תספורות גבוהות וצמודות לגברים

סגנונות התספורת הגבוהים והצמדים לגברים מיועדים לגברים בעלי שיער קצר. הקלות שבה ניתן לעצב תספורות גבוהות וצמודות אלה הופכת את טווח התסרוקות הגבוה והדוק הזה לפופולרי. תסרוקות צמודות לגברים אלו הן תספורות מגולחות או דוהות לחלוטין כאשר חלקן הקטן יחסית של השיער נשמר למעלה.

אם יש לך את צורת הראש התואמת, תסרוקות גבוהות וצמודות קלות אלו יכולות להיות המושלמות עבורך. הלוקים הזורמים והקצוות המסודרים של התספורות הצבאיות הטובות ביותר אלה מזכירים לנו את הימים ההם. התסרוקות האלה הן כעת בין החמות שבהן, לאחר שביצעו קאמבק עם כמה פיתולים, הודות למספרות המקצועיות, והעבירו רעיונות יצירתיים וחדשניים מעוררי השראה.

כל מה שספר צריך לעשות הוא לשמור על הצדדים קצרים ככל האפשר ולהדהות את השיער עד לצלעות ולעורף, ולהשאיר לכל היותר סנטימטר בחלק העליון ולשמור על הקצוות בוטים.

להלן 20 תספורות גבוהות והדוקות לגברים שמהן תוכל להתהדר באלה התואמות את צורת הראש שלך.

תספורות גבוהות וצמודות לגברים

#1: גבוה וצמוד ביותר

גבוה וצמוד הכי קצר

סגנונות השיער הגבוהים והדוקים לגברים הם אופנתיים וגבריים. השיער נחתך עד כמה שניתן כדי לתת מראה של גילוח לגמרי לגמרי, סטייה מהתספורות בסגנון הצבאי.#2: הגבוה והצמוד עם הזקן

הגבוה והצמוד עם הזקן

תסרוקת גבוהה וגבוהה עם זקן לגברים היא אחד מסגנונות הקאמבק עם טוויסט קטן, שבו השיער נחתך בחלקו העליון ככל האפשר. הצדדים דוהים החוצה כדי להצטרף לקו הזקן. זהו אחד התסרוקות להנות.

#3: סגנון ההיפסטר של המיינסטרים

סגנון ההיפסטר של המיינסטרים

זוהי אחת התסרוקות הגבוהות והגבוהות והגבוהות ביותר לגברים, ומושלמת למי שרוצה ללכת על קצוות. סגנון היפסטר מיינסטרים זה מיועד לגברים בכל הגילאים.

#4: אדום גבוה וצמוד

אדום גבוה וצמוד

תסרוקת זו היא יוצאת דופן בין סגנונות השיער הגבוהים והדוקים, שהוכיחה כי ללא דהייה התספורת יכולה להיראות מהממת. אורך השיער הארוך ביותר נמצא בקוואפ, בעוד שאר האזורים מגולחים נקיים.

#5: גבוה וצמוד לקו השיער

גבוה ומהודק לקו השיער הנסיגה

גברים עם קו שיער נסיגה יכולים להתהדר בתסרוקת זו, שם הגזרה הגבוהה והדוקה עם צדדים מגולחים יכולה להסתיר את קו השיער הנסיגה, ולהעניק לתסרוקת זו מראה אופנתי.

#6: גבוה מאוד וצמוד

קצר מאוד גבוה וצמוד

השיער בצדדים ובגב נחתך באורך קצר מאוד, והשיער בחלקו העליון נשמר ארוך יותר, נניח, באורך של כ -5 עד 10 מ'מ. התספורת הגבוהה וההדוקה או הצבאית הדהויה היא וריאציה קלה מחיתוכי השיער הצבאיים המושלמים.

#7: בהשראת קיסר גבוה וצמוד

קיסר גבוה וצמוד בהשראת

תספורת קיסר עברה אבולוציה בלתי נגמרת, ועדיין נותרה אחת מסגנונות התספורת הגבוהים והצמודים. תסרוקת זו היא מודרנית ומלוטשת.

#8: תספורת גבוהה וצמודה א -סימטרית

תספורת גבוהה וצמודה א -סימטרית

להלן תספורת גבוהה והדוקה, אך א -סימטרית, שבה השיער נחתך בחלקו העליון באורכים שונים, אך בצד הקצר יותר, והצדדים דוהים לחלוטין ובסופו של דבר מתערבבים עם קו הזקן.

#9: גבוה וצמוד עם פוני

גבוה ומהודק עם פוני

זה בגלל הסוגים הרבים שאתה יכול לספורט עם סגנונות התספורת הגבוהים, שנותנים תסרוקת קאמבק זו שיכולה להיראות גברית ונהדרת. בעוד שהצדדים נחתכים להיות הקצרים ביותר, השיער הארוך יחסית בחלקו העליון נסחף לצדדים.

#10: שיער קצר עם מברשת אחורית עם דעיכת צדדים

שיער קצר עם מברשת אחורית עם צדדים דוהים

זוהי תסרוקת חדשנית גבוהה וגבוהה, שבה ניתן להפריד את השיער בחלקו העליון או להיחלק לאחור, כשהצדדים דוהים לאזור סביב האוזניים.

#11: דרמטי ומושלם גבוה וצמוד

דרמטי ומושלם גבוה וצמוד

תסרוקת זו עברה את התפתחות התסרוקות, מסגנונות התספורת הצבאיים המסורתיים ועד המודרניים, עם טוויסט פשוט מהסגנונות המסורתיים.

#12: תספורות צבאיות מדהימות

תספורות צבאיות מדהימות

ישנן לא מעט וריאציות בתסרוקות הגזרות הצבאיות, וזו אינה יוצאת דופן. חתך האינדוקציה הוא בין סגנונות התספורת לגברים גבוהים והדוקים ביותר, מה שמסמל שאתה במחנה האתחול.

#13: Recon גבוה ומהודק

רקון גבוה ומהודק

כל תסרוקת גבוהה צמודה הדומה לתספורות הצבאיות יכולה להיות הטובה ביותר עבורך אם יש לך את השיער הנכון. צא בסטייל עם בגדים רגילים עם תסרוקת זו כדי להיות מושך את העין.

#14: חיתוך הצבא

חתך הצבא

תוכלו למצוא וריאציה בחיתולי הצבא, בהתאם לצורת הפנים והראש.

#15: תספורת Jarhead עם Extra Flair

גבוה ומהודק עם אקסטרה פלייר

אתה יכול לומר שהתספורת הגבוהה וההדוקה הזו מיועדת לנחתים, שם התסרוקת דומה במידה מסוימת לתסרוקות הצבאיות הטיפוסיות, אך יש לה כשרון נוסף. ה'רקון 'מסמל את הפופולריות שלו בקרב הכוחות המיוחדים.

#16: המסורתי הגבוה והצמוד

המסורתי הגבוה והצמוד

תסרוקת זו היא בין אלה שעשו קאמבק, כאשר תסרוקת זו היא בין סגנונות התספורת הגבוהים וההדוקים של הגברים בעלי תקני התחזוקה הנמוכים ביותר.

#17: קו שיער מרובע עם סגנון גבוה וצמוד

קו שיער מרובע עם סגנון גבוה וצמוד

התספורת המודרנית הגבוהה והדוקה הזו מיועדת לגברים שרוצים לעקוב אחר בני ארצם בכוחות. תסרוקת זו יכולה להתהדר גם בקו שיער מרובע.

#18: ירוק פאנקי גבוה וצמוד

פאנקי ירוק גבוה וצמוד

תסרוקת זו היא ייחודית, שבה הרבה מחשבות הודגשו על ידי אלה שאתה כמעט ולא רואה כל יום. וריאציה קטנה יכולה להפוך את התסרוקת הזו לעצבנית.

#19: בלונדינית בינונית גבוהה וצמודה

בלונדינית גבוהה וצמודה

הקפה הקצר המוברש מאחור, מוסיף לחידוש התספורת הגבוהה וההדוקה של הגבר הזה. שיער הקפה הקצר מוברש לאחור מה שמשלים את התסרוקת בצורה מושלמת.

#20: חתך בורץ '

חתך בורץ

מגוון זה של סגנונות גבוהים והדוקים לגברים הוא חידוש של Cut Induction, שבו השיער נחתך בכל החלק העליון והצדדים.

#21: קוויף גבוה וצמוד

ציף גבוה והדוק
#22: מסרק קדימה גבוה וחזק

מסרק קדימה גבוה וחזק
#23: תספורת חלק צדדית גבוהה והדוקה

תספורת צד צד גבוהה והדוקה
#24: עור דוהה גבוה ומהודק

עור דוהה גבוה ומהודק
#25: תספורת חלק צדדית גבוהה וגבוהה

תספורת חלק צדדית קצרה וגבוהה

#26: מתולתל גבוה וצמוד לגברים כהים

מתולתל גבוה וצמוד לגברים כהים
#27: גזרה צבאית עם גובה וגזרות צמודות

גזרה צבאית עם גובה וגזרות צמודות
#28: תספורת גזורה וגבוהה

תספורת גזורה וגבוהה
#29: תסרוקות קוויף גובה וקצרות קצרות

תסרוקות קוויף גובה וצמוד
#30: קיצוצים גבוהים מתולתלים קצרים

קיצוצים גבוהים מתולתלים קצרים
#31: גזרה צבאית עם זקן עבה

חתך מילאטרי עם זקן עבה
#32: חתך צבאי אסייתי קוצני

חיתוך צבאי אסייתי קוצני
#33: קוקו גבוה

קוקו גבוה
#34: פומפדור קצר וגבוה

פומפדור קצר גבוה וצמוד
#35: קיצוצים של Curly Hight Fade

קיצוצים של Curly Hight Fade
#36: הקיצוצים הגבוהים והגבוהים ביותר

הקיצוצים הקצרים והגבוהים ביותר
#37: מסרק צד מעל תסרוקת

תסרוקת צד מעל תסרוקת
#38: ימי גבוה וצמוד

ימי גבוה וצמוד
#39: גזרה קצרה מאוד וגבוהה

חיתוך קצר במיוחד והדוק
#40: גלי גבוה וצמוד

חתך גלי גבוה וצמוד

סגנונות התספורת הגבוהים והדוקים עשו קאמבק, והשינויים שנעשו, הפכו אותם לאופנתיים בעידן המודרני הזה, שבו גברים הולכים להתחרות באותה מידה עם עמיתיהם.