איך לעורר אישה במילים

איך לעורר אישה במילים

הדרך הקלה ביותר לעורר אישה במילים היא לפלרטט איתה.

כשאתה מפלרטט עם אישה, אתה גורם לה באופן אוטומטי להרגיש נמשך אליך מכיוון שאתה מגלה ביטחון, אינטליגנציה חברתית וכריזמה. זו דרך עוצמתית ומיידית מאוד לגרום לנשים להתעורר בנוכחותך.

צפו בסרטון זה של דן בייקון (מייסד האדם המודרני) עבור כמה דוגמאות כיצד לפלרטט עם נשים ...

יש לנו מזל להיות גברים

אנו הגברים ברי מזל שאנחנו יכולים לעורר נשים במה שאנחנו אומרים ועושים.

קל מאוד לעשות זאת. אם אנו בטוחים, כריזמטיים, מצחיקים ומפלרטטים, נוכל למשוך ולעורר אישה ללא קשר לאיך שאנחנו נראים.

כמובן, יש נשים שרוצות רק בחור שנראה מאוד טוב, אבל רוב הנשים פתוחות להתעורר על ידי כל מיני בחורים. זו הסיבה שתראו את כל סוגי הגברים עם הנשים היפות, במקום לראות רק גברים שנראים דוגמניות עם כל הבנות הלוהטות.כשאתה יודע איך למשוך אישה במהלך שיחה , קל מאוד להשתחרר או להשיג חברה.

הסוד הוא להפעיל את תחושות המשיכה שלה

איך לעורר אישה במילים

רוב הבחורים מדברים עם נשים באופן שרק גורם לאישה להרגיש רגשות ידידותיים או ניטרליים. עם זאת, אם אתה רוצה להשתחרר או להשיג חברה, אתה צריך לגרום לה להרגיש מגורה על ידיך.

הנה סרטון נהדר מאת ובייקון (מייסד האדם המודרני), שמסביר כיצד לעורר אישה במילים שלך ...

עוררות נפשית

לפני שאישה יכולה להרגיש עוררת פיזית, היא צריכה להרגיש עוררת נפשית.

אצל נשים עוררות מינית היא כולה תחושה של כימיה מינית אמיתית, וזה משהו שמתחיל במוחה ואז עובד בדרכו בשאר גופה. כאשר אישה נמצאת עם גבר שיש לו את מה שנדרש כדי לעורר אותה נפשית, העוררות הפיזית שמייצרת באופן טבעי גורמת לה להרגיש חסרת אונים להתנגד לו - וזו הרגשה שנשים אוהבות.

עם זאת, שלא כמו ברומנים רומנטיים מסוג מר-דארסי שהתרחשו במאה ה -19, את המילים שאישה רוצה לשמוע להרגיש מגורה נפשית כבר אינם קשורים לשירה פרחונית או לכל סוג אחר של דבק רומנטי.

במקום זאת, היא רוצה לשמוע את המילים שמאפשרות לה לדעת שהגבר שאיתו הוא גבר בטוח וגברי שיודע מי הוא ומרגיש בטוח בעצמו כתוצאה מכך. פירוש הדבר שכל סוג של התנהגות ביישנית, עצבנית או כל סוג של מגושמות וגמגום הוא כיבוי מוחלט.

החיים האמיתיים אינם דומים לסיפורת רומנטית או לסרטים. למעשה, יש דוגמה קלאסית למה לא לעשות בסרט שנות ה -90, ארבע חתונות והלוויה.

אם ראית את זה, אולי אתה זוכר את הסצנה המפורסמת שבה יו גרנט מגמגם ומגמגם את דרכו בניסיון לספר לאנדי מקדואל איך הוא מרגיש כלפיה לפני שהוא מנסה לדקלם את המילים משיר דייוויד קסידי לומר,'אני חושב שאני אוהב אותך.'

זה מעדן בסרט, ונשים שצופות בסרט כולן מתרוצצות עליו ואומרות,'זה כל כך מתוק,'עם זאת, בעולם האמיתי, בחור שמתקרב לאישה באותה דרך ביישנית ומביכה ימצא את עצמו דחוי. חוסר ביטחון אינו תורן לנשים וכמעט תמיד מוביל לדחיית הבחור או לשיחה מביכה מאוד.

זה יותר ממילים פשוטות

כשגבר יודע כיצד לפנות לאישה בצורה הבטוחה והכריזמטית שכל הנשים אוהבות, שפת הגוף שלו כבר תדבר עליו כמויות לפני שהוא אפילו אמר מילה. נשים ירגישו אוטומטית נמשכות אליו והאינטראקציה תתחיל בצורה חלקה וקלה יותר.

אם אתה רוצה לדעת לעורר נשים במילים, עליך גם להבין שמשיכה נוגעת ליותר ממה שאתה אומר.

לדוגמא: כל הנשים נמשכות אינסטינקטיבית לגברים עם מאפיינים של גברים אלפא.

זה אינסטינקט שנשאר חלק מהטבע האנושי עוד מימי אבותינו הראשונים וזה בעצם דרכו של הטבע להבטיח את הישרדותו של המין. נשים מבקשות להתרבות עם גברים שהולכים לשרוד טובות וגברים מבקשים להתרבות עם נשים שנראות בריאות וצעירות.

במשך רוב ההיסטוריה האנושית, אישה ראתה בזכר אלפא כמסוגל להציע את הפוטנציאל הטוב ביותר להישאר בחיים ולייצר צאצאים בריאים. למרות ההתקדמות שעשו בני האדם בטכנולוגיה, סופרמרקטים וחברה בטוחה יותר, נשים עדיין חשות משיכה אינסטינקטיבית לתכונות הגבריות האלפאיות אצל גברים.

כל הנשים, לא משנה עד כמה הן יהיו עצמאיות, בסופו של דבר מייחלות למצוא גבר שיש לו את מה שנדרש כדי לגרום לה להרגיש כמו אישה. אם בחור הוא כמו דמותו של יו גרנט המגמגם ומגמגם ומתאמץ לחבר משפט מכיוון שהוא מאוים על ידי האישה, אז הוא לא אותו בחור.

סוגי התכונות שיעוררו נשים כשאתה מדבר איתן הן:

  • אֵמוּן.
  • גַברִיוּת.
  • כַּרִיזמָה.
  • אינטליגנציה חברתית.
  • הוּמוֹר.
  • מפלרטט.
  • להיות אתגר.

לעורר אותה בכך שהיא אתגר

אם האישה שאתה אוהב יפה, סקסית או מושכת, אז רוב הבחורים שרואים אותה יהיו מוכנים לקיים איתה יחסי מין. אישה יפה אפילו לא חייבת להיות בעלת אישיות נהדרת ובחורים עדיין יהיו מוכנים לקיים איתה יחסי מין ואפילו להתחיל איתה מערכת יחסים.

זה מאוד משעמם עבור נשים.

אם אתה רוצה להתבלט מהקהל ולעורר אישה במילים שלך, בהתנהגות, בגישה ובאווירה שלך, אז נסה להוות יותר אתגר עבורה. לגרום לה להרגיש נמשכת אליך ואז לגרום לה להרגיש צורך להרשים אותך ולשמור על העניין שלך.

תתפלאי כמה קל זה גורם לנשים להרגיש נמשכות, מגורות ונרגשות לקיים איתך אינטראקציה. הנה סרטון נהדר של דן בייקון (מייסד האדם המודרני) שמסביר בדיוק מדוע נשים אוהבות בחור שהוא אתגר ומה אתה צריך לעשות כדי להיות הבחור הזה ...