להחזיר אותה אחרי שאיבדה עניין

להחזיר אותה אחרי שאיבדה עניין

להלן 5 טיפים כדי לגרום לה לרצות אותך שוב:

1. זהה את החלקים החסרים העיקריים של חווית האטרקציה שגרמה לה לאבד עניין

חווית המשיכה במערכת היחסים שלכם היא התחושה הכללית שאישה מקבלת בהתבסס על הגישה שלכם למשיכה.

במילים אחרות, הגישה שלך למשיכה גורמת לה לרצות אותך פחות או יותר לאורך זמן.

אם אתה ניגש לזה בצורה שגורמת לה לרצות בך יותר, אז היא לא עוזבת.

אם אתה ניגש לזה בצורה שגורמת לה לרצות בך פחות, אז בסופו של דבר היא תבגוד בך או תזרוק אותך.

זה פשוט איך זה עובד.אז האם אתה מודע למה באמת גרם לה לאבד עניין ולהרגיש מכובה על ידיך במערכת היחסים עד כדי כך שהיא נפרדה ממך?

לדוגמא: להלן 10 דברים עדינים על גבר שיכולים לכבות אישה ו -10 שיכולים להדליק אותה.

כבה את:

 1. הוא נזקק ודביק מדי (כלומר תמיד צריך להיות איתה, לשלוח לה הודעות כל הזמן, להתקשר או לבלות איתה את כל שעות הפנאי שלו, תמיד צריך להבטיח שהיא אוהבת אותו, לא אוהב שהיא מדברת עם אף אחד אחר, הופך להיות חסרת ביטחון אם היא בסביבה של אנשים אחרים, צריכה להיות קרובה איתה פיזית ורגשית כדי להרגיש בסדר עם עצמו).
 2. את זמנו הפנוי הנותר הוא מבלה בצפייה בטלוויזיה, במשחקי וידאו או במשחק עם הטלפון שלו מכיוון שהוא פוחד מדי להמשיך ולהתקדם ביעדים הגדולים, בחלומות ובשאיפות שלו בחיים.
 3. הוא מתקשה לקבל החלטות מבלי לפנות תחילה לתשומת ליבה או לעידודה.
 4. שפת גופו חלשה, לא בטוחה, עצבנית, לחוצה, נזקקת, נואשת או נשית.
 5. הוא חסר נוכחות כגבר (למשל הוא יותר מדי 'בראשו' ומתקשה פשוט לזרום עם רגע ולחיות ברגע, הוא נראה מאוים על ידי גברים אחרים בסיטואציות חברתיות עד לנקודה בה הוא מסיר את נוכחותו ומאפשר לגברים אחרים להיות חזקים יותר, הוא עולה על האנרגיה הגברית סביבה כדי להיות נחמד, או בגלל שהוא חושש מאיך שהיא תגיב אם הוא גבר חזק ודומיננטי יותר).
 6. הוא נוטה להתעצבן או לכעוס על דברים שהיא חושבת שהוא לא צריך להתאמץ עליהם כל כך (למשל החלטות של אנשים אחרים או פעולות שאינן משפיעות עליו, טעם האוכל במסעדה, מזג האוויר).
 7. הוא לא זמין ומרוחק רגשית בכל הנוגע אליה, אך זמין וקרוב עם חבריו או משפחתו.
 8. הוא לא משקיע מאמצים רבים בבניית מערכות יחסים עם משפחתה וחבריה ונוטה להימנע מהם ככל האפשר, למרות שהיא אמרה לו שמשפחה וחברים חשובים לה מאוד.
 9. איך הוא לא מסוגל לגרום לה להרגיש נשית וילדותית בנוכחותו ובמקום זה גורם לה להרגיש ניטרלית, או כאילו היא חזקה ממנו, מה שגורם לה ואז להרגיש דוחה אותו, ולא לחוש כבוד ולהרים אליו את עיניו.
 10. הוא לא מרגיש ראוי לאהבתה ואין לו מושג איך לגרום לה להרגיש נמשכת אליו וכתוצאה מכך הוא מנסה ללחוץ עליה להיות נאמנה לו בדרכים אחרות (כלומר הוא הופך לשולט, גורם לה להרגיש אשמה. על הרצון לבזבז זמן על דברים אחרים שלא מערבים אותו, מבטיח לה שלעולם לא תרמה אותו).

הפעל:

 1. הוא גורם לה להרגיש אהובה ומוערכת, אבל לא נותן לה ללכת עליו. במקום זאת, היא מרגישה צורך להרשים אותו ולהתייחס אליו גם היטב.
 2. הוא מאושר והיה מצליח בחייו איתה או בלעדיה (כלומר הוא רוצה אותה, אבל הוא לא צריך אותה כדי להתקדם בחיים, או להרגיש טוב עם עצמו).
 3. הוא גורם לה להרגיש כמו אישה סקסית ורצויה בנוכחותו, ללא קשר לכמה שנים שהם ביחד או עד כמה הם מרגישים בנוח זה סביב זה (כלומר הוא לעולם לא נופל בפח של להתייחס אליה יותר כמו חבר ניטרלי מאשר שלו אִשָׁה).
 4. הוא עובר בקלות את מבחני הביטחון שלה (למשל כשהיא מגלגלת אליו את העיניים, מעמידה פנים שהיא לא מסכימה איתו במהלך שיחה, או מתנהגת כאילו היא מתעצבנת על דברים שהיא לא באמת מרגיזה עליהם) בכך שהוא נשאר בטוח, במקום להתעצבן ומפקפק בעצמו סביבה. זה מאפשר לה להביט אליו ולכבד אותו כמי שבטוח יותר, דומיננטי וחזק במערכת היחסים, הגורם לה להרגיש משיכה עמוקה, מרגשת ומתמשכת עבורו.
 5. הוא תמיד מרגיש ביטחון ונינוח סביב אנשים אחרים במצבים חברתיים, מה שגורם לה לכבד אותו ולהרגיש בטוח כאשר הוא נמצא איתו.
 6. הוא קצת מאתגר אותה, ולכן היא מרגישה צורך להתאמץ כדי לשמור על האינטרס שלו, במקום לקחת אותו כמובן מאליו.
 7. יש לו מטרה ברורה ומוגדרת בחיים והוא פועל להשגתה.
 8. אנשים אחרים מכבדים אותו בגלל כמה שהוא בטוח, גברי רגשי ובטוח רגשית.
 9. הוא מאפשר לה להירגע לחשוב, להתנהג ולהתנהג כמו אישה נשית כשהיא איתו, כי הוא חושב, מתנהג ומתנהג כמו גבר גברי (כלומר במקום להיות כמו חבר ניטרלי, או גרוע מכך, מתנהג כמו בחור נשי) .
 10. הוא מסוגל לתקשר איתה באופן שמעמיק את הכבוד שלה, המשיכה והאהבה אליו לאורך זמן (כלומר הוא מבין שגברים ונשים מתקשרים שונים ונשים לא תמיד רוצות שגבר יציע פיתרון כשהם מעלים במקרים רבים, אישה רק רוצה להביע את רגשותיה ולראות שהגבר שלה מבין, במקום שהוא יעבור מיד למצב של פתרון בעיות ויגרום לה להרגיש שהיא צריכה לחשוב, להתנהג ולהתנהג כמו גבר).

יש הרבה דברים עדינים שמכבים או מדליקים נשים ואם אתה רוצה להצליח במערכת יחסים (או עם החזרת האקס שלך), אתה צריך להבין אותם.

אם לעולם לא תבין כיצד נשים מרגישות נמשכות ומה מכבה אותן, לעולם לא תדע מה אתה עושה ותמיד תהיה נתונה לחסדיה (כלומר בתקווה שהיא לא תיפרד ממך פתאום).

מצד שני, כשתדע לשמור ולבנות על משיכה של אישה בזוגיות, היא לעולם לא תעזוב.

היא תדע כמה קשה יהיה למצוא גבר אחר שמבין מה אתה עושה וכתוצאה מכך, מסוגל לגרום לה להרגיש מאוהבת כל כך בטירוף אחרי כל כך הרבה זמן.

כמו כן, כאשר אתה מבין מה להתאים ואז לקיים אינטראקציה עם האקס שלך ולתת לה לחוות אותך החדש, היא תתחיל מיד להבין שמערכת יחסים איתך תרגיש אחרת לגמרי עכשיו.

כתוצאה מכך, היא באופן טבעי תפיל את המשמר ותתחיל לפתוח את עצמה בחזרה לרעיון להיות איתך שוב.

טיפ נוסף להחזרת העניין שלה בך הוא ...

2. להבין שמה שאתה חושב על עצמך ישפיע ישירות על האופן שבו היא תופסת אותך

להבין שמה שאתה חושב על עצמך ישפיע ישירות על האופן שבו היא תופסת אותך

המחשבות שלך לגביך והסיכוי שלך להחזיר אותה חשובות מאוד.

אם אתה מאמין בעצמך, אתה באופן טבעי תשדר את סוג הביטחון שמושך את הנשים (מה שאני מכנה, ביטחון עצמאי), אך אם אתה מפקפק בעצמך, באופן טבעי תשגר חוסר ביטחון, ספק עצמי ופחד, אשר יהפוך אותך אקס כבוי.

לדוגמא: בחור שמפקפק בעצמו סביב חברתו לשעבר, לעתים קרובות יחשוב משהו כמו,'אני לא ראוי לה אחרי הדרך בה התייחסתי אליה'אוֹ,'אין שום דבר שאני יכול לעשות כדי לשנות את דעתה לגבי הפרידה ממני כי היא איבדה את העניין בי'אוֹ,'היא אמרה שזה נגמר ושאין לה יותר רגשות כלפיי, אז אני מניח שאני צריך לקבל את זה. אני לעולם לא יכול לשנות את התחושה שלה ולהשיב אותה בחזרה. ”

בעיניו, המצב ירגיש חסר תקווה והוא ירגיש שאין לו שום סיכוי.

כתוצאה מכך, באופן טבעי הוא ירגיש מדוכא ועצוב על המצב.

אם הוא יקיים אינטראקציה עם האקס שלו, היא תקלוט בכך בקלות מכיוון שנשים קשורות לחיבור להעריך את כוחו הרגשי של הגבר.

זה אחד הכישרונות הטבעיים שלהם, אשר פחות או יותר כל אישה שולטת בה כשהיא עוברת את החיים וחווה חוויות עם גברים.

אם בחור מפקפק בעצמו, היא תראה את זה בשפת הגוף שלו, תשמע את זה בטונאליות הקול שלו ותרים את זה על סמך מה שהוא אומר ואיך הוא אומר את זה.

זו הסיבה, חשוב מאוד שתשיג שליטה במחשבותיך על ידי הגעה במהירות לנקודה בה אתה בטוח ב 100% לגבי הסיכויים שלך למשוך אותה מחדש.

אין לך בכלל ספק שאתה יכול למשוך אותה מחדש.

דע שאתה יכול ואז לעשות זאת, במקום להציב את עצמך באזור החבר איתה, או גרוע מכך, לחשוב שאתה אפילו לא ראוי להיות חבר שלה עכשיו.

אתה יכול לגרום לה להרגיש נמשך אליך ותוכל להחזיר אותה.

תאמין בזה!

לאחר מכן, עשה זאת ואתה תחזור להיות יחדיו תוך ימים או 1-2 שבועות לכל היותר.

3. אל תנסה לגרום לה להתחייב מיד למערכת יחסים

כל כך הרבה בחורים נדחים על ידי חברה לשעבר (או אישה) על ידי התמקדות בניסיון לגרום לה להסכים למערכת יחסים, במקום לאפשר למערכת היחסים לחזור באופן טבעי כתוצאה מהתחברות והתחלה להתראות שוב.

כאשר בחור דוחף מיד למערכת יחסים (כלומר לחזור להיות חבר וחברה, או בעל ואישה), האישה תגיד לא, או תבקש יותר זמן לחשוב על זה, אם היא לא לגמרי חוזרת נמשך ועדיין לא בטוח.

ואז, אם היא לא מרגישה משיכה רבה ולא מתגעגעת אליו אחרי שאמרה לו לתת לה זמן לחשוב על זה, היא תודיע לו שהיא מקפידה על החלטתה להישאר מפורקת ותאחל לו כל טוב.

ראיתי שזה קורה בכל כך הרבה מקרים לשעבר, אז אל תעשה את הטעות לדחוף לזוגיות מיד.

במקום זאת, פשוט התמקדו בבניית מחדש את תחושות הכבוד, המשיכה והאהבה אליכם (למשל על ידי הצחיקתה והחיוך והרגשה של טוב כשהיא מתקשרת אתכם, שינוי הגישה שלכם למשיכה כדי שהיא תרגיש כאילו הבנתם מה גרם לה מלכתחילה לאבד בך עניין, לגרום לה להרגיש כמו אישה נשית בנוכחותך ולא כמו חברה ניטרלית, לפלרטט איתה כדי לבנות מתח מיני שהיא רוצה לשחרר באמצעות נשיקה ומין איתך).

ככל שהיא מרגישה יותר נמשכת, כך היא תהיה פתוחה יותר להתחברות, לבלות, להתראות ולהעריך כיצד היא מרגישה.

אם היא מרגישה טוב לחזור איתך, אז תקבל אותה בחזרה.

אם היא לא תעשה זאת, אז שוב תתרחש פרידה.

לכן, וודא שאתה מכין את עצמך ומוכן למשוך אותה כראוי.

4. אל תשתדל יותר מדי להרשים אותה

לפעמים בחור ינסה להרשים את אשתו לשעבר להיות נחמדה ומתוקה במיוחד כלפיה, להשלים עם כל יחס רע שהיא מגלה לו או אפילו לעזור לה כלכלית.

הוא מקווה שאם יראה לה כמה הוא אמין ומסור לחלוטין, היא תתרשם ותרצה לתת לו הזדמנות נוספת בגלל זה.

עם זאת, כאשר בחור משתמש בגישה זו, אישה בדרך כלל פשוט תנצל אותו באופן זמני (למשל תאפשר לו לעזור לה כלכלית, השתמש בהתעניינותו המתמשכת בה כדי להרגיש טוב עם עצמה בזמן שהיא עוברת בחשאי מאחורי גבו) ואז בסופו של דבר תגיד לו שהיא רוצה שיפסיק ליצור איתה קשר ולהשאיר אותה בשקט.

לחלופין, בחור עשוי לנסות להרשים את האקס שלו בכך שהוא מעמיד פנים שיש לו המון אפשרויות עם נשים אחרות, למרות שזה לא נכון.

ואז היא אומרת,'אם אתה כל כך פופולרי בקרב נשים, מדוע אינך יוצא עם אחת מהן? למה אתה יוצר איתי קשר? אתה מנסה להשוויץ? לא אכפת לי. אני יוצאת עם בחורים חדשים, אז בואו פשוט לא נדבר אחד עם השני יותר. אני ממשיך הלאה ואתה צריך גם. '

אז מה עליכם לעשות במקום?

תן לה לראות שאתה מעוניין לחזור יחד אם זה קורה, אך יחד עם זאת, אתה מרגיש בטוח, מאושר ומתקדם בחיים איתה או בלעדיה.

כשהיא שמה לב שאתה לא זקוק לגב שלה, אבל פתוחה לזה אם זה יקרה, היא באופן טבעי תתחיל להסתכל עליך באור חיובי יותר (כלומר אתה לא נזקק, הצלחת לקפוץ חזרה מ להיפרד ולהמשיך בחיים בלעדיה, אתה תהיה מושך הרבה יותר לנשים אחרות כעת בהתבסס על העוצמה הרגשית והבשלות שלך).

כתוצאה מכך, היא תתחיל לתהות האם הדברים באמת צריכים להסתיים בינך לבינה, מה שיכול להוביל אותה להיות הרבה יותר מוכנה להתעדכן באופן אישי אם אתה מציע זאת.

5. כשאתה חוזר יחד, ודא שמדובר בדינמיקה של מערכת יחסים חדשה לחלוטין

כשאתה חוזר יחד, ודא שזה

מערכת היחסים הדינמית (כלומר מי הדומיננטי יותר, כמה אהבה, כבוד ומשיכה זורמים בין בני הזוג, ההגדרות שיש להם לגבי מי עושה מה, איך הם מתייחסים זה לזה, הציפיות שיש להם, האופן שבו מערכת היחסים פועלת ) יקבע אם היחסים ירגישו טוב גם לך וגם לה.

לכן, אם תחזור איתה ולא מצליח ליצור דינמיקה זוגית חדשה, מהנה ויעילה יותר, פרידה כמעט בוודאות תחזור שוב.

כדי לשים את זה בפרספקטיבה עבורך, הנה כמה דוגמאות לדינמיקה של יחסים שאינה מסונכרנת:

 • בחור כנוע מדי ומאפשר לאשתו לשלוט בו באישיותה הבטוחה. כתוצאה מכך היא בסופו של דבר מאבדת כבוד לכך שהוא לא מספיק גבר כדי לעמוד מולה ולהחזיר אותה למקומה בצורה אוהבת אך דומיננטית.
 • בחור שם את כל אהבתו ותשומת ליבו על אשתו ומזניח את מטרותיו, חלומותיו, תחומי העניין שלו וחבריו רק כדי לבלות איתה כל דקה פנויה. בלי שום דבר אחר להתמקד בו, זה בדרך כלל מוביל לכך שבחור נצמד ונזקק יתר על המידה, מה שגורם לאישה להרגיש חנוקה על ידו ורוצה לברוח ולהיות במרחב שלה.
 • בחור הופך לשולט וקנאה יתר על המידה באשתו, מה שעלול לגרום לה למורת רוח וסגורה כלפיו, או בסופו של דבר לרמות אותו או לזרוק אותו (בדרך כלל כשהוא נמצא בנקודה חלשה רגשית בחיים) כדי לנקום על איך הוא טיפל בה.
 • בחור נהיה כל כך נוח במערכת היחסים עם אשתו שהוא מתחיל להתייחס אליה יותר כמו אחד מחבריו. זה מוביל לניצוץ המיני שמת ביניהם והיא בסופו של דבר מרגישה יותר כמו חבר ניטרלי, או בן בית מאשר מחברתו או אשתו הסקסית. לאחר מכן היא מתחילה להרגיש נמשכת ונמשכת יותר לגברים הרואים בה אישה סקסית, מה שמוביל לרוב לרמאות או להיפרד בטווח הארוך.
 • בחור מבלה את רוב זמנו במשחקי וידאו, מתגבר ומפטפט עם חברים ומצפה מחברתו שתמתין רק ברקע חייו. היא עשויה להשלים עם זה בתחילה, אך בסופו של דבר היא תרגיש מוזנחת, משועממת וממורמרת, מה שבדרך כלל יוביל לרמאות או להיפרד.
 • בחור עוקב אחר מטרותיו וחלומותיו, אך הוא עדיין דבוק, נזקק, שולט או מקנא יתר על המידה באשתו. לכן, לא אכפת לה שהוא גבר בכך שהוא ממלא אחר חלומותיו, כי היא כל כך מכובה מחולשתו הרגשית ואנוכיותו בכל הנוגע אליה.

לכן, כשאתה מקבל אותה בחזרה, ודא שאתה מוכן ליצור דינמיקה זוגית חדשה שגורמת לה להתאהב יותר ויותר בך לאורך זמן.

זה לא קשה לעשות כי אתה הולך להשתמש בגישה למערכת היחסים שגורמת בכל מקרה לדינמיקה.

זה פשוט לגשת למערכת היחסים באופן שיוצר דינמיקה, שגורמת לה להרגיש יותר כבוד, משיכה ואהבה אליך ככל שעוברים הימים, השבועות, החודשים והשנים.

כשתעשה זאת, היא פשוט לעולם לא תרצה להיפרד ממך שוב.

היא תדע כמה קשה למצוא סוג כזה של דינמיות זוגיות וגם לא תרצה לעזוב אותך כי היא תהיה מאוהבת בך.

נשים פשוט לא רוצות להיפרד מבחור שהן מאוהבות בו ורוצות להיות איתו.

כמובן, תחילה עליכם להחזיר אותה ואז תוכלו לבסס את הדינמיקה של מערכת היחסים החדשה ...