האם חברתי לשעבר מתגעגעת אליי?

האם חברה לשעבר שלי מתגעגעת אליי?

אם אתה תוהה,'האם חברתי לשעבר מתגעגעת אליי?'אתה באמת תוהה אם היא מתגעגעת אליך מספיק כדי לרצות לתת לך הזדמנות נוספת, נכון?

בין אם היא זרקה אותך ובין אם זו החלטה הדדית לקחת הפסקה לזמן מה, העובדה שאתה תוהה כעת אם היא חסרה לך או לא מעידה על כך שאתה מתגעגע אליה.

כדי למצוא את התשובה שאתה מחפש, עליך לשים,'האם חברתי לשעבר מתגעגעת אליי?'לצד אחד לרגע והתחל בשאלה,'למה האקס שלי הפך לאקס שלי?'

אתה צריך להבין מה גרם לתחושותיה כלפיך להשתנות ומה גרם למערכת היחסים שלכם להתפרק מלכתחילה לפני שתוכלו לענות על השאלה האם היא עלולה להתגעגע אליכם או לא.

לא כל הנשים מתגעגעות לאקס שלהן. בין אם האקס שלך חסר ובין אם לא, זה יהיה תלוי איך היא הרגישה כלפייך כשהקשר שלך הסתיים. רוב הסיכויים, כמו שהיא הרגישה אז היא הדרך שהיא עדיין מרגישה עכשיו.

לא משנה עד כמה היא מרגישה כלפיך באופן שלילי כרגע, אתה יכול לגרום לה להרגיש בצורה חיובית ולהתחיל לרצות לראות אותך שוב באופן אישי.אֵיך?

אינטראקציה איתה באמצעות טקסט, בשיחת טלפון או באופן אישי ותגרום לה להרגיש שוב ניצוץ משיכה עבורך. לאחר מכן, תן לה מקום למספר ימים, כדי שתוכל לחשוב עליך ולהתחיל להתגעגע אליך.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

אילו חברות לשעבר לא מפספסות על החברים לשעבר שלהן ...

כדי להבין מה ייתכן שחברתיך לשעבר חסרה לך, חשוב לבדוק מה היא עלולה לא להפסיד.

לדוגמא: לאורך כל הקשר או סמוך לסיום הקשר ...

1. האם נעשית דביקה, חסרת ביטחון או נזקקת?

חבר נחוץ

נשים נמשכות לגברים עם מאפיינים של גברים אלפא. כשהיא הפכה לחברה שלך, היא בטח ראתה בך כמה תכונות גבריות אלפא. אז מה השתנה?

גברים אלפא הם גברים בטוחים, גבריים, בטוחים בעצמם ובטוחים במה שיש להם להציע בזוגיות כתוצאה מכך. הם לא חסרי ביטחון לגבי האטרקטיביות שלהם לנשים ונשארים חזקים (רגשית) לא משנה מה יקרה.

אם הפכת להיות רכושנית מדי בזוגיות שלך ונזקקת או דביקה בהתנהגותך כתוצאה מכך, חוסר הביטחון שלך וחוסר הביטחון שלך יובילו אותה לראות אותך כגבר חלש ונזקק ולייאוש שלך להיאחז בה יהיה להפוך לכיבוי מוחלט.

חבר לא בטוח

כשאישה מבינה שאין לך את הכוח הרגשי של זכר אלפא, היא באופן טבעי מאבדת קשר עם רגשות הכבוד והמשיכה אליך. אם תמשיך לגרום לה להרגיש ככה, בסופו של דבר היא תיפול מאהבה אליך.

עם זאת, אתה יכול להתייחס לרגשות האלה על ידי כך שאתה מראה לה גרסה חדשה ומשופרת של עצמך שמפעילה באופן טבעי את המשיכה שלה לגברים אלפא. כשהיא רואה, מרגישה וחווה את השינויים בך, זה טבעי שהיא תתחיל להסתכל עליך באור חיובי יותר.

2. האם קיבלת אותה כמובן מאליו?

נשים לא רוצות שיועמדו עלכן והן לא רוצות שגברים יזרקו את עצמם לרגליהן, אבל הן גם לא רוצות שייקחו אותן כמובנות מאליהן. אם ההתנהגות שלך במערכת היחסים הובילה לתחושה שאתה כבר לא מעריך אותה, היא לא תחמיץ את הגישה שלך, במיוחד אם היא עברה לבחור שאכן גורם לה להרגיש מוערך.

לוקח חברה מובן מאליו

לדוגמא: חבר'ה טועים לעיתים קרובות במחשבה שתכניות של חברה לשהות לילה שקט ביחד ולצפות בסרט מתכננות למעשה לא לעשות כלום, ולכן יהיה בסדר לשנות אותן ברגע האחרון.

זמן שקט משותף חשוב לה אז אם אתה מתרגל לשנות תוכניות ולאכזב אותה כי 'משהו עלה' ואתה מאמץ גישה של,'נעשה את זה פעם אחרת מותק,'היא הולכת להרגיש שאתה לוקח אותה כמובן מאליו ומצפה שהיא פשוט תהיה שם בכל פעם שזה יקרה לך. זו לא הדרך בה היא רוצה להרגיש בזוגיות.

3. האם נתת לה להיות מנהיגת הקשר?

אחת הטעויות הגדולות שעושים בחורים במערכת יחסים היא להחליק לאמונה הכוזבת שהדרך לשמור על אישה מאושרת היא לתת לה להרגיש שהיא 'אחראית' וביעילות במושב הנהיגה: זו לא הדרך בה נשים רוצות להרגיש. .

להתיישב במושב האחורי ולהסתמך על החברה שלך שתקבל החלטות ותגיד לך מה היא רוצה ממך במערכת היחסים לא תגרום לה להרגיש 'מאושרת', זה יגרום לה להרגיש שאתה גבר חלש ונבוך שלא יש את מה שנדרש כדי לגרום לה להרגיש כמו אישה.

היא רוצה להרגיש כמו אישה וזה בסופו של דבר מה שנדרש כדי לשמור עליה מאושרת. לגבר בעל איכויות גבריות אלפא יש את מה שנדרש כדי להוביל באופן טבעי במערכת יחסים והוא יודע לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש כי הוא יודע מה אישה רוצה.

האם היא מתגעגעת אליך?

על ידי מענה על השאלות שלעיל תמצא את התשובה לשאלה האם האקס שלך עלול להחמיץ אותך או לא. במקום לשאול 'האם חברתי לשעבר מתגעגעת אליי?' שאל את עצמך האם לאיש שהיית כאשר מערכת היחסים שלך התפרקה היו תכונות שעשויות להיות חסרות לה.

אם שינית במערכת היחסים שלך והפכת פחות לגבר בעיניה, הדרך היחידה לגרום לה להתגעגע אליך היא לפתח מחדש את התכונות שמשכו אותה אליך לראשונה ולהראות לה דרך ההתנהגות והגישה שלך שלמדת מה טעויות וביצע שינויים לטובה כדי להפוך לאדם טוב יותר כתוצאה מכך.

התכונות שנשים מוצאות אצלן גבר מושכות שאין לעמוד בפניו כוללות ביטחון, גבריות ואינטליגנציה חברתית. אלו תכונות שגורמות לך להתבלט כגבר שיודע מי הוא ויודע לאן הוא הולך בחיים, וגבר שיש לו גורם חביבות אמיתי שעושה לו כיף להיות בסביבה.

כשאתה לומד להביא את תכונות שהופכות אותך לגבר מושך מינית בקדמת הבמה, אתה מפתח מחדש את התכונות שמשך לראשונה את האקס שלך אליך ואתה מעיר מחדש את התחושות שהייתה לה כלפיך בתהליך.

היא רואה אותך כגבר שהתאהבה בו לראשונה, היא הולכת להרגיש כמו שעשתה כשהתחברת לראשונה, והרגשות האלה הם שיגרמו לה להתגעגע אליך.

אם היא תראה כי נקטת פעולה לגבר טוב יותר ואתה מושך את תשומת לבן של נשים אחרות כתוצאה מכך, היא תשאיל אם היא קיבלה את ההחלטה הנכונה והרגשות שלה מחדש כלפיך לא רק יגרמו לה יתגעגע אליך, הם יפתחו אותה לרעיון לחזור שוב.

אם אתה רוצה לדעת יותר על הפיכתך לגבר מושך שלא ניתן לעמוד בפניו עם תכונות שיגרמו לחברתיך לשוב לחשוב על מה חסר לה, בדוק החזיר את האקס שלך: מערכת סופר והתחל ליישם את הטכניקות מיד.

הטכניקות בתוכנית נבדקו על ידי מאה בחורים לפניך והוכחו שהופכות חברה לשעבר להתגעגע לחבר שלה.

אתה יכול לגרום לאקס שלך להתגעגע אליך ולרצות אותך בחזרה, אבל אתה צריך להיות מוכן לגרום לה להרגיש עבורך שוב ניצוץ (של כבוד, משיכה ואהבה).

אם אתה מוכן לעשות זאת, היא תתחיל לחשוב עליך אחרת ותתחיל להתגעגע כמה טוב זה מרגיש לקיים איתך אינטראקציה.