חברים עם יתרונות ... האם זה יכול לעבוד?

אם אתה רוצה שחברים עם יחסי יתרונות עם אישה יהפכו למערכת יחסים בלעדית ומחויבת, אתה צריך לגרום לה להרגיש כל כך נמשכת אליך, שזוגיות בלעדית הופכת לרעיון שלה.

כשהיא רוצה להיות בלעדית יותר ממך, הקשר מתחיל בדינמיקה הנכונה מכיוון שאתה נותן לה הזדמנות להיות איתך. נשים אוהבות את הריגוש במרדף וזה הרבה יותר מרגש עבור אישה שתצטרך לשכנע אותך להיות בלעדי איתה, מאשר להרגיש שהיא עושה לך טובה בכך שהיא הופכת בלעדית איתך.

למה? אם היא מושכת, לרוב קל מדי למשוך ולפתות. צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע ...

מה לעשות אם אתה באמת רוצה רק סקס ולא זוגיות

מה לעשות אם אתה באמת רוצה לקיים איתה רק יחסי מין

אם אתה אמיתי לגבי הרצון שלך להיות רק חברים עם הטבות, אתה פשוט צריך ליידע אותה שאתה מוצא אותה סקסית, אבל שאתה לא מחפש חברה כרגע.

לדוגמא: אם היא מתאמצת להיראות סקסית, יפה או יפה, אמור לה בגלוי,'וואו ... תראה אותך היום. אתה נראה סקסי ... אני אוהב את זה 'אז היא יודעת בוודאות שאתה רואה אותה בצורה כזו.בשלב מסוים, היא הולכת לשאול אותך מדוע אין לך חברה. בפשטות, 'אני לא מחפש חברה כרגע, אבל אני אוהב לבלות איתך כי אתה סקסי.' היא תקבל את ההודעה.

יש נשים שמאוד אוהבות אותך, יקוו שהן יוכלו לשנות את דעתך ולגרום לך להתחייב אליהן, אבל זה הכל חלק מהכיף לשניכם בכל מה שקשור ליחסי FWB.

באופן אישי, היו לי נשים רבות שצועקות את עיניהן בניסיון לגרום לי לרחם עליהן ולהתחייב, רק אז לקרוא לי מטומטמת על שלא התחייבתי ... ואז לבוא לראות אותי לקיום יחסי מין כעבור שבוע.

יחסי FWB מלאים לרוב בדרמה מסוג זה, אך אם בתחילה הבהרת שאינך מחפש חברה, היא לעולם לא תוכל להאשים אותך בכנות שאתה חמור. במקום זאת, היא באמת תכבד אותך בסתר קצת יותר מכיוון שאתה גבר של המילה שלך ולא מתנודד בקלות מתחינות הרחמים של אישה.

מדוע רוב החבר'ה אינם יכולים להתמודד עם יחסי FWB

אלא אם כן בחור יכול למשוך ולקלוט בקלות נשים יפות אחרות מתי שהוא רוצה, כמעט תמיד הוא בסופו של דבר יפתח 'רגשות' לחברים עם אשת יתרונות.

הוא יכול להתחיל להתנהג כאילו הוא מגניב לגמרי עם הרעיון של יחסי FWB, אבל כאשר הוא מפתח רגשות כלפיה ומבחין שהיא עדיין רוצה לשמור על דברים מזדמנים, הוא בדרך כלל יתחיל להתנהג בצורה שמכבה אותה.

לדוגמא: הוא יהפוך לחסר ביטחון לגבי רצונה אליו וישאל שאלות כמו,'אז אתה אוהב אותי?'אוֹ'האם אתה נמשך אלי?'אוֹ'יש לך רגשות כלפיי?'אוֹ'האם אתה נהנה ממה שיש לנו?'

כל השאלות האלה הן כיבוי עבור אישה מכיוון שנשים נמשכות לביטחון של הבחור, ולא לחוסר הביטחון שלו. כדי לגרום לה לרצות לקיים איתו מערכת יחסים בלעדית, עליו לגרום לה להרגיש כל כך נמשכת אליו שהיא מתחילה לפתח כלפיו רגשות.

האם אתה יכול להתמודד איתה עם מערכת יחסים FWB?

יזיזים

אם חברה נשית מציעה לך והיא להיות 'חברות עם הטבות' (כלומר לקיים יחסי מין לא מזדמנים ולא להפוך לחבר וחברה), זו הצעה מפתה למדי.

ובכל זאת, אתה יכול להתמודד עם זה? כדי לענות באופן ברור על שאלה זו, שקול את הדברים הבאים ...

1. האם אתה באמת רוצה להיות רק חברים איתה?

אם היא מציעה להוסיף יתרונות מיניים לידידות שלך, ברור שאתה מסתדר ומרגיש רגוע בחברתו של זה. היא בהחלט מוצאת אותך מושך, אך על ידי הצעה שתתיידד עם הטבות, זה בדרך כלל אומר שהיא לא רואה בך מישהו שהיא רוצה להיות איתו בקשר 'רציני'.

או שזה, או שהיא מנסה לתמרן את הרגשות שלך על ידי העמדת פנים שהיא רק רוצה להיות חברות עם הטבות כדי שתוכל לקיים איתך יחסי מין, לגרום לך להתאהב בה ואז להתחנן שהיא תהיה חברה שלך. במילים אחרות, היא חסרת בטחון לגבי הרצון שלך אליה ורוצה לוודא שהיא באמת תביא אותך לרצות אותה ולהתחייב לרעיון להיות איתה.

אז מה אתה באמת מרגיש עם האישה הזו? זה באמת רק החברות שלה שאתה רוצה? האם יש סכנה שהוספת 'יתרונות' לתערובת תוביל לכך שאתה רוצה ממנה יותר ממה שהיא מוכנה להציע?

תחשוב על זה רגע ...

חברים עם הטבות מקיימים יחסי מין ביחד - אבל הם לא ביחד. נניח שקיימת יחסי מין עם חברך בכמה הזדמנויות כאשר אף חבר'ה אחרים לא באמת רודפים אחריה. הכל מרגיש בסדר באותה נקודה ועל פני השטח זה נשמע כמו מצב של win-win; היא רוצה סקס והיא מתקשרת אליך ... למה שלא תתן לה את מה שהיא רוצה?

ובכן, זה בדרך כלל לא כל כך פשוט ...

אם אין לך אפשרויות אחרות עם נשים כי אתה לא באמת יודע איך למשוך נשים , איך אתה תרגיש כשחיי הדייטים שלה יצטברו והיא תתחיל לקיים יחסי מין עם בחורים אחרים?

מה אתה הולך לעשות כשהיא תתחיל לקיים יחסי מין עם בחורים אחרים? אתה הולך לטפל? אתה רוצה שהיא תפסיק ופשוט תהיה איתך כי פיתחת רגשות כלפיה? האם תרגיש נבגד או דחוי?

אם אינך מתקרבים ולקיים יחסי מין עם נשים אחרות כרגע ומקווים בחשאי להיכנס איתה למערכת יחסים בלעדית, זה כמעט בוודאות יתפוצץ לך. הדרך היחידה להימנע מכך שהיא תדחה אותך היא לדעת באמת באמת למשוך אותה ולגרום לה לרצות רק אותך.

2. איך תרגיש אם היא תיכנס לקשר עם בחור אחר ותפסיק להיות ה- FWB שלך?

אם אתה מקיים ממנה יחסי מין קבועים כל שבוע במשך כמה חודשים ואולי אפילו פיתח אליה רגשות, האם תרגיש דחוי אם היא תיכנס לקשר עם בחור אחר? האם תרצה לגרום לה לשנות את דעתה?

מה אם היא תגיד לך שהיא עכשיו מאוהבת בבחור החדש ותגיד שהיא כבר לא יכולה להיות ה- FWB שלך?

אם אתה טיפוס של בחור שיכול למשוך ולקטוף נשים אחרות בקלות, אתה בכלל לא הולך להיות מודאג מכך. למעשה, אתה בטח הולך להיות שמח בשבילה.

עם זאת, אם התמזל מזלך איתה (כלומר, היא לא נמשכה אליך מאוד, אבל נתנה לך הזדמנות כי היא הייתה משועממת והייתה זקוקה לאקשן כלשהו, ​​או שהיא הייתה זקוקה לבחור שגורם לה להרגיש אהובה לאחר שזרקה אותה חבר) ואין לך אפשרויות אחרות עם נשים, זה בטח ירגיש לך כמו פרידה רצינית.

סביר להניח שתסתכל עליה כחברה שלך ותנסה לגרום לה לשנות את דעתה לגבי ה- FWB.

זו הסיבה שכגבר כל כך חשוב שתבין איך למשוך נשים. אם אתה לא יודע איך למשוך נשים ופשוט מנסה להיות בר מזל, כמעט תמיד תידחה או תזרוק על ידי נשים שאתה אוהב.

אם אתה מתחיל להתאהב בה ורוצה לקבל אותה כחברה המחויבת שלך, אבל היא יוצאת עם בחורים אחרים ועדיין מחפשת את 'האחד' עבורה, איך זה יגרום לך להרגיש?

האם תצליח לגרום לה לרצות רק אותך בכך שתגרום לה להרגיש הרבה משיכה אליך, או שבסופו של דבר תתנהג בצורה נזקקת וחסרת בטחון שמכבה אותה?