הושלכתי על ידי חברתי מכיוון שלקחתי יותר מדי זמן לסיים את הגירושין עם אשתי

הושלך על ידי חברה שלי כי לקחתי יותר מדי זמן לסיים את הגירושין עם אשתי

4 סיבות אפשריות מדוע אישה תעשה זאת:

1. לראות אם אתה נואש

לפעמים אישה רק רוצה לראות כמה כוח יש לה על בחור.

היא בודקת אם אתה נואש

כדרך לבדוק אותו, היא תגיד משהו כמו,'חיכיתי יותר מדי זמן שתתחייב אלי באמת. הבטחת להתגרש מאשתך ועדיין לא עשית את זה, אז זה נגמר בינינו. '

התגובה הלא נכונה שיש לבחור באותו הרגע היא להיכנס לפאניקה ולהתחיל להבטיח לה במהירות הבטחות מטורפות כמו,'בבקשה אל תוותר לי. אני מבטיח שאסיים את הגירושין מייד. אני אתקשר היום לעורך הדין שלי ואבקש ממנו למהר בתהליך. '

ואז היא אומרת,'לא, זה לא מספיק טוב. היה לך הרבה זמן לעשות את זה ולא עשית, אז זה נגמר. 'ואז הוא עשוי לשאול,'מה עוד אתה רוצה שאעשה כדי להוכיח שאני רציני לגבינו? פשוט שם את זה ואני אעשה את זה. בבקשה אל תעשו את זה. אני לא רוצה אותה. אני רק רוצה להיות איתך.'

ובכל זאת, על ידי כך, במקום לגרום לה לחשוב,'וואו ... זה פשוט כל כך מתוק. ברור שהוא בכל זאת באמת דואג לי. אני מניח שהייתי קשה עליו יותר מדי. בהחלט מגיע לו הזדמנות נוספת, ”היא בעצם תתחיל לאבד את הכבוד והמשיכה אליו.

למה?

אני מבטיח שהגירושין הולכים לקרות. תאמין לי!

אם אתה מתייאש מהחברה שלך (למשל מתחנן ומתחנן בפניה לתת לך הזדמנות נוספת, להציע לעשות כל מה שהיא רוצה), אתה נכשל במבחן הביטחון שלה.

בתחילה היא נמשכה לאתגר לגנוב אותך מאשתך, מה שגרם לך להיראות נחשקת יותר.

עכשיו, בכך שהיא נואשת ובעצם מתחננת אליה שלא להיפרד ממך, היא צברה יותר מדי כוח בדינמיקה, כך שהאתגר כבר לא קיים.

הנה העניין ...

למרות שאישה עשויה ליצור את הרושם שהיא רוצה להיות זו ששולטת במערכת יחסים, במציאות, היא לא תכבד בחור שנותן לה יותר מדי כוח עליו, לא משנה כמה היא בלתי סבירה או מגוחכת.

אז מה עליכם לעשות במקום?

במקום להישאב לדרמה המזויפת שהיא יוצרת כדי לבחון את הביטחון שלך ואת תחושת הערך העצמי שלך, פשוט הפוך את המצב להזדמנות למשוך אותה עוד יותר.

לדוגמא: דמיין שאתה מדבר עם החברה שלך בטלפון והיא אומרת משהו כמו,'אין לי יותר מה לומר לך. הייתה לך ההזדמנות ופוצצת אותו בכך שלקחת זמן רב מדי לסיים את גירושיך עם אשתך. זה נגמר בינינו, אז אנא השאר אותי בשקט. '

עם זאת, בירכתי מוחה, היא תוהה,'האם הוא יאבד שליטה על רגשותיו ויעזור להתחנן ולהתחנן בתקווה שיוכל לשכנע אותי לתת לו הזדמנות נוספת? האם הוא יתייאש וישלים את ההתנהגות הגרועה שלי רק כדי להחזיר אותי? האם הוא יבקש ממני להתחתן איתו כדי להחזיר אותי? מה הוא באמת חושב על עצמו? האם הוא באמת בטוח כמו שהוא נראה כל הזמן הזה? '

אם אתה נבהל ומתחנן אליה, היא יודעת שהביטחון שלך לא אמיתי והיה שם רק בגלל כמה שהיא רודפת אחריך כל הזמן הזה.

מצד שני, אם אתה צוחק ובבדיחותך אומר משהו כמו,'את כל כך שחקנית נוראית! אתה יודע שאתה אוהב אותי,'ואז צוחקים עליה ואיתה על זה.

אז היא עלולה להתנהג כאילו היא מזועזעת ולהגיד משהו כמו,'לא, אני לא! שם אתה טועה! 'או אפילו לנתק את הטלפון.

עם זאת, גם אם היא לא תראה זאת, עמוק בפנים היא תרגיש לך כבוד ומשיכה מינית מכיוון שלא היית מיואש ופתאום מסרת לה את כל כוחך.

לאחר מכן היא תבין שללא קשר להתנהגותה (כלומר, ניסיונה להפיל אותך מכדי שלקחת זמן רב מדי לסיים את הגירושין עם אשתך), עדיין הצלחת לשמור על ביטחון מלא ולדעת שאתה מספיק טוב בשבילה.

נשים אוהבות גברים עם סוג כזה של ביטחון, במיוחד כאשר הגבר הוא גם גבר טוב (כלומר לא מטומטם או מטומטם שימשיך להתייחס אליה בצורה גרועה).

כשאתה גבר טוב עם רמת ביטחון כזו, נשים פשוט לא יכולות להספיק מזה.

באשר לאקס שלך, היא לא תוכל למנוע מעצמה להתחבר מחדש לתחושות המקוריות של כבוד, משיכה ואהבה שחשה כלפיך.

כשזה קורה, להחזיר אותה להיות קל.

סיבה אפשרית נוספת מדוע חברה שלך זרקה אותך בגלל שלקחת זמן רב מדי לסיים את הגירושין עם אשתך היא ...

2. להחזיר קצת גאווה עצמית

למרות שרוב האנשים פתוחים יותר בעולם של היום כשמדובר במערכות יחסים, עדיין יש מעט סטיגמה לנשים שיוצאים עם גברים נשואים.

אישה אולי לא אכפת לה מזה בהתחלה, אבל בסופו של דבר היא יכולה להתעייף מלראות אותה כאישה האחרת.

חבריה, משפחתה ועמיתיה לעבודה יכולים להתחיל לדחוף אותה לבקש יותר מאשר רק מערכת יחסים בשפל התחתון או בצד.

הם עשויים לומר דברים כמו,'מגיע לך יותר טוב מטמבל שלא יתחייב אליך. אתה לא יכול לראות שהוא רק מחרוז לך? הוא לא באמת מתכוון להתגרש מאשתו עבורך ... אתה יודע את זה, נכון? הוא פשוט ישמור אותך לזמן טוב. איפה הגאווה העצמית שלך, ילדה? למה אתה נותן לו לעשות לך את זה? מגיע לך כל כך הרבה יותר טוב מלהיות הילדה בצד שלו. ”

כדי להחזיר לעצמה קצת גאווה ולהרגיש טוב יותר עם עצמה, היא עשויה אז להחליט לזרוק אותו ולנסות לעבור למצוא לעצמה בחור שאין לו את כל המטען לעבור גירושין מסובכים.

אז הבחור לשעבר שלה עשוי לטעות ולחשוב,'היא פשוט אישה רגשית. היא בטח מרגישה שאני לא נותנת לה מספיק תשומת לב כרגע וסביר להניח שגם מרגישה קצת מקנאה באשתי. כדי לרכך אותה, אולי אני צריך לשלוח לה כמה פרחים או לקנות לה מתנה יפה כדי להראות לה שהיא מיוחדת עבורי. זה ירגיע אותה. '

ובכל זאת, הנה העניין ...

קניית מתנות לאישה שמרגישה שאיבדה את תחושת הגאווה היא למעשה אחד הדברים הגרועים ביותר שיכול לבחור לעשות.

במקום לגרום לה לחשוב,'וואו, הוא חייב באמת לאהוב אותי אם הוא מקלקל אותי בצורה כזו. הייתי כל כך טיפשי להיפרד ממנו, ”היא תחשוב,'אז, עכשיו לא רק שאני האישה האחרת בחייו, הוא גם מנסה לקנות אותי. אם הוא רוצה את ההסדר הזה, למה הוא לא משיג זונה? איזה סוג של אדם זה היה גורם לי אם אשנה את דעתי מעל צרור פרחים או כמה תכשיטים? לעולם לא אוכל לכבד את עצמי שוב אם אעשה זאת. לא, דעתי מורכבת. זה נגמר בינינו. אני צריך למצוא בחור שבאמת רוצה להיות איתי ורק איתי. ”

אז מה צריך אדם לעשות במקום?

הישאר רגוע ותקשר איתה בדרכים שגורמות לה להרגיש שהיא תפספס אם תניח לו ללכת.

לדוגמא: להיות מאוד בטוח בעצמו, כריזמטי, גברי רגשי ומצחיק.

כשבחור נמצא ככה במהלך יחסי גומלין עם אישה, היא לא יכולה למנוע מעצמה להרגיש נמשכת אליו.

אם תעשה זאת ואז תסתלק לכמה ימים, היא תתגעגע אליך ותרצה לראות אותך.

לאחר מכן תוכל ליצור איתה קשר, לגרום לה להרגיש נמשכת בשיחה, לגרום לה להיפגש איתך ולהתחבר אליה שוב.

בשלב זה, היא תרגיש מבולבלת ותשאל אותך אם אתה מתקדם עם הגירושין.

אני מקווה שבאותה נקודה יהיו לך חדשות חדשות לספר לה שיספקו אותה.

סיבה אפשרית נוספת מדוע חברה שלך זרקה אותך בגלל שלקחת זמן רב מדי לסיים את הגירושין עם אשתך היא ...

3. נמאס לה להיות האישה השנייה שלך

אם אי פעם התחרת בספורט שאתה באמת רוצה לנצח בו (למשל מרוץ, משחק כדורגל, משחק טניס), יתכן וחווית את התחושה הלא מספקת להגיע למקום השני.

אין שום דבר רע בלהגיע שוב ושוב למקום השני, אבל כל הזמן?

זה מבאס.

להגיע לאן שאני הולך עם זה?

שים את עצמך בנעליה של חברה שלך לרגע.

להגיע למקום השני לאשתך כמעט לשעבר מזמן כל כך יגרום לה להרגיש ככה די הרבה זמן.

רוב הנשים שמחות להשלים עם זה בהתחלה, כי הן נרגשות לגנוב גבר באיכות גבוהה הרחק מאשתו.

זה בדיוק איך שיש נשים.

עם זאת, יש רק כל כך הרבה זמן שאישה יכולה להמשיך ולהרגיש מאושרת מהיותה האישה בצד.

בסופו של יום, אישה רוצה לדעת שהיא האדם החשוב ביותר בחיי הגבר שלה.

למרות שהיא שמחה שיש לו מטרות ותכלית שהם הדברים החשובים ביותר בחייו, היא צריכה לקבל את התחושה שהיא האדם הכי חשוב בחיים.

לכן, אם לבחור לוקח יותר מדי זמן לסיים את הגירושין עם אשתו והוא מתרץ כמו,'היא מסרבת לחתום על העיתונים. אתה צריך להיות סבלני. אני עובד על זה. דיברתי היום עם עורך הדין שלי 'אוֹ'אני דוחף כמה שיותר שאני יכול לעשות את זה. זה לא תלוי בי. אתה רק צריך לחכות. זה יקרה כשזה יקרה, ”אישה תתחיל בסופו של דבר להרגיש כמו האדם השני בחשיבותו בחייו.

לאחר מכן היא עשויה להתחיל לאבד את הכבוד אליו על היותו לא מסוג הגברים שיכולים לעשות דברים.

כשאישה מתחילה לחשוב ככה, לא יעבור זמן רב שהיא תתחיל לראות סיבות אחרות מדוע הוא לא מסוג הגברים שהיא רוצה בחייה.

לדוגמה:

אחת הסיבות שהוא לא מסיים את הגירושין עם אשתו, יכולה להיות שהוא בעצם רעוע מכדי לעמוד מול אשתו השתלטנית.

סיבה אחרת יכולה להיות שהוא לא איש המילה שלו ובעצם נוהג לשקר ולהפר את הבטחותיו.

לחלופין, הוא יכול פשוט לעכב את הגירושין כתירוץ לא להתחייב כלפיה כי הוא לא יכול להיות מוטרד לעבור את זה ורק רוצה להמשיך לקיים איתה עוד קצת זמן.

אם אחת או יותר מהסיבות הללו חלות, היא מתחילה לתהות,'האם זה באמת האיש שאני רוצה להתחייב אליו? האם הוא באמת הכי טוב שאני יכול לעשות למען עצמי? 'והפרידה נראית פתאום האפשרות הטובה ביותר עבורה.

כשהיא תזרוק אותו, הבחור אולי יתחיל להבטיח לה את העולם אם היא רק תחכה עוד קצת.

הוא יכול לומר דברים כמו,'אם רק תחכה עד שהגירושין שלי עם אשתי יסתיימו, אני מבטיח שנוכל לקנות את בית החלומות שלך ואז נוכל לגור יחד. אתה יכול לבחור מה שאתה אוהב ואני אדאג שתקבל את זה. '

לחלופין, הוא עשוי אפילו להתחיל להבטיח כי יתחתן איתה ואולי אף יקנה לה טבעת אירוסין כהוכחה למחויבותו.

עם זאת, בעוד שאישה עשויה להתפתות להבטחותיו, ככל שהוא מנסה למצוץ לה יותר, כך היא מרגישה פחות נמשכת (כלומר משום שהוא לא הבחור הבטוח והמאתגר שעליו נפלה במקור).

אז במקום להבטיח לחברה שלך שתעשה כל דבר שהיא רוצה לקבל הזדמנות נוספת, פשוט התמקדי בלגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש כשהיא איתך (כלומר כאילו היא האדם החשוב ביותר בחייך וכמוך זה סוג הגבר שהיא יכולה להרים אליו את הראש, לכבד ולהרגיש גאווה).

עשו זאת בצורה רגועה ובטוחה, במקום להיבהל או לתת לה את הרושם שאתם ממש מנסים להשיג את אישורה כעת.

כאשר היא תוכל לראות שאתה רגוע, בטוח ובעל שליטה בזמן שאתה אוהב וקשוב אליה, היא תתחיל לשאול אם היא רוצה להמשיך עם הפרידה או לא.

כתוצאה מכך ההגנות שלה יירדו ואז תוכל להחזיר אותה.

סיבה אפשרית נוספת מדוע חברה שלך זרקה אותך בגלל שלקחת זמן רב מדי לסיים את הגירושין עם אשתך היא ...

4. היא פגשה מישהו אחר זמין וגם גורם לה להרגיש נמשכת

כאשר אישה נקלעת למערכת יחסים שאינה מספקת לה את סוג חווית המשיכה שהיא באמת רוצה, בסופו של דבר היא תהפוך לפגיעה להשפעות חיצוניות (כלומר בחורים אחרים שיפגעו בה).

למרות שהיא עשויה להיות אישה ממש טובה עם ערכים חזקים ולרוב היא נאמנה, אם במקרה היא מתקשרת עם גבר אחר (למשל בעבודה, באוניברסיטה, בחדר הכושר) שגורם לה להרגיש נמשכת כמוך או יותר ממך, ואז היא תתחיל להיפתח בפניו במקום.

אם הוא במקרה פנוי גם למערכת יחסים מונוגמית והיא תתרשם שהיא תקבל את מה שהיא רוצה (למשל להיות ראשונה בחייו, שלא תצטרך לחכות שהוא יתחייב), היא תזרוק את החבר הנשוי שלה ו להתחיל מערכת יחסים עם הבחור החדש.

האקס שלה עדיין יכול להחזיר אותה באותה נקודה, אבל עליו לגשת למצב ברוגע ובביטחון.

לדוגמא: לא יודע מה עוד לעשות, בחור יתחיל לעיתים קרובות להיכנס לפאניקה ולהתנהג בצורה נואשת כשהוא מנסה להחזיר את ילדתו לשעבר.

הוא אולי יכתוב לה מכתב, ישלח לה כרטיס או יכתוב לה דוא'ל ויגיד משהו כמו,'אני כל כך מצטער שפגעתי בך. אני יודע שאתה כבר לא מאמין לי, אבל הגירושין קורים עכשיו. היא לא אומרת לי כלום. אתה האחד שאני רוצה. אנא אל תוותרו עלי. הבחור הזה לעולם לא יאהב אותך כמו שאני אוהב. אני מבטיח שאשלים את הגירושין עם אשתי בשבוע הבא ונוכל להיות ביחד. רק תן לי הזדמנות להראות לך שאתה זה שאני רוצה. אני אוהב אותך יותר ממה שאהבתי כל אישה אחרת בחיי, במיוחד את אשתי ואני מבטיח שאוכיח לך את זה אם תתן לי עוד הזדמנות אחת. '

הוא מקווה שהוא אומר את מה שהיא באמת רוצה לה, אבל ברוב המקרים זה לא.

למה?

ראשית, נשים אינן נמשכות לחולשה רגשית (למשל ייאוש, חוסר ביטחון, ספק עצמי) או תלות רגשית אצל גברים, כך שהיא תרגיש למעשה כבויה מגישתו.

שנית, מכיוון שהיא כבר לא מרגישה מספיק כבוד ומשיכה אליו כדי להצדיק דבק בקשר, היא לא מתעניינת או מתרשמת במיוחד מהצהרות האהבה שלו אליה, או מההבטחות שלו לשנות.

כדי שאהבתו תתקבל בברכה ותתקבל בהערכה, תחילה יש להפוך את התחושות לדדיות.

זה לא יכול להיות מאמץ חד צדדי להחזיר את הקשר.

עליו לגרום לה לרצות אותו תחילה (כלומר על ידי אינטראקציה עמה ולהעיר מחדש כראוי את רגשותיה כלפיו), במקום לנסות לשכנע אותה לתת לו הזדמנות נוספת מכיוון שהוא כל כך רוצה.

העיר מחדש את רגשותיה והחזיר אותה לאחר שהושלך

לגרום לה להתחבר מחדש לתחושותיה קודם כל נותן לה סיבה לרצות לתת לך הזדמנות נוספת (כלומר, היא רוצה אותך שוב עכשיו), במקום להרגיש שאתה צריך שהיא תתן לך הזדמנות נוספת כי אתה רוצה אותה.

לכן, אם אתה רוצה שחברה שלך תבחר בך על פני הבחור החדש שלה (אם יש לה כזה), אל תדאגי לספר לה כמה אתה אוהב אותה.

היא לא מתכוונת לדאוג לזה עד שתגרום לה להרגיש שוב ממהרים חזקים של משיכה מינית ורומנטית.

כשתחוש בכך, היא תפסיק לדאוג להליך הגירושין ותתמסר לשמחת ההרגשה הנמשכת והמאוהבת בך.

אם יש לה בחור חדש, הפגמים שלו יתבהרו לה פתאום והיא לא תרצה להיות איתו יותר.

דרך אגב…

אם לאקס שלך כרגע אין בחור חדש, אז אל תבזבז יותר זמן.

להחזיר אותה לפני שתצטרך גם להרחיק את הבחור החדש.