החזיר את אשתך לשעבר לאחר גירושין: 3 דברים שאתה צריך לעשות

החזיר את אשתך לשעבר לאחר גירושין

עובדה עצובה שכמחצית מכל הנישואין מסתיימים בגירושין בימינו, אך בזכות האינטרנט ואתרים כמו שלי ניתן כעת להחזיר את אשתך לשעבר.

הנה מה שאתה צריך לעשות:

1. להבין איפה באמת טעית איתה

איפה טעית בנישואין?

אין ספק שאתה מודע לחלק מהטעויות שעשית במהלך הנישואין, מה שמוביל בסופו של דבר לבקשתה להיפרד או להתגרש.

לדוגמא: יש גברים שטועים בכך שהם הופכים לחסרי ביטחון, דבקים, שולטים או לוקחים את אהבתה, הכבוד והמשיכה של אשתם כמובנת מאליה, בעוד שגברים אחרים הורסים מערכת יחסים אט אט בכך שהם נותנים להתיישנות ולא משקיעים מאמצים מספיק כדי לשמור על הניצוץ בחיים. .

צפו בסרטון זה כדי להבין את התהליך בן 3 השלבים שאשתכם לשעבר כנראה עברה לפני שהיא רצתה לצאת מהנישואין ...כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, אשתך תוכל להרגיש משיכה ראויה עבורך רק אם היא מכבדת אותך קודם כל כגבר.

זה יקרה רק אם אתה באמת מבין איפה טעית איתה וכבר ביצעת שינויים משמעותיים באזורים האלה.

אם זה מרגיש כמו יותר מדי עבודה או מאמץ עבורך, עליך להמשיך בלעדיה על ידי כך שתמצא לעצמך אישה חדשה.

עם זאת, אם אתה מוכן לעשות את מה שנדרש כדי להחזיר את אשתך לשעבר לאחר הגירושין, אז אתה גבר שנבון מספיק כדי להתאים את סביבת היחסים המודרנית.

למה אני מתכוון בזה?

בעבר אישה הייתה נשארת עם בעלה לכל החיים גם אם היא לא הייתה מאושרת, כי זה היה מביש להתגרש. אז גבר יכול היה להתייחס לאשתו כמו שטויות והיא עדיין תישאר בסביבה.

עם זאת, בעולם של ימינו, רוב הנשים יעלו ויעזבו אם הן לא מאושרות בנישואין או בזוגיות מכיוון שהיא בדרך כלל יכולה לקבל תמיכה מהממשלה, תרוויח מספיק כסף כדי לפרנס את עצמה או שתמצא גבר חדש שמוכן לקחת. על אם חד הורית או אישה נטולת ילדים שזה עתה עברה גירושין.

כדי להצליח לשמור על נישואים יחד לכל החיים בעולם של ימינו, גבר צריך להיות מוכן ומסוגל להסתגל למערכת היחסים על ידי שיפור עצמו ותיקון כל הבעיות או הבעיות שמתעוררות לאורך זמן.

כדי לשמור על אישה מאושרת, גבר צריך גם לדעת מה אשתו באמת זקוקה לו כגבר שלה, וזה בדרך כלל שונה ממה שהיא תודה בפועל.

לדוגמא: אישה לעיתים קרובות תסתובב ותגיד שהיא פשוט רוצה גבר נחמד שאוהב אותה ויכול לטפל בה, אבל זה לא הסיפור השלם.

היא תרצה גם גבר שתוכל להביט בו ולכבד אותו, גבר שלא מתפורר בלחץ התקפי הזעם שלה או מבחני הביטחון שלו, גבר שגורם לה להרגיש ילדותית ונשית בהשוואה לגבריות שלו אדם שנשאר חזק מבחינה רגשית ולא משנה אילו אתגרים יגיעו לחייו.

גבר יכול להיות בעל טוב לאשתו, אבל זה לא יחשב הרבה אם הוא יהרוס לה את הכבוד והמשיכה אליו בשעות נוספות על ידי כך שהוא הופך לחסר ביטחון או חלש רגשית ומצפה ממנה לנחם אותו ללא הרף.

לדוגמא: יש בעלים שלוקחים את הכבוד והמשיכה של רעייתם כמובנים מאליהם ובסופו של דבר הופכים לחסרי ביטחון, חלשים רגשית ואפילו בוכים אליה בתקופות מאתגרות בחיים ומצפים ממנה לנחם אותו כמו שאמא תעשה לילד.

בעבר, אישה הייתה מציבה חולשה של גבר וגם אם היא תאבד את הכבוד אליו כתוצאה מכך שהוא היה חסר ביטחון או חלש רגשית, היא תצטרך לדבוק בו לכל החיים כי זה היה מביש להתגרש.

עם זאת, הנשים של היום גדלות בחברה האומרת שאישה יכולה לעשות כל מה שהיא רוצה ואם היא לא מאושרת בנישואין או בזוגיות, היא חופשייה להמשיך הלאה ולמצוא את עצמה גבר טוב יותר.

אתה יכול להיות הגבר הכי טוב הזה ולקבל את אשתך לשעבר בחזרה אחרי גירושין, אבל אתה צריך להיות מוכן לתקן את הבעיות הרגשיות שלך ולהפוך לסוג הגבר שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד.

2. שפר את היכולת שלך לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך כגבר

אין ספק שהצלחת לגרום לאשתך לשעבר להרגיש נמשכת אליך בעבר, כי בכל זאת גרמת לה להתחתן איתך.
עם זאת, הרבה גברים מאבדים קשר עם יכולתם למשוך את אשתם או את הנשים באופן כללי כאשר הם נעים מדי בנישואין.

בעיקרון, הם מפסיקים לדאוג להפעיל את תחושות המשיכה שלה או שהם מתחילים לעשות דברים שמכבים אותה (למשל להיות חסרת ביטחון, שליטה, אנוכית, כועסת וכו ').

מה שהרבה גברים מודרניים לא מבינים הוא שכדי לשמור על קשר זוגי או נישואין לכל החיים בעולם של ימינו, אתה צריך להיות מסוגל להעמיק את רגשות הכבוד והמשיכה של האישה כלפיך לאורך זמן.

אם אתה לא יודע לעשות את זה או שלא אכפת לך לגרום לה להרגיש ככה, היא תהפוך לחסרת מנוחה או שתתחיל לרמות, תבקש להיפרד או שתלך לגירושין מלאים.

זה מבאס, אבל ככה מערכות יחסים מודרניות עובדות. אם אישה לא מרגישה כמו שהיא רוצה להרגיש, אין שום דבר שממש מונע ממנה להמשיך הלאה.

בימים אלה, בעלים רבים המומים כאשר הם שומעים את המילים 'אני רוצה פרידה' או 'אני רוצה להתגרש' מכיוון שבמוחם, הנדרים שנשאו ביום החתונה היו אמורים להדביק אותם לכל החיים.

עם זאת, זה פשוט כבר לא עובד ככה.

לדוגמא: אם גבר נכנס למערכת יחסים עם אישה והוא בתחילה מאוד בטוח בעצמו, מאוד אוהב ותומך בה, הדברים ישתלבו טוב באותם זמנים.

עם זאת, אם אז תהפוך לחסרת ביטחון, חלשה רגשית ותתחיל לגרום לה להרגיש כאילו היא צריכה לתמוך בו, היא תאבד את הכבוד והמשיכה אליו והקשר יתחיל לחוות בעיות.

יש גברים שמרגישים שזה לא הוגן ותוהים מדוע אישה לא יכולה לסבול את זה ולהיות אוהבת ותומכת בגבר. עם זאת, לא כך העולם עובד.

זה לא תפקידה של אישה ללמד בחור איך להיות הגבר החזק מבחינה רגשית שהיא זקוקה לו.

אם גבר אינו מסוגל להיות גבר בטוח, חזק רגשי וממשיך קדימה שהיא יכולה להסתכל עליו, לכבד ולהסתמך עליו, אז היא תתחיל לנדנד, לזרוק התקפי זעם, ליצור ויכוחים ולהתלונן בתקווה שהוא יקבל את מסר ומתחיל להתאמץ להשתפר ולצמוח כגבר.

אם הוא לא ישים לב לאותות שהיא נותנת לו, היא לא תוותר על היותה אישה ותהפוך לגבר או למורה בזוגיות.

במקום זאת, היא תתסכל יותר ויותר מכך שהיא תקועה במערכת יחסים עם בחור שעוד לא יודע להיות הגבר האמיתי שהיא זקוקה לו.

אם זה נמשך מספיק זמן, הנישואין בסופו של דבר יתחילו להתפרק ואם היא לא מתביישת להתגרש, היא תתחיל בתהליך, תעזוב את בעלה ותנסה למצוא לעצמה גבר חדש.

מה איתך?

האם אתה צריך קצת רענון כיצד תוכל לגרום לאשתך לשעבר להרגיש נמשכת אליך? אם כן, צפו בסרטון זה ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, אישה יכולה לאהוב את בעלה, להרגיש נמשכת אליו ולכבד אותו לכל החיים.

אתה חייב לעשות את זה נכון, כי אישה לא מתכוונת להישאר מאוהבת בגבר שלא שומר ובונה על הכבוד והמשיכה שלה אליו.

ללא כבוד, אישה לא יכולה להרגיש נמשכת לחלוטין לגבר ואם זה יימשך זמן רב בנישואין, אישה תתחיל ליפול מאהבה לבעלה.

הגדול באהבה הוא שאף פעם היא לא מתה. האהבה שהייתה פעם גרושתך אליך עדיין קיימת, אבל היא פשוט נדחקת לרקע מכיוון שהיא כבר לא מרגישה מספיק כבוד ומשיכה אליך כגבר.

כאשר אתה מסוגל לגרום לאשתך לשעבר לחוש כבוד ומשיכה חזקה ומושכת אליך, באופן טבעי היא תתחיל להתחבר מחדש לאהבה שתמיד הייתה שם ברקע.

צפו בסרטון זה למידע נוסף על איך זה עובד ...

כפי שתגלה מהסרטון לעיל, רגשות אנושיים באמת יכולים להשתנות.

ייתכן שאשתך לשעבר תעבור מלשנוא אותך וללא כל כבוד כלפיך, לתחושה של תחושת כבוד מחודשת ומשיכה אליך. .

3. גרום לה להיפגש איתך לנהל שיחה ידידותית ולתת לה לחוות אותך החדש והשיפר

חלק גדול מאיך להחזיר את האקס שלך הוא להיפגש איתה באופן אישי לנהל שיחה ידידותית, כדי שתוכל לתת לה לחוות את החדש ושיפר אותך.

כשגבר מבקש ממני עזרה להחזרת אשתו לשעבר לאחר גירושין, זה בדרך כלל אומר שהיא כבר עברה לגור ויש לה גבר חדש, אז אניח שזה יכול להיות המצב גם בשבילך.

אם יש לה גבר חדש או שהיא מנסה למצוא גבר חדש באופן פעיל כדי שתוכל להמשיך הלאה, אתה צריך להגיש את המפגש כמו להיות רק שיחה חברית בינך לבינה כדי להתעדכן ולהגיד היי, במקום שזה יהיה על לחזור ביחד.

כאשר היא אכן נפגשת איתך, חשוב שתתנצל על הטעויות שלך ותראה לה את האיש החדש והטוב יותר שהפכת מאז.

לבנות מחדש את הביטחון שלך

בונה מחדש את הביטחון העצמי שלך

פירוק הנישואין יכול להבין את הבטחון של הגבר באופן מובן.

אם אשתו לשעבר תעבור לזוגיות אחרת והוא לא מצליח למצוא נחמה באישה חדשה, הביטחון שלו יכול לפגוע בסופו של דבר והוא עשוי להתחיל לשאול אם הוא נועד לחיות לבד והאם אי פעם הוא יגמור את הכאב שאשתו עוזבת אותו.

הרגשה בשפל של כל הזמנים יכולה להשאיר אותו לכוד במעגל קסמים של מחשבות שליליות, מדכאות, מה שמקשה על שינוי הדרך בה גרושתו רואה אותו ומרגישה אותו.

למה?

באופן טבעי נשים נמשכות לכוח הרגשי אצל גברים (למשל ביטחון, הערכה עצמית גבוהה) ונכבות על ידי חולשה (למשל חוסר ביטחון, חרדה, הערכה עצמית נמוכה, ספק עצמי וכו ').

לכן, אם גבר מקיים אינטראקציה עם גרושתו והיא יכולה לחוש שהוא נמצא במקום חלש ופגיע רגשית, זה בכלל לא ימשוך אותה אליו. היא תרגיש כבויה בליבה ותרצה להמשיך עוד יותר.

לא משנה מה תהיה הסיבה להתמוטטות הנישואין שלך, הפיכת הדברים להחזרת אשתך לשעבר מסתכמת בלהראות לה שבאמת שינית ועכשיו יש לך את התכונות שהיא רוצה בגבר ובבעל.

שמעתי מגברים שחידשו נישואים שבורים במהלך הפרידות, אחרי גירושין ואחרי שנים בהן הם נפרדים מגרושתם.

זה אפשרי כי אהבה לא מתה; זה פשוט נדחק לרקע כשאין מספיק כבוד ומשיכה לתמוך בו.

אם אתה רוצה להתחיל בתהליך המרגש של החזרת גרושתך בחזרה, אני ממליץ לך לצפות בתוכנית המהפכנית שלי, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר

האם אתה מוכן להחזיר את אשתך לשעבר?

להחזיר את אשתך לשעבר פירושו להכיר את הטעויות שעשית בנישואיך ואז ללמוד מטעויות אלה להפוך לגבר טוב אפילו יותר ממה שאתה נמצא כרגע.

רק על ידי שיפור בכנות את מי שאתה כגבר אתה יכול לשנות את האופן בו גרושתך לשעבר מרגישה כלפייך. אם אתה מוכן לעשות את מה שצריך, יש לך סיכוי גבוה מאוד להחזיר אותה.

אני יודע זאת מכיוון שעזרתי באופן אישי להרבה גברים באמצעות שירות האימון הטלפוני שלי, ושמעתי גם מגברים רבים שהשתמשו בתוכנית שלי, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר להחזיר אשה לשעבר.