חזור עם חברתו לשעבר: הדרך הנכונה לעשות זאת

תחזור עם החברה לשעבר שלך

אם אתה רוצה לדעת איך לחזור עם החברה לשעבר שלך, יתכן ותתאמץ להמשיך הלאה לאחר התפרקות היחסים או אולי תרצה שהיא תחזור כי אתה יודע שהיא הבחורה המתאימה עבורך.

לא משנה מה המקרה, דאג שתעבור את תהליך החזרת האקס שלך בדרך הנכונה.

הדרך הנכונה לעשות זאת היא להתמקד בלגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך כגבר. כאשר היא מרגישה את זה, אז היא תהיה פתוחה יותר לסלוח לך, לשמוע מה יש לך לומר ולתת למערכת היחסים הזדמנות נוספת.

האם היא נפרדה ממך, או שההחלטה שלך לסיים את זה?

מערכות יחסים מתפרקות מסיבות שונות (כלומר רמאות, חוסר משיכה, התעללות רגשית, האהבה גוועה וכו '), אך האם נפרדת ממנה , או שהיא נפרדה ממך, העובדה היא שעכשיו אתה רציני לרצות להחזיר אותה.

זמן קצר לאחר הפרידה, יתכן שהתחלת להבין שלא יהיה לך קל למצוא אישה חדשה ויפה שתתפוס את מקומה. אולי פגשת בחורות אחרות, אבל הן פשוט לא גרמו לך להרגיש כמו אותה חברה לשעבר שלך.

אני רוצה את האקס שלי בחזרה, לא אישה חדשהעם זה המקרה, אתה לא לבד. ב'האיש המודרני 'אנו יוצרים קשר מדי חודש על ידי מאות בחורים ששואלים דברים כמו,'מה הדרך הטובה ביותר לחזור עם החברה לשעבר שלך?'או 'איך אוכל להחזיר את האקס שלי לפני שהיא עוברת עם בחור אחר?' או 'איך אוכל להחזיר את האקס שלי, למרות שיש לה עכשיו חבר חדש?'

זה מקום איום להיות בו עבור בחור כי סביר להניח שאתה מרגיש אבוד, בודד ואפילו קצת מדוכא בלעדיה בחייך. בלעדיה, אתה לא מרגיש בסדר. זה כמעט כאילו אתה צריך שהיא תרגיש יציבה ובטוחה רגשית.

עם זאת, האופן שבו אתה וכל אותם חבר'ה אחרים מרגישים מספק רמז גדול לגבי הטעות שעשית שגרמה לאקס שלך להיות מלכתחילה - הנחת אותה על בסיס וגרמת לכל חייך להסתובב סביבה.

אז למה שזו תהיה טעות? ובכן, נשים נמשכות לבחורים בטוחים, גבריים ובטוחים, שיודעים מי הם ובעלי תחושת מטרה בחיים. אישה לרוב תיכנס לקשר עם בחור שמבסס עליה את כל חייו, אושרו ותחושת הזהות שלו, אך בסופו של דבר היא תשתעמם מכך.

למה? אישה לא רוצה להיות מטרתו של גבר בחיים. היא לא רוצה שהוא יסתיר מהפוטנציאל האמיתי שלו כגבר מאחוריה ומערכת יחסים. היא רוצה שיאהבו אותנו, לא יוסתרו מאחור.

הצורך שלך לחזור עם החברה לשעבר שלך עשוי להוות אינדיקציה טובה לכך שחוסר המטרה שלך כגבר הוביל לכך שאתה הופך להיות דביק ורכושני מדי ומתנהג בצורה קנאית כאשר חברה שלך עשתה את הדבר שלה מחוץ לזוגיות.

אם זה מהדהד איתך, חזרה יחד עם האקסית שלך תגיע להראות לה דרך הגישה וההתנהגות שלך שלמדת מהטעויות שעשית והפכת לגבר טוב יותר כתוצאה מכך.

טעויות שיש להימנע מהן

אם אתה רוצה לחזור עם החברה לשעבר שלך, אתה קודם כל צריך להבין מה קרה שגרם למערכת היחסים שלך להיגמר מלכתחילה. אחרי הכל, אם אתה לא יודע מה גרם לחברתיך לשעבר להרגיש אחרת לגביך, אינך יכול לנקוט בפעולות כלשהן בכדי לבצע את השיפורים הנדרשים בכדי להפוך את הדברים.

שנית, אתה צריך לשאול אם הסיבות שלך לרצות אותה בחזרה הן באמת מאמינות שאם תתן לזה צ'אנס נוסף זה יחזיק מעמד, או שאתה חושש לחזור לשם ולהכיר נשים חדשות.

כך או כך, להחזיר אותה פירושו לבצע שינויים לטובה ולנקוט בפעולה כדי להפוך לגבר טוב יותר מזה שבחרה לזרוק. עם האמור לעיל, הטעויות הבאות שנעשות בדרך כלל הן טעויות שיש להימנע מהן.

1. רודף אחריה באמצעות טלפון, טקסט וכל סוג אחר של הודעות

רודף אקס עם טקסטים ושיחות

אם אתה מחליק לנקוט בגישה זו, אתה בטח מאמין ש'להריץ 'אותה בצורה זו היא דרך טובה לשמור מחשבות עליך בראש שלה, כך שהיא תבין מה חסר לה.

ובכן, בואו נגיד שהגישה הזו תזכיר לה אתכם, אבל לא כמו שאתם רוצים. הדברים שהיא תזכיר להם הם הדברים שגרמו לה לרצות להיפרד ממך, וככל שתצוד אותה יותר, כך היא תשכנע שהיא קיבלה את ההחלטה הנכונה.

2. מתחנן ומתחנן לקבל הזדמנות שנייה

יחד עם כלביה בהודעות לעיתים קרובות מתחנן ומתחנן. תאמין לי, זה לא עוזר לשנות את דעתה של אישה. התנהגות כזו גורמת לך להיראות חלשה, חלשה ומיואשת - ואלה לא תכונות מושכות!

השורה התחתונה היא שאין שום דבר שאתה יכול להגיד שיגרום לה להרגיש אחרת לגביך, אם אינך מסוגל לעורר את רגשות המשיכה המינית והכבוד שהיא רוצה לחוות סביב גבר.

שום מידה של תחנונים או תחנונים לא תשנה את רגשותיה, אך להראות לה שלמדת מהניסיון ונקיטת פעולה כדי להפוך לגבר טוב יותר תיתן לה סיבה לחשוב מחדש על החלטתה.

3. להכניס את חברותיה למעורבות

כאשר התחנונים והתחנונים אינם עובדים, יש פיתוי אמיתי לגייס את עזרת חבריה כדי לנסות לגרום לה לשנות את דעתה.

אם זה משהו ששקלת, תהיה בכוונה להיתקל בכוונה בטעות בכמה מחברותיה ולוודא שהם מקבלים את המסר על כמה אתה שבור לב והרוס וכמה נואש שתינתן לך שנייה הִזדַמְנוּת.

זוהי טעות גדולה ברמות רבות, אך לא פחות מכך אם אתה הופך את עצמך לבחור המשתמש באנשים אחרים ומחפש את רחמיהם של אנשים אחרים בדרך זו הופך אותך לבחור חלש ונבוך שאף אישה לא מתעניינת בו. רק יבייש את החברה לשעבר שלך, זה לא יעשה כלום כדי לשנות את האופן שהיא מרגישה כלפיך.

חזור עם חברתו לשעבר בדרך הנכונה

כדי לחזור עם החברה לשעבר שלך בצורה הנכונה, אתה צריך להתחיל להראות לה (דרך הפעולות והגישה שלך) שלמדת מהטעויות שעשית ונקיטת פעולה לפיתוח האיכויות שהופכות אותך לגבר טוב יותר מ היית כשהיא בחרה לסיים את הקשר.

אין שום דבר שאתה יכול לומר שיגרום לה להרגיש אחרת לפני שתתאמץ באמת לעורר תחושת כבוד ומשיכה מחודשת עבורך כגבר.

הצגת תכונות האלפא שכל הנשים נמשכות אליהן באופן אינסטינקטיבי בגבר, יראו לה שעכשיו קיבלת את מה שנדרש כדי לגרום לה להרגיש בדיוק כמו שהיא רוצה להרגיש במערכת יחסים (כלומר, היא מרגישה ילדותית בתגובה שלך גבריות, היא מרגישה שאתה יכול להוביל את הדרך לחיים טובים יותר עבורך ועבורה, היא מרגישה שכעת אתה מבין אותה ומה היא באמת רוצה ממך כגבר וכו ').

האם אתה מוכן לעשות את מה שנדרש כדי לחזור עם החברה לשעבר שלך?