איך לבקש מהחברה שלך הזדמנות שנייה, למרות שהיא לא מעוניינת

איך לבקש מהחברה שלך הזדמנות שנייה למרות שהיא לא

אם החברה שלך כרגע לא מעוניינת לתת לך הזדמנות שנייה, אתה יכול לגרום לה להתעניין בכך שתביא אותה לחוש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך.

לדוגמא: אם אתה והיא מרגישים יותר כמו חברים עכשיו (ולא מאהבים או חבר וחברה), אז אתה צריך לעורר את תחושות המשיכה המינית שלה על ידי כך שהיא תרגיש ילדותית ונשית כשאתה מתקשר איתה.

מצד שני, אם היא לא מעוניינת בגלל שהיית חסרת ביטחון במערכת היחסים (למשל קנאה, נזקקת, שולטת, מגוננת מדי), אתה צריך לתקשר איתה ולתת לה לראות שאתה עכשיו בטוח וחזק רגשית.

ברגע שאתה יוצר ניצוץ, הדלת תהיה פתוחה לבנות מחדש את רגשותיה ולהנחות אותה בחזרה למערכת יחסים.

עם זאת, וודא שאתה לא מבקש מהחברה שלך הזדמנות שנייה עד שתדע שהיא נמשכת שוב, כי היא פשוט תמשיך לדחוק אותך ולהגיד דברים כמו,'אני לא מעוניין,'אוֹ'רק קבל שזה נגמר בינינו. אני כבר לא מרגיש כמוך. '

זה לא יכול להיות שאתה רוצה אותה בחזרה כי אתה כל כך אוהב אותה או בגלל שאתה מבטיח שהפעם הדברים יהיו שונים.זה צריך להיות על זה שאתה גורם לה להרגיש תחושת כבוד מחודשת ומשיכה כלפיך החדש ושיפר אותך, כדי שהיא תוכל להאמין שאחר כך הדברים באמת שונים ומערכת יחסים איתך תרגיש לה טוב.

האמת היא, שבניגוד למה שחלק מהחבר'ה מאמינים, לגרום לאישה לתת לך הזדמנות שנייה זה די קל כשאתה מתמקד בשינוי ההרגשה שלה כשהיא מתקשרת איתך.

צפו בסרטון זה לכמה דוגמאות ...

כל עוד אתה גורם לה באופן פעיל להרגיש קצת כבוד ומשיכה אליך, היא תתחיל לחוש מחדש עניין.

אתה יכול לגרום לה להרגיש ככה.

עם זאת, אם אתה מבצע אחת או יותר מהטעויות הבאות, היא פשוט תמשיך לומר שהיא לא מעוניינת ...

1. לבקש ממנה הזדמנות נוספת לפני שרגשותיה יופעלו מחדש

האקס שלי לא

אחת התגובות השכיחות ביותר שיש לחבר'ה כשהם נפרדים היא לנסות לשכנע במהירות את האקס שלהם לתת להם הזדמנות נוספת.

לדוגמא: בחור עשוי להסביר מה השתבש במערכת היחסים, להציע לשנות מה שהיא רוצה ולהבטיח לה את העולם אם היא תשנה את דעתה.

עם זאת, אם הוא לא מעורר תחילה את רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה אליו, היא בדרך כלל תמשיך לומר,'תראה, אני יודע שאתה מתכוון טוב אבל אני כבר לא מעוניין בך. זה נגמר בינינו. אתה צריך לתת לי ללכת ולהמשיך בחיים שלך. '

בעיקרו של דבר, מה שהיא לא יוצאת ואומרת זה, 'אני יודע שאתה מצטער שנפרדנו, אבל זה לא משנה את מה שאני מרגיש. סליחה היא לגבי מה שאתה מרגיש. אתה עדיין לא מבין מה גרם לי להפסיק לרגשות כלפיך ואתה רק מקווה שאם אתה מתנצל אני אשכח מכל הדברים שהסירו אותי. אתה גם מקווה שנוכל לחזור לדברים שהיו פעם. עם זאת, אני לא מעוניין לחזור לזה, כי אני לא מאמין שאתה יכול לשנות. אתה צריך לקבל שזה נגמר ולהפסיק לנסות לשכנע אותי לשנות את דעתי. אתה אפילו לא יודע להפוך במהירות לאיש שאני רוצה שתהיה, אז אני פשוט אמשיך הלאה אלא אם כן תוכל איכשהו לגרום לי להרגיש אחרת. '

לפעמים, אישה תתן לבחור אחר צ'אנס כשהוא משכנע אותה שהדברים יהיו שונים, אבל אם היא תיתן לו סיכויים כאלה בעבר, בסופו של דבר היא תימאס מזה.

לכן, אל תבזבז את זמנך בניסיון לגרום לה לתת לך הזדמנות נוספת על סמך שאתה מבטיח לשנות.

במקום זאת, רק לעורר את רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה שלה על ידי התנהגות בכמה מהדרכים המושכות את הנשים (למשל על ידי כך שהיא תרגיש אותה נשית וילדותית כשהיא מתקשרת איתך מעתה, גורמת לה לחייך ולצחוק, מראה לה שעברת את הרמה בה היית כשהיא נפרדה ממך, בהיותך גברי רגשי).

כשתעורר מחדש את רגשות הכבוד והמשיכה שלה, היא תהיה פתוחה יותר לרעיון לחזור איתך שוב.

מצד שני, אם אתה רק ממשיך לומר ולעשות את סוגי הדברים שהיו מכבים אותה לפני ומתקשר איתה בצורה ניטרלית (ולא בצורה מושכת וגברית), היא תמשיך לומר,'תודה אבל לא תודה. אני לא מעוניין.'

2. מנסה לגרום לה לרחם עליך

חבר נצמד מתחנן לחברה

לפעמים, זה יכול להיות קשה לבחור לבחור שלמרות שהוא עדיין מאוהב באמת בחברתו, היא לא מעוניינת לתת לו הזדמנות שנייה.

זה קורע לב.

כל אותם תקופות טובות, החיבוקים, הנשיקות, המין והרגעים האוהבים נעלמו עכשיו והיא כבר לא מרגישה אותו דבר.

יש חבר'ה שפשוט לא יכולים להתמודד עם דחייה מסוג זה, ולכן הם מנסים לגרום לאישה לחמול או אשמה על כך שהוא מרגיש כל כך עצוב, מדוכא ודחוי.

אז הוא עשוי להתחיל להתחנן ולהתחנן להזדמנות נוספת רק לה שתמשיך לומר,'לא. אני לא מעוניין.'

מרגיש גרוע מכפי שהיה אי פעם בחייו, ואז הוא יכול לומר משהו כמו,'איך אתה יכול לעשות לי את זה? אני אוהב אותך כל כך. איך אתה יכול להיות כל כך קר אחרי כל מה ששיתפנו יחד? לא אכפת לך שאתה שובר את ליבי? אתה מתכוון לעולם בשבילי ואתה מתנהג כאילו אני לא אומר לך כלום. כן, פישלתי, אבל לא לכולם מגיעה הזדמנות שנייה? אולי אתה לא חושב כך, אבל אני מאמין שמה שהיה לנו שווה להילחם עליו. ברור שהאהבה שלי אליך הייתה אמיתית, בזמן שאתה רק מעמיד פנים שאכפת לי ממני. אם אתה אוהב אותי באמת, לא היית עושה לי את זה. '

ובכל זאת, במקום לגרום לה לחשוב,'אוי לא! האקס שלי חייב באמת לאהוב אותי אם הוא כל כך עצוב על הפרידה שלנו ... אולי אני קשה עליו יותר מדי. אולי אני פשוט צריך לתת לו הזדמנות נוספת ולראות אם הדברים יכולים להיות שונים הפעם, ”התנהגותו גורמת לה לאבד עוד יותר כבוד ומשיכה אליו. למה?

זה האינסטינקט הטבעי של אישה להימשך יותר לסוג הבחור שיש לו את הכוח הרגשי להתמודד עם הבעיות והאתגרים האקראיים שהחיים משליכים עליו.

לכן, כאשר בחור מחפש רחמים וגורם לעצמו להראות נואש וחלש רגשית בעיני האישה, היא ממש מרגישה כבויה על ידו.

האינסטינקטים שלה אומרים לה,'תראה, צדקת להיפרד ממנו. הוא לא חזק מספיק מבחינה רגשית כדי להיות מסוגל להתמודד עם הבעיות שלו ולדאוג לעצמו. אם תתן לו הזדמנות שנייה, כנראה שתצטרך לדאוג לו וללמד אותו איך להיות גבר בחייו. אתה צריך גבר, לא ילד. עברו עם הפרידה. הוא סוג של בחור שיישען עליך לתמיכה רגשית ולעולם לא יגדל. עזוב עכשיו בזמן שאתה יכול. '

גם אם לבחור יש את היכולת להיות גבר ולהתמודד עם אתגרי החיים, האינסטינקטים שלה הולכים לומר לה אחרת כי זה מבוסס על התנהגותו הנוכחית.

לא משנה אם גבר היה חזק רגשית סביב אישה במשך שנה; אם הוא נחלש רגשית, זה מי שהוא בעיני האישה.

נשים רוצות להיות מסוגלות להרגיש בטוחות עם בחור שיוכל להתמודד עם אתגרי החיים, במקום להיתקע עם בחור שזקוק לה בכדי שהוא ירגיש בטוח.

אישה רוצה להיות עם גבר שהוא בטוח, בטוח בעצמו, נחוש ומסוגל לטפל בה, ולא היא צריכה לדאוג לו.

במקום שהיא מרחמת עליו, התנהגותו גורמת לה לאבד עוד יותר כבוד ומשיכה אליו.

כמובן שלפעמים אפשר לגרום לאישה לחוש מספיק רחמים על בחור שהיא תחזור איתו לכמה ימים.

האקס שלי לא

עם זאת, היא פשוט תיפרד ממנו שוב כשתבין שהוא זהה לקודם ושאין לו את מה שנדרש כדי לשנות את מה שהיא צריכה שהוא ישנה.

לכן, אל תבזבזו הרבה זמן בניסיון לגרום לחברה שלכם לרחם עליכם.

במקום זאת, פשוט להתחיל לומר ולעשות את סוגי הדברים שיגרמו לה לעצור ולחשוב,'היי, מה קורה כאן? זו לא הדרך שציפיתי לאקס שלי להתנהג. הוא כל כך שונה עכשיו. הוא בעצם כל כך בוגר וחזק מבחינה רגשית. אני אוהב אותו החדש. אולי לא מאוחר לתת לזוגיות שלנו הזדמנות שנייה. '

כשאתה מפעיל מחדש את תחושות הכבוד, המשיכה והאהבה כלפיך לשעבר, לא תצטרך לנקוט בכדי לגרום לה לרחם עליך שתביא אותה לתת לך הזדמנות שנייה.

במקום זאת, היא תרצה לתת לך הזדמנות שנייה כי זה מרגיש לה טוב; לא בגלל שאתה מנסה לתפעל את רגשותיה כלפייך על ידי כך שהיא מרחמת עליך.

3. אומר שתחכה לה ולא משנה כמה זמן זה ייקח

אני אחכה לך ולא משנה כמה זמן זה ייקח

לעתים קרובות, כשאישה אומרת דברים כמו,'זה נגמר בינינו. אני פשוט לא מעוניין לחזור שוב, 'בחור עשוי להחליט שהדרך היחידה להראות לה שהוא באמת רציני להחזיר אותה, היא להבהיר שהוא לעולם לא יתגבר עליה לעולם.

הוא יכול לומר לה,'למרות שאתה אומר שאתה לא מעוניין לתת לי הזדמנות שנייה, אני רוצה שתדע שאחכה לך ולא משנה כמה זמן זה ייקח. אני לא רוצה שום אישה אחרת. אני רוצה אותך. את האישה היחידה בשבילי, ובסופו של דבר תראי שאף בחור אחר לא ידאג לך כמוני ושהאהבה שלנו שווה להציל. '

הוא עשוי לחשוב שעל ידי כך שהוא יראה לה עד כמה הוא מחויב אליה, וששום אישה אחרת לא תשווה אליה, היא תרגיש מחמיאה ותפתח את עצמה בחזרה כדי לתת לו הזדמנות נוספת.

ובכל זאת, הנה העניין ...

למרות שאישה מעריכה גבר שהוא לגמרי אוהב ומסור, היא לא רוצה להיות המטרה שלו לחיים והיא לא רוצה להיות אחראית לדאוג לרצונו לחיות או לאושר בחיים.

היא גם לא רוצה להרגיש שהוא לא יכול למשוך נשים אחרות ורק רוצה להיות איתה כי במקור נתנה לו הזדמנות להיות איתה.

היא רוצה שהוא יהיה בטוח מספיק להתקדם וליהנות מחייו איתה, או בלעדיה.

אם בחור יושב ומחכה לחברתו שתקווה שיום אחד ייתן לו הזדמנות שנייה, זה בדרך כלל אומר שהוא מזניח תחומים אחרים בחייו.

לדוגמא: בחור עשוי להחליט להימנע מיציאה חברתית ומאינטראקציה עם כל נשים אחרות, למקרה שחברתו תגלה ותחשוב שהוא עבר הלאה.

הוא עלול להזניח את הקריירה שלו, או לוותר על מטרתו בחיים.

עם זאת, זה לא מושך לאישה.

כמובן, יש שם כמה נשים שייהנו מתגבר אגו כשהן מגלות שהאקס שלהן מחכה להן ולא הולך לשום מקום בחייו.

עם זאת, רוב הנשים אוהבות את הרעיון להיות עם גבר שיכול להיות מאושר ומוגשם בחייו איתה, או בלעדיה.

לכן, אם אתה רוצה לבקש מחברה שלך הזדמנות שנייה, ודא שזה בגלל שאתה אוהב אותה בכנות ובגלל שהיא מוסיפה ערך לחיים שלך, לא בגלל שהיא החיים שלך ואין לך שום דבר אחר שקורה בלעדיה.

ואז, כאשר אתה מתקשר איתה (למשל בשיחת טלפון, או באופן אישי) והיא מקבלת תחושה שאתה שמח, בטוח בעצמו וממשיך בחייך בלעדיה, היא תתחיל לראות אותך באור חדש.

אתה תראה לה מושך יותר והיא תרגיש שוב נמשכת אליך.

4. להיות נחמדה אליה במיוחד כדי להראות כמה אכפת לך

טעות נפוצה נוספת שעושים חבר'ה כשהם מנסים לגרום לחברה לתת להם הזדמנות שנייה, היא להיות נחמדים במיוחד אליה.

לדוגמא: בחור עשוי לפזר את חברתו לשעבר במתנות ובסימני חיבתו, לעזור לה כלכלית על ידי תשלום דמי השכירות שלה, רכישת מצרכים שלה או תשלום חשבונותיה ויעמיד לרשותה 24/7.

הוא עשוי לחשוב,'אם אני ממש נחמד אליה, לקלקל אותה ולהפוך את עצמי לחלק מהותי מחייה, היא תבין שבאמת אכפת לי ממנה ושהיא לא יכולה לחיות בלעדי. ואז, למרות שהיא אמרה שהיא לא מעוניינת, היא תשנה את דעתה ותיתן לי הזדמנות שנייה. '

עם זאת, מה שבחור כזה לא מבין הוא שכשאישה אומרת דברים כמו,'לך מפה. אני פשוט לא מעוניין לחזור שוב, 'זה בגלל שכבר אין לה רגשות מיניים ורומנטיים כלפיו.

למרות שהיא אולי מעריכה שהוא נחמד אליה, סביר להניח שזה לא יגרום לה לחשוב,“מה חשבתי? הבחור הזה הוא כזה פנינה! אני רוצה לנשק אותו ולקיים איתו יחסי מין עכשיו! תראה איך הוא מקלקל אותי ועושה כל מה שאני רוצה. מוטב שאתן לו הזדמנות שנייה לפני שהוא יסתלק ואישה בת מזל אחרת תיקח אותו, ”כי כל מה שהוא עושה זה להיות נחמד אליה, מבלי לחדש תחילה את רגשי הכבוד והמשיכה המינית אליו.

לכן, אל תבזבזו את זמנכם בלהיות נחמדה לחברכם לשעבר ואז תחושו פגועים ומדוכדכים כשהיא ממשיכה לומר'תודה, אתה כל כך מתוק, אבל אני כבר לא מעוניין בקשר איתך.'

במקום זאת, אתה צריך לגרום לה להתעניין בכך שאתה גורם לה להרגיש תחושת כבוד מחודשת ומשיכה מינית עבורך.

כאשר אתה מעורר מחדש כמה מרגשי הכבוד והמשיכה שלה (למשל דרך האופן שבו אתה חושב, מדבר, מתנהג ומתקשר איתה), באופן טבעי היא תפיל את משמרתה ותעריך שאכפת לך ממנה.

ואז, לתת לך הזדמנות שנייה באמת ירגיש לה נכון.

לגרום לה לעבור מלהיות לא מעוניינת למעוניינת מאוד ואז להחזיר אותה

כשהתחלת לתהות איך לבקש מחברה שלך הזדמנות שנייה למרות שהיא לא מעוניינת, אולי חשבת,'אם היא לא מעוניינת, שום דבר שאני אומר לא יביא אותה לשנות את דעתה, אז זה כנראה מטרה אבודה. איבדתי אותה לנצח. אני מניח שאני פשוט צריך לקבל את זה ולתת לה להמשיך בחייה בלעדי. אני פשוט לא מספיק טוב בשבילה. '

עם זאת, אני מקווה שכעת הבנתם שלהביא אותה לשנות את דעתה זה הרבה יותר קל ממה שחשבתם.

כשאתה מעורר מחדש את רגשי הכבוד והמשיכה אליך, קורה משהו מעניין ...

היא מפסיקה להתמקד בכל הדברים השליליים בקשר שלך והיא מתחילה לראות אותך באור חדש וחיובי יותר.

משם, עליכם להמשיך לעורר את אותם רגשות חיוביים בתוכה (כלומר כבוד, משיכה ואהבה) ולהנחות אותה בחזרה למערכת יחסים מינית אוהבת אתכם.