האם היא אוהבת אותי יותר מחבר? איך לדעת

כיצד להימנע מדממות מביכות

כשבחור שואל,'האם היא מחבבת אותי יותר מחבר?'לעתים קרובות הוא מחפש דרך כושלת כלשהי לדעת בוודאות מה היא מרגישה, לפני שהוא 'עושה מהלך' או מבקש ממנה לצאת לדייט.

בדרך זו, הוא יכול לשלול את פוטנציאל הדחייה ולא בסופו של דבר להרוס את ידידותו או את הקשר המקצועי עמה.

אז מהי הדרך הכושלת הזו?

מְשִׁיכָה.

כאשר אתה גורם לאישה להרגיש נמשכת אליך מינית, היא באופן טבעי תאהב אותך יותר מחבר.

שיטת המשיכה הכושלתהיא תתחיל להתבונן בך בצורה מינית ואם תבנה מספיק מתח מיני ביניכם (ניתן לעשות זאת במהלך אינטראקציה של 5-10 דקות), היא תרגיש שהיא צריכה לשחרר את המתח המיני הזה על ידי נשיקתך ו מקיים איתך יחסי מין.

האם אתה יודע לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך מינית במהלך אינטראקציה? האם אתה יודע לבנות את המתח המיני בינך לבין אישה?

צפו בסרטון זה כדי לגלות ...

כפי שתגלה מהסרטון לעיל, אינך צריך לדאוג אם האישה הזו אוהבת אותך או לא. אתה ממש יכול לגרום לה להרגיש נמשכת אליך ביותר מ -100 דרכים שונות.

לדוגמא: אתה יכול למשוך אותה על ידי ביטחון עצמי, כריזמטי, הצחוק שלה, אווירה גברית שגורמת לה להרגיש סביבך וכו '. יש כל כך הרבה דרכים שתוכל להדליק אותה ולוודא שהיא אוהבת אותך יותר מאשר רק חבר.

אתה צריך להגיד לה שאתה אוהב אותה?

אתה צריך להגיד לה שאתה אוהב אותה?

רק אם גרמת לה להרגיש נמשכת אליך קודם כל.

כאשר בחור אומר לילדה שהוא אוהב אותה ורוצה לצאת איתה, היא בדרך כלל תשחק קשה להשיג אם הוא לא גרם לה להרגיש הרבה משיכה אליו לפני כן.

אם היא רק 'סוג' אוהבת אותו ולא בטוחה אם היא רוצה משהו יותר מחברים, היא בדרך כלל תגיד משהו כמו,'אני לא רוצה להרוס לנו את החברות'אוֹ'מצטער אם נתתי לך רעיון שגוי, אבל אני לא מחפש חבר עכשיו'אוֹ'תודה, אבל אני חושב שיהיה לנו טוב יותר כחברים.'

אז מה הפיתרון?

כדי לוודא ב 100% שהיא מחבבת אותך, תחילה תן לה להרגיש הרבה משיכה ואז תהיה אתגר עבורה לנצח. צפו בסרטון זה למטה כדי להבין איך זה עובד ולמה נשים מעדיפות בחורים שהם אתגר ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, אם האישה שאתם אוהבים מושכת, היא תשתעמם מכמה קל בחורים כמוה מבלי שהיא תצטרך להראות משהו אחר מלבד להיראות טוב.

רוב החבר'ה מסרבים לתת לאישה את החוויה לזכות בו מכיוון שהם חושבים שזה משחקי מוח שגויים, גסים, מרושעים או מטופשים להיות אתגר.

עם זאת, כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, למעשה תעניקו לאישה מתנה מרגשת ורצוייה מאוד אם תמשכו אותה ואז תגרמו לה להיות חייבת להרשים אתכם כדי לזכות בכם.

לאהוב אותך כחבר לא אומר שהיא רוצה להיות חברה שלך

להיות החבר

יש בחורים שטועים לחשוב שאישהטַעַםאותו כחבר זהה לאישה שמתעניינת בצורה רומנטית או מינית.

הנה העניין ...

אישה יכולה לחבב בחור כחבר מבלי לחוש שום משיכה מינית כלפיו או שיש לה סיבה לרצות להיות חברה שלו. לכן, אל תטעו להיות 'החברה הכי טובה' של אישה ולחשוב שלהיות בחור 'חביב' יגרום לה לרצות להיות בקשר רומנטי איתך.

סוג זה של סיפור פנטזיה מתרחש בסרטים הוליוודיים ובסיטקציות טלוויזיה, אבל בחיים האמיתיים, נשים פשוט מתחברות לבחורים שגורמים להם להרגיש נמשכים ומופעלים ... גם אם הבחור אינו הבחור הכי נחמד בעולם.

מדוע היא התחברה לאותו בחור? חשבתי שהיא מחבבת אותי ...!

כמובן, אין שום דבר רע בלהיות נחמד לנשים, אבל אם אתה רוצה להשתחרר או להשיג חברה, אתה חייב להיות מוכן לומר ולעשות את סוגי הדברים שמדליקים נשים, ולא רק לצפות לזה נשים ירצו אותך כי את נחמדה.

בחורים רבים טועים לחשוב שכשאישה אומרת,'אני רוצה בחור נחמד'זה אומר שהיא רוצה בחור ממש נחמד ומנומס שיתייחס אליה כמו לנסיכה. עם זאת, מה שזה באמת אומר היא שהיא רוצה בחור טוב שגורם לה להרגיש מופעלת מינית.

כשבחור לא מבין את ההבדל העיקרי הזה, הוא יבזבז הרבה זמן ואנרגיה בניסיון להראות לנשים שהוא בחור נחמד ואמין שמוכן לחכות כל זמן שיידרש סוף סוף להיות איתה .

עם זאת, לא משנה כמה הוא מתנהג יפה סביב נשים, עד כמה הוא מתייחס אליהן, הן פשוט ממשיכות לדחות אותו ולצחוק עליו מאחורי גבו.

אני

במוחו, הוא עשוי לחשוב שנשים כלבות מטורפות ורק רוצות בנים רעים, אבל מה שקורה באמת הוא שהוא מפספס את הנקודה של מה שנשים באמת אומרות.

הוא עשוי לחשוב, “אני בחור נחמד. מדוע נשים כה רעות כלפי? הם לא יכולים לראות שאני בחור טוב ויתייחס אליהם טוב? '

עם זאת, מה שהוא לא מבין הוא שנשים לא רוצות בחור נחמד מנשק התחת שהוא מנומס יתר על המידה בנשים בתקווה שנשים מרחמות עליו ונותנות לו הזדמנות להיות כזה שפשף. מה נשים רוצות בבחור טוב שגורם להן להרגיש נמשכת מינית ומופעלת.

זה לא מספיק רק להיות נחמד; אתה גם צריך להדליק אותה.

נשים יודעות שרק בגלל שבחור נחמד בהתחלה, זה לא אומר שהוא יהיה נחמד בהמשך בזוגיות.

טעויות נפוצות שעושות חבר'ה כשמנסים לגרום לחברה נשית לחבב אותם

אם אתה רק רוצה להיות חבר שלה, אז קדימה ועשה בשבילה כל מה שאתה רוצה. תהיה החבר הכי טוב שהיה לה אי פעם.

עם זאת, אם אתה רוצה לקיים איתה קשר מיני, אני ממליץ לך להימנע מלעשות את הטעויות הקלאסיות הבאות ...

1. להיות איתה לקרוץ ולהתקשר
כאשר הידידות שלך עם האישה הזאת הובילה לכך שאתה תמיד 'תורן' עבורה והיית זמין לרוץ אליה בכל פעם שהיא זקוקה לך, אז היא בהחלט לא מסתכלת עליך כחבר פוטנציאלי.

למעשה, סביר להניח שהיאבאמצעותאתה כדי להגביר את ההערכה העצמית שלה (כי היא יודעת כמה אתה אוהב אותה), כדי שהיא תרגיש יותר בטוחה בעצמה ובערך שלה כאישה כשהיא בסביבה של בחורים אחרים שגורמים לה להרגיש נמשכת.

זה הבחור 'תמיד שם בשבילה' בסרטים שבסופו של דבר 'מקבל את הילדה' כשהיא מבינה שהיא הייתה מאוהבת בו לאורך כל הדרך. עם זאת, לעתים רחוקות זה מסתדר כך בעולם האמיתי.

נשים אמיתיות נמשכות לגברים מבוקשים על ידי נשים אחרות, גברים שיש להם המון דברים (כלומר הם בדרך להצלחה או כבר מצליחים) ויש דברים מגניבים שקורים בחייהם.

בחור שיש לו מבחר נשים לא צריך להתאמץ יותר מדי כדי למצוא חן בעיניו על ידי היותו תורן לאישה כ'חבר העוזר שלה '.

הוא יכול להיות נדיב מספיק כדי לעזור לה מדי פעם, אבל אם בדרך כלל לא יהיה לו זמן פנוי להיות ילד השליחות שלה כי הוא יקיים יחסי מין עם נשים אחרות, ויעלה ברמות של מה שהוא מנסה להשיג בחיים או בילוי עם חבריו ונהנה מהחיים.

הנה העניין ...

ככל שקשה יותר לאישה למשוך את תשומת ליבו של בחור, כך היא תעבוד יותר לרדוף אחריו ולוודא שהיא תקבל את תשומת ליבו. חבר'ה שמבינים מה באמת מושך נשים לא צריכים לבזבז זמן על תהיות,'האם היא מחבבת אותי יותר מחבר?'כי הוא כבר יידע שהיא רוצה אותו.

2. להיות כתף לבכות עליה

באותה צורה שההיות שהיא מזמינה אותה תהפוך אותך פחות אטרקטיבי כגבר, להיות כתף לבכות עליה בדרך כלל יש את אותה השפעה.

היותך האדם אליו היא פונה כשהיא מוטרדת (למשל על כך שזרקו אותה על ידי ילדים רעים) הופך אותך לבחור שהיא יכולה לסמוך עליו שיהיה שם תמיד בשבילה, למרות שהיא לא תמיד שם בשבילך או לא נותנת לך את מה שאתה רוצה ממערכת היחסים (כלומר מין).

אם אתה הבחור שהיא משתמשת בו כדי להתלונן על חבר'ה אחרים ולבכות אליו כשהיא נזרקת, אתה מרגיש כמו אחת החברות שלה או חברים של בחורים הומוסקסואליים, ולא הבחור שהיא רוצה לקיים יחסי מין. הטעות כאן היא לחשוב שלהיות הבחור אליו היא פונה בסופו של דבר יביא אותה להבין שהיא 'האחת' בשבילה.

אם אתה עושה את הטעות הזו, אז תתעורר. אתה לא דמות בדיונית בסרט הוליוודי. אם אתה רוצה לקיים איתה יחסי מין עכשיו, פשוט התחל להדליק אותה כשאתה מתקשר איתה ואז כשאתה בונה מספיק מתח מיני, היא תגיד לך שהיא אוהבת אותך או שהיא תבהיר את זה לגמרי שהיא עושה.

אם אתה רואה את עצמך 'בחור נחמד', הרעיון שלא להיות זמין לחברה נשית עשוי להדאיג אותך. אתה עשוי לחשוב שהיא תראה בך רעה, אנוכית או תאשים אותך שלא אכפת לך ממנה יותר ואז תרצה לסיים את החברות.

3. להיות נחמדה במיוחד בתקווה שהיא 'תאהב' אותך על זה

הרבה חבר'ה טועים בניסיון לגרום לנשים להגיע כמו אותם, במקום לגרום לאישה להרגיש משיכה מינית . מחבב אותך לא גורם לה לרצות להוריד את התחתונים שלה, אבל משיכה מינית כן.

היה בחור טוב, אבל היה בחור טוב חזק

עובדת טבע היא שנשים מושכות את הכוח הרגשי (למשל ביטחון, נחישות וכו ') אצל גברים ונכבות על ידי חולשה (למשל עצבנות, חוסר ביטחון, חרדה).

אם אתה בחור טוב ואתה רוצה שנשים יחפצו בך מינית, אתה צריך להפגין כוח רגשי כשאתה מתקשר איתן. כל עוד אתה עושה זאת, רוב הנשים ירגישו נמשכות אליך באופן טבעי.

אם אתה רוצה לוודא שאישה מרגישה נמשכת אליך, פשוט הפעל את תחושות המשיכה שלה בדרכים אחרות (למשל כריזמה, הומור, אווירה גברית וכו '). ככל שתוכלו למשוך אישה יותר דרכים, כך תוכלו להפוך לעמוד בפני יותר.