נפילה מאהבה: 6 טעויות נפוצות להימנע

להפסיק לאהוב

אישה תיפול מאהבה אם אינך מצליח להעמיק את רגשי הכבוד והמשיכה אליך.

בעבר אישה נאלצה להתחתן עם גבר אחד ולהישאר איתו לכל החיים. לא עוד. בעולם של היום, נשים יכולות לשכב עם מי שהן רוצות, להיכנס ולצאת ממערכות יחסים ולהתיישב רק כשהן מרגישות שזה מתאים להן.

זו הסיבה שכל כך חשוב שגברים מודרניים יהיו בעלי מיומנות להיות מסוגלים להעמיק את אהבתה, הכבוד והמשיכה של האישה שעות נוספות.

הצלחת לעשות את זה עם האישה שלך, או שהאטת את ההרס שלה לכבוד ולמשיכה אליך? הנה כמה טעויות נפוצות שעושים בחורים שגורמות לאישה להתחיל לנשור מאהבה ...

1. מחניק אותה

זה רק טבעי שאם אתה באמת אוהב את האישה הזו, אתה תרצה לבלות איתה הרבה זמן.

עם זאת, ודא שאתה לא מעכב אותה מלעשות דברים בלעדיך כי אתה חושש שהיא עלולה לרמות אותך, לעזוב אותך או להתאהב בבחור חדש. כשאתה נמצא במערכת יחסים, אישה צריכה להרגיש שיש לה את המרחב לעשות מה שהיא רוצה כי אתה בטוח ונתת לה את אמונך המלא.אם תחנק אותה עם נזקקות, דבקות או חוסר ביטחון, אז היא תתחיל לאבד אותך בהדרגה בכבוד ומשיכה וכשזה יקרה, היא תתחיל ליפול מאהבה אליך.

בתחילת מערכת יחסים, אישה בדרך כלל תיהנה מהעובדה שאתה רוצה לבלות איתה כל כך הרבה זמן. עם זאת, אם אסור לה לבלות עם אנשים אחרים מכיוון שאתה חושש לאבד אותה, היא תרגיש שהיא נחנקת.

2. מעצבן אותה

כאשר אישה מתחילה לאבד כבוד ומשיכה לגבר שלה, אז היא תתחיל למשוך קצת אהבה, חיבה ותשומת לב. היא תהפוך רחוקה יותר, קרה וחסרת עניין לחבק, לנשק ולקיים יחסי מין.

זה מאוד מבלבל עבור כמה חבר'ה והם לא יודעים איך להתמודד עם זה. יש בחורים שעושים את הטעות שהם מעצבנים (למשל נושכים אותה, מתווכחים איתה, מטופשים כל הזמן וכו ') בניסיון להעיר אותה מהמצב הרגשי הרחוק שהיא נמצאת בו.

עם זאת, זו לא הדרך הנכונה לעשות זאת.

במקום להיות מעצבן, מה שבחור צריך לעשות זה להיות יותר גבר.

הוא צריך להיות מסוגל לגרום לה להרגיש יותר כבוד ומשיכה כלפיו מכיוון שהוא יותר גבר, לא פחות גבר.

כשהוא יעשה את זה, התחושות יהיו שוב הדדיות.

הוא ירגיש נמשך אליה והיא תרגיש נמשכת אליו. הוא ירגיש כלפיה כבוד ואהבה והיא תרגיש גם כלפיו כבוד ואהבה.

טעות נוספת שמובילה לנפילה מאהבה היא ...

3. ביקורת עליה

יש גברים שגורמים לאישה שלהם להרגיש כאילו היא לא יכולה לעשות שום דבר נכון.

אם היא מבשלת ארוחת ערב, הוא אולי יגיד שזה טעים בסדר, אבל הוא יתמקד יותר זמן ואנרגיה בלספר לה איך היא הייתה יכולה לעשות את זה טוב יותר. אם היא תנקה, הוא אולי ירגיש מאושר מזה, אבל הוא יתמקד יותר בלומר לה שזה לא מספיק טוב.

אם היא עוזרת לו בפרויקט, כל מה שהיא עושה פשוט לא יהיה מספיק טוב. בקיצור, הוא ניטפיקר והביקורת המתמדת שלו מביאה אותה עד כדי כך שהיא מתחילה בקרוב להתאהב בו.

צריך לדאוג לאהבה בין גבר לאישה. זה לא משהו שנשאר שם ללא תנאי רק בגלל שהדברים הרגישו טוב בהתחלה. אין שום דבר רע בלתת לאישה משוב בונה, אבל תמיד כדאי לנסות למקד יותר מהאנרגיה שלך לגרום לה להרגיש טוב עם עצמה, מאשר לבקר אותה.

4. לא סומך עליה

לעולם אינך יכול לסמוך על אישה באופן מלא, אך עליך.

אם לא תתן לאישה את אמונך המלא, האהבה ביניכם לעולם לא תגיע למיצוי הפוטנציאל שלה. היא לעולם לא תרגיש שהיא יכולה להירגע ולכבד אותך כגבר. היא תמיד תרגיש כאילו אתה פשוט חסר ביטחון ולא יכול להירגע ופשוט להיות מאוהב בה.

כמובן, אם חברה שלך (ארוסתך או אשתך) היא שקרנית, אז אין צורך שתתן לה את אמונך המלא. צריך לזרוק נשים שנהנות לשקר.

לאחרונה התחתנתי עם הילדה של חלומותיי , אבל אם לא הייתי נפרדת מחברתי הקודמת, לעולם לא הייתי פוגשת את אשתי. החברה הקודמת שלי הייתה סקסית, צעירה ומרגשת להיות בסביבה, אבל היה לה פגם אחד גדול: היא שיקרה ... הרבה ... והיא ממש נהנתה מזה.

רק אחרי שהייתי איתה במשך שנה ראיתי מספיק ראיות חוזרות ונשנות לכך שהיא שקרנית רגילה. ואז, כשגיליתי שקר גדול שהיא אמרה לי (זה היה מזעזע), החלטתי שאני פשוט צריך להיפרד ממנה.

זה לא היה קל להיפרד ממנה מכיוון שהיא הייתה אישה סקסית, צעירה ויפה והיה לנו טוב אחד עם השני, אבל הייתי צריך לעשות את זה. כעבור שנתיים (אחרי ששכבתי עם כ- 50 נשים נוספות) פגשתי את אשתי. היא אפילו יותר מינית ויפה מהאקסית שלי והכי טובה, היא אישה בעלת אופי טוב (כלומר כנה, נאמנה, אכפתית, רחומה).

אם אתה כרגע בקשר עם אישה שמגיעה לך אמון, אז תן לה את זה. תן לה את אמוןך ב 100%. עם זאת, אם אתה בקשר עם אישה שאתה יודע שלעולם לא תוכל לסמוך עליה, אתה באמת צריך להיפרד ממנה ולעבור הלאה.

5. מתנשא עליה

נשים רוצות להיות מסוגלות לחלוק את הכל עם הגבר שלהן. היא רוצה לדעת מה קורה בחייו, גם טוב וגם רע.

אז כשאישה רואה שהגבר שלה מוטרד ממשהו והוא לא ישתף את דאגותיו באמירת דברים כמו,'זה עסק. לא היית מבין, 'אוֹ'אל תדאגי לראש הקטן והיפה שלך בנושא. אני האיש ואדאג לזה, 'או מילים לכך, הוא גורם לניתוק רגשי ביניהם.

אמנם אישה רוצה להרגיש מוגנת ובטוחה בכך שהיא יודעת שהגבר שלה יכול לטפל בדברים ולהתמודד עם מצבים מאתגרים בחיים בלעדיה, אבל היא לא רוצה להתנשא ולהרגיש כאילו היא בסך הכל גביע על זרועו. , ולא אהבתו האמיתית ובן זוגו הקרוב ביותר בחיים.

6. משעמם אותה

כגבר אתה אחראי לדאוג לרמת הרומנטיקה, הכיף, האושר וההרפתקאות שקיימים בזוגיות שלך.

אלא אם כן קיבלת לעצמך אישה שאוהבת לתכנן הכל עבור שניכם ותמיד אדם מבעבע ומאושר לא משנה מה תגיד או תעשה, אז האחריות היא שלך.

רוב הנשים רוצות להירגע לכיוון הגברי של הגבר. הם רוצים להיות חופשיים לחשוב כמו ילדה (למשל לשנות כל הזמן את מצבם הרגשי, לדבר על דברים אקראיים או לא חשובים בצורה דרמטית, להיות טיפשיים וכו '), במקום שיהיה עליהם לקחת אנרגיה גברית יותר.

ככל שתאפשרו לה ליצור קשר עם הצד הילדותי שלה, כך הסיכוי שהיא תרגיש משועמם להיות איתכם פחות.

אם כל מה שגבר מעוניין לעשות זה לראות טלוויזיה או ספורט, לשחק במשחקי וידאו או לעבוד, בסופו של דבר היא תרגיש משועמם להיות בנוכחותו.

לא משנה כמה עמוס לוח הזמנים שלך או כמה אתה לחוץ מהעבודה או מהלימודים, אתה צריך להוסיף קצת כיף, רומנטיקה, אושר והרפתקאות למערכת היחסים שלך. אתה גם צריך לוודא שאתה מאפשר לה להרגיש ילדותית, לחשוב בצורה ילדותית ולנהוג בדרך ילדותית סביבך לעתים קרובות ככל האפשר.