קבל מספר טלפון של מלצרית תוך 5 דקות או פחות

איך להבקיע בעצמך מלצרית לוהטת

תדמיין את זה…

אתה נכנס לבית קפה או למסעדה ומקבל את פניך בשמחה מלצרית יפהפייה. כשהיא מחייכת אליך בצורה ידידותית וכשהיא מדברת איתך על ההזמנה שלך, היופי, החום והאישיות האופטימית שלה מתחילים לנצח אותך.

אתה מאוד אוהב אותה ואתה מתחיל לתהות אם יש לך סיכוי איתה. אתה חושב,'האם היא כל כך נחמדה לכל בחור שמגיע? האם יש לי ולי קשר מיוחד כאן? האם עלי לעשות צעד? 'לאחר שביצעת את ההזמנה וראית אותה מתרחקת, אתה מתחיל לחשוב איך תוכל להתבלט מכל שאר הבחורים שהיא פוגשת מדי יום.

היא חוזרת עם ההזמנה ...

מה אתה הולך לעשות? אתה רק אומר,'תודה'או שאתה מתכוון לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית על ידי פלירטוט איתה? אתה הולך להיות עוד לקוח משעמם ונשכח או שאתה הולך לוודא שהיא בהחלט תזכור אותך?

כשהיא מתקרבת לשולחן שלך, היא יוצרת איתך קשר עין ומחייכת,'הנה ארוחת הערב שלך. בתיאבון.'אתה יודע שזה הרגע שלך לעשות צעד, אבל אתה פשוט לא יכול להביא את עצמך לעשות את זה.במקום זאת, אתה פשוט אומר'תודה'ואז מקווה שאתה מתנהג אחרת כשמגיע הזמן לקבל את הצ'ק / השטר.

עם זאת, אתה לא. כל מה שאתה מצליח לעשות זה לעורר שיחה מנומסת וידידותית כמו,'אז, כמה זמן אתה עובד כאן?'כי אין לך מושג מה עוד אתה צריך להגיד לה.

כשאתה הולך החוצה, אתה מרגיש גל מיידי של אכזבה שוטף אותך. הזדמנות נהדרת להשיג את מספר הטלפון מאישה יפהפייה פשוט חלפה לך באצבעות. אז מה היית צריך לעשות במקום זאת?

1. אל תדבר איתה במצב לקוח

מצב לקוח רגיל לעומת פלירטוט

משמאל: מזמין כמו לקוח רגיל. מימין: לפלרטט איתה בזמן ההזמנה.

רוב החבר'ה מדברים רק עם מלצריות כמו שלקוח, מה שאומר שהמלצרית לא מרגישה הרבה או משהו סביבם. היא שוכחת מחבר'ה כאלה ברגע שהם עוזבים. הנה דוגמה:

  • בחור סטנדרטי: האם אוכל לשתות קפה בבקשה?
  • מֶלְצָרִית: כן, איזה סוג היית רוצה?
  • בחור סטנדרטי: תודה לבנה שטוחה.

מדובר בעסקה סטנדרטית בין לקוח למלצרית. זה לא מעורר רגשות רצויים בתוך המלצרית. אם אתה רוצה לעורר את העניין שלה, אתה צריך להתבלט מכל שאר הלקוחות שהיא פוגשת בכל יום על ידי אינטראקציה איתה, ולא רק עסקה.

במקום להתייחס אליה כמו לעובדת שירות לקוחות רובוטית, לפלרטט איתה ולדבר איתה כמו אדם אמיתי. דבר על היום שלך (כלומר מה עשית באותו יום) ובמקרה של בית קפה - שאל אותה אם היא מכונת הקפה הטובה ביותר במקום.

שאל את זה בחיוך, כדי שהיא תדע שאתה מתלוצץ איתה. ואז, אמור לה שאתה תדרג את הקפה שלה מתוך 10 כשתנסה את זה. ואז תן לה 3. אם אתה שואל איך היום שלה עובר והיא עונה עם,'עסוק!'לחייך ולהקניט אותה בשובבות על כך שהיא לא עובדת מספיק קשה ואומרת לה לעבוד קשה יותר.

תראה איך זה עובד?

כאשר עושים זאת נכון, סוג זה של סגנון שיחה שובר את המלצריתשירות לקוחותמצב ונכנסאישימצב איתך. ברגע שהיא במצב אישי, קל מאוד לפלרטט, לשוחח ולהעביר דברים לכיוון מספר טלפון.

2. קבל את מספר הטלפון שלה כשהזמן מתאים

אמנם כל סיטואציה בה אתה פוגש נשים מצריכה התאמות מסוימות למה שאתה אומר ועושה, אך לעתים קרובות השגת מספר הטלפון של האישה היא החלק הקל ביותר בכל איסוף. שתי טעויות נפוצות שעושים בחורים כשמנסים להשיג את מספר הטלפון של האישה הן:

  1. מבקש את מספר הטלפון מהר מדי.
  2. מבקשים את מספר הטלפון בצורה לא נכונה.

לדוגמא: כשמזמין את האוכל שלו במסעדה, בחור יכול לומר,'אני אקבל סטייק וצ'יפס ... ואני אקבל את מספר הטלפון שלך בזמן שאתה בעניין'מהסיבה שהיא תמצא את זה מצחיק ומקסים ואז תעביר את מספר הטלפון שלה.

מה שהוא לא מבין זה שהמלצרית שומעת את כל סוגי הקווים הגביניים כל הזמן. זה לא מקורי, זה לא מצחיק וזה לא עוקב אחר הזרימה הבסיסית של חיזור נשי גברי.

כדי להצליח להשיג מספר טלפון של מלצרית, עליך:

1. הקדישו לפחות 1-5 דקות לדבר איתה.

2. תבעי את המשיכה והעניין שלה עבורך, על ידי להיות בטוחה, לפלרטט איתה ולהשתמש בהומור.

3. לשבור אותהשירות לקוחותמצב ונכנסאישימצב איתך.

4. התחבר איתה בצורה מהנה ומעניינת.

5. מצא איזו בסיס משותף ביניכם, מבלי להיתקל כאילו אתה מנסה יותר מדי להכיר אותה.

6. אחרי כל זה, אתה יכול להגיד משהו כמו,'היי, זה היה טוב לשוחח איתך. האם אתה רוצה לשוחח שוב בצ'אט מתישהו? 'ותחכה שהיא תגיד'כן.'אז תגיד, 'אוקיי מגניב, הכניס את המספר שלך לפה ”(ותגיש לה את הטלפון שלך) או תגיד'כתוב את המספר שלך.'

אם היא אומרת שאסור לה למסור את המספר שלה ללקוחות (יש בוסים שאוכפים סוגים כללים אלה לעובדים), נגיד,'אוקיי מגניב ... בואו נוסיף אחד את השני לפייסבוק. איך אני מוצא אותך בפייסבוק? 'ואז להוסיף אותה ממש שם ואז.

בכך שהיא גורמת לה להרגיש נמשכת אליך ואז לפתח קצת קשר, למלצרית תהיה סיבה לתת לך את המספר שלה,'וואו, הבחור הזה מעניין ... ויש לנו ______ משותף ... הייתי רוצה לראות אותו שוב.'

עם זאת, אם תבקש את המספר שלה מבלי להתחבר אליה או מבלי לעורר את המשיכה והעניין שלה עבורך, היא תדחה אותך כמעט בכל פעם. למה? סוג כזה של גישה (כלומר מנסה להשיג את מספר הטלפון שלה מבלי ליצור תחילה משיכה וחיבור) פשוט לא מרגיש נכון לאישה; זה מרגיש מאולץ ומיהר.

3. אל תמכרו אותה ב 100% רק בגלל שהיא נראית טוב

מלצרית מפלרטטת עם הלקוח

אם מלצרית אטרקטיבית, רוב הלקוחות הגברים שתיתקל בה ירגישו מספיק משיכה כדי שתוכל להתעניין מיד בקיום יחסי מין איתה. רבים מהגברים גם יהיו פתוחים באופן מיידי לקבל אותה כחברה.

נשים מושכות מאוד משתעממות מכך, ובסופו של דבר הן מחבבות בחורים שהם קצת יותר אתגר. צפו בסרטון זה למידע נוסף ...

דרך אגב…

רק בגלל שאישה יפה ועובדת כמלצרית, זה לא אומר אוטומטית שהיא מומחית לדבר עם גברים או שהיא בטוחה בעצמה לחלוטין.

ב- The Modern Man מצאנו שנשים רבות אינן בטוחות (למשל, מחקר על יופי של מוצרי קוסמטיקה Dove מצא כי 96% מהנשים אינן רואות את עצמן יפות) ולעתים קרובות יאבדו במילים כאשר הם מדברים עם בחור שהן כמו.

לדוגמא: לעיתים קרובות (אני חוזר ואומר, OFTEN) תתקל בנשים שאוהבות אותך, אך אינך יודע מה לומר לך או אינך בטוח כיצד להתמודד עם עצמן במצב. כשהשיחה משתתקת הם ישאלו אותך שאלות משעממות בסגנון ראיון כמו,'אממ ... אז מה אתה עושה?'אוֹ'סו ... מאיפה אתה?'כי הם לא יודעים מה עוד לומר.

לכן, בפעם הבאה שתיגשו למלצרית, פשוט קחו זאת בחשבון - היא אולי תאהב אתכם, אבל היא עלולה להרגיש עצבנית וביישנית מכך שהדבר יהיה ברור מדי.

4. וודאו שאתם כוללים פלירטוטים

בכל מה שקשור לאיסוף מלצריות, לעתים קרובות אני נשאל,'איך אוכל לגרום לה להתעניין בי, מלבד להיות רק לקוחה אחרת שהיא צריכה לשרת?'

הנה העסקה…

אלא אם כן אתה מפלרטט איתה, היא בדרך כלל תראה אותך רק כלקוחה. הרבה חבר'ה רוצים ללמוד איך להצליח יותר עם נשים, אך לעיתים קרובות אינם מוכנים להשתמש בפלירטוט מכיוון שהם לא רוצים להיראות 'סליחים'. פלרטוטים אינם סליחים.

פלירטוטים הוא דיסקרטי וקלאסי לגברים ונשים להפגין את העניין המיני שלהם זה בזה, מבלי שיצטרכו לומר את המלים'אני מעוניין לקיים איתך יחסי מין ... האם אתה מעוניין לקיים איתי יחסי מין?'

5. קרא את אותות העניין שלה ואז בצע מהלך

במקום להגיד,'אני אוהב אותך, בבקשה בקש ממני את מספר הטלפון שלי'אישה תספק אותות להראות שהיא מעוניינת בך.

מדוע נשים לא פשוט יוצאות ואומרות שהן מחבבות אותך?

נשים נמשכות לבחורים בטוחים, כך שבמקום להוביל בחורים רעבים כל הדרך דרך חיזור, הם מספקים אותות של עניין ואז על הבחור להיות בטוח מספיק בכדי לעשות צעד.

הנה כמה מאותות העניין שצריך להיזהר מהם כאשר אתם מתקשרים עם מלצרית:

  • היא מעניקה לך מראה פלרטטני (למשל, טובלת את ראשה כלפי מטה, מביטה אליך בצורה ביישנית ונושכת בעדינות את שפתה התחתונה).
  • היא מנסה לשמור את השיחה איתך יותר מדקה, למרות שכבר הזמנת והיא למעשה לא צריכה לדבר איתך יותר.
  • היא משחקת עם השרשרת שלה בצורה ביישנית או מסובבת את שערה באצבעה כשהיא כל ילדותית עם שפת גופה.
  • היא שואלת אותך המון שאלות על חייך האישיים.

למד עוד?

אם אתה רציני להשיג את התוצאות שאתה באמת רוצה עם נשים, אני מוכן לעזור לך עכשיו.

אלמד אותך דרכים מהירות ופשוטות להתחיל באופן מיידי לחוות יותר הצלחה עם נשים. מוכנים להתחיל?