כיצד לשאול חבר: טעויות שיש להימנע מהן

איך לשאול חבר

אם אתה רוצה לשאול חבר, אתה צריך לוודא שהיא נמשכת אליך מינית קודם.

רוב הנשים לא מוכנות לצאת לדייט או להיכנס לקשר מיני עם בחור שרק הן רואות כחבר.

עליכם להתחיל להדליק אותה באמצעות האווירה, שפת הגוף, סגנון השיחה וההתנהגות סביבכם. כשהיא נמשכת אליך, היא כמעט בוודאות תתרגש לומר,'כן!'כשאתה שואל אותה לצאת.

צפה בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכל להשתמש בזה כדי להבטיח שחבר שלך אומר,'כן!'כשאתה שואל אותה לצאת ...

יש נשים (כלומר נשים לא מושכות, נשים נואשות) יסכימו לצאת לדייט עם בחור שהן לא מרגישות הרבה משיכה אליו, אבל זה לא אומר שהדייט ירגיש בנוח ולא מביך ויוביל לנשיקה. ומין.

אם אתה רוצה לעבור ללא מאמץ מלהיות בידידות למערכת יחסים מינית, עליך לוודא שהיא מרגישה שאתה מופעל.מה לומר כשאתה שואל את חברך הנשי

איך לשאול חברה

אוקיי, אז בואו נניח שאתם כן יודעים לגרום לה להרגיש נמשכת אליכם מינית והיא מקווה שעכשיו תשאלו אותה.

מה אתה צריך להגיד?

ראשית, עליכם להיפטר ממעשה החברות שמשחק כרגע בינכם לבינה. שנה את הדינמיקה לגבר ואישה שנמשכים זה לזה מינית ורוצים לקחת את הדברים הלאה.

מה אתה יכול לומר כדי לקבוע את זה? כל עוד היא נמשכת אליך תחילה, אתה יכול להגיד לה שאתה מוצא אותה מושכת. עם זאת, איך אתה אומר זה תלוי עד כמה היא בטוחה באטרקטיביות שלה כלפיך.

אם היא ביישנית וחסרת ביטחון לגבי האטרקטיביות שלה:

אתה: [מיד אחרי שאתה וצחוק ביחד] היי, אגב ... אני רוצה להודיע ​​לך ... אני אוהב אותך ... אני אוהב אותך יותר מסתם חבר ... יש בך משהו שאני מאוד אוהב.

אם היא בטוחה ויודעת שהיא חמה:

אתה: [מיד אחריך אתה והיא מצחיקים יחד. הסתכל עליה למעלה ולמטה בצורה גברית שבה אתה בודק אותה ואז מחייך ואומר] אתה סקסי ...

בעיקרו של דבר, מה שאתה צריך לעשות זה לחתוך את כל החברים של BS שמתנהלים כרגע בינך לבינה.

אם היא נמשכת אליך, היא הולכת לקוות שיש לך את הכדורים לשאול אותה. לכן, אל תסתיר את העניין המיני שלך בה מאחורי מעשה היותך חבר נחמד.

מה לומר לשאול אותה:

אתה: בכל אופן, חשבתי ... היינו צריכים להתעדכן בקרוב רק אתה ואני. אני אהיה עסוק ביום שישי, אבל מה אתה עושה בשבת או ביום ראשון הזה?

ואז קבעו זמן ושאתכם לפגוש רק את שניכם (למשל לארוחת צהריים ביום, למשקאות בלילה, או אפילו אצלכם או במקום שלה 'לבלות' ולאכול משהו).

מה אם תשמיד את החברות על ידי שאלת אותה?

דואג להסתכן בידידותם אם הוא מבקש ממנה לצאת

אתה לא.

כל עוד היא נמשכת אליך, היא הולכת להיות מאושרת כשתבקשי ממנה לצאת.

אם התרחיש הגרוע ביותר קורה והיא אומרת,'סליחה, אני רק רוצה להיות חברים'אתה יכול להשתמש בתגובה הזו כדי לגרום לה להרגיש נמשכת אליך. אֵיך?

כל שעליך לעשות הוא להישאר בטוח בעצמך, לחייך ולהגיד,'כן נכון ... אני יודע שאתה אוהב אותי ... אני יכול לראות את זה כמו שאתה מסתכל עלי.'ואז היא תחייך או תצחק ותוכל לומר,'ראה ... אתה עושה את זה שוב.'

הנה הדבר המגניב ביותר בלומר את זה ...

נשים נמשכות אוטומטית לבחורים שמגלים ביטחון בעצמם בצורה כזו. אישה עשויה להתנהג כאילו היא לא נמשכת, אבל היא כן תהיה. ביטחון מושך באופן אוניברסלי לנשים, לכן דאג שתמיד תשאר בטוח בעצמיך סביב הבחורה הזו שאתה אוהב.

היא אולי תנסה לגרום לך להרגיש לא בנוח או לפקפק בעצמך, אבל זה פשוט כדי לבדוק את הביטחון שלך. נשים תמיד בודקות את הביטחון של הבחור בעצמו ואם אתה טיפוס הבחור שיכול להישאר בטוח לא משנה מה אישה אומרת, תצחקי כמה קל למשוך נשים.

האם אתה פשוט חבר נחמד עבורה?

לחלק מהחבר'ה שמבקשים ממני עצות כיצד לשאול חבר, יש בדרך כלל מחץ סודי על אישה שהם מכירים מזה זמן.

במקרים אלה, הבחור היה 'סתם חברים' איתה זמן מה, אך יקווה בחשאי שבסופו של דבר היא מפתחת כלפיו רגשות ומבהירה שהיא רוצה להיות עכשיו אהובתו או חברתו.

כאן העניין ...

אם היא באמת אהבה אותך ורוצה להיות איתך בקשר מיני, היא כבר הייתה עושה את זה די ברור עד עכשיו. לכן, אם רק היית חבר נחמד עבורה, תצטרך לשנות את נקודת המבט שלה כלפיך על ידי כך שהיא תרגיש נמשכת מינית לפני שתנסה לשאול אותה.

אחרת, זה פשוט ירגיש מביך והיא ככל הנראה תדחה אותך בגלל הסרבול הזה.

צפו בסרטון זה כדי להבין מדוע להיות נחמד מדי לאישה מוביל לעיתים קרובות לדחייה ...

כפי שתגלה מהסרטון למעלה, לא עשית שום דבר רע בכך שאתה חבר טוב לאישה הזו שאתה אוהב.

עם זאת, אינך יכול לצפות מאישה שתרגיש רגשות מיניים חזקים עבורך אם היית רק חבר נחמד כלפיה. נחמדות אינה תפנית מינית לנשים.

אם אישה נמשכת מינית לבחור והוא גם נחמד אליה, אז היא תראה את ההתנהגות הנחמדה שלו כמקסימה והיא תרגיש נרגשת מהרומנטיקה הנובעת שלהם. עם זאת, אם היא לא נמשכת מינית לבחור ורק רואה בו חבר, היא תראה את ההתנהגות הנחמדה שלו לא יותר ממחוות מנומסות ונחמדות שחבר נחמד יעשה.

החיים האמיתיים לעומת הסרטים ההוליוודיים

בסרטים ובטלוויזיה, החבר הגברי העצבני, הביישן, העוזר במיוחד, בדרך כלל יגרום לאישה היפה, האינטליגנטית והביטוחה להתאהב בו בסוף הסרט או סדרת הטלוויזיה.

עם זאת, בחיים האמיתיים, אם אישה לא מרגישה משיכה מינית כלפי בחור ורואה בו רק חבר, היא לא מתכוונת למהר ולנשק אותו כמו שנראה שהבנות בסרט תמיד עושות.

בהתבסס על חלק מהתנהגות הדייטים שלהם על הדמויות הבדיוניות מהטלוויזיה והסרטים, יש בחורים שטועים בכך שהם מנסים יותר מדי להיות 'אהובים' על ידי אישה שהם מעוניינים בה.

היי, אבל אני

הוא מקווה בכך שהיא תהיה סופר נחמדה ועושה לה טובות טובות כל הזמן (כמו שעושים 'המפסידים החביבים' בסרטי הוליווד), בסופו של דבר היא תתאהב בו בטירוף ואז הם יחיו באושר ועושר.

סוג כזה של דברים מטורפים קורה בסרטים ובסיטקומי טלוויזיה, אבל החיים האמיתיים הם לא כמו הסרטים.

חלק מהנשים (כלומר נשים לא מושכות או נואשות) יקבלו בחור שבאמת מנשק את ישבנה ומקווים להזדמנות, מכיוון שהיא יודעת שרוב הבחורים לא מעוניינים בה ויעזבו אותה לאחר קיום יחסי מין פעם או כמה. פִּי.

עם זאת, אם אישה מושכת, היא תמיד תדחה בחור שמנסה בכל כוחו להשיג איתה הזדמנות, למרות שהוא לא עושה דבר כדי לגרום לה להרגיש נמשכת.

למה? צפו בסרטון זה כדי להבין מדוע נשים דוחות בחורים כאלה ...

כפי שתגלה מהסרטון לעיל, אם אישה מושכת, רוב החבר'ה יהיו מוכנים לקיים איתה יחסי מין פשוט על סמך המראה שלה.

מאוד קל לנשים לגרום לחבר'ה להתעניין בהם כיוון שאנחנו הגברים בהתחלה בוחרים נשים על פי מראה. אם אתה רוצה להיות הבחור הבולט, אתה צריך לגרום לה להרגיש נמשכת אליך ואז רק לאפשר לה לקבל הזדמנות איתך אם היא מרשימה אותך מספיק.

האם היא מרגישה שמופעלת על ידך?

לא משנה אם אישה מעוניינת רק במין מזדמן, מערכת יחסים קצרה או מחויבות לכל החיים, היא תרגיש הכי נמשכת אליך כשהיא מבחינה שיש לך סוגים של תכונות שמציעות את התועלת הטובה ביותר להישרדותה, לשגשוגה. , אושר והגנה.

למה?

משיכה של אישה קשורה ישירות למידת יכולתו של גבר לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם הזה. זו הסיבה שבחורים נאים רבים נראים לעיתים שנים מבלי שתהיה להם חברה, בעוד שבחורים ממוצעים למראה מסוגלים להתחבר לבנות חמות כל הזמן.

אמנם נכון שחלק מהנשים בוחרות גברים אך ורק על פי מראה, אך רוב הנשים בוחרות גבר על סמך מידת המשיכה המינית שהוא גורם לה להרגיש מסיבות שאינן נראות (למשל הביטחון, הכריזמה, הגישה, האישיות וכו ').

רוצה הוכחה לכך? תצפה בסרט הזה…

כפי שתגלו מהסרטון לעיל, רוב הנשים הרבה יותר גמישות לגבי מה שהן מוצאות אטרקטיביות בגבר ממה שרוב הבחורים מבינים.

אם אתה רוצה שחברך הנשית תרגיש נרגשת ותקווה שתבקש ממנה, נסה לוודא שאתה מציג לפחות את התכונות האטרקטיביות האלה סביבה ...

1. ביטחון

אדם עם ביטחון בולט כאדם שמרגיש בטוח במי שהוא.

הוא נינוח ונוח רק להיות הוא עצמו ולא צריך להשתדל לחבב אותו, או להעמיד פנים שהוא מישהו שהוא לא במאמץ להרשים מישהו כי הוא יודע שהוא כבר טוב מספיק.

להיות ביישן ועצבני סביב נשים לא הופך אותך לבחור הבטוח שהם מחפשים כמאהב או חבר פוטנציאלי, אך הם עשויים לקחת אותך 'תחת חסותם' כחבר.

לפעמים בחור עצבני יבצע מעשה של ביטחון עצמי בתקווה שזה יערים על נשים לחבב. עם זאת, נשים מחפשות ביטחון אמיתי והן יכולות לזהות אותו קילומטר משם.

אם אתה אוהב את חברך הנשית באופן מיני, אתה חייב להיות בטוח מספיק כדי להראות לה את זה. להיות 'חבר הכי טוב' נחמד לה כשאתה באמת מעוניין לקיים יחסי מין גורם לך להיראות כמו מישהו שאי אפשר לסמוך עליו לגמרי.

אם אישה מרגישה שאתה עושה מעשה, היא תשים את משמרתה ותשחק קשה להשיג או שתדחה אותך כשתנסה לשאול אותה בדרכים עקיפות (למשל.'מה אתה מחפש אצל חבר?'אוֹ'אתה חושב שאתה ואנחנו יכולים אי פעם להיות יותר מחברים?').

אתה חייב להיות אמון להיות כנה ולהגיד,'אתה סקסי, אני אוהב אותך'ברגע בו אתה והיא צוחקים ונהנים יחד.

תזכורת: אל תנסה לשאול אותה לפני שהיא נמשכת אליך מינית. עליכם לוודא שהיא תחילה תחושה אליכם מינית מינית, אחרת ככל הנראה היא תדחה את ההתקדמות שלכם מכיוון שהיא תראה בכם רק חבר.

2. גבריות

גבריות אמיתית היא איכות שגורמת לנשים להרגיש ביעילות 'חלשות בברכיים' ומסמנת אותך כגבר חזק ואלפא שיש לו את מה שנדרש כדי לספק לאישה, להגן עליה ולגרום לה להרגיש אישה אמיתית.

אישה תרגיש כמו 'אישה אמיתית' כאשר היא מרגישה ילדותית, נשית וחופשית להיות רגשית סביבך. מצד שני, אם אתה גורם לה להרגיש כמו 'אחד החבר'ה' סביבך או כמו חבר נחמד ונייטרלי, אז אתה לא גורם לה להרגיש כמו אישה אמיתית.

בימינו, הרבה חבר'ה מבולבלים לגבי המשמעות של להיות גבריים. בלי לדעת מה עוד לעשות, רוב החבר'ה הולכים לחדר הכושר ומנסים לבנות את הגבריות הפיזית שלהם, מבלי להבין שהשרירים על בחור עצבני ומפקפק בעצמו מושכים כמו שפתון על אישה לא מושכת.

בטח, השפתון שלה עשוי למשוך את תשומת ליבך, אך ברגע שתסתכל טוב על שארה, אתה מבין שהיא לא מושכת.

כמו כן, שרירי הבחור עשויים למשוך תשומת לב של אישה, אך אם אין לו את התכונות הפנימיות (כלומר ביטחון, גבריות רגשית, כריזמה וכו ') שנשים מעניקות חשיבות רבה ביותר, אז רוב הנשים לא ימצאו אותו מושך.

מרבית הנשים אינן מתרשמות מבחורים שחושבים כי גבריות פירושה להתנהג קשוח או להפיל בחורים אחרים כדי לגרום לעצמו להראות טוב. הם רואים זאת נכון ויודעים שהבחור חסר ביטחון ושהיות חברה או אשתו יביא ככל הנראה לחיים של צרות וסכסוך.

בעולם של היום, החלק החשוב ביותר בגבריות שלך הוא איך אתה חושב, מתנהג ונוקט פעולה סביב אחרים ובעולם. אתה יכול להיות שרירים גדולים אם אתה רוצה, אבל אישה לא מתעניינת אם חסרות לך התכונות הפנימיות החשובות כל כך ליכולתו של הגבר לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם של ימינו.

אם חסר לך גבריות רגשית, חבר שלך עשוי להרגיש קצת משיכה כלפיך בגלל תכונות אחרות (למשל אתה מצחיק, אינטליגנטי וכו '), אבל אם היא יפה ויכולה בקלות לגרום לחבר'ה אחרים להתעניין, היא סביר להניח לומר,'אני חושב שעלינו להישאר חברים'כשאתה שואל אותה לצאת.

3. מודיעין חברתי

בחור שיש לו את היכולת להתרועע ולהתיידד עם אחרים הוא בחור שיש לו את מה שצריך כדי לספק לאישה ולהגן עליה באמצעות יכולתו להתחבר לאחרים.

במילים אחרות, הוא לא מתבודד ואם הזמנים יהיו קשים, הוא יוכל לפנות לקבוצת החברים הרחבה שלו או לאנשים שפשוט פגש במצב כדי לעזור לו, לה או לצאצאיהם.

אינטליגנציה חברתית מפעילה משיכה מינית אינסטינקטיבית בקרב נשים שאינן יכולות לשלוט בהן או לכבות אותן. הם מרגישים נמשכים לבחורים 'מגניבים', בחורים פופולאריים ובחורים עם הרבה חברים מכיוון שמשיכה קשורה ישירות לצורך של אישה למצוא בחור שיצליח לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם הזה.

היותה אינטליגנציה חברתית מרמזת לה (אך אינה מבטיחה) כי בחור יהיה טוב יותר לשרוד, לשגשג ולשגשג מאשר בחור אחר שחסר לו אינטליגנציה חברתית כדי לגרום לאנשים אחרים לחבב אותו ולתמוך בו.

כשאישה שמה לב שבחור הוא אינטליגנטי מבחינה חברתית, היא מבינה מיד שהוא יהיה מבוקש על ידי נשים אחרות. היא יודעת שהיא תצטרך להרשים אותו ואולי אפילו תצטרך להתחרות בשבילו עם בנות אחרות ומכיוון שנשים אוהבות את הריגוש במרדף, זה הופך אותו למושך ומושך עוד יותר.

אם חברתך או עמיתך לעבודה חושבת שאתה ביישן ומתקשה להסתדר עם אחרים, זה ישכך את רגשות המשיכה המינית שלה עבורך.

כמובן, יש נשים שאוהבות לקבל גברים חלשים לזוגיות או נישואין, אבל זה לא אומר שהוא לא יושלך, לא יתגרש או יבגוד כאשר היא בסופו של דבר משתעממת מלהעמיד פנים שהיא אוהבת אותו ורוצה להיות איתו .

יש נשים שרוצות שיהיה גם גבר חלש שיתמסר לה ולעולם לא ירצה לעזוב, כי היא מפחדת להיזרק ולהרגיש את כאב הדחייה.

כמה שזה נשמע נחמד לחלק מכם שקוראים עכשיו שחושבים,'כן!! אני רוצה בחורה כזאת ”הנה הבעיה ...

אישה כזו נוטה יותר לרמות אותך ולעזוב אותך אם היא תפגוש גבר טוב יותר. להכניס אישה למערכת יחסים זה החלק הקל, אבל להעמיק את האהבה, הכבוד והמשיכה אליך לאורך זמן הוא סיפור אחר לגמרי.

הפסיקו לנסות להיות חברה נחמדה ותמימה והתחילו להדליק אותה בצורה מינית

אם אתה לא מפסיק להתנהג כמו חבר כלפיה, אתה מסתכן בסופו של דבר להיות מיועד לחבר ומוחלף על ידי בחור אחר שמגיע בדיוק לעניין וגורם לה להרגיש נמשכת מינית.

שואל חבר

זו לא שנת 1800 או 1900 שבה אתה צריך לאט לאט לחזר אחרי אישה לקשר מיני איתך.

הליך היכרויות סטנדרטי ישן

בעולם של ימינו, יחסי מין מתרחשים מהר מאוד, אז אתה צריך להגיע לנקודה או שאתה יושבת על ידי בחור אחר שמבין איך לעשות דברים עם נשים בסביבת ההיכרויות המודרנית.

אם החברה הנשית שלך נמשכת אליך כרגע, היא תקווה שיש לך את הכדורים לבקש ממנה או לפחות לעבור לגור בנשיקה ראשונה.

אם היא נמשכת אליך, לעתים נדירות היא תדחה כל מהלכים שתעשה עליה, אבל אם היא אכן משחקת קשה להשיג, זו בדרך כלל תהיה הדרך שלה לבדוק את הביטחון שלך ולאשר שאתה באמת אוהב אותה לפני שהיא תיפתח ואומר שגם היא מחבבת אותך.

אם אתה רוצה ללמוד את קיצורי הדרך להיכנס איתה לקשר מיני, דאג שלא תצא מהאתר שלי לפני שתלמד עוד כמה מסודות המשיכה החזקים שלי ...