איך לשאול אישה בדייט: 5 טעויות שיש להימנע מהן

איך לשאול אישה לדייט

לאישה קל מאוד להשתחרר או למצוא לעצמה חבר כי כל מה שהיא צריכה לעשות זה לומר,'כן'לכל החבר'ה הרבים שיתעניינו בה בכל נקודת זמן.

אם אישה מושכת, רוב החבר'ה יהיו מוכנים לקיים איתה יחסי מין לפחות פעם אחת ורבים מהבחורים האלה ירצו לנהל איתה קשר, בלי קשר לאיך האישיות שלה, מה היא עושה לפרנסתה. ואיך חוש האופנה שלה.

עבור רוב הבחורים, זה או'כן'או א'לֹא'בשאלה האם היו מקיימים יחסי מין עם אישה, אך זה לא עובד ככה עבור נשים כשהן בוחרות גברים.

זו הסיבה שמשחק ההיכרויות עובד לגברים באופן שונה מאשר אצל נשים.

עבור נשים, מדובר בלהיות פסיביות ובעצם לומר'כן'לבחורים שגורמים להם להרגיש מספיק משיכה, ואילו אצל בחורים זה קשור באופן יזום לנשים להרגיש נמשכות ואז לקבל את הביטחון להעביר את האינטראקציה קדימה מצעד אחד למשנהו.

לכן, אם אתה רוצה לדעת יותר כיצד לשאול אישה, הנה 5 טעויות שיש להימנע מהן אם אינך רוצה להידחות ...1. לא מקימים תחילה משיכה מינית הדדית

לא מקים תחילה משיכה הדדית

אם אתה מתעניין באישה מינית ורומנטית, אתה לא צריך לנסות לשאול אותה פשוט על סמך אינטראקציה ידידותית או ידידות אפלטונית בינך לבינה, כי היא כמעט תמיד תדחה אותך.

נשים אומרות'כן'לחבר'ה ששואלים אותם לצאת לדייט, כאשר תחילה נוצרה משיכה מינית הדדית.

בתור בחור, קל לך מאוד להרגיש נמשך אליה מכיוון שמשיכה של בחור לאישה מבוססת בעיקר על המראה שלה, ולכן החבר'ה מתרוצצים לפורנו ויכולים להתעניין ברצינות באישה באופן פשוט על סמך האופן שבו היא נראה.

יכול להיות ששמעת בחורים שמתייחסים לנשים בתמונות כ'חומר נישואין 'ואולי התאהבת אישית בנשים רבות שראית ברכבות, בקניונים ופשוט עוברת לידך ברחוב.

עם זאת, באופן כללי, המשיכה של האישה לגבר עובדת אחרת.

כגבר, אתה צריך לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך באופן יזום על ידי הצגת כמה מתכונות האישיות וההתנהגויות שמושכות באופן טבעי נשים (למשל ביטחון, כריזמה, קסם, הומור, אווירה גברית וכו ').

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד באמת משיכה של אישה לגבר עובדת ...

כפי שתגלו מהסרטון לעיל, יש לכם שליטה ישירה רבה בכמה או מעט משיכה אישה תרגיש כלפיכם.

לדוגמא: אם בחור מקיים אינטראקציה עם אישה והוא מגלה עצבנות, ספק עצמי, חוסר ביטחון וחרדה, האישה תחוש מאוד מכובה על ידו.

נשים באופן טבעי נמשכות לעוצמה הרגשית אצל גברים (למשל ביטחון, הערכה עצמית גבוהה וכו ') ונכבות על ידי חולשה רגשית (למשל עצבנות, חוסר ביטחון וכו').

כל עוד אתה מפעיל את רגשות המשיכה המינית של האישה עבורך, היא תרגיש פתוחה לרעיון לקיים איתך יחסי מין או להתחיל קשר.

עם זאת, אם הגישה העיקרית בה אתה משתמש עם נשים שאתה אוהב היא פשוט להיות בחור חביב וידידותי, אין שום ערובה שהיא תרגיש מספיק משיכה מינית כדי לומר 'כן' לצאת לדייט או התחלה. מערכת יחסים איתך.

2. מחכה יותר מדי זמן בכדי לעשות מהלך

מחכה יותר מדי זמן לבקש מנערה

לאחר שהוקמה משיכה, רוב הנשים יעניקו לבחור בחלון מוגבל של הזדמנויות (WOW) בכדי לבצע מהלך.

לדוגמא: אם אתה פוגש אישה בבר או במסיבה והיא מראה סימני משיכה ומעוניינת, היא עשויה לתת לך רק כמה דקות להתחיל לעשות צעד כדי לגעת בה, להיות אינטימית יותר איתה (למשל לשבת למטה על ספה ביחד במסיבה או בבר) או להביא אותה לבד איתה (למשל להתרחק כמה צעדים מחבריה, ללכת יחד לבר להזמין משקה וכו ').

לאבד הזדמנות עם אישה מכיוון שלקח יותר מדי זמן לעשות מהלך

אם לא תעשה מהלך, היא תאבד עניין ותפתח במקום זאת לבחור אחר.

זה יקרה אם התוכניות האמיתיות שלה ללילה הן בתקווה להשתחרר או להשיג לעצמה חבר על ידי קיום יחסי מין עם בחור בלילה הראשון.

מצד שני, אם אתה פוגש אישה בעבודה או באוניברסיטה למשל, ה- WOW (חלון ההזדמנויות) עשוי להימשך כמה שבועות, אך אם תחכה זמן רב מדי בכדי לבצע מהלך, היא בדרך כלל תאבד עניין בשל לחוסר הביטחון שלך.

אז אם אתה מתכוון לשאול אישה, מה שאתה בעצם צריך לעשות זה לגרום לה להרגיש נמשכת אליך, לקבל את המספר שלה, להתקשר אליה (כעבור 1-3 ימים), להתייחס לאיזו אטרקציה ואז להציע להתעדכן .

3. מבקש להוציא אותה, ולא להתעדכן

טעות נפוצה שעושים חבר'ה היא המקום בו הם שואלים אישה אם הם יכולים להוציא אותה לאנשהו, במקום רק לבקש ממנה להתעדכן.

כשבחור אומר,'אז, אני יכול להוציא אותך מתישהו?'אוֹ'הייתי רוצה להוציא אותך לדייט. כשאתה חופשי?'זה מאותת לאישה שהבחור כבר חושב שהדייט יוביל למערכת יחסים רצינית ומחויבת ואולי אפילו לנישואין.

חלק מהנשים טובות עם גישה מסוג זה מכיוון שהן מחפשות מערכת יחסים רצינית ואינן רוצות לבזבז זמן עם יחסי מין מזדמנים או יחסי היכרויות זמניים, אך בימינו, מרבית הנשים מרגישות שכבות מכך מכיוון שזה מוקדם מדי מוקדם מדי. .

אז הנה מה שאתה צריך לומר כדי לשאול סוגים שונים של נשים לצאת ...

1. אישה שרוצה לקיים יחסי מין מזדמנים ולדייט איתך לזמן מה כדי לראות לאן זה הולך.

'היי סקסית - היה כיף לפגוש אותך בלילה השני. אתה מפצח אותי. יהיה מגניב להתעדכן מתישהו להגיד שלום. . אני הולך להיות עסוק ב _____ (למשל, שני) ו- _____ השבוע, אבל יש לי _____ ו- _____ בחינם, מה איתך? '

2. אישה שלא רוצה קשר מזדמן ומחפשת חבר רציני או בעל פוטנציאלי.

'היי, אז נהנתי מאוד לפגוש אותך לפני כמה ימים ואני מחבב אותך, אז בואי לארגן זמן שבו אוכל להוציא אותך. אני הולך להיות עסוק ב _____ (למשל, שני) ו- _____ השבוע, אבל יש לי _____ ו- _____ בחינם, מה איתך? '

3. אישה שרק התיידדת איתה, אך עכשיו ביצעת איתה משיכה מינית הדדית.

'היי, אז אני יודע שאתה ואני היינו רק פעם חברים, אבל אני חושב שזה יהיה כיף להתעדכן, לשתות יחד ולראות מה קורה.'

אוֹ,

'היי, אז אני הולך לבר בשישי בערב עם _____ (חבר או כמה חברים), אתה צריך לבוא גם יחד'ואז בבר, תגרום לה להרגיש נמשכת יותר אלייך ותנשק אותה שם או הזמין אותה חזרה למקום שלך לאחר מסיבה פרטית (למשל'היי, בוא נחזור למקומי להירגע ולשתות, רק אתה ואני').

כפי שניתן לראות מהדוגמאות לעיל, עדיף להתאים את גישתך לאישה המסוימת ואת הדינמיקה בינך לבינה.

כאשר אתה כן משיג אישה באופן אישי, מה שאתה צריך לעשות זה להמשיך ולבנות את המשיכה שלה עבורך, להגיע לנשיקה ראשונה ואז להחזיר אותה למקום שלך או ללכת למקומה.
בימינו, רוב הנשים שונאות את זה כשבחורים לוקח יותר מדי זמן להגיע לנשיקה או סקס ראשונים.

לדוגמא: מחקר שנערך בארה'ב מצא כי 55% מהזוגות קיימו יחסי מין בפגישה הראשונה ומחקר אירופי מצא כי 70% מהנשים הודו שהיו לפני כן לילה אחד.

לכן, כאשר אתה 'משיג' את האישה הזו שאתה מבקש ממנה, ודא שאתה לא מחכה יותר מדי זמן בכדי לבצע מהלך או שהיא עלולה לאבד עניין.

בימים אלה, לנשים לרוב יש חבר'ה רבים ורודפים אחריהם בו זמנית (למשל בעבודה, באפליקציות היכרויות כמו טינדר, בחורים שהיא נתנה לה את המספר שלה בבר, חברים לשעבר או מאהבים, חבר'ה באזור החברים איתה, וכו '), כך שאם אתה מחכה זמן רב מדי בכדי לבצע מהלך, לעיתים קרובות תאבד את ההזדמנות שלך להיות איתה.

רוב הנשים מיד יתעלמו מכל שאר החבר'ה שרודפים אחריה אם תוכלי לגרום לה להרגיש מספיק משיכה, להנחות אותה לנשיקות ולמין ולגרום לה להרגיש בר מזל להיות איתך.

הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא למשוך אותה תחילה (אל תנסה לדלג על החלק הזה) ואז להציע לה קצת יותר אתגר מאשר בחורים אחרים.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, רוב הנשים משועממות למוות עד כמה קל להן למשוך בחורים למין או לזוגיות.

היא רוצה להרגיש ברת מזל שבחור מדהים כמוך בוחר בה כיוון שהיא עשתה מספיק כדי להרשים אותך, במקום להרגיש כאילו אתה סתם עוד בחור חרמן שמקווה להבקיע עם כל אישה.

4. נהיה עצבני כי אתה חושש שטעות אחת תהרוס הכל

אם אתה רוצה להצליח לצאת עם נשים ולקיים יחסים יחדיו, אחד הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לעשות הוא לפתח ביטחון במושך ובערך שלך לנשים.

כאשר אתה מסוגל לעורר את רגשות המשיכה המינית של האישה אליך במהלך אינטראקציה על ידי הצגת כמה מתכונות האישיות והתנהגויות המושכות באופן טבעי נשים (למשל ביטחון, כריזמה, קסם, אווירה גברית, הומור וכו '), היא תתעלם ממנה או סלח לכמה או הרבה טעויות קטנות שאתה עושה בדרך כי היא מרגישה כל כך נמשכת ומופעלת על ידך.

כל עוד אתה מסוגל לגרום לאישה להרגיש נמשכת כראוי אליך ככה, אתה לא צריך לדאוג להחליק או טעויות קלות שאתה עושה בדרך.

במקום זאת, אתה רק צריך להמשיך להתקדם מצעד אחד למשנהו, בהתבסס על העובדה שאם אישה נמשכת אליך, היא תהיה פתוחה לרעיון לקיים איתך יחסי מין או לצאת איתך לדייט. .

עם זאת, אם אתה מתקרב רק לאינטראקציות שלך באופן בו אתה בחור ממש נחמד ונחמד שמקווה לחבב אותך כי אתה בחור כל כך נחמד, אז נשים לא יקלו על הטעויות שאתה עושה. .

מכיוון שהאישה לא תרגיש עבורך הרבה או שום משיכה מינית בהתבסס על גישת הבחור הנחמד, הטעויות שלך יהפכו לסיבה נוספת מדוע היא תרגיש כאילו אינך מתאים לה.

5. מנסה יותר מדי להרשים לה עד כדי כך שהיא מתחילה לשחק קשה להשגה

מנסה יותר מדי להרשים אישה לפני ששואלת אותה

הרבה חבר'ה לא מבינים כמה קל לרוב הנשים להרים.

רוב הנשים מתנהגות כאילו הן באמת קשות להשגה וממש בררניות, אבל לרוב הנשים קל מאוד להשיג מספר טלפון, לצאת לדייט ולקיים יחסי מין כל עוד קבעתם מספיק משיכה.

מכיוון שבחורים רבים לא ממש יודעים איך למשוך נשים כראוי עם הביטחון והאישיות שלהן, הם לרוב יפלו בפח של לנסות ממש לחבב את היותם בחור כל כך נחמד.

צפו בסרטון זה כדי להבין מדוע הבחור הנחמד לגישה לנשים גורם לדחייה לעיתים קרובות יותר ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, אין שום דבר רע בלהיות נחמדים לאישה, אך נשים מעריכות בחורים נחמדים רק כאשר הבחור מבסס משיכה מינית לראשונה.

אם בחור באמת נחמד עם אישה בתקווה להרשים אותה, היא אולי תאהב אותו כאדם כי הוא כל כך נחמד, אבל היא לא הולכת להרגיש מגורה מינית ומופעלת על ידי הגישה שלו.

לדוגמא: בחור עשוי לצחוק על כל הבדיחות של האישה, לקנות לה משקאות, להחמיא לה ולנסות להראות לה עד כמה הוא בחור נחמד ואמין לעומת בחורים אחרים.

עם זאת, רוב הנשים אינן טיפשות והן יודעות מה קורה כאשר בחור עושה זאת. היא יודעת שהוא פשוט מנסה למצוץ לה בכך שהוא נחמד ומקווה לקבל תגמול במין, אהבה ומסירות בגלל זה.

היא יודעת שאין לו מושג איך למשוך נשים ולהפעיל אותן באישיותו, ולכן הוא מנסה לפצות יתר על המידה בחוסר כישורי המשיכה שלו בכך שהוא באמת נחמד.
נשים שונאות את זה.

זה אחד משלושת הדברים שנשים מושכות רבות שונאות ברוב הגברים הרווקים ...

כמובן שנשים הרבה יותר קלות כי כל מה שהן צריכות לעשות זה להיראות טוב ולהגיד, 'כן' לחבר'ה הרבים שמעוניינים בהן.

ובכל זאת, הנה העניין ...

זה אפילו קל יותר עבור בחורים שיודעים למשוך נשים עם האישיות והביטחון שלהם, כי החבר'ה האלה בדרך כלל כבר לוקחים או ישנים עם מספר נשים. לכן, כאשר אישה סוף סוף פוגשת את אחד מאותם בחורים, הוא יכול לאסוף נשים באותה קלות כמו ש 8-10 / 10 נשים יכולות לאסוף גברים.

כשאתה הבחור שיכול למשוך ולהדליק נשים עם האישיות והביטחון שלך, אתה הופך ברגע לממצא נדיר או 'לתפוס' כפי שאנשים מכנים אותו.

העובדה היא שרוב הבחורים הרווקים בעולם הזה הם חסרי מושג עם נשים ובסופו של דבר מבזבזים שנים מחייהם בניסיון להרשים עם נשים את גישת הבחור הנחמד, מבלי לדעת בכלל כמה קל למשוך נשים למין ולמערכות יחסים.

כאשר אתה יכול לעורר תחושות של אשה למשיכה מינית על ידי הצגת כמה מתכונות האישיות וההתנהגויות שמושכות נשים באופן טבעי ואז תעביר בביטחון את האינטראקציה קדימה משיחה לנשיקה, למין ולזוגיות - אתה תבין כמה הכי קל נשים הן להרים.

מרבית הנשים עוברות חודשים מחיי היכרויות ואף לא פוגשות בחור טוב שיכול למשוך אותה כראוי ולהדליק אותה בביטחון ובאישיותו, כך שכשתבוא ותתן לה את החוויה הזו, היא לא תגיד'לֹא'כשאתה שואל אותה לצאת.

היא תגיד,'כן!'ונשמח להיפגש איתך בהקדם האפשרי.