איך להיות יותר מגניב כמו בחור

איך להיות קרירים יותר

חבר'ה מגניבים מונחים בקלות ויש להם הרבה יותר חברים מאשר בחורים שלא מגניבים.

אחת התכונות העיקריות של בחור מגניב היא שהוא יציג את תכונות האישיות וההתנהגויות שמושכות באופן טבעי נשים, כמו ביטחון, כריזמה וקסם.

צפו בסרטון הזה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לבחור וכיצד תוכלו להשתמש בו בכדי להפוך למגניבים יותר בתור בחור ...

כפי שתגלו מהסרטון לעיל, בחורים שאינם מגניבים מציגים לעיתים תכונות אישיות והתנהגויות שהופכות נשים, כמו עצבנות, חוסר ביטחון, ספק עצמי ופרסונה מזויפת של 'בחור נחמד'.

להיות בחור מגניב

להיות בחור מגניב

בואו נודה בזה, אין שום דבר רע בלהיות 'מגניב' ואם אתה כנה עם עצמך, אתה אוהב את זה כשאנשים חושבים שאתה מגניב.'מגניב' הוא מונח מודרני המשמש לציון מישהו שהוא אינטליגנטי מבחינה חברתית ומסתדר עם אנשים טוב יותר מהאדם הממוצע. במקרים רבים, הבחור יהיה פופולרי גם בקרב חבורת חבריו או חבריו לעבודה, יהיה רגוע עם עצמו וסביבתו, נהדר בקרב הנשים ובדרך כלל מקנא בו כל מי שנחשב כ'לא מגניב '.

בניסיון לחקות את הקרירות הזו, בחורים רבים יטעו במגניב שיש להם את כל ה'קישוטים '; במילים אחרות הם חושבים שקרירות מסתכמת במה שהם מחזיקים, לובשים ומשתמשים / אוכלים / שותים סביב אנשים אחרים.

אלה החבר'ה שיוצאים לקנות את 'אופנת הגברים' האחרונה בגווני ורוד סגול, לובשים את הקולונים הכי חדשים והכי יקרים בשוק, נוהגים במכוניות הכי גדולות והמבריקות ולובשים את הבלינג הכי מהבהב שהם יכולים להניח עליהם .

למה דון

לרוע המזל עבור החבר'ה האלה שמנסים להתאמץ איך להיות קרירים יותר, הם עדיין לא הבינו שקרירות היא לא משהו שאפשר ללבוש או לאכול. קרירות היא גישה שאתה מאפשר לך לבוא לאופן בו אתה מבטא את האישיות שלך, או שאתה לא.

תבין שאתה כבר מגניב

אחד הצעדים הגדולים ביותר להיראות כ'בחור מגניב 'בעיני אחרים הוא להאמין בעצמך. אחד מחוקי השיחה המוזהבים שלי הוא לדעת שכל מה שתגיד מגניב. אל תסתובב בתקווה שייראה 'מגניב' על ידי אנשים; רק תדע שכבר אתה.

עם זאת, יש בחורים שצריכים עבודה מסוימת בתחומי הביטחון, השיחה והמיומנויות החברתיות הכלליות. אם הם לא מתקנים את זה קודם ומסתובבים במחשבה שהם מגניבים, זה לא יראה אותם מגניבים לכל מי שהם פוגשים, אבל זה יהיה במצבים מסוימים.

חבר

תצטרך להיות השופט בזה, ואם אתה צריך לשפר את הביטחון, את כישורי השיחה ואת הכישורים החברתיים הכלליים שלך, אז הקפד ללחוץ סביב וללמוד עוד בזמן שאתה כאן באיש המודרני.

להגיע לפוטנציאל האמיתי שלך כגבר

תחשוב על זה…

האם החבר'ה הכי מגניבים שאתה מכיר (או מכירים) אינם אלה שעולים ברמות החיים (או שכבר עלו דרכם וכעת נהנים מהצלחה) ומגיעים לפוטנציאל האמיתי שלהם כגבר?

האם החבר'ה הכי מגניבים הם לא אלה שבטוחים בעצמם והולכים אחר מטרתם האמיתית בחיים, במקום להסתיר את עצמם בפחד או להתלבש כמו ילד יפה ולנסות להיראות 'מגניבים' על סמך מה שהם לִלבּוֹשׁ?

אם אתה רוצה להיראות כמו בחור מגניב על ידי בחורים אחרים, מה שאתה צריך לעשות זה להתרומם ולהגיע לפוטנציאל האמיתי שלך כגבר.

אם יש לך חלומות ושאיפות גדולות ואתה ממלא אחר כך בביטחון ובנחישות בלתי פוסקים, בהחלט תראה אותך בחור מגניב על ידי בחורים אחרים ואתה גם תהיה מושך לנשים.

להיות מסוגל למשוך נשים חשוב יותר מאשר פשוט להיות בחור מגניב

אמנם 'להיות מגניב' יביא לך כמה נקודות בונוס עם נשים, אבל זה לא התשובה להצלחה עם נשים.

אם אתה רוצה להצליח עם נשים, זכית לדעת כיצד לעורר את רגשות המשיכה המינית שלהם אליך כשאתה מתקשר איתן ואז להעמיק את רגשות המשיכה של האישה אליך בזמן מערכת יחסים.

רוב הבחורים לא יודעים לעשות זאת לנשים, כך שגם אם בחור מתנהג מגניב, זה בדרך כלל לא יספיק כדי לגרום לאישה לרצות אותו או לרצות להישאר איתו בזמן מערכת יחסים.

צפה בסרטון זה למידע נוסף ...

אם אתה רוצה להיות יותר מגניב כי אתה רוצה להצליח יותר עם נשים, התמקד בשיפור היכולת שלך למשוך נשים קודם.

אם אתה מנסה להתנהג מגניב, אבל אתה עושה טעויות עדינות או ברורות שמכבות נשים, זה לא יעבוד בשבילך.

עם זאת, אם אתה מיומן למשוך נשים והן מרגישות מופעלות על ידך כתוצאה מכך, הם יראו פחות או יותר את כל מה שאתה אומר ועושה כמגניב.

מפעילה את משיכת ההישרדות שלה

להיות הבחור המגניב שנשים רוצות

נשים חשות משיכה לגברים על בסיס טריגרים אינסטינקטיביים הקשורים ישירות לצורך שלהם לשרוד ולהרגיש מוגנים.

במילים אחרות, המשיכה שאישה מרגישה כלפיך תופעל באופן אוטומטי על סמך אם היא תופסת אותך כמועילה או יקרה מבחינת הישרדותה, אושרה ואיכות חייה הכללית.

אם אתה פוגש אישה ואתה נראה עצבני סביבה ואנשים אחרים, האם האינסטינקטים שלה יגידו לה שתועיל או יקר לה להתחבר אליה?

כמו כן, אם אתה פוגש אישה ונמצא בביטחון בסביבתה ובאנשים אחרים, ההנחה שהיא תביא באופן אינסטינקטיבי היא שתהיה לך טוב יותר לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם הזה ולכן המשיכה שלה אליך תופעל.

מצד שני, אם אישה פוגשת בחור עצבני ומפקפק בעצמו שאינו מסוגל להסתדר עם אחרים, מנגנון משיכת ההישרדות שלה יגרום לה להרגיש כבויה על ידו.

הצורך 'לסחוב' בחור חלש רגשית כמוהו בחיים יעלה לה ביוקר מבחינת אנרגיה נפשית ורגשית ואושר. זה גם יכול להיות שהוא מתבאס על ידי גברים אלפא (זכרים אלפא של בחור טוב וזכרים אלפא של ילד רע), וכתוצאה מכך הוא כנראה יתאמץ לפרנס אותה, את עצמו ואת צאצאיהם.

אתה רואה איך זה עובד?

להיות מושך באמת לנשים לא קשור לאיזה כיפת בייסבול שאתה נועל או איזה נעליים קנית זה עתה, אלא מי אתה כגבר.

כדי שאישה תראה בך בחור מגניב, היא תעריך באופן אינסטינקטיבי מה האישיות הכללית שלך מייצגת עבורה בטווח המיידי והארוך. במילים אחרות, האם זה יהיה מועיל להישרדותה להתחבר אליך ואז לדבוק בך לכל החיים, או שהאינסטינקטים שלה אומרים לה שתהיה יותר נטל מאשר תועלת?

אתה יכול להפעיל את משיכת ההישרדות שלה עבורך על ידי היותך בטוח, כריזמטי, מקסים, בעל אווירה גברית ויכולת להסתדר איתה ועם אחרים.

מצד שני, אם אתה עצבני וחסר את היכולת להסתדר איתה ועם אחרים, מתג משיכת ההישרדות שלה יוגדר למצב 'כבוי' והיא תרגיש כבויה על ידך ברמה עמוקה ויסודית שהיא לגמרי מחוץ לשליטתה.

משיכה מופעלת באופן אוטומטי 'מופעל' או 'מושבת' על סמך תכונות האישיות וההתנהגויות שאתה מציג סביב נשים.

עצבנות לא אומרת שאתה לא יכול להתפרנס או לפרנס אותה, אבל במשך רוב ההיסטוריה האנושית, פירוש הדבר שאתה פחות סיכוי לשרוד ולשגשג בסביבה מאתגרת סביב גברים אלפא.

העולם שלנו אולי שונה עכשיו (כלומר יש לנו סופרמרקטים, משטרה, תקשורת, ממשלה וכו '), אך האינסטינקטים של המשיכה של נשים עדיין זהים. משיכה היא תגובה אוטומטית שקורה כאשר אנו תופסים תכונות אצל האדם האחר אשר יועילו להישרדותנו.

זו הסיבה, כשמדובר במשיכה של אישה לגבר, לא מדובר במראה.

חלק מהנשים המודרניות יקבלו רק דוגמנית גברית מושלמת שיש לה המון כסף, אך רוב הנשים עדיין בוחרות גברים על סמך גורמי משיכה מבוססי הישרדות.

אם בחור נראה טוב, זה לא אומר אוטומטית שלאישה יהיה קל לשרוד, לשגשג ולהיות מוגן על ידיו לאורך כל החיים. זה רק אומר שהוא נראה טוב.

אם אתה רוצה להיראות כמו בחור מגניב, התחל בשיפור היכולת שלך למשוך נשים עם האישיות, ההתנהגות והביטחון שלך. לעשייה זו תהיה ההשפעה החזקה והארוכה ביותר על הקרירות שלך לאחרים ועל הערך שלך לנשים.