קבלת חזרה לשעבר: 5 סיפורי הצלחה

חזרה לאקס - 5 סיפורי הצלחה

להחזיר אקס זה הרבה יותר קל ממה שרוב הבחורים חושבים.

כדי להראות לך איך זה נעשה, הנה 5 סיפורי הצלחה על מה שגברים עשו כדי להחזיר אישה לשעבר ולמה זה עבד.

סיפורי ההצלחה הבאים מבוססים על הנפוצים ביותר מבין מאה המקרים של תיקי גב לשעבר שעבדתי עליהם אישית עם לקוחות.

1. הוא השיב את אמונה על ידי שינוי, שיפור ונתן לה לחוות זאת באופן אישי. ואז הם חזרו להיות יחד.

להחזיר את הכבוד והמשיכה שלה למפגש

אמון של אישה במי שאתה כגבר חשוב מאוד במערכת יחסים.

אם היא לא יכולה לסמוך עליך שתהיה גבר בטוח, אוהב, חזק רגשית, השומר שלה מתחיל לעלות והיא כבר לא רוצה לתת לך את כל האהבה שלה.לכן, כאשר בחור מתנהג בדרכים שמכבות אישה במהלך מערכת יחסים (למשל הוא חסר ביטחון ודביק מדי, מקנא ושולט, חסר מטרה בחיים שמחוץ לקשר איתה, לוקח אותה כמובן מאליו) את רגשות האמון שלה. , כבוד, משיכה ואהבה אליו יירדו עם הזמן.

בתחילה, היא עשויה לנסות לשכנע אותו לשנות על ידי זריקת רמזים לגבי התנהגותו או זריקות זעם כדי להראות לו עד כמה היא נסערת ואומללה מהקשר.

ובכל זאת, אם הבחור לא קולט את הרמזים שלה וינקט בפעולה כדי לשנות את הדברים האלה לגבי עצמו, או אם הוא פשוט מתעלם מהרמזים שלה ומניח שמכיוון שהיא כל כך אוהבת אותו היא צריכה לסבול את הכל, בסופו של דבר היא תישבר למעלה איתו.

לכן, כשבחור מחזיר את האקסית שלו למקרים כאלה, זה בדרך כלל בגלל שהוא שינה את הדברים על עצמו שדגרו אותה ותוך כדי כך השיב לה את הכבוד והאמון.

לדוגמא: בחור נפרד מאשתו כי הוא קינא ושולט במערכת היחסים איתה.

הוא נצמד אליה והתנהג כמו בריון שולט בכך שאסר עליה לצאת עם חבריה, או האשים אותה בבגידה או ברצון לרמות בכל פעם שהיא מתקשרת עם בחור אחר, (למשל, בעבודה, באוניברסיטה, בפייסבוק).

אז מהו דוגמא לסיפור הצלחה לשעבר בגב למצב כזה?

כדי להראות לה שהוא השתנה ולהשיב את אמונה, האיש התקשר אליה והזמין אותה לפגישה.

בתחילה היה אקס עמיד לרעיון להיפגש

באופן טבעי, היא לא הייתה משוכנעת שמשהו עליו יהיה שונה, ולכן היא הייתה עמידה בהתחלה ואמרה דברים כמו,'אני לא חושב שזה רעיון טוב,'אוֹ'שברת את האמון שלי ופשוט אין לי יותר רגשות כלפייך. אני לא חושב שזה רעיון טוב שאנחנו נפגשים ”אוֹ,'אני לא חושב שאני מוכן להיפגש עדיין. אני חושב שאני צריך יותר זמן. ”

עם זאת, במקום להתייאש ולוותר, האיש פשוט התמקד בהצתת רגשות הכבוד והמשיכה אליו בכך שהוא גרם לה לחייך, לצחוק ולהרגיש שמח לדבר איתו בטלפון.

על ידי הפעלת חלק מרגשותיה, הורידה את משמרתה ואז אמרה,'כן'להיפגש איתו.

עם זאת, רק בגלל שהיא הסכימה לראות אותו שוב, זה לא אומר שהיא מוכנה 100% לחזור איתו.

היא הייתה צריכה לראות בעצמה את השינויים שחוותה בטלפון.

לכן, בפגישה, היא העמידה פנים שהיא מעוניינת לחזור איתו בדקה אחת, ואז התנהגה קר ואדיש ברגע הבא כדי לראות איך הוא יגיב.

במקום להיות חסר ביטחון וחלש רגשית כמו שהיה עושה בעבר, הוא נותר בטוח בעצמו ופשוט חייך וצחק על התנהגותה ואז המשיך לתקשר איתה.

לאחר מכן ניסתה לגרום לו לקנא באמירה משהו בנוסח,'אני לא יודע אם אני רוצה לחזור איתך. אני באמת נהנה מאוד עכשיו. אני יוצא למועדונים עם החברים הרווקים שלי ואני פוגש הרבה בחורים מעניינים. '

היא בדקה אם הוא יגיב כמו האני הישן שלו על ידי קנאה, כעס או זריקת זעם לעברה.

במקום זאת, הוא פשוט חייך ואמר משהו כמו,'שמח בשבילך. אני שמח שאתה נהנה. '

זה באמת הפתיע אותה והיא אולי התחילה לתהות,'מדוע הוא לא מקנא? האם יש לו אישה חדשה יותר יפה ממני, או שבאמת פשוט השתנה והפכה לגבר יותר עכשיו? אם הייתי אומר לו משהו כזה לפני שנפרדנו הוא היה עובר דרך הגג. עם זאת, עכשיו הוא מחייך ואפילו אומר לי שזה דבר טוב. הוא באמת השתנה. אני דווקא אוהב אותו החדש. הוא כיף להיות בסביבה עכשיו. '

ככל שיותר זמן בילתה איתו, כך היא זכתה לחוות את הגרסה החדשה והמשופרת שלו.

הוא נראה לה לפתע מושך יותר מאי פעם ותחושות האמון והכבוד אליו החלו לצמוח.

ואז הוא ביקש ממנה לחזור שוב ולראות איך זה הולך והיא אמרה,'כן.'

2. הוא נתן לה שבוע של מקום, ניצל את הזמן הזה כדי לשפר את יכולתו למשוך אותה, יצר איתה קשר, נפגש לקפה והחזיר את הקשר

רוב הבחורים לא יודעים מה לעשות כאשר הם נפרדים מהאישה שהם אוהבים, אז הם פשוט מוותרים על הרעיון להחזיר את האקס שלהם, או מתעלמים ממנה בתקווה שבסופו של דבר היא תחזור אליה. שֶׁלוֹ.

עם זאת, לעתים רחוקות זה עובד, מכיוון שככל שבחור מבלה בהתעלמות מאישה, כך יש לה יותר זמן להתגבר עליו, ואולי להתחבר לגבר אחר.

לתת לאישה שבוע של מקום זה הזמן המושלם כי זה מאפשר לדברים להתקרר אחרי הפרידה, אבל לא נותן לה יותר מדי זמן לשכוח ממך ולעבור הלאה.

כאשר בחור יוצר קשר עם אשתו לשעבר (למשל באמצעות הודעת טקסט, דואר אלקטרוני, ברשתות החברתיות או בשיחת טלפון) כדי להזמין אותה לקפה לאחר שנתן לה שבוע של מקום, הוא הרבה יותר סביר שיחזיר אותה מאשר בחור שמתעלם מהאקס שלו מזה 30 או 60 יום.

עם זאת, יצירת קשר עם אקס לאחר שבוע של מקום אינה תשובת הקסם להחזרתה.

בחור שיצור קשר עם האקסית שלו תוך שבוע חייב להתכונן למשוך אותה לטלפון או באופן אישי לפני שהיא תהיה פתוחה לרעיון לחזור שוב.

לדוגמא: בחור נפגש עם האקסית שלו לקפה.

בפגישה הוא מעורר באופן פעיל את תחושות המשיכה שלה על ידי פלירטוט איתה ועל ידי היותו בטוח, כריזמטי ומקסים.

הוא גם מאפשר לה לחוות את השינויים שעשה לעצמו מאז הפרידה (למשל אם הוא היה חסר ביטחון ואיפשר לה לשלוט בו לפני כן, הוא עכשיו גברי וחזק רגשית, אם הוא היה חסר כושר ושאפתנות, הוא עכשיו עולה דרך רמות החיים ולהגיע לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר).

היא מרגישה כלפיו כבוד ומשיכה, והם חוזרים שוב.

שמעתי בחורים רבים שהחזירו את האישה שלהם למקרים של גב לשעבר כמו זה.

כל עוד תקבל איתה זמן פנים אל פנים ותעורר מחדש כראוי את רגשותיה, היא לא תוכל למנוע מעצמה לפחות לחבק ולנשק אותך בסוף המפגש או במהלכו.

כשזה קורה, השלב הבא הוא יחסי מין והחזרת הקשר.

תתפלא כמה פעמים זה קורה.

3. הוא נתן לה את חווית המשיכה שחיפשה לאורך כל הדרך ואז ביטלה את הגירושין.

היא ביטלה את הגירושין והם נשארו יחד

אשה לעיתים רחוקות תוותר על נישואיה אלא אם כן היא חייבת בהחלט (למשל בעלה הפך מאוד פוגעני, הוא לוקח אותה כמובן מאליו והופך את חייה לגיהינום חיים על ידי ציפייה שהיא תעשה הכל בשבילו).

הנישואין נמשכים בדרך כלל לכל החיים, אך בעל מפסיק לגרום לאשתו להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש בקשר (למשל אהוב, מוערך, נמשך, נשי, בטוח) היא בדרך כלל תחליט להתגרש ממנו ותצטרך להתמודד עם הסטיגמה. שקשור להיות גרוש.

כדי שגבר ימנע מאשתו מלרצות להתגרש, עליו לשנות את הדרך בה הוא מתקשר ומתקשר איתה בדרכים שמעוררות מחדש את תחושות המשיכה והכבוד אליו.

לדוגמא: חלק מהדרכים שהוא יכול לעשות כוללות ...

  • מגיב בצורה שונה למה שהיא אומרת ועושה (למשל, אם היא תוקעת אותו שלא עוזר בעבודות הבית, במקום להתעצבן מכך, הוא מבין שהיא מרגישה מובן מאליו ואז מתמקד בלגרום לה להרגיש אהובה ומוערכת. לחלופין, הוא הופך את זה למשהו ששניהם יכולים לצחוק עליו, במקום לקחת את זה כל כך ברצינות ואז הוא עוזר לה עם חלק מעבודות הבית).
  • מתמקדת בלגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש מאושרת להיות סביבו, ולא רק להיות ניטרלית ולא ממש אכפת לה לגרום לה לחייך ולצחוק.
  • לגרום לה להרגיש נשית, ילדותית ומטופלת במערכת היחסים, במקום לגרום לה להרגיש ניטרלית או גרועה יותר, להרגיש כמו יותר מה'גבר 'בזוגיות.
  • מראה לה באמצעות חשיבתו, התנהגותו ופעולותיו כי הוא תיקן כמה מהנושאים שהסירו אותה (למשל, הוא יותר בטוח בעצמו וכבר אינו חסר ביטחון, כעת הוא לוקח את ההובלה במערכת היחסים ולא מצפה ממנה להחליט על הכל. ).

בתגובה להתנהגותו החדשה, האטרקטיבית, היא באופן טבעי מתחילה לחוש יותר כבוד ומשיכה אליו כגבר ומתחילה לשאול את עצמה,'אני עדיין אוהב אותו והוא בבירור השתנה לטובה, אז האם אני באמת רוצה לעבור את הגירושין?'

לאחר מכן היא שומטת על משמרתה, פותחת את עצמה בחזרה לאהבה שבלבה ומבטלת את הגירושין.

שוב שמעתי כל כך הרבה לקוחות ולקוחות שנמנעו מגירושין מגעילים ויקרים רק על ידי ביצוע השלבים בתכנית שלי, קבל את מערכת הגב שלך לשעבר

4. הוא קיבל עבודה חדשה, החל להיות בוגר יותר, נפגש איתה, הפעיל מחדש את תחושותיה והחזיר את הקשר.

תגרום לה לאהוב אותך החדש

אישה רוצה לדעת שהגבר שלה הוא מישהו שהיא יכולה להסתכל עליו, לכבד ולסמוך עליו כל החיים.

לכן, אם בחור יושב ונותן לחייו לחלוף על פניו, היא כנראה תחשוב,'מה אני עושה כאן? אני תקוע במערכת יחסים עם בחור שמבזבז את חייו וגורר אותי איתו. הוא כל כך לא בוגר. הוא פשוט מבזבז את כל זמנו הפנוי במשחקי וידאו או בצפייה בטלוויזיה. הוא תקוע בעבודה ללא מוצא ואין לו שום שאיפות או יעדים לחייו. אני לא רוצה את זה יותר. אני רוצה גבר שיש לו תוכנית ... גבר שיש לו מטרות ושאיפות גדולות יותר ויגרום לזה לקרות, כדי שאוכל להרגיש בטוח. תאר לעצמך אם הייתי נכנסת להריון איתו ... איזה חיים יהיו? הוא אפילו לא שואף להשיג חיים טובים יותר. הוא פשוט כל כך נוח עכשיו שאנחנו בקשר. אין לו מושג כמה החיים יכולים להזיק לנו אם אחד מאיתנו יאבד את עבודתו, אחד מאיתנו חלה או אם לא היינו יכולים להרשות לעצמנו לדאוג לילדים שהיו לנו בזמן ששכר דירה או משכנתא. אני פשוט צריך לעזוב אותו לפני שחיי יחמירו. '

רוב הנשים אוהבות את הרעיון להיות עם גבר שעולה ברמות החיים על ידי הגעה לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר.

לכן, כאשר אישה מבינה שלבחור שלה אין תוכנית לחייו, קרוב לוודאי שהיא תיפרד ממנו כיוון שחוסר המטרה שלו הוא מבטל גדול עבורה וגורם לה להרגיש לא בטוחה.

כמובן, זה לא אומר שהיא לא תוכל להרגיש כלפיו כבוד ומשיכה לעולם.

כשהיא יכולה לראות שהוא כבר לא אותו בחור לא בוגר שהיא נפרדה ממנו, רגשותיה כלפיו משתנים באופן טבעי.

לדוגמא: בחור נפרד מכיוון שהיה בוגר וחסר לו כונן וכיוון בחייו.

עם זאת, במקום לשבת ולהרגיש עצוב ומדוכא בגלל זה, הוא החליט לעשות לעצמו כמה שיפורים.

אחר כך הוא התקשר לאקס שלו ואמר משהו כמו,'היה לי המון זמן לחשוב מדוע נפרדת ממני, וכעת אני מבין שמה שעשיתי לא בסדר. פשוט הסתובבתי וחיכיתי שהחיים יקרו ולא התקדמתי. זה היה ילדותי ובוגר ואני יכול להבין מדוע הפסקת לכבד אותי כגבר. עכשיו אני מבין שכך לא מתנהג גבר אמיתי בחיים. עם זאת, אני גם רוצה שתדעו שאני כבר לא אותו בחור זקן. ביצעתי כמה שינויים חיוביים אמיתיים בחיי והדברים מסתדרים לי טוב עכשיו. יש לי עבודה חדשה שאני אוהב ויש לי תוכניות גדולות לעתיד שלי. בזכותך למדתי מהטעויות שלי ואני מתקדם בחיי והופך לאיש טוב יותר. אני רק מאחל שלא אצטרך לפגוע בך במהלך מערכת היחסים שלנו כדי להבין את זה. אני לא מבקש שתקח אותי בחזרה, אבל אני כן תדע שאני אוהב אותך ושיניתי כי זה היה הדבר הנכון לעשות. '

בכך שהוא אומר משהו כזה לאקס שלו, הוא משיג 2 דברים:

  1. הוא מראה לה שהוא כבר לא אותו בחור שהיא נפרדה ממנו וכעת הוא איש חדש ומשופר.
  2. הוא מעורר את תחושות הכבוד והמשיכה כלפיו על היותו כה בוגר, בטוח וקדימה, שגורם לה להפיל את השומר ולהיפתח לרעיון לחזור איתו שוב.

אחרי שאמר לה את זה, הוא הקפיד להיפגש איתה באופן אישי, כדי שתוכל לחוות אותו החדש פנים אל פנים.

במפגש, הוא המשיך לעורר את רגשותיה כלפיו על ידי התנהגות בכמה מהדרכים שמושכות באופן טבעי לנשים (למשל ביטחון עצמי, כריזמטי, מקסים) ועל ידי הצגתו את הצד החדש והבוגר שלו.

אולי אז היא התחילה לתהות,'מה קורה כאן? זה לא הבחור הילדותי והבוגר שהייתי יודע שחסר לו מטרה וכיוון בחייו. לא רק שיש לו עכשיו מטרות וחלומות שאליהם הוא עובד, אלא שהוא גם הרבה יותר בטוח ובטוח בעצמו. וואו ... מעולם לא חשבתי שהוא ישתנה, אבל הנה הוא, אדם אחר לגמרי מזה שנפרדתי ממנו. אני כל כך מתרשם שהוא לקח על זה את האחריות על חייו. בהחלט יכולתי לראות את עצמי במערכת יחסים איתו עכשיו. ”

היא הרגישה כלפיו תחושת כבוד ומשיכה מחודשת, השומר שלה ירד והם חזרו להיות יחד.

כמובן, שהודאת הטעויות שלך לאקס שלך לא תמיד גורמת לה לשנות את דעתה לגבי פרידה ממך ולחזור בריצה, אך היא מרככת את רגשותיה השליליים (למשל כעס, כאב, אדישות) ומאפשרת לה להרגיש קצת שוב רמה של כבוד ומשיכה.

5. הוא התנצל על טעויותיו, גרם לה לסלוח לו ונתן לה שבוע של מקום. באותה תקופה הוא שיפר את יכולתו למשוך אותה ואז נפגש איתה, ערך איתה יחסי מין והם חזרו להיות יחד.

להתחבר לאקס שלך

סליחה היא עוצמתית.

כשאתה גורם לאישה לסלוח לך זה גורם לה להוריד את המשמר ולהפסיק להתמקד בשלילי היחסים.

סליחה באמת משנה אישה.

לאחר שסלחה לאקס שלה, היא כמעט תמיד נעשית פתוחה יותר לאינטראקציה איתו בטלפון ובאופן אישי.

ואז, כשהיא יכולה לראות (לפי מה שהוא אומר, איך הוא מתנהג ואיך הוא מתקשר איתה) שהוא נמצא עכשיו ברמה אחרת ממה שהיא זוכרת, היא מרשה לעצמה לחוש שוב כבוד ומשיכה אליו.

כשהיא מרשה לעצמה להרגיש נמשכת אליו ומכבדת כלפיו, אז היא מתחילה להרגיש נמשכת אליו.

עם זאת, כדי להגיע למצב בו האקס שלו סולח לו, עליו קודם להתנצל בפניה על טעויותיו.

לדוגמא: הוא יכול לומר לה,'אני יודע שהתמלאתי. אני יכול לראות עכשיו למה הרגשת שאתה צריך להיפרד ממני. אני מבין עכשיו שבאותה תקופה, פירוק היה הדבר הנכון לעשות עבור שנינו. זה בהחלט אפשר לי לראות את הדברים על עצמי שצריכים להשתפר ולהספיק להיות אדם טוב יותר. אני רק רוצה שתדעי שאני לא אותו בחור זקן שנפרדת ממנו ואני מצטער על הכאב שגרמתי לך. אני בכלל לא מבקש ממך להחזיר אותי, אבל אני מבקש שתסלח לי. האם אתה יכול לסלוח לי? אם אתה יכול, זה יגרום לך להרגיש טוב יותר ויאפשר לך להתקדם הלאה וזה גם יגרום לי להרגיש טוב יותר כי אני באמת מצטער על היותי כל כך אידיוט במערכת היחסים שלנו, במיוחד לקראת הסוף. אז מה אתה אומר? האם אתה יכול לסלוח לי?'

כשהיא סולחת לו, אז הוא נסוג ונותן לה שבוע של מקום.

באותה תקופה היא מתחילה לחשוב על כל השינויים שחוותה בו במהלך האינטראקציה שלהם.

אז היא עשויה לחשוב לעצמה,'זה בהחלט לא הבחור שנפרדתי ממנו. הוא בהחלט השתנה. אני דווקא אוהב את האיש שהוא הפך עכשיו. זה מרגיש טוב לתקשר איתו שוב. '

לאחר שבוע הוא מתקשר אליה וממשיך לומר ולעשות את סוגי הדברים שמפעילים את רגשות הכבוד והמשיכה אליו.

הוא גורם לה לחייך ולצחוק בטלפון וכשהוא מבקש ממנה להיפגש איתו, היא לא מהססת לומר כן.

במפגש, הוא גורם לה להרגיש נמשכת עוד יותר על ידי הצגת כמה מתכונות האישיות וההתנהגויות המושכות נשים, כמו ביטחון, קסם, כריזמה ויכולת להצחיק אותה גם כשהיא קרה ומרוחקת.

היא מרגישה נהדר והם מתנשקים, מקיימים יחסי מין וחוזרים להיות יחד.

האם השתמשת בגישה נכשלת של הגב לאחור וציפית לתוצאות מנצחות?

אם אתה רוצה לזכות בחזרה באקסית שלך, אתה לא יכול להשתמש באסטרטגיה כושלת (למשל להתעלם ממנה במשך 30-60 יום, להתחנן להזדמנות נוספת או לנסות לגרום לה לחמול עליך כי אתה כל כך אוהב אותה).

כדי להחזיר אותה, אתה חייב לתת לה סוג של חווית משיכה שהיא רוצה ולא יכולה להשיג עם בחורים אחרים.

כאשר בחור ניסה את כל מה שהוא יודע (למשל מתעלם ממנה, מתחנן, מנסה לשכנע אותה), הוא עשוי להגיע למצב שהוא מרגיש כאילו אין שום תקווה להחזיר את האקס שלו.

הוא יכול לומר, 'ניסיתי הכל אבל שום דבר לא עובד. לעולם לא אוכל לשכנע את האקסית שלי לתת לנו הזדמנות שנייה. '

עם זאת, מה שהוא לא מבין הוא שהוא לא מחזיר אותה בגלל שהוא היה אומר את אותם דברים ישנים ולהשתמש באותם טריקים ישנים, במקום להתמקד בלגרום לה להרגיש תחושת כבוד מחודשת ומשיכה מינית כלפיו.

לדוגמא: בחור אולי מתקשר לשעבר שלו ומתחנן ומתחנן אליה להחזיר אותו.

יתכן שהוא מבטיח לה שהוא באמת ישתנה ויספר לה דברים כמו,'אני לא יכול לחיות בלעדיך. אתה מתכוון לעולם בשבילי. אני מבטיח שהפעם הדברים יהיו שונים אם רק תיתן לי צ'אנס 'אוֹ'איך אתה יכול לתת לאהבה שלנו למות? האם מה שהיה לנו יחד לא אומר לך כלום? אני עדיין אוהב אותך ואתה לא מעריך את זה, אז יש לך משהו לא בסדר. '

עם זאת, שום דבר ממה שאומר בחור לא באמת משנה לאישה אם היא איבדה את הכבוד והמשיכה אליו (למשל בגלל שהוא נהיה מאוד לא בטוח במערכת היחסים).

מצד שני, אם הוא ישנה את אופן התקשורת שלו ויתקשר איתה באופן שיעורר בה שוב את תחושות הכבוד והמשיכה אליו, זה גורם לכך ששלילי היחסים נראים לה פחות רציניים מכיוון שהיא רואה אותו כעת אור חיובי יותר.

אז אם האקס שלך אומר כרגע,'שכח מזה. כבר אין לי רגשות כלפיך ואני לא רוצה לחזור שוב, 'פירוש הדבר שהאופן שבו דיברת איתה והתקשר איתה לא עורר את הרגשות האלה בתוכה.

עם זאת, זה לא אומר שאתה לא יכול להתחיל לעורר את התחושות האלה בתוכה.

אתה יכול.

כשאתה מבצע מספר התאמות לאופן שבו אתה מדבר, מתנהג ומתקשר איתה באופן שמצית את רגשותיה, הכל משתנה.

היא שומטת את השומר שלה והחזרת האקס שלך הופכת להיות עניין של מתי ולא אם.

אז מתי אתה רוצה לחזור לאקס שלך?