אימה עם שיער קצר: 5 דרכים פשוטות לעשות

Dreadlock היא תסרוקת אופנתית שהופעלה על ידי תרבויות שונות ברחבי העולם. מיני חששות או מנעולים קצרים הם השלבים המוקדמים של אימת שיער. אם מתחילים לחשוש מהשיער הקצר, זה גורם לצמיחת מנעולים מלאים בקצב קל יותר בהמשך.

אפשר ליצור את ה dreads בעזרת מברשת או לסובב dreads עם מסרק. מאמר זה מאיר את הטכניקה לייצור מנעולים ושימוש בחומרים הנכונים, יכול להפעיל את הפחדים לפני שהשיער של אדם צומח אפילו באורך סנטימטר. זה יגרום לשיער לצמוח לדאגות ארוכות באופן טבעי יותר ומהווה הליך ללא טרחה

אימה קצרה

מָקוֹר

כלים חיוניים ליצירת dreads.

המוצרים הבאים ממלאים תפקיד מרכזי בכל טכניקות יצירת הפחד.

מברשת זיפים רכה:פריט מרכזי הכרחי לכל הטכניקות במיוחד שיטת הצחצוח/ספוג.

ספוג אימה: מוצר שימושי המיועד לפחד משיער גס. סטייליסטית ממליצה להשתמש בכלי זה כדי לפחד מהשיער הקצר בקלות. נראה כי יישום של מברשת ספוג עובדת טוב יותר על שיער קצר מעל מברשת זיפים.קרם Dread Lock:קרם זה שימושי לנעילת החששות. זה לא רק מחזיק את השיער יחד אלא גם מסייע לשמור אותו מסוקס.

מסרק זחלים:מסרק זה אידיאלי לשיטת הפיתול מכיוון שאפשר להשתמש בו לסרק את השערות, לחלקן, לסובב אותן ולמשוך אותן.


1. Knotty Boy Ultimate Detangler

פורמולה טבעית, סופר חלקלקה, עדינה, בניחוח טרופי, להשאיר או לשטוף כל יום מסיר שיער שנועד לסייע לכל סוג שיער להישאר חלק ורך. מסייע בביטול הגדול ביותר של סבכים בנחת.

Knotty Boy Ultimate Detangler יתרונות:

 • קשרים מתפתלים.
 • מחליק קצוות מפוצלים מחוספסים
 • מסייע במתן הגדרות תלתלים קלות.

חסרונות:מוצר זה אינו מומלץ להסיר ראסטות או להתיר שיער מחוספס קשות.

קנה עכשיו באמזון


2. דוליוקס (8 עוז)- ג'ל הדגשות אלוורה, קוקוס וסיד

נראה שהתערובת הטבעית של קוקוס ואלוורה פועלת בצורה יוצאת דופן על אילוף שיער זבוב רופף תוך שמירה על הראסטות מסודרות ומהודקות. כל המרכיבים הכלולים במוצר הם אורגניים, נטולי שאריות ומסיסים במים. לא משאיר שאריות לאחר הכביסה ורק מסייע בהידוק ראסטות מושלם. מוצר זה מומלץ ביותר עבור ראסטות חדשות.

יתרונות:

 • מומלץ בחום לראסטות חדשות.
 • תערובת אורגנית שניתן להשתמש בה להדק ראסטות.
 • מזין ומחזק שיער/ראסטות.

חסרונות:

טלאי בדוק חלק שיער לפני השימוש בו לכיסוי מלא מכיוון שחלק מהאנשים חוו יישום מתקלף.

קנה עכשיו באמזון


3. מרכך אנגלי ספא ללא שמן

אוסף הספא האנגלי הוא תערובת ללא רבב של חומרי בוטניים אנגליים הכוללים שיבולת שועל טבעית, אלוורה, עשב לימון ואצות ים. תמצית עשב הלימון מסייעת לנתק ולהזין את השיער הלחץ על הסביבה, ומשאיר אותו לניהול ורך. למוצר ניחוח קליל ומרענן הכולל תווים של הדרים ועשבי תיבול.

יתרונות:

 • נוסחה קלה שאינה מכבידה על השיער.
 • מתאים לכל סוגי השיער.
 • ללא פרבנים ופתלטים.
 • עשב הלימון מסייע לנתק את השיער הלחוץ והותיר אותו רך וניתן לניהול.

קנה עכשיו באמזון


4. שמפו Kneady Dread Dreadlocks

שמפו רבים טוענים שהם נטולי שאריות אך למעשה הם נוטים להשאיר שאריות שהצטברות לאורך זמן. כאשר החששות באמת נקיים נראה שהם ננעלים מהר יותר וקל יותר בשורשים. שמפו Knatty Dread Dreadlocks הוא שמפו ללא ראסטות, שאינו מכיל שמנים ממופחים ויוצר מפעילי שטח קוקוס. המוצר לא ישאיר ניחוח קוקוס מאחור, אך נראה שהוא משאיר את הראסטות מריחות כמו שצריך כשהוא נקי, טבעי ורענן. השמפו מסייע להידוק הראסטות וגם מסייע לנעילת צמיחה חדשה. מכאן שזה מאוד מומלץ למתחילים.

יתרונות:

 • שמפו ללא ריח ללא שאריות.
 • עובד היטב על כל סוגי שיער הראסטות.
 • מקטין את זמן הייבוש לאחר הכביסה.
 • היא פורמולה המתחדשת על בסיס קוקוס.

חסרונות:

 • לא עובד ביעילות על שיער במרקם אפרו.

קנה עכשיו באמזון


5. שמפו Dollylocks 12oz Lavender Sky Liquid Dreadlock

שמפו טבעי עשיר ומגרה הכולל אך ורק בוטאנים וקוקוס אורגני. המוצר חסר משקל וללא שאריות ולכן לא רק משאיר את הקרקפת מרגישה רענן אלא גם מספק ראסטות נקיות וחורקות. היפואלרגני ומאוזן pH לניקוי עדין ויעיל.

יתרונות:

 • השמנים האתריים הממריצים מסייעים בהתעוררות והרמת הרוח.
 • מרגיע את השיער ביעילות עם ניחוח לבנדר עדין.
 • היפואלרגני ומאוזן pH.
 • מורכב מבוטאנים טהורים וקוקוס אורגני.

קנה עכשיו באמזון


6. פומדה של דולילוקס 4oz Dreadlock 'חלופת דבורים' - כהה

פומדה לא שמנונית וגמישה המורכבת מהמרכיבים האורגניים הטובים ביותר להזין ראסטות, לאלף שיער מעופף ולהעניק לראסטות אחיזה וסגנון. שלא כמו שעוות דבורים, נראה כי מוצר זה נשטף בקלות ומשאיר את הראסטות נקיות מהצטברות.

יתרונות:

 • זמין באריזות וריאציות של 2oz ו- 4oz (בהירות/בלונדיניות או כהות/חומות)
 • לאלף שיער מעופף ומזין את הראסטות בסגנון.
 • ללא שאריות ומסיס במים.
 • אינו מכיל שעווה.
 • פומדה גמישה המספקת אחיזה קלה.

קנה עכשיו באמזון


טכניקות לשיער שיער קצר.

חלק זה מבהיר את הטכניקות הבדוקות של יצירת מנעולים קצרים ללא כל טרחה.

שיטה 1: שיטת צחצוח.

שיטת הצחצוח היא הטכניקה הקלה ביותר ליצירת דראדים על שיער קצר משלושה סנטימטרים. לשיטה זו, One נדרש להשתמש במברשת שיער זיפית רכה או בספוג אימה.

יש לבצע את השלבים הבאים ללא החמצה.

השתמש במברשת זיפית רכה לביצוע תנועות מעגליות קטנות.

מברישים עיגולים בגודל אפונה בתנועה עם כיוון השעון עד שהשיער מתחיל ליצור כדורים למשך דקה או שתיים. לאחר שנוצר כדור שיער, עברו לחלקות שיער אחרות כדי להמשיך ליצור ראסטות לאורך השיער.

הערה:

 • שיטה זו פועלת בצורה הטובה ביותר עבור שיער גס שאורכו 3/4 עד 2.5 אינץ '.
 • מברשת ספוג, שתוכננה במיוחד ליצירת פחדים ותלתלים בשיער, יכולה לשמש גם ליצירת אימה בשיער קצר.

קרם אימה או יישום שעווה לכל אחד מהכדורים.

לאחר שכל השיער מסתובב לכדורים קטנים, יש למרוח שעווה או קרם מפחידים כדי לחות ולהחזיק אותם במקום. הכניסו טיפת קרם לתוך היד ושפשפו אותה בכל אחד מהדחוסים. המותגים הפופולריים של שעוות אימה כוללים את Knotty boy, Hoved head HQ, Mango & Lime ג'מייקני ו- Doo Gro.

השתמש בקליפ שיער או גומייה לאבטחת המנעולים.

רצועות אלסטיות או קליפ שיער קטן נראות כמסייעות להחזיק את החששות. שים את הגומייה מתחת לכדור, ליד שורש השיער. הימנע מהידוק הדראדים בחוזקה מכיוון שהוא נראה כגורם לאי נוחות לאדם הסובל מכך. ניתן לדלג על שלב זה באנשים עם שיער בינוני עד גס. שיער מסולסל היטב נוטה לא להיפרם.

הניחו למנעולים להתייבש ותן להם לשבת לפחות שלוש שעות.

יש להשתמש במייבש שיער לייבוש מלא של המנעולים. בדוק את הפחדים כדי לוודא שהם כבר לא רטובים, אך יישארו לחים על ידי יישום השעווה. ברגע שהם יבשים ומתייצבים, אדם יכול להסיר את קליפי השיער או הגומיות.

הערה:

 • מייבש כובעים יעיל יותר ממייבש שיער רגיל.
 • הימנע משינה או משחק עם השיער במשך שלוש שעות מכיוון שהחששות עלולים להשתחרר.

צפה בפוסט זה באינסטגרם

תיקון הסלילים 🔥 הזמינו את ערכתכם עוד היום! 20% הנחה על קוד קידום מכירות (SAVE20TS) אתר אינטרנט: www.twistssponge.com בוצע על ידי: @_saint.the.barber #twistssponge #premiumproducts #natural #naturalhair #coils #curls #afro #barber #hairstyles #barberlife #dope #barbershop #hairstylist #חיי החיים

פוסט משותף על ידי טוויסטס ספוג ® (@twists_sponge) ב -15 בדצמבר 2018 בשעה 16:24 PST


שיטה 2: פיתול מיני מנעול.

שיטה זו דומה לשיטת הספוג או הצחצוח. במקום לחבוט את השיער יחד עם מברשת, חלקו את השיער במסרק. זה הרבה יותר קל לשיער שאינו גס. הסעיפים הבאים מסבירים את התהליך בפירוט.

הפרד את השיער לריבועים בגודל אינץ '.

תפוס חלק קטן של שיער ועשה ממנו קשרים בעזרת מסרק. המשך לעשות זאת על כל הראש, יוצר ריבועים בגודל 1 אינץ '. כל קטע שיער יניב סוף סוף ראסטות שונות. אפשר גם לאבטח את קצה השיער בעזרת גומייה או קליפ שיער קטן בהתאם לנוחות. מיני מנעולים מתפתלים הם אידיאליים לשיער גס הקצר עד שני סנטימטרים. אפשר לדרוש להרטיב את השיער כדי לסייע בהוצאת הקשרים.

מרחו קרם אימה לאחר סירוק דרך חלק מהשיער.

משפשפים קרם לוק לחות לכל חלק מקטע השיער שהופרד בעזרת היד. משפשפים היטב את הקרם לפני המעבר לחלק השיער המופרד הבא.

הכנס את המסרק לשורש השיער וסובב אותו.

יש להכניס מסרק זנב חולדה לשורש השיער. סובב את המסרק תוך משיכה, עד לסוף השיער. הקפד לשמור על השיער בשיניים כשהוא מעוות. לאחר השלמת, קטע השיער צריך להיות מעוות לאימה קטנה. שיטה זו היא הטכניקה המתאימה ביותר לשערות קצרות מכיוון שלא צריך אורך רב כדי לסובב חלקים מהשיער לדראדס.

הערה: נראה שמרחים מספיק קרם לוק כדי לאבטח את החששות מבלי להדק אותם בעזרת גומייה או קליפ שיער.

המשך לבצע מנעולים לרוחב הראש בצורה אופקית בשורה מסודרת ומאורגנת.

המשך ליצור dreads עם מרווח של סנטימטר בין dreads. לאחר סיום שורה, עברו לחלק השיער הבא עד שהשיער כולו מפחד.

הניחו לדראדס להתייבש.

תן לדירוגים לעמוד לפחות שלוש שעות לפני שאתה נוגע בהם או הולך לישון. אפשר להשתמש במייבש שיער ביד כדי להסיר כל שאריות לחות מפחד. מייבש מכסה המנוע פועל ביעילות רבה יותר מכיוון שהוא מספק זרימת אוויר אחידה.


שיטה 3: שיטת ספוג אימה.

שיטת הצחצוח היא הדרך האידיאלית לפחד משיער קצר משלושה סנטימטרים. לשיטה זו, ניתן להשתמש במברשת שיער זיפית רכה או באופן אידיאלי בספוג אימה אשר תוכנן במיוחד למטרה זו. אדם יכול להשיג תוצאות מדהימות על ידי שילוב מנעול וסובב חמאה או ג'ל אלוורה עם ספוג אימה.


שיטה 4: פיתולים כפולים או משולשים

עובד הכי טוב בסוגי שיער עם מרקם גבוה באורך מינימלי של שני סנטימטרים. פיתולי סטרנד מעט עדינים יותר מהפיתולים המתקבלים בשיטת סירוק, אך ניתן לראות שטיפה ופעילות כבדה כדי לשחרר את החששות. ניתן להשיג דאגות אפילו מסודרות עם גודל אימה מתכוונן לפי חתך. הסעיף הבא מאיר את התהליך השלם לעומק.

חתך השיער.

השתמש במסרק או באצבעות כדי לחתוך את השיער. ככל שהקטע גדול יותר כך הראסטות עבות יותר. כדי להשיג איומים שגדלים עגולים ולא שטוחים צריך לחתוך את השיער בריבוע. אבטח את החלקים בעזרת קליפ או רצועה ככל שתמשיך.

כריתה של כל חלק השיער המרובע המופרד.

הפרד את השיער המדורג לשניים או שלושה חלקים בהתאם לצורך של סוג הטוויסט שהוא שניים או שלושה דראסטים של טוויסט. התנועה הבסיסית והעיקריים זהים לשני פיתולי הגדילים, הדבר היחיד שמבדיל אותם הוא מספר הגדילים שעובדים איתם. מרחו את קרם האימה על השיער תוך סיבוב קווצת השיער. השתמש בקרם מספיק כדי לצבוע את כל אורך השיער.

שלב טוויסט של סטרנד.

כל גדיל צריך להיות מסובב בכיוון אחד (ימינה בדוגמה זו) והם צריכים להיות מועברים מאוחר יותר סביב הגדילים האחרים בכיוון השני (שמאלה). שני כיווני הטוויסט המנוגדים דוחפים זה את זה ועוזרים לסבב הגדיל להישאר יחד.

כדי להסביר זאת בבירור שלושת הגדילים מסומנים על ידי A, B, & C. כל שלושת הגדילים פרושים מימין לשמאל על ידי החזקת החוטים במרחק של כמה סנטימטרים מהשורש. שמור עליהם כל הזמן על מתח כדי להימנע מהם מלהתפתל. התחל עם חוט A, סובב אותו מספר פעמים ימינה והעבר אותו על שני הגדילים האחרים כך שהוא יסתיים בצד שמאל (לצד חוט C). כשאתה מעביר אותו הוא בעצם מסובב אותו סביב הגדילים האחרים בכיוון השעון. המשך אותו תהליך גם עבור שני הגדילים האחרים.

ככל שנמשך התבנית הזו תתחיל לראות שיער ספירלי גדול ושמן. המשך עד סוף השיער ואבטח בתחתיתו עם גומי שיער הדוק. השלימו את שאר הקטעים באותו אופן. עם הזמן הטוויסטים מתחילים להתרופף מעט ויתחילו לנעול את השיער. נראה כי הצמיחה החדשה מתארכת ומתארכת עם צמיחת השיער. מכיוון שאי אפשר לחמם את הגדילה החדשה, יהיה עליך להשתמש בשפשוף נגד כיוון השעון כדי לסגור את הנעילה או שאפשר גם להשתמש בשיטת הפיתול מחדש נגד כיוון השעון כדי להשיג את הראסטות בקצב מהיר יותר.


שיטה 5: נעילת פחדים

מנעול נעול אינו מפחיד טכנית ועובד בצורה הטובה ביותר בסוגי שיער אפריקאים, אך ניתן להשתמש בו גם בסוגי שיער עם מעט פחות מרקם. תהליך זה אינו אידיאלי עבור סוגי שיער חלק כמו השיער האסיאתי או הקווקזי. הבריחה פועלת לשיער שאורכו שני סנטימטרים או יותר. טכניקה זו עמידה בכל השלבים מכיוון שהשיער עטוף בקשרים ואי אפשר להגיע לשום מקום. ניתן לכוונן את גודל הלוק על ידי חתך וניתן גם לבצע חששות.

שלבים:

 1. חתכו את השיער לריבועים בעזרת מסרק או אצבעות.
 2. לאחר שכל השיער נחתך בחר קטע מאחור והוסף גומייה לסוף הקטע. צריך להדק את הלהקה היטב. אחד לא יצטרך רצועה ליד הקרקפת.
 3. עקרון המנגנון העיקרי בשיטה זו הוא שאדם עובר את האימה למרות עצמו שוב ושוב מכיוונים מתחלפים. זה יכול להיות מועבר גם דרך האצבעות אם יש מקום. ככל שעובדים דרך האימה או בעת הידוק צמיחה חדשה כנראה שתצטרכו להשתמש בשיער רופף או בכלי נעילה.


שיטה 6: נעילה מהמקום.

שיטה זו פועלת בצורה הטובה ביותר בסוגי שיער בעלי מרקם גבוה. באופן אידיאלי, זה צריך להיעשות עם שיער קצר מאוד למרות שיש אנשים שעובדים עם שיער ארוך יותר. Dreads מאת plats פועלת היטב לאורח חיים פעיל מכיוון שנראה כי המקום מחזיק את השיער בצורה בטוחה. ניתן גם להתאים את גודל האימה על ידי חתך. אפשר להכין גם דאגות מסודרות ואפילו מפחידות.


טיפים קלים לגידול איומים עם שיער קצר

שבע ההצעות הבאות יסייעו ביעילות לחרדות הצמיחה עם שיער קצר.

פיתוח משטר שיער.

אימהים ספורטיביים דורשים תחזוקה ויש לפתח משטר לשמירה על שיער נקי ובריא.

סובב תמיד את השיער לאותו כיוון.

ככל שהשיער צומח אפשר למצוא את עצמם מתחזקים מדי פעם. הקפד לסובב באותו אופן שבו נראית פיתול הכיוון ההפוך כדי לפרום את השיער. זה בסדר לצחצח את המנעולים. הימנע מסירוק דרך השיער אך שימוש במברשת הזיפים יעזור לשמור על השיער דחוס.

שמור על קרם שיער טוב בהישג יד.

הזנת השיער יכולה להיות חיונית לבעיות של טעם אישי.

לכסות את השיער במהלך הלילה.

כיסוי השיער בלילה בגרב אימה לא רק יעזור לאפשר לשיער להישאר רך, אלא גם ימנע התעסקות בזמן שישנו והתגלגל.

גלגול כף היד

גלגול כף היד הוא התהליך שבו מגלגלים את הפחד הלוך ושוב בין כפות הידיים, מפעילים מעט לחץ כלפי מטה ועובדים את הדרך מלמעלה לתחתית המנעול. זה חיוני וצריך לפרסם כל כביסה שוב ושוב ובכל פעם שחושבים על זה באמת. זוהי דרך מצוינת לשמור על הצורה ולהפריד ראסטות.

שפשוף עם כיוון השעון

טכניקה זו מבוצעת בשורשים והיא יוזמת צמיחה חדשה לנעול.