיתי ואין להם יותר מאשר ערך נקוב להציע לאישה. אישה עשויה למצוא את המראה החיצוני שלו מושך בהתחלה, אך אם הוא לא יכול לגבות זאת בתכונות אחרות היא לא תתעניין בבחור זמן רב מאוד.

נעליים אינן סוד ההצלחה עם נשים

האם נשים שמות לב לגברים

אין שום דבר רע בללבוש בגדים או נעליים טובות, אך אל תחשוב לעולם שזה סוד ההצלחה עם נשים.

ככל שתדאגי יותר למראה שלך, כך יחשבו ויתנהגו כמו ילדה (או בחור גיי). למרות שנשים רבות אוהבות להיות חברים הומואים בימינו, אין זה אומר שהם רוצים לשכב איתם.

ההמלצה שלי היא לנעול את הנעליים המתאימות לכל סביבה בה אתה נמצא, אך אל תדאג יותר מזה.

באופן אישי, אני ניגש לאופנה ככה: אני מקבל בגדים ונעליים טובים שמתאימים לסגנון החיים שלי ואופנתיים ואז אניתפסיקחושב על זה.

חברה סקסית שלי (שאוהב ללבוש אופנה סקסית ונראית 'זועמת'), אוהב את העובדה שאני גורם לעצמי להראות ייצוגי, אבל שלא ממש אכפת לי מזה יותר מזה.

אני יכולה לצאת איתה למועדון לילה ואני אהיה בטוחה ב 100% ובנחת לבוש בבגדי קז'ואל חכמים, למרות שהיא לבושה בבגדים סקסיים וחושפניים. זה ממש לא משנה ואני יודע את זה.

להיות האיש שנשים רוצות

בסופו של דבר, לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך היא על הצגת תכונות האישיות והתנהגויות שמושכות נשים באופן טבעי.

אם במקרה גם אתה נועל נעליים יפות, אז טוב לך, אבל אני מקווה שלאחר שקראת מאמר זה, הבנת שנעליים הן לא הדבר החשוב ביותר שבחור צריך שיהיה לו כדי להצליח עם נשים.