האם אתה רוצה את גבך לשעבר או זקוק לגב?

האם אתה רוצה אותה בחזרה או זקוק לה בחזרה?

כדי שגבר יקבל אישה בחזרה, הוא צריך להגיע למקום שהוא רוצה אותה בחזרה, אבל לא צריך אותה בחזרה כדי לגרום לעצמו להרגיש שוב ביטחון רגשי ויציב.

זה בסדר גמור מבחינתו שעדיין אכפת לה ורוצה שהיא תהיה שוב חלק מחייו, אבל עליו לדעת שהוא בכנות לא צריך להחזיר אותה להרגיש טוב עם עצמו וחייו.

לשכנע אותה זכה

אם הוא פשוט מתנהג כאילו הוא לא זקוק לה, היא תרים את זה אם היא תתקשר איתו וזה יגרום לה לשמור על המשמר סביבו.

במקום לגרום לה לחשוב,'זה כל כך מתוק. האקס שלי חייב לאהוב אותי באמת אם הוא לא יכול להמשיך בחייו בלעדי. אני חושב שאני צריך לתת לו הזדמנות נוספת! אחרי הכל, הוא זקוק לי! אני פשוט צריך לעשות את זה. זה הדבר הנכון לעשות, 'היא בטח תחשוב,'אם האקס שלי מתפרק בגלל שנפרדנו, רוב הסיכויים שהוא לא יוכל להתמודד עם אתגרים גדולים אחרים בחייו, כמו לקיים משפחה מאושרת, לגדל ילדים או לשלם משכנתא. הידיעה שהוא לא יכול להתמודד טוב מאוד בלחץ לא בדיוק גורמת לי לרצות לחזור אליו. עכשיו אני לא מרגיש שאני יכול להירגע איתו לגמרי ולדעת שהוא חזק מספיק רגשית כדי לטפל בי ובמשפחתנו אם יש לנו כזה. לאמיתו של דבר, אם אי פעם נחזור לחזור להיות יחד, הוא כנראה יהפוך לסוג של בחור שצריך לסמוך עלי שאדאג לו ואדריך אותו בחיים ובזוגיות. זה לא מה שאני רוצה. אני רוצה גבר שאני יכול לכבד, להביט אליו ולהרגיש בטוח איתו. בחור שיכול לא רק להתמודד לבד, אלא משגשג בכוחות עצמו. '

כשהיא חושבת מחשבות מהסוג הזה, השומר שלה נשאר קיים והיא לא תפתח בפני האקס שלה, לא משנה כמה הוא נחמד אליה, עד כמה הוא מתעלם ממנה להעמיד פנים שהוא נגמר בה או באיזו תדירות הוא כותב לה להישאר בקשר.

היא לא תגיד לו, אבל איפשהו בתוכה היא תדע שהוא פשוט לא מוכן לטפל באישה כמוה וצריך להבין איך להיות סוג הגבר שהיא צריכה.לכן, אם אתה רוצה להראות לאקס שלך שאכפת לך ורוצה אותה בחזרה בלי להיראות נזקקת או נואשת, רק דאג שתתחיל להתמקד במציאת שמחה והגשמה רגשית בחייך בלעדיה.

אני יודע שזה יכול להיות קשה לחשוב לעשות משהו בלעדיה או לעשות שום דבר אחר מלבד לנסות להחזיר אותה, אבל אם אתה מרגיש נזקק, זה יכבה אותה.

כשאתה מוצא את עצמך חושב דברים כמו, “אני ממש מתגעגע לאקס שלי. אני פשוט לא יודע מה לעשות עכשיו כשהיא כבר לא כאן. אני צריך אותה בחזרה. החיים לא מהנים בלעדיה. אני לא רוצה לעשות כלום עד שאחזיר אותה, 'הפנה את האנרגיה שלך לעבר דברים אחרים שאולי הזנחת בחייך כתוצאה מהקשר שלך איתה.

לדוגמה:

  • מהן המטרות הגדולות שלך או חלומותיך לעתיד? אם אינך בטוח, כרגע זו ההזדמנות שלך לגלות. שאל את עצמך,'מה הלוואי שהייתי עושה עם חיי?'ואז התחל להמשיך את זה, גם אם אתה רק לוקח צעד אחד לקראת זה. רק התחל להתקדם בכיוון הזה ותתחיל להרגיש פחות נזקק לה.
  • מה דחית לעשות בגלל מערכת היחסים שלך? אולי תמיד רצית לעסוק בתחביב (למשל טיולים רגליים, שייט, צילום, אומנויות לחימה, שיעורי התעמלות קבוצתיים) אבל מעולם לא הגעת אליו. ובכן עכשיו אתה יכול ואם כן, זה יגרום לך להרגיש פחות נזקקת לאקסית שלך.
  • האם יש לאן שתמיד רצית ללכת? האם יש עיר או מדינה שתמיד ריתקו אותך? כעת תוכלו לצאת לטיול ההוא שתמיד חשבתם עליו, אך מעולם לא חשתם שהוא אפשרי. אם אתה יכול, ללכת עם כמה חברים או להשתתף במפגשי גולים (כלומר לפגוש אנשים ממדינתך המתגוררים במדינה זו) או להישאר בהוסטל, כך שתפגוש מיד אנשים רבים חדשים ותיהנה איתם במסיבות עִיר.
  • יש משהו שכמהה אליו? אולי בסתר רצית ללכת אחרי קידום בעבודה, אבל פחדת מדי שזה ייקח זמן מהזוגיות שלך. עכשיו אתה יכול ללכת על זה על ידי השקעת זמן נוסף בעבודה כדי לקבל את התפקיד הטוב יותר.

כשתתחיל לעשות דברים שמשמחים אותך, תגלה שלא רק שאתה הופך לגבר גדול עוד יותר ממה שאתה כבר, אתה גם הופך מושך יותר לאקס שלך (ולנשים אחרות).

לאחר מכן אתה הופך לסוג הגבר שנשים מכבדות אותו (למשל בטוח, גברי, נחוש, שאפתן) ומרגישות נמשכות אליו, מה שגורם לך להרגיש נהדר עם עצמך.

ואז, כשאתה מתקשר שוב עם האקס שלך, בשיחת טלפון או באופן אישי והיא חווה אתך החדש, הבטוח, המאושר שאתה ממשיך בחייו בלעדיה, היא מתחילה לראות אותך אחרת.

היא מתחילה לחשוב, “באמת חשבתי שהאקס שלי הולך להתפרק כשנפרדנו, אבל הוא כל כך חזק ומבוגר רגשית בקשר לזה. הוא לא אותו בחור שנפרדתי ממנו. למעשה, הוא למעשה מתנהג בדרכים שתמיד קיוויתי שיעשה. אני מאוד אוהב את הגרסה החדשה הזו שלו. אני דווקא רוצה להיות סביבו עכשיו. הוא מהנה ומעניין ואני מרגיש טוב כשאנחנו מתקשרים. אולי בכל זאת נוכל לחזור שוב יחד. אולי פשוט צריך לתת לזה זריקה נוספת. אחרי הכל, הוא הוכיח את עצמו בפני ואני מרגיש כל כך שונה לגביו עכשיו, אז למה לא? '

כאשר הצורך להחזיר אותה גורם לך לטעות

היא לא

לפעמים, בחור יהיה כל כך נואש להחזיר את האקס שלו, עד שהוא ימהר בראשו לנסות כל דבר שהוא יכול לחשוב עליו כדי לגרום לה לשנות את דעתה לגביו (למשל להתחנן, להתחנן, לקנות לה מתנות, להיות נחמד במיוחד שֶׁלָה).

ברוב המקרים ניסיונות אלה נכשלים ואישה עלולה לאבד עוד יותר כבוד ומשיכה כלפי בחור מכיוון שהוא נתקל כל כך נואש ונזקק עכשיו שהיא נפרדה ממנו.

אז אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, נסה להימנע מלעשות את הטעויות הבאות ...

1. זקוקה לגב שלה כשהיא בסדר בלעדייך

אם לאקס שלך מסתדר בלעדיך, היא תנותק עוד יותר מכיוון שהיא מרגישה שאתה צריך שהיא תרגיש שוב טוב עם עצמך.

זה גורם לה להרגיש שאתה צריך שהיא תהיה כמו דמות אם בחייך ותטפל בך, כי אתה כל כך אבוד ומבולבל בלעדיה.

נשים בסדר גמור לקחת את התפקיד הזה אם זה עבור בנן, אבל לא עבור החבר או הבעל שלהן.

היא רוצה גבר שאוהב אותה ורוצה אותה בחזרה, אך לא זקוק לה כדי להרגיש טוב עם עצמו ולהרגיש שוב 'שפוי'.

לפעמים, בחור עלול לבלות את זמנו לאחר פרידה בדאגות וחשיבה על דברים,'אני כל כך אבוד בלי האקס שלי. היא הייתה הכל בשבילי ועכשיו החיים פשוט מרגישים ריקים בלעדיה. לא בא לי לעשות כלום אם היא לא בחיים שלי לחלוק את זה. '

לאחר מכן הוא עלול להסתובב במשך ימים, שבועות ואפילו חודשים, לטלטל ולהרגיש שהוא לא יכול להמשיך בחייו ללא האקס שלו.

עמוק בפנים הוא עשוי לקוות שאם האקס שלו יגלה כמה הוא זקוק לה ושהוא אבוד בלעדיה, היא תשנה את דעתה לגביו ותרצה לחזור שוב.

עם זאת, בדרך כלל זה לא המקרה.

כשאישה אין רגשות כלפי בחור, היא לא באמת מתכוונת לדאוג לצרכיו הרגשיים במערכת היחסים שלהם.

במקום זאת, היא בדרך כלל תימנע ממנו ותנסה לשמור על האושר שלה, במקום לקרוא לו, לגרום לו להרגיש טוב יותר ולומר לו בדיוק מה הוא צריך לעשות כדי להחזיר אותה.

במקום להיות המושיע שלו, היא פשוט תחשוב משהו כמו,'אני יודע שאתה מרגיש עצוב ואבד בלעדי, אבל אני מרגיש בסדר. למעשה, אני ממשיך הלאה. תתבגר וקח אחריות על חייך. תהיה גבר. תפסיק לסמוך עלי כמו שילד מסתמך על אמו. היה האיש שלך. ”

ברוב המקרים, היא מאחלת שהוא יוכל להזדרז ולשפר את יכולתו לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה כדי שתוכל לתת לו הזדמנות נוספת.

עם זאת, אם הוא לא עושה את זה, היא פשוט צריכה להמשיך הלאה במקום לנסות לעזור לו להפוך לגבר שהיא זקוקה לו.

אם אישה מרגישה שהוא לא יוכל לשנות ולהיות מסוג הגברים שהיא רוצה שהוא יהיה, אז היא בדרך כלל תעדיף לחתוך אותו לגמרי מחייה כדי שתוכל להמשיך ולמצוא מישהו אחר.

לכן, אם אתה רציני להחזיר את האקס שלך, אתה צריך לגרום לה לרצות אותך בחזרה כמה שאתה רוצה אותה.

איך יכולת לעשות את זה?

על ידי אינטראקציה איתה וגורם לה להרגיש כבוד ומשיכה כלפי החדש שלך.

כשאתה מחדש את רגשות הכבוד והמשיכה אליך (למשל, מצחיק אותה, מחייך ומרגיש טוב כשהיא מתקשרת איתך, מראה לה שעברת את הרמה שהיית בעבר), התפיסה שלה לגביך משתנה.

היא מרגישה מוטיבציה לרצות לקיים איתך יותר אינטראקציה, לראות אם באמת אינך זקוק לה ועכשיו אתה עצמאי רגשית, או שאתה פשוט עושה מעשה כדי להחזיר אותה.

תביא את האקס שלך להוריד את השומר שלה ולפתוח לך בחזרה

אם היא חשה שהשינויים בך אמיתיים, באופן טבעי היא מרגישה כלפיך כבוד ומשיכה ושומרה יורד.

הטעות הבאה להימנע היא ..

2. מנסה להחזיר אותה מבלי להפעיל מחדש את תחושותיה קודם כדי לגרום לה לרצות אותך בחזרה

חבר'ה שלא יכולים להתמודד בלי האישה שלהם יבזבזו זמן רב בניסיון להחזיר אותה בלי להבין שהם צריכים להפעיל מחדש את הרגשות שלה קודם.

בחור כזה חושב בדרך כלל רק על הרגשות שלו ועל כמה שהוא אבוד וחסר אונים שהוא בלעדיה.

הוא לא באמת חושב איך הוא צריך לגרום לה להרגיש בכלל.

הוא לא מבין או מקבל בבירור שלקבל אישה בחזרה הוא לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת, במקום לתת לו הזדמנות נוספת כי הוא כל כך רוצה בכך.

לכן, במקום להתמקד באמירה ועשייה בסוגי הדברים שיפעילו מחדש את רגשות הכבוד והמשיכה אליו, הוא עושה זאת מה שהוא חושב שיגרום לה לרצות אותו בחזרה.

לדוגמא: בחור עשוי ...

  • התחנן והתחנן אליה לתת לו הזדמנות נוספת.
  • בקש ממנה לעזור לו להבין מה הוא עושה לא נכון כדי שהוא יכול לשנות.
  • תגיד לה כמה הוא זקוק לה בחייו.
  • נסה לשכנע אותה על ידי העלאת העבר ואמירת דברים כמו, 'זכרו את כל התקופות הטובות שחלקנו יחד. זה לא היה רע. אנחנו יכולים להחזיר את זה אם ננסה, לא? אחרי כל מה שעברנו, אתה לא יכול פשוט לוותר עלינו ככה. אנא זכור מה היה לנו פעם. אנחנו יכולים לקבל את זה שוב. רק תן לי הזדמנות נוספת. אוכיח לך ששיניתי. אתה תראה. אולי עדיין לא שיניתי או אפילו יודע בדיוק מה אתה רוצה, אבל אני אעשה זאת. אני מבטיח. רק תן לי הזדמנות נוספת. ”
  • להיות נחמדה אליה בתקווה שזה ישכנע אותה לשנות את דעתה.

ובכל זאת, הנה העניין ...

אם אישה איבדה את הכבוד והמשיכה לאקס שלה, הוא מתנהג בדרכים נואשות סביבה, לא יגרום לה לשנות את דעתה.

למעשה, היא עשויה אפילו לחשוב,“האקס שלי מאבד את זה. הוא פשוט לא יכול למנוע מעצמו להגיב לכל דבר בחייו בצורה נזקקת, נואשת, רגשית מדי. אני מקווה שהוא לא חושב שהתנהגותו אכן תביא אותי לשנות את דעתי לגביו. סיימתי לטפל בו ולהיות מערכת התמיכה הרגשית שלו בחיים. אני רוצה בחור שגורם לי להרגיש כאילו אני לא צריך לטפל בו רגשית. ככה, אני יכולה להיות הילדה. אני יכולה להיות האמוציונלית והפגיעה ובעצם להרגיש כמו אישה אמיתית לשם שינוי. אני רוצה בחור שהוא בטוח וחזק רגשית, ולא להיות כל כך רגיש ונזק מבחינה רגשית. אני רוצה מישהו שאני יכול לסמוך עליו ולהרגיש בטוח איתו, ולא בחור שצריך שאשמור עליו. '

ברוב המקרים לאחר פרידה רצינית, אישה תיתן לאקס שלה הזדמנות נוספת כאשר הוא יכול להפעיל מחדש את תחושות הכבוד והמשיכה שלה.

לכן, אל תבזבז את זמנך בניסיון לשכנע את האקס שלך לתת לך הזדמנות נוספת על ידי ניסיון באחת מהשיטות הנואשות שהוזכרו לעיל, מכיוון שאתה רק תבזבז את זמנך.

במקום זאת, תגרום לה לרצות אותך בחזרה על ידי הפעלה מחדש של תחושות הכבוד, המשיכה והאהבה אליך.

אתה יכול לעשות זאת על ידי לגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש ילדותית בנוכחותך ועל ידי כך שאתה מראה לה (דרך הדרך שבה אתה מדבר, חושב, מתנהג ומתקשר איתה) שעברת מעבר לרמה שהיית בה כשנפרדת איתך.

כשאתה מפעיל מחדש את רגשותיה כלפייך, היא תהיה פתוחה יותר לרעיון לחזור איתך שוב.

עם זאת, אם היא מרגישה שחזרה איתה היא בעיקר על מנת לגרום לעצמך להרגיש טוב יותר, היא תישאר סגורה בפניך.

3. מנסה לגרום לה לראות כמה אכפת לך בתקווה שאז היא תבין שאתה זה

לפעמים בחור יכול לומר לעצמו,'שום דבר שניסיתי לא הצליח להחזיר את האקס שלי עד כה. אולי אם אני נחמד אליה במיוחד ואקלקל אותה בדרכים שונות, כמו לקנות לה את הדברים שהיא באמת רוצה אבל לא יכולה להרשות לעצמה, לעזור לה לשלם לה דמי אוניברסיטה או לשכור או לבצע שליחויות עבורה, היא תראה כמה אכפת לי בשבילה והיא תפסיק לדחוק אותי ותבין שאני זה בשבילה. אולי אני רק צריך להיות החבר לשעבר (או הבעל) הכי מועיל שאפשר. אולי אז היא תבין שהיא אכן זקוקה לי בחייה. '

עם זאת, כאשר אישה נפרדה מבחור בגלל נזקקותו, היא תראה את מעשיו כדרך נואשת נוספת לשמור אותה קרוב אליו.

היא אולי תחשוב,'הוא פשוט קונה לי את כל הדברים הנחמדים האלה ומתייחס אלי כל כך טוב כדי שיהיה לו תירוץ להיות בסביבי כל הזמן. הוא עדיין לא יכול להרפות ולהרגיש טוב בלעדיי. הוא צריך שאאהב אותו כדי להרגיש טוב עם עצמו. בטח, זה נחמד להתפנק, אבל אני יודע מה המניעים האמיתיים שלו ... הוא זקוק לי בחזרה. הוא לא יכול לחיות בלעדי. הוא בטח מאבד שינה ודואג כל הזמן. מדוע הוא לא יכול פשוט להרפות ולהיות מאושר בלעדי? אם הוא היה עושה זאת, לפחות הייתי יכול לכבד אותו ולהוריד את המשמר סביבו. עם זאת, הוא לא יכול לעשות זאת. הוא פשוט כל כך נזקק בשבילי. אני לא רוצה להיות הסיבה שלו לחיות יותר. '

לכן, במקום לנסות לגרום לאקס שלך לראות כמה אכפת לך על ידי היותך זמין באופן פיזי, רגשי וכלכלי, התמקד במקום זאת בכך שהיא תחשוב לדאוג לך על ידי הפעלת תחושת הכבוד והמשיכה אליך תחילה.

ככל שתפעיל מחדש את תחושות הכבוד והמשיכה שלך כלפיך, כך היא תשכנע מהר יותר שאתה ברמה הרגשית אחרת עכשיו.

היא תראה שהיא אוהבת אותך, מכבדת אותך ורוצה אותך בחיים שלה, למרות שאתה לא עושה שום דבר מיוחד בשבילה.

ואז, כשאתה מחזיר אותה ועושה כמה דברים מיוחדים עבורה, היא תעריך אותם כל כך הרבה יותר ותרגיש בר מזל שיש לך גבר מדהים כמוך.

עוברת מזקוק לגב, לרצונה בחזרה, להחזרתה

החזיר את האקס שלך על ידי הכוונה למערכת יחסים טובה עוד יותר מבעבר

אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, אתה צריך לגרום לה באופן פעיל לגרום לרגשות חזקים כלפיך ואז לכוון אותה חזרה למערכת יחסים.

אל תבזבז זמן לעשות את אותן טעויות ישנות איתה (למשל לשלוח הודעות כמו חבר, להתנצל שוב ושוב) ולצפות שהיא פתאום תגיד,'וואו! אתה יודע מה? פשוט הבנתי שאני רוצה שתחזור עכשיו לאחר שהתנצלת בפעם ה -100 ושלחת לי טקסט ידידותי נוסף. '

תחילה עליך להראות לה באמצעות פעולותיך והתנהגותך כי אינך אותו בחור חסר ביטחון ונזקק שהיא זוכרת.

באמת השתנית.

ואז, אם היא תבדוק אותך (למשל על ידי העמדת פנים שהיא מעוניינת לחזור שוב יחד ואז להתרחק) ואתה נשאר רגוע ואפילו הופך את ההתנהגות שלה למשהו לצחוק עליו, היא תהיה בהלם (בצורה טובה) והיא יימשך אליך דרך שמרגישה נחמד.

ואז היא עלולה להתחיל לתהות,“מה קרה לאקס שלי שהיה כל כך נזקק וחסר ביטחון? הוא בכלל לא הגיב כמו שציפיתי ממנו. הוא כמו גבר אחר לגמרי עכשיו. אדם שאני באמת יכול לכבד ולהרים אליו את עיניו. '

תחושותיה או הכבוד והמשיכה אליך יתחילו להתעורר והיא תתחיל מצפה לשמוע ממך.

היא אולי תחזור איתך מיד, אבל אם לא, אל תוותרי.

רק תמשיך לגרום לה להרגיש תחושת כבוד מחודשת ומשיכה כלפיך החדש ושיפר אותך.

בכל פעם שתתקשר איתה והיא תראה שאתה עדיין בטוח וחזק רגשית ושלא חזרת חזרה אל הזקן שאתה, זה ימס עוד קצת לבה עד שהיא שוב מאוהבת בך.