איך להיות בחור מגניב

איך להיות בחור מגניב

הסוד של איך להיות בחור מגניב הוא להיות הבחור שיכול:

  1. באופן טבעי מושך נשים באישיותו ובביטחונו.
  2. לגרום לחבר'ה אחרים לכבד אותו ולרצות להיות חבר שלו בכך שהוא בחור טוב.
  3. היו כריזמטיים ומקסימים סביב אנשים.
  4. הישאר בטוח, מרוכז ומונע כשהוא הולך אחרי החלומות והמטרות הגדולים ביותר שלו בחיים. הוא אז סוג הבחור שאחרים מסתכלים עליו ומכבדים.

הראשונה ברשימה שלעיל היא היכולת למשוך נשים באופן טבעי עם האישיות והביטחון שלך. האם טובים בלגרום לנשים להרגיש נמשכות לאישיות ולביטחון שלך?

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה ...

להיות בחור שיכול באופן טבעי למשוך נשים מבטיח שנשים כמוך, חבר'ה רוצים להיות חבר שלך ואנשים מעריצים אותך כי יש לך נשים לוהטות בחיים שלך.

עם זאת, כשבחור לא יודע איך למשוך נשים, לעתים קרובות הוא נראה קצת מפסיד ואאוטסיידר כשהוא סביב 'הקהל המגניב' או נשים יפות. משיכת נשים היא בקלות המיומנות החשובה ביותר שאתה צריך כדי להיחשב כבחור מגניב על ידי אחרים.

להיות מגניב זה קל ... עבור כמה חבר'ה

מדוע חבריש כמה חבר'ה בעולם הזה שגורמים להכל להיראות כל כך קל.

נראה שיש להם את העבודות הכי מגניבות, נראה שהם תמיד מבלים במקומות הכי מגניבים ובהחלט נראה שיש להם את הנשים הכי יפות על הידיים.

עבור החבר'ה שאין להם שום דבר מהדברים האלה, הבחורים האלה הם התגלמות 'מגניב'.

מובן כי חבר'ה שמרגישים שהם 'לא מגניבים' למצוא פתרון מהיר הוא בראש סדר היום שלהם. איך להיות בחור מגניב, לעומת זאת, לא נוגע רק לאופן בו בחור מציג את עצמו פיזית, מה הוא השיג בחיים או מה הוא עושה בשביל עבודה; זה על איך שהוא מרגיש עם עצמו.

מה הפירוש של מגניב?

להיות מגניב זה לא להיות בדיוק כמו בחור מסוים שראית בסרט או בטלוויזיה.

קרירות פירושה משהו אחר בכל תרבות ולכל אדם. לדוגמא, מה שאנשים מסוימים יתארו כבגדים מגניבים - אחרים יראו מוזרים, או אדם שהוא סלבריטי מגניב במדינה אחת ייחשב לחנון במקום אחר.

עם זאת, הדבר היחיד שכולם יסכימו עליו הוא שלהיות מגניב זו היכולת להיות בנוח עם עצמך ועם מי שאתה.

כמובן שפרסום וטלוויזיה מפציצים אותנו בכל כך הרבה תמונות ורעיונות לגבי מה שהם אומרים זה מגניב, שלעתים קרובות הדבר היחיד שהופך את האדם למגניב, היכולת שלו להיות הוא עצמו, הוא הדבר היחיד שהולך לאיבוד בכל ההייפ.

קולונים שנשים אוהבות

התקשורת נועדה למכור לנו דברים ובניסיונותיהם לעשות זאת הם ישכנעו אותך כדי להיות בחור מגניב תצטרך:

  • ללבוש קלן מסוים.
  • סעו עם יצרן רכב מסוים.
  • ללבוש מותג מסוים של בגדים.
  • הסתובבו במועדון / בר / מסעדה או אתר נופש ספציפי.

עם זאת, קרירות היא לא משהו שאתה קונה בחנות או לובש על הגוף שלך. זה על מי שאתה כאדם; את הביטחון שלך, את האמונה שלך בעצמך ואיך זה מאפשר לך להיות האני האמיתי שלך כל הזמן.

גברים מבולבלים שחושבים שזה

אז, הפסק להסתכל במראה ולנסות להבין איך אתה יכול להיראות קריר יותר. קרירות באה מבפנים. האמין בעצמך ובמין שלך מושך נשים, ובאופן טבעי תשמרי את סוג האווירה שמושך נשים וגורם לגברים אחרים לכבד אותך.

טעויות שהחבר'ה עושים כשמנסים להיות מגניבים

לעתים קרובות, חבר'ה יעשו כמעט כל דבר כדי להיראות 'מגניבים' על ידי אלה שהם רוצים להרשים.

למרבה הצער, לנסות יותר מדי בצורה כזו יש השפעה הפוכה והבחור בסופו של דבר מגלה שהוא לא מאמין בעצמו, לא חושב שהוא מספיק טוב 'כמו שהוא' ועליו להמשיך ולנסות לקוות להרשים אחרים, את התקווה שהם עשויים למצוא אותו מגניב. טעויות נפוצות שעושים חבר'ה במאמציהם להיות בחור מגניב יכולות לכלול:

1. מתיימר להיות מישהו שהוא לא

חבר'ה כאלה ילבישו חזית (אישיות מזויפת או מוגזמת) כדי שאחרים יתפסו אותם כמגניבים.

הם עשויים להעמיד פנים שהם אוהבים דברים שהם שונאים בסתר, לבלות במקומות בהם אנשים 'מגניבים' אחרים מסתובבים למרות שהם לא אוהבים להיות שם ולנהוג בדרכים המנוגדות לאמונותיהם ודעותיהם האישיות, רק כדי להשתלב. .

2. בעקבות כל הטרנדים האחרונים בתקווה להשתלב

כפי שצוין קודם, התקשורת יכולה לשכנע בחורים בקלות שקניית הבושן, החולצה, השעון או המכונית האחרונה תגרום לו להיות מגניב. בשיחה הוא יביא ללא הרף את מותג הבגדים שהוא לובש, את המכונית המגניבה שהוא נוהג בה, את השעון שהוא לובש (שאותו סלבריטי מסוים לובש) וכן הלאה.

אנשים יבינו באופן אינסטינקטיבי שהוא חסר ביטחון ולא בטוח בעצמו ומחפשים להשתמש ברכוש חומרי כדי להוכיח את קרירותו, במקום להבין שקרירות היא על מי שהוא כאדם, עם או בלי שום רכוש חומרי.

3. שינוי כל הזמן של דעותיו כך שיתאימו לאחרים

יש בחורים שישנו את דעתם בהתאם לקהל איתם הם נמצאים באותו זמן; גם אם הם חולקים בסתר עם הנאמר. כשאנשים מרימים את זה הם יבינו במהירות עד כמה הבחור לא מגניב. הוא כל כך לא בטוח בעצמו וכל כך חסר ביטחון עצמי שהוא מוכן לוותר על מי שהוא, בתקווה להיראות מגניב.

4. להיות נעים לעם

תמיד לעשות מה שאחרים רוצים בתקווה שהם מחבבים אותך, זו דרך בטוחה להיראות לא מגניבה. אנשים נעימים נתפסים כחלשים נפשית ורגשית; בדיוק ההפך ממה שהם חבר'ה מגניבים.

איך להיות בחור מגניב: להיות העצמי הכי טוב שלך, הכי בטוח ואותנטי

האם שמעת פעם מישהו אומר,'פשוט תהיה עצמך?'זו בעצם עצה נהדרת.

עם זאת, רוב האנשים אינם יכולים להיות עצמם בשל פחדיהם, עצבנותם וחרדתם שמקורם בחשיבה הלא יעילה שלהם.

אלא אם כן אתה באמת בטוח בעצמך סביב אנשים ונשים, אז אתה לא הולך להיחשב בחור מגניב על ידי רוב האנשים שאתה פוגש.

בטח, גברים בדרגה נמוכה יותר יראו אותך מגניב כל עוד אתה קצת יותר בטוח מהם, אבל אם אתה רוצה ש'הקהל המגניב 'יראה בך נשים מגניבות ויפות שיראו אותך מגניב בחור שהם ישמחו לקיים יחסי מין ומערכת יחסים איתו, אז אתה צריך להיות אמון של זכר אלפא.

כשמדובר בנושא איך להיות בחור מגניב, פשוט אל תשאב לחשוב שהדאודורנט, התסרוקת, המכונית או בגד האחרון יהיוסוף כל סוףלהפוך אותך לבחור המגניב שתמיד חלמת עליו. אם אתה רוצה להיות בחור מגניב אמיתי, אתה צריך להתמקד בשיפור אותך, לא בארון הבגדים שלך.

כדי להיות בחור מגניב, אתה צריך:

1. תאמין בעצמך

דע מה שאתה רוצה בחיים ותאמין שאתה יכול ושתשיג את זה, לא משנה מה.

2. עמדו בעצמכם

להיות עם נעים יותר ולאפשר לאחרים לדחוף אותך מסביב (כי אתה מפחד יותר מדי להגיד משהו למקרה שזה יגרום להם לא לחבב אותך) זה לא מגניב ובעצם יגרום לך להראות כמו לוזר חלש נפש. אני שונא להשתמש במילה 'L' (לוזר), אבל היא באמת חלה.

3. היה אסרטיבי, אך גמיש

רק בגלל שאתה עומד בדעותיך, זה לא אומר שאתה לא צריך להיות פתוח להקשיב למה שיש לאחרים לומר ולהפך. בחור שבטוח בעצמו ועומד במה שהוא מאמין בו, אבל שמכבד גם אחרים על אמונותיהם הוא בהחלט בחור מגניב.

4. היו אוהבים

אכפתיות לזולת היא סימן למישהו שבטוח בעצמו ובטוח רגשית. הקשיבו לאנשים כשהם מדברים ואפשרו להם להרגיש טוב עם עצמם, אך יחד עם זאת, אל תתנו להם לדחוף אתכם או להתעלם מכם.

5. פיקוד על כבוד

עשו זאת בצורה קלילה מבלי להיות תוקפניים או רציניים יתר על המידה. תן לאנשים לדעת מה אתה רוצה, אבל גם לקחת בחשבון את מה שהם רוצים.

כל עוד אתה שואף למצבים של win-win (כלומר שניכם מרוויחים מהמצב) ולא נותנים לאנשים לדחוף אותך למצבים של win-win (כלומר הם מנצחים / הם מרוויחים ואתה מפסיד / אתה לא מרוויח) , אתה מצווה כבוד בדרך הנכונה.

6. יש מטרה בחיים

אם יש לך מטרה בחיים, מושגת את הפוטנציאל האמיתי שלך ואתה בדרך להצלחה (או כבר מצליחה), בחורים אחרים יתפארו בך לחברים שלהם וירצו להיות סביבך יותר.

7. להיות עצמך

האמון להיות באמת עצמך הוא סימן בטוח לקרירות. אתה לא צריך להיות מושלם כדי להיות מגניב. לכולם יש פגמים הנתפסים בעצמם, אבל להיות רגוע איתם זה התגלמות המגניב.

האם אתה מוכן להיות מגניב יותר?

אם אתה מוכן להיות בחור הרבה יותר מגניב עכשיו, אני מוכן להראות לך את הדרך ...