למצוא את מטרת חייך ולהפוך אותו לקורה

למצוא את מטרת החיים שלך

למצוא את מטרת החיים שלך הוא הדבר החשוב ביותר שתעשה אי פעם כגבר.

אין מטרה או כיוון בחיים

ללא מטרה ברורה בחיים, אתה תצוף ברוח כמו שקית ניילון. לא יהיה לך שום כיוון ותהיה נדנדה בקלות.

כשאתה איש מטרה (כלומר יש לך משימה ואתה עוקב אחריה), אתה גולש באוויר כמו כדור ופונה ישירות לעבר המטרה שלך.

גם אם יש קצת רוח (כלומר מכשולים שעולים בדרך אל היעד שלך), יש לך כוח ונחישות כל כך שאתה נשאר במטרה ומגיע ליעד. אם אתה דופק, אתה חוזר מיד, טען מחדש את האקדח וירה אחר המטרה פעם נוספת.

גברים של מטרה מושכים נשים

סיבה נוספת לכך שמציאת מטרת חייך חשובה כגבר, היא שגבר בעל מטרה מושך מאוד ומושך נשים.נשים נמשכות באופן טבעי לחבר'ה שיש להם כוח נפשי ורגשי לבצע את המטרות והשאיפות הגדולות ביותר שלהם ולעולם לא לוותר. אטרקציה זו קשורה ישירות לצורך של אישה ליישר קו עם גבר שיוכל לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם הזה.

לאורך ההיסטוריה האנושית ועד היום, ההישרדות הייתה תמיד אתגר עבור בני האדם. בעבר היינו צריכים לצוד ולאסוף אוכל משלנו ועכשיו עלינו לעבוד ולהתחרות בכוח העבודה או בעולם העסקים כדי להיות מסוגלים לשרוד, לשגשג ולשגשג.

כשאישה פוגשת בחור שהוא איש מטרה, יצר המשיכה הטבעי שלה נכנס פנימה.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת המשיכה של האישה לגבר וכיצד תוכלו להשתמש בבהירות הייעוד שלכם ובנחישותכם להשיג זאת כדרך לגרום לה להרגיש נמשכת אליכם ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, המטרה בחיים היא רק אחת הדרכים בהן תוכלו למשוך אליכם נשים כגבר.

מה מטרת חייך?

מה מטרת החיים שלך?

לכל גבר יש מטרה בחיים, אך למצוא את מטרתך אינו תמיד גילוי מיידי או ברור.

יש בחורים שמזלם גדול להתבגר בידיעה מה הם רוצים לעשות ואז הם הולכים בדרך זו לאורך כל החיים ומחייבים אותה במלואה.

עם זאת, עבור רוב החבר'ה נראה שהרעיון שיש להם מטרת חיים הגיוני, אבל נראה שהם פשוט לא מצליחים להבין מה זה בשבילם והיכן הם משתלבים בעולם.

כתוצאה מכך הם לעיתים קרובות עוברים את החיים בתקווה שיום אחד, הרעיון למטרת חייהם יגיע אליהם בהבזק של השראה. למרבה הצער, זה לא קורה עבור רוב החבר'ה ובסופו של דבר הם מבזבזים את רוב או רוב חייהם בהמתנה לאותו הבזק חמקמק של השראה ותובנה.

איך תדע אם גילית את מטרת חייך?

תדע שמצאת את מטרת חייך או בדרך למימוש מטרת חייך, כאשר זה הדבר שמוציא אותך מהמיטה בבוקר יותר מכל דבר אחר בעולם.

שנים בעבודה על זה, אתה עדיין מרגיש נרגש ועדיין יש לך תשוקה בלתי פוסקת לגבי זה. אתה תמיד חושב על דרכים שבהן תוכל לשפר את כישוריך באזור או לשפר את האזור (של החיים שאתה מתמקד בהם) עבור אנשים אחרים.

מכל הניסיון שלי בנושא שיש לו מטרה כגבר, גיליתי שאם בחור פשוט עוקב אחר אינסטינקט המעיים שלו וממשיך בדרך שהוא מרגיש שיוביל אותו להשיג את מטרת חייו, אז הוא או:

  1. היצמד לדרך שבחר, התרומם ברמות הפוטנציאל האמיתי שלו באזור והשיג את מטרת חייו.
  2. צמח מהניסיון ואז נוכח שמטרת חייו יכולה להיות גדולה אפילו יותר ממה שדמיין פעם. לאחר מכן הוא יתחיל בדרך של שאיפותיו וחלומותיו החדשים.

כשאתה מוצא את מטרת חייך, לא תמיד תהיה לך תמונה צלולה של מה תשיג ואיך. לפעמים, אתה רק צריך לסמוך על אינסטינקט המעיים שלך וללכת בכמה נתיבי חיבור כדי להגיע לנקודה בה אתה מממש את מטרת חייך.

במהלך תקופה זו, תוכלו לבנות כישורים יקרי ערך ולרכוש ידע שיכין אתכם ויעזור לכם להיות מוכנים להתחיל להשיג את מטרתכם האמיתית בחיים.

עם זאת, אם אתה לא סומך על יצר המעיים שלך ובמקום זאת אתה מסתתר מלעשות את מה שאתה באמת רוצה לעשות בחיים, אז החיים יהיו די קודרים עבורך. עם הזמן תחושת הרגשות של חרטה, ריקנות וניתוק מהעולם סביבך תגבר ותחוש שלא מילא בבסיסך.

האם התעלמת ממה שאתה באמת רוצה לעשות בחיים שלך?

שאל את עצמך, מה אתה באמת רוצה בחיים? מה באמת אכפת לך לעשות בחיים האלה יותר מכל דבר אחר? תהיה כנה עם עצמך.

מה יעשה אותך מאושר?

מה יגרום לך להרגיש מרוצה לגמרי מהחיים, גם אם המשמעות היא ללכת בדרך שאחרים עשויים לחשוב שהיא מטופשת או בלתי אפשרית?

אם אתה יכול לענות על השאלות האלה בקלות, אז תדע לאן אתה רוצה להגיע בחיים. אינך צריך שיהיה לך תוכנית שלמה, צעד אחר צעד, כיצד להגיע לשם, אך אתה צריך לסמוך על אינסטינקט המעיים שלך ואז לבנות חזון כיצד הוא יכול לשחק.

אז אתה צריך להיות רצון עז ללכת אחרי זה יהיה נחישות בלתי מוגבלת.

ההבדל בין תחביב למטרת חיים

כאשר נושא מטרת החיים עולה, בחורים רבים יטעו לחשוב שהתחביבים שלהם והאינטרסים הכלליים הם המטרה שלהם בחיים.

דוגמה היא כשבחור חושב,'בסדר, טוב, אני אוהב מכוניות. זה מה שמשמח אותי. אני רוצה להרוויח מספיק כסף לקנות יום אחד פרארי או למבורגיני. זו תהיה המטרה שלי בחיים. '

עם זאת, עבודה קשה וחיסכון ברכישת מכונית יקרה היא פשוט מטרה המבוססת על רכישת חפץ מהותי. השגה זו לא תספק לו סיפוק חיים מוחלט לכל חייו, אלא אם כן הוא אדם רדוד עם חלומות מוגבלים מאוד.

אין שום דבר רע בשאיפה לרכוש רכוש חומרי, לחיות חיים נוחים או להתעשר. עם זאת, דברים אלה אינם מטרת החיים שלך והם לא מה שהחיים הם כל העניין.

רכוש ועושר חומרי הם פשוט הוספת מותרות בעולם מדהים כבר. יש כל כך הרבה סיפורים מתועדים של אנשי עסקים שרק אי פעם נכנסו לעסקים כדי להרוויח כסף או כדי 'לברוח ממירוץ העכברים', כשהם חושבים שזה יספק אותם וישמח אותם לנצח.

עם זאת, כל מה שהם בסופו של דבר היה מספרים בחשבון בנק ותחושה ריקה לגבי החיים. במקום שיש רצון אמיתי לתרום לעולם, לשנות את העולם או להשיג משהו מדהים, הם עבדו קשה כדי להשיג כסף ולהתרחק מהעולם.

למרבה הצער עבורם, הם לא ידעו שמטרת חיים המגשימה היא משהו שמקרב אותך לעולם, לא רחוק ממנו.

הפיכת תחביב למטרת חיים

בדוגמה של בחור שבאמת אוהב מכוניות, הוא יכול להפוך את זה למטרת חיים על ידי מעורבות עמוקה בתעשיית הרכב.

לדוגמא: הוא עשוי להיות אספן מכוניות, להקים או להצטרף למועדון לחובבי רכב, לשפר ללא הרף את הידע שלו בנושאים הקשורים למכוניות או אפילו לכתוב ספר על ההיסטוריה המלאה של מכוניות.

הוא יכול גם לנסות להשיג עבודה בחברה שמתכננת מכוניות חדישות ולהשתמש בתשוקה ובידע שלו כדי לעזור להצלחה בפרויקט.

הוא עשוי אפילו לפתוח עסק משלו. אם אהבתו למכוניות תהיה מטרת חיים מספקת ולא רק תחביב, אז היא צריכה לחרוג ממכונית עצמה.

כדי להפוך אותו למטרת חייו, עליו להתעמק בתעשייה, בנושא או בתחום ולתרום בצורה הטובה ביותר שהוא יכול, במקום רק לרכוש מכונית ולהרגיש גאה בעצמו.

איש עם מטרה

פליקס באומגרטנר, האיש האוסטרי שקפץ מקצה החלל בנפילה חופשית על קולית בשנת 2012, הוא אדם שיודע הכל לדחוף את גבולותיו ולהגיע לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר.

מיליוני צופים צפו בקפיצת שיא שלו ביוטיוב ועצרו את נשימתם כשניסה להיות 'האיש המהיר ביותר בחיים'.

ההצלחה שלו עוררה השראה להרבה אנשים, לאו דווקא מבחינת הרצון לצאת ולקפוץ קפיצות בסיס קיצוניות, אלא מבחינת מתן סיבה לחשוב,'מה אני עושה עם חיי?'

לפני שקפץ מקצה החלל, באומגרטנר כבר ביצע מעל 2500 קפיצות 'מתריעות מוות' מכמה מקומות די קיצוניים, כולל אחד מגואל המשיח האיקוני בריו.

הוא החל לצנוח עם צניחה חופשית בגיל 16, כשהוא משחזר את כישוריו כחבר צוות התצוגה והתחרות הצבאי האוסטרי לפני שהצטרף לרד בול בשנת 1988. הוא מתאר את עצמו כ'נולד לעוף ', אך בשנות ה -90 הרגיש שהוא' הלך הכי רחוק שהוא יכול עם צניחה חופשית מסורתית, 'אז הוא החל לדחוף את גבולותיו בקפיצות בסיס.

אפשר לטעון שבאומגרטנר לא היה צריך למצוא את מטרתו, הוא ידע מגיל צעיר מה הוא רוצה לעשות בחייו, אבל זה לא כל כך חתוך ויבש.

בגיל 16 הוא לא שם לעצמו יעד לקפוץ מקצה החלל; הוא שם את מבטו לדחוף את עצמו לגבולות מה שאפשר לו מבחינה אנושית להשיג ופרויקט רד בול סטרטוס נכנס לחייו כתוצאה ממעקב אחר מטרה זו.

אם הוא היה חושב בקטן או רק חושב על צניחה חופשית כדי לשעשע את עצמו למען תחביב, הוא היה מפסיק לדחוף את עצמו אחרי כל אחת מ 2500 הקפיצות שלו.

בשנת 2003 הוא השיג דבר שאיש לא עשה מעולם לפני כשעבר את תעלת אנגליה באגף פחמן; הוא יכול היה לעצור שם, אבל הוא לא עשה זאת. תמיד עקב אחר רצונו של יצר המעיים לעשות את מה שהוא אוהב לעשות, הוא הלך בדרך שהובילה לנקודה בה קפץ לספרי התקליטים מקצה החלל.

האם הוא יעצור שם?

בכלל לא.

כעת הוא דוחף את הפוטנציאל שלו כטייס לשלב הבא. בראיון שנערך לאחרונה הוא אמר,'אתה לא יכול להרחיק אותי מהאוויר. כבר טסתי כטייס מסוקים מסחרי באירופה, ועכשיו יהיה לי זמן לקחת את ההיבט הזה בקריירה שלי לשלב הבא. אני ממש מצפה לזה.'

מה אינסטינקט המעיים שלך אומר לך לעשות?

מציאת המטרה שלך היא הקשבה למה שיצר המעיים שלך אמר לך לאורך כל הדרך.

חבר'ה רבים יבזבזו עשרות שנים בעבודה בענף שהם אפילו לא מתלהבים ממנו, תוך שהם תמיד יודעים מה הם באמת אוהבים לעשות. לעתים קרובות, התירוץ יהיה,'אני לא יכול להרשות לעצמי לעזוב את העבודה שלי ולעסוק במה שאני אוהב, כי לא הייתי מתחיל להרוויח מזה כסף במשך שנים.'

עם זאת, זה לא תירוץ תקף מכיוון שכשמדובר בהשגת המטרה האמיתית שלך בחיים, אינך מגיע לראש ההר ביום הראשון.

אתה צריך להיות מעורב בתעשייה או במקצוע כלשהו, ​​במקום לחשוב שתהילה תתרחש ביום הראשון.

עבוד בדרך והבטח לעצמך שתמשיך עד שתגיע למקום בו אתה באמת רוצה להיות בחיים.