חוקי קוד הילדות: מה שרוב החבר'ה לעולם לא יידעו על בנות

קוד הילדה שולט

כשבנות יוצאות בקבוצה ואליהן פונה בחור או קבוצת בחורים, הם מטבע הדברים רוצים לדבר על זה.

זה מה שנשים עושות ... הן אוהבות לדון בפסיכולוגיה של בחורים ואיך זה גורם להם להרגיש.

נשים הדנות בגברים בקוד הילדות

בנות רוצות לחלוק את מחשבותיהן לגבי החבר'ה שפנו אליהן, אך הן אינן רוצות שהחבר'ה עצמם יהיו על מה שהם חושבים - ולכן הם משתמשים בשפה סודית.

אתה מבין, לבנות יש קוד לא כתוב שכולן מצייתות לו, וזה קוד שהן יכולות להשתמש בהן כדי להודיע ​​אחת לשנייה כשהן מתרגשות מהבחור שפנה אליהן, או כשהן ממש לא נוחות עם הגישה של הבחור והם רוצים עזרה להתרחק ממנו.

הנה סרטון נהדר של דן בייקון (מייסד האדם המודרני), שחושף 3 דברים שנשים דנות באופן פרטי על גברים ...רוב הבנות מצייתות ל'כללי קוד הילדות 'סטנדרטיים כגון; לעולם אל תפלרטט עם החבר של חברך, אל תצטרך לצאת עם אקס של חבר עד שתקופת זמן מסוימת חלפה, אל תעזוב חבר שיעשה את דרכו הביתה לבד וכו '.

מה שרוב החבר'ה לעולם לא יידעו הוא שבנות יוצרות שפה סודית משלהן, כך שהן יכולות 'לדבר' זו עם זו על בחור כשהוא ממש מולם, ולא יהיה לו מושג מה אומרים עליו. השפה הסודית עשויה לכלול מילות 'קוד' מסוימות שתהיה להן משמעות מסוימת, אך לרוב שפת הגוף תהיה זו שמדברת.

מילים לא מדוברות

קוד הילדה שולט

זה הוגן לומר שנשים טובות יותר בקריאת שפת גוף מאשר גברים. הם יכולים להרים אותות זעירים שרוב הבחורים כלל לא היו מבחינים בהם וזה משהו שנשים משתמשות לטובתן כאשר הן 'מדברות' בשפתן הסודית.

כמובן, אין רשימה אחת שמתאימה לכל מילות קוד שכל קבוצת בנות תשתמש בהן, בנות יכולות להיות די יצירתיות במחלקה זו, אך כאשר אתה לומד כמה יסודות בשפת הגוף, אתה מתחיל להבין טוב יותר את איך הנשים אליהן אתה ניגש מרגישות באמת שאתה שם ומה הן באמת חושבות עליך.

לדוגמא: בואו נגיד אתכם להתקרב לקבוצת בנות והם נראים די נינוחים לגבי היותך שם. כולם שמחים לדבר איתך ואתה פותח שיחה עם בחורה אחת במיוחד.

נראה שהדברים עוברים טוב כי יש לך שיחה דו כיוונית, אבל פתאום אחת מהבנות האחרות בקבוצה שואלת את הילדה שאתה מדבר איתה אם היא רוצה לרקוד וכולן נעלמות רחבת הריקודים - משאירה אותך מאחור.

מה קרה? ובכן, בזמן שחשבתם שאתם נהנים משיחה דו-כיוונית, הבחורה איתה דיברתם בוודאי דיברה גם עם חבריה בשפתם הסודית, והיא ביקשה מהם 'לחלץ' ממך! האם משהו מכל זה נשמע לכם מוכר?

שוברים קוד

כשאתה מבין טוב יותר את שפת הגוף ואת האופן בו נשים משתמשות בה, אתה נותן לעצמך יתרון ב'משחק הדייטים '. אתה מסוגל לקרוא את הסימנים שמאפשרים לך לדעת שילדה לא כל כך נמשכת אליך ותוכל להמשיך הלאה מבלי לבזבז עוד זמן.

אתה גם מסוגל קרא את הסימנים המודיעים לך שילדה נמשכת אליך ואתה יכול להירגע ולהפוך את הקסם שלך ולבנות את המתח המיני.

אני יודע, אני יודע - אולי אתם חושבים שזה יהיה כל כך הרבה יותר קל אם בנות פשוט היו אומרות מה בראש שלהן, אבל היי, ככה בדיוק בנות וזה לא התפקיד שלכם כבחור להטיל ספק בחשיבה שלהן, זה שלכם עבודה להיות בחור שיודע איך נשים חושבות כי אז אתה בחור שנמצא צעד אחד קדימה.

תחשוב על זה, לא יהיה נהדר לדעת מה קורה במוח של ילדה כשאתה ניגש אליה ונכנס איתה לשיחה? האם זה לא יהיה נהדר להיות צעד אחד קדימה במה שמדליק אותה או מכבה אותה כדי שתוכל להגביר את החום ללא מאמץ על ידי יצירת אווירה נכונה בדברים שאתה אומר ובדברים שאתה עושה?

זה בדיוק מה שעושים חבר'ה שניגשים לנשים בביטחון. הן יודעות שלנשים יש 'כללי קוד לבנות' בהן הן הולכות להשתמש בסתר, אך הן גם יודעות שנשים משתמשות בגלוי בשפת גופן כדי לאותת על מה שבראש שלהן בפני בחור שהן מעוניינות בו. בחורים בטוחים יודעים כיצד קרא את האותות האלה ונשים אוהבות את זה.

למעשה עבור נשים, זה מה שפלירטוט הוא בכלל. כשאתה גבר שיודע איך נשים חושבות, אתה יודע לפלרטט באופן שמאפשר לאישה ליהנות מהריגוש שבמרדף. היא יודעת שהיא רוצה אותך, ואתה יודע שהיא רוצה אותך, אבל שניכם יודעים שאם משהו 'קל' מדי להשגה, הוא מאבד משיכה.

דע מה רוב החבר'ה לעולם לא יידעו

אם אתה בחור שמרגיש עצבני להתקרב לנשים או קופא כשמדברים עם נשים שאתה אוהב, כל העניין 'קוד הילדה שולט' יכול לגרום לך להרגיש עוד יותר מודאגת מהכל, נכון?

זו עוד יותר סיבה לדעת על שפת גוף ולדעת כיצד להשתמש בה. כללי קוד הילדות אינם נאמרים ולעתים קרובות כללים סודיים, אך אתה יכול לתת לעצמך יתרון על ידי הכרת הכללים הבסיסיים שיש להחיל בכל סיטואציה של היכרויות.

חוקים פשוטים כמו לא לפלוש למרחב האישי של האישה כשאתה ניגש אליה יכולים לעשות את כל ההבדל מבחינת ההרגשה שלך כלפיך מייד.

הכרת הסימנים שמאפשרים לך לדעת שהיא רגועה ונוחה בחברתך והסימנים שמיידעים אותך שהיא לא נוחה יכולה לעשות את ההבדל בין היכרות עם בחורה בשיחה לבין הישארות מאחור כשהיא עולה לרחבת הריקודים עם חברותיה. .

נשים נמשכות לביטחון בגבר וכאשר יש לך התחלה לדעת איך נשים חושבות, יש לך בראש להתחיל להירגע רק להיות עצמך סביב נשים ולתת לנוכחות הבטוחה שלך לדבר בשבילך ...