איך למשוך אישה בחדר הכושר

איך למשוך אישה לחדר הכושר

למרות שזה לא המקום המושלם לפגוש נשים, חדר הכושר יכול להיות מקום נהדר למצוא אישה תואמת שעוסקת גם להתאמן ולהישאר בכושר.

כל עוד יש לך ביטחון להתקרב אליה בצורה נוחה ולהיות ידידותי, תוך כדי לעורר את תחושות המשיכה המינית שלך עבורך, יהיה די קל להשיג כמה מספרי טלפון ולקבוע כמה תאריכים.

משיכת נשים בחדר הכושר

עם זאת, עליכם לוודא שאתם ניגשים לכך מתוך הבנה שהתוצאות שלכם לא יהיו זהות לזה לפגוש אישה בבר או במועדון לילה. חלק מהנשים פתוחות לאיסוף בחדר כושר, אך בדרך כלל יהיו פחות רווקות בחדר כושר בהשוואה לבר או מועדון לילה או במכון אירוע מהירות היכרויות לדוגמה.

כל עוד אתה מגניב עם זה, אז בוא נתחיל.

הדבר הראשון שאתה צריך כדי להיות מסוגל לעשות הוא לגרום לה להרגיש נמשך אליך.צפו בסרטון הזה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכלו להשתמש בה לאיסוף נשים בחדר הכושר ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, אתה יכול לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך בדרכים רבות ושונות (למשל על ידי גילוי ביטחון, כריזמה, מקסימות, שימוש בהומור וכו ').

כל עוד אתה מפעיל את רגשות המשיכה של האישה אליך, היא תתעניין בך.

אל תישאב לאווירה הרצינית והבודדת שאנשים לעתים קרובות בחדר כושר

איך למשוך בנות לחדר הכושר

אנשים נוטים לבסס את התנהגותם על מה שכולם עושים. אם אנשים בדרך כלל נשארים שקטים ונראים רציניים בסביבת חדר כושר, תגלה שרוב האנשים פשוט מעתיקים את האווירה ההיא ומסתדרים עם זה.

עם זאת, תמיד יש מקום להוביל את הדרך לאווירה אחרת.

זה תמיד תלוי בך איך אתה מרגיש בכל מצב נתון ואם אתה חכם מספיק כדי להיות הבחור המגניב והנוח, מכון הכושר יהיה מקום נהדר עבורך למשוך ולקטוף נשים.

הנה מה שאתה צריך לעשות ...

התמקדו באימון שלכם, אך יש לכם אווירה נוחה ופתוחה. אם אתה עומד ומחכה להשתמש בציוד כלשהו ומישהו (גבר או אישה) מחכה גם כן, פשוט תהיה הבחור המגניב, הבטוח והנוח ואומר, 'היי ... איך האימון שלך הולך?' ושיחות צ'ט סתמיות וקלות.

אתה לא צריך לדבר הרבה זמן. זה יכול להיות רק 10-15 שניות, אבל פשוט להיות הבחור שלא מפחד להיות ער וחי בחדר הכושר, בהשוואה לכל האחרים שנכנסו לקליפה שלהם ומרגישים לבד בין כל הזרים בחדר הכושר.

זה לא קשור לכפות שיחה על אנשים, אלא פשוט להיות פתוח להגיד שלום מהיר או להחליף חילופי דברים של כמה מילים. אף אחד לא אוהב את האידיוט שרוצה לנהל שיחות ארוכות עם אנשים שלא אוהבים אותו, בין אם זה בחדר כושר, בבר או במסיבה.

עם זאת, אם אתה בחור מגניב, בטוח ובעל נינוחות ואתה פשוט אומר משהו סתמי מבלי לצפות לשיחה רצינית, אז אנשים יכבדו את זה.

חשוב מכך, זה יכניס אותך למצב הנפש הנכון להיות מסוגלים לדבר ולמשוך נשים בצורה הרבה יותר טבעית וקלה.

טעויות שהחבר'ה עושים כשמתקרבים לאישה בחדר הכושר

בן וסטו מהאיש המודרני עבדו כמאמנים אישיים במכוני כושר במשך למעלה משבע שנים.

אין להם שרירים ענקיים, אבל הם מונחים על ידי נשים חמות כל הזמן.

בן, סטו ודן - מאמני האדם המודרני

הנה כמה טעויות קלאסיות שבן וסטו ראו בחורים עושים בניסיון למשוך נשים בסביבת חדר כושר:

1. מנסים להרשים אותה באמצעות הרמת משקל רב

סוג זה של בחור מרים משקל הרבה יותר מכפי שהוא יכול להתמודד וחושב שעל ידי הצגת כוחו היא תתרשם ותמשך אליו.

במוחו, הוא חושב,'היא תראה כמה אני גברית וחזקה וזה ידליק אותה'ויאמין שהוא בולט מהקהל. עם זאת, במציאות, רוב האנשים לא נותנים שטויות לגבי מה שאנשים אחרים עושים במהלך האימון שלהם ופשוט ממוקדים בעצמם ... כולל נשים.

יש חבר'ה שאף ירחיקו את כמות החזרות שהם עושים כדי להרשים נשים סמוכות. כשאישה חולפת על פניו, הוא יתחיל לספור את נציגיו בקול מ 100 (101, 102, 103 וכו ') ויקווה שהסיבולת הנראית לו מרשימה אותה.

מה שבחורים כאלה לא מבינים הוא שנשים באמת מאבדות עניין בבחורים שמרגישים צורך להרשים אותם. רוב הנשים רוצות למצוא בחור שיודע שהוא מספיק טוב בשבילה ולא צריך להעלות מופע גדול כדי להודיע ​​על כך.

אם בחור רוצה לאסוף אישה, הוא צריך לקיים איתה קשר ולעורר את תחושות המשיכה שלה כלפי מי שהוא (למשל על ידי ביטחון עצמי, כריזמטי, מצחיק וכו '), במקום לקוות שהיא תגיד,'וואו! אתה כל כך חזק! תן לי למצוץ את ... ”

2. לחשוב שזה הכל על השרירים
שריר כוכב קולנוע

משמאל: דוויין ג'ונסון (הרוק), האלק הוגאן, סילבסטר סטאלון וארנולד שוורצנגר.

יש חבר'ה שחושבים שאישה בחדר כושר תימשך אליהם רק אם יש להם שרירים גדולים ומבנה גוף מושלם הדומה למשהו כמו הסלע או ארנולד שוורצנגר הצעיר.

הרעיון הזה התחיל עם צ'ארלס אטלס לפני קצת פחות ממאה שנה, שעודד נערים צעירים בגיל ההתבגרות להתחיל להתאמן ולפתח את שריריהם כך ש'לא יקבל להם בעיטה על החול 'ולאבד את הילדה לבריון עם הגדולים. שְׁרִיר הַזְרוֹעַ.

אטלס צ

חבר'ה רבים רכשו את הרעיון של אטלס ובילו את שנות חייהם באימון ובניית שרירים, למרות שהם לא חוו יותר הצלחה עם נשים.

בחורים אולי קיבלו דחיפה קטנה של ביטחון בתחילה (מהגוף החדש שלהם), אך עדיין חסרה להם היכולת למשוך ולהדליק נשים באישיותן.

העובדה היא שרוב הנשים (לא כולן) נותנות חשיבות פחותה לגופתו של הבחור ויותר חשיבות לאישיותו ... אפילו בסביבת חדר כושר. אם לבחור יש שרירים, אך נתקל באופן שמכבה אותה, אישה לא מתכוונת לומר,'ובכן, אישיותי כיבתה אותי ושעממת אותי עד דמעות, אבל יש לך שרירים גדולים, אז בסדר, אני רוצה למצוץ אתך ...'

זה פשוט לא איך זה עובד.

כן, יש נשים שבהחלט רוצות שלבחור יש שרירים, אבל רוב הנשים נותנות חשיבות רבה יותר לאישיותו של הבחור ולאיך שהוא גורם לה להרגיש.

רוצה הוכחה?

צפו בסרטון הזה ותראו למה אני מתכוון ...

כפי שתגלה מהסרטון לעיל, רוב הנשים הרבה יותר גמישות לגבי מה שהן מוצאות אטרקטיביות בגבר ממה שרוב הבחורים מבינים.

אין שום דבר רע בכך שיש לך שרירים או לעבוד קשה כדי להישאר בכושר, אבל האמת היא שאתה כבר מספיק טוב לרוב הנשים שאתה פוגש. זו עובדה.

3. להפריע לאימון שלה יש שיחה ארוכה

יש נשים שרציניות מאוד נכנסות לכושר או נשארות בכושר, לכן כשהן בחדר כושר, הן נוטות להיות מרוכזות בשריפת קלוריות ובחיטוב גופן.

כאשר בחור ניגש לאישה ומנסה לנהל שיחה מעמיקה ומתמשכת בזמן שהיא מתעמלת, הוא לא מתחשב והיא ככל הנראה תגלה לה תסכול על ידי התעלמות ממנו או הליכה כדי להמשיך באימון.

הדרך הנכונה להתקרב אליה היא לחכות שתעשה הפסקה בין הסטים, או לדבר איתה כשהיא מחכה לשימוש במכשירים.

כל שעליך לעשות הוא לחייך, להיות בטוח ונוח ולשוחח איתה בצ'אט מהיר ולהוסיף קצת הומור (שימשוך אותה) אם תהיה לך הזדמנות. לדוגמה:

אתה: היי, איך הולך האימון שלך?
שֶׁלָה: תודה טובה ואתה?
אתה: מַחרִיד.
שֶׁלָה: [המום וחושב 'הא?' ואולי אפילו ישאל אותך, 'למה?'] אתה: רק צוחק. עברתי אימון נהדר היום, אז ראיתי אותך ועכשיו זה אימון מדהים. עשית את היום שלי עם החיוך החמוד שלך.
שֶׁלָה: [סביר להניח שצוחקים ומודים לך על המחמאה] אתה: אני דן אגב, איך קוראים לך?
שֶׁלָה: [נותן לך את שמה למשל רבקה] אתה: אחלה, נחמד להכיר אותך רבקה ... אני אחזור לאימון שלי, אבל פחד לבוא ולעזור לי להרים משקולות. אולי אתה רזה, אבל אתה נראה חזק.
שֶׁלָה: [ככל הנראה צוחק].

תראה איך זה עובד?

אתה בטוח ובעל נוחות ואתה מוסיף הומור כדי להצחיק אותה, מה שיגרום לה להרגיש נמשכת אליך. אתה גם לא מנסה להישאר ולדבר איתה הרבה זמן ומכבד את העובדה שאנשים נמצאים בחדר הכושר כדי להתאמן.

היא אולי תרצה לעצור ולנהל את השיחה איתך, אבל אם היא רוצה להמשיך להתאמן, לפחות עוררת את המשיכה שלה עבורך ועכשיו תהיה לך פתיחה בפעם הבאה שתראה אותה. לדוגמה:

אתה: היי רבקה ... הילדה עם החיוך החמוד. מה שלומך?
שֶׁלָה: [אומר לך] אתה: אתה נראה אפילו יותר גוון וכושר מאשר בפעם הקודמת.
שֶׁלָה: [תודה על המחמאה] אתה: [חיוך ושאל בבדיחות] מה דעתך עליי? אני נראה ממש טוב, לא?

השאלה שאתה נראה טוב נועדה כבדיחה ותראה לה שאתה לא לוקח את המראה הפיזי שלך ברצינות כמו בחורים אחרים. אתה יודע שאתה נראה מספיק טוב עבור רוב הנשים (לא משנה מה צורת גופך), אז אתה פשוט צוחק איתה ומביא אותה לחייך.

לגרום לאישה לחייך ולצחוק כשאתה מתקשר איתך (גם אם בקצרה למשך 5-10 שניות) שווה יותר משעה של שיחה משעממת, נחמדה ומנומסת, שלא מעוררת את תחושות המשיכה שלה.

4. מתנהגת כמו המאמנת האישית שלה כשלא ביקשה זאת

בחור כזה יחשוב שהוא מגניב בכך שהוא אומר לאישה איך עליה לעשות את התרגילים.'היי, אתה עושה את זה לא נכון ... אתה הולך לפגוע בעצמך'אוֹ'היי, אם אתה רוצה להשיג תוצאות טובות יותר, אתה צריך ...'

הוא יקלוף לה את עצות האימון שלו ויאמין כי על ידי כך שהוא יראה לה כמה הוא בקיא בחדר הכושר, היא אולי תרצה 'להשתמש בו' לזמן מה ולהיות חברה שלו. עם זאת, סביר להניח שהיא תודה לו בנימוס ואז תיפטר ממנו במהירות האפשרית.

5. להיות בחור ממש מנומס ונחמד

בחור מסוג זה חושב שאם הוא הג'נטלמן המושלם לאישה, היא תתרשם מהנימוסים שלו ותרצה לתת לו את מספר הטלפון שלה ולצאת איתו לדייט.

ככה זה לא עובד. הנה למה…

כפי שתגלו מהסרטון לעיל, משיכה מינית היא הדבק המחבר בין גבר ואישה ביחד ובלעדיו, הם עשויים להיות גם עמיתים לעבודה, חברים או משפחה.

נשים בהחלט אוהבות את זה כשחבר'ה מנומסים ומנומסים כשמתאים, אבל אם בחור מנסה להשתמש בנימוס כדי להרשים אותה ולא בונה שום משיכה מינית ביניהם, היא לא מתעניינת בשום דבר מיני.

משיכה מינית צריכה להיות ראשונה וכל השאר זורם באופן טבעי לאחר מכן. אתה יכול לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך ביותר מ -100 דרכים שונות כאשר אתה מתקשר איתן (למשל על ידי ביטחון עצמי, כריזמטי, מקסים, מצחיק וכו ').

להשיג את התוצאות עם נשים שאתה רוצה

רמת ההצלחה שלך עם נשים מסתכמת בסופו של דבר ביכולת שלך לעורר משיכה של אישה כשאתה פוגש אותה ואז להעמיק את תחושות המשיכה, הכבוד והאהבה שלך בזמן מערכת יחסים.

רוב הנשים לא יתעניינו בבחור על סמך שריריו בלבד או העובדה שהוא בחור נחמד. אתה חייב להיות מסוגל לגרום לה להרגיש מופעלת על ידי מי שאתה וכאשר היא מרגישה את זה, היא תעריך את כל הדברים האחרים שלך מושכים ...