מרגיש בודד? השתחרר או קבל חברה ...

מרגיש בודד

אם אתה מרגיש בודד, תן לי להיות הראשון שאומר,'שלום ... שמי דן ואני אהיה חבר שלך לכל החיים. אני הולך לעזור לך כל הדרך מבדידות לאושר אמיתי. '

כבר עזרתי לאלפי חבר'ה לשנות את חייהם ולהיות מאושרים, לצבור המון חברים ולהתייצב כמו כוכבי רוק כשמדובר בנשים.

יש בחורים שמזל שהם גדלים עם הורים המלמדים אותם איך להיות מאושרים, יש להם הרבה חברים ואפילו להצליח עם נשים. עם זאת, הרבה בחורים לא מקבלים את כל החינוך הביתי החשוב ונותר להם לנסות לעבוד על עצמם.

לשבור את ההרגל להיות מר בודד

להרגיש בודד ולהיות סוג של בחור שחי חיים בודדים הם רק הרגלים של הוויה. אתה יכול לשנות את ההרגלים האלה ולהפוך את עצמך לבחור בטוח, שמח, קדימה ואהוב על ידי נשים ומכובד על ידי גברים. אתה יכול ליצור יותר חברים ממה שיש לך זמן להסתובב איתם.

... אבל, אתה צריך להיות מוכן לבצע כמה שינויים.

אם אתה לא מוכן לעשות שום דבר בקשר לזה, אז אל תטרח לקרוא עוד. אני יכול לעזור לך להפסיק להרגיש בודד למשך שארית חייך, אבל אתה צריך לסמוך עלי.כיצד אוכל לשים קץ לבדידותך?

לפני שגיליתי את סודות ההצלחה עם נשים, היה לי רק חבר אחד. היו לי כמה חברים כשהייתי צעיר יותר בבית הספר, אבל כולנו הלכנו בדרכנו. בגיל 23 היה לי רק חבר אחד מחוץ לאנשים שהיו צריכים לדבר איתי במקום העבודה.

יום אחד החלטתי לשנות את הדרך בה התנהגתי בחיי ולהפוך לבחור יותר בטוח וכריזמטי. בהתחלה זה לא היה קל, אבל ברגע שגיליתי את הטכניקות שאני מכיר מלמדות כאן ב'האיש המודרני ', נשים החלו לזרום לחיי ועשיתי המון חברים מגניבים וחדשים.

הבנתי שכאשר חייך מתחילים להתמלא באהבה ותשומת לב מצד נשים וידידות אמיתית עם אנשים, אתה מפסיק להרגיש בודד כמעט באופן מיידי.

האם יש לך מטרה רבה בחיים?

תוך כדי שעזרתי לאלפי בחורים להפסיק להרגיש בודדים ולהתחיל ליהנות מאהבה, סקס ותקופות טובות עם נשים, הבנתי משהו: ללא מטרת חיים אמיתית, רוב החבר'ה מרגישים אבודים ובסופו של דבר נכנסים לדיכאון ולא ממש מרגישים ראויים לנשים יפות או מה שמכונה הקהל המגניב.

כאשר לגבר יש מטרה בחיים, הוא אף פעם לא מרגיש משועמם או בודד והוא תמיד מרגיש יותר מראוי לנשים יפות והוא למעשה חלק מהקהל המגניב.

כגבר, אם אתה עובר את החיים כמו שקית ניילון שמרחפת ברוח, לעולם לא תרגיש מאושר מכיוון שלך בחיים ובעל ערך לסובבים אותך. עם זאת, כשיש לך מטרה בחיים, אתה תמיד יודע מה אתה רוצה, לאן אתה הולך ואיך אתה הולך לעשות את זה.

אנשים מסתכלים אליך ומעריצים את התשוקה והדחף שלך והם רוצים להיות סביבך כתוצאה מכך. חשבו על הגברים שפגשתם שאתם הכי מכבדים בחיים: יש להם מטרה לחיים והם הולכים אחרי זה יהיה הדחף והנחישות הבלתי פוסקת של זכר אלפא.

אין לו זמן לשבת ולהרגיש בודד מכיוון שהוא עסוק מדי בעבודה על מטרתו או מבלה זמן בהדבקת כל האנשים שרק רוצים להיות בסביבתו.