איך להיות ג'נטלמן מכובד

איך להיות ג

אנשים רואים בך ג'נטלמן מכובד אם אתה:

  • בטוח וכריזמטי במצבים חברתיים.
  • מקסים כשאתם מתקשרים עם נשים.
  • לבושה בצורה המתאימה לכל אירוע שהוא.
  • מצליח בקריירה או במאמצים העסקיים שלך.
  • תמיד מטופח.
  • אדיב ואדיב, אבל גם אסרטיבי וחזק.
  • יש את סוג הכסף שמאפשר לך לחיות באורח חיים יוקרתי.

כפי שניתן לראות מהרשימה לעיל, לא קל לתייג אותו כג'נטלמן מכובד, נכון?

מתי אהיה מספיק טובה לנשים?

תן לי לשאול אותך משהו…

מדוע אתה מעוניין להיות ג'נטלמן מכובד? האם זה בגלל שאתה חושב שנשים יאהבו אותך יותר ויהיה לך קל יותר להשתחרר, להשיג חברה או למצוא לעצמך אישה יפה?

כן, להיות ג'נטלמן מכובד יקל עליך למשוך נשים, אבל אתה לא צריך להתאמץ כדי להיות מושך עבור רוב הנשים.להיות ג

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד המשיכה של אישה לגבר עובדת וכיצד תוכלו להשתמש בה כדי להשיג את מה שאתם רוצים עם נשים, בין אם אתם הופכים לג'נטלמן מכובד ובין אם לא ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, רוב הנשים לא דורשות מכם להיות ג'נטלמן מדהים ומכובד כדי להעפיל כמאהב, חבר או בעל פוטנציאלי.

כמו כן, אינך צריך להרחיק לכת כדי לאהוב, לכבד ולהעריץ אנשים אחרים.

כמובן, אם אתה רוצה להיות ג'נטלמן מכובד, אז המשך את המטרה הזו בכל האמצעים, אבל אם המניע האמיתי שלך הוא בתקווה להרשים נשים, אתה עלול לבזבז מחצית מחייך להיות 'טובים מספיק' מבלי להבין שאתה כבר מספיק טוב לרוב הנשים כרגע.

רוב הנשים לא עושות

האמת היא שרוב הנשים לא מצפות ממך להיות ג'נטלמן מדהים ומושלם לחלוטין ופשוט מחפשות גבר טוב שמתייחס אליה טוב. קרוב לוודאי שאתה כבר גבר טוב כרגע, אז כל עוד אתה יודע לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך, הן יאהבו את העובדה שאתה גם בחור טוב.

מגמות תרבות תמיד בואו והולכים

אדון מכובד

האם שמת לב פעם לאופן שבו תרבות משתנה תמיד לאורך זמן, גם אם אנשים לא רוצים בכך?

עם זאת, כאשר המגמה התרבותית מתרחשת, כמעט כולם מאמינים שזו הדרך הטובה ביותר לחיות את החיים ואיך הדברים יהיו לנצח.

הגברים שניסו להיות אדונים מכובדים עוד בשנת 1900, לא היו מסוגלים לדמיין את העולם בו אנו חיים כיום. אינטרנט, פורנו, סקס לפני הנישואין, טלוויזיה, סרטים, משחקי וידאו, מציאות מדומה ונשים לובשות. חצאיות מיני.

חיי היכרויות מודרניים

אז הייתה לאנשים דרך תמימה מאוד להסתכל על החיים. עם זאת, העולם השתנה, כמו שהוא תמיד עושה.

חיי היכרויות מודרניים

רק בגלל שבעבר היה מגניב להיות ג'נטלמן מכובד, אין זה אומר שזו מסורת תרבותית שהעולם חייב לשמור עליה בחיים. רוב האנשים אפילו לא יודעים מה זה ג'נטלמן מכובד וממש לא אכפת להם.

זה אולי היה חשוב לפני 100 שנה, אבל בעולם של היום, אנשים פתוחים יותר ונוטים לצחוק על רעיונות תרבותיים ישנים האוכפים כללי התנהגות נוקשים.

כמובן, אין שום דבר רע בלחיות את חייו של ג'נטלמן מכובד אם אתה רוצה, אבל אם אתה עושה את זה כדי לקוות שיהיה מבוקש על ידי נשים יום אחד, אתה בטח הולך לבזבז הרבה מזמנך בניסיון להיות טוב מספיק לנשים שירצו אותך כמו שאתה כרגע.

איפה החבר'ה טועים

לתרגל נימוסים טובים ולהיות ג'נטלמן לאישה זה דבר נהדר לעשות, אבל אישה מודרנית תעריך מחווה כזו רק אם היא נמשכת אליך מינית.

בעבר נשים היו תלויות בגברים לצורך הישרדותן וגברים קיבלו בדרך כלל את התפקיד כמפרנס היחיד ומגן על הבית.

אישה נאלצה למצוא גבר נחמד, להתחתן איתו והיא תאבד את בתוליה, תגדל את ילדיה ותדאג לבישול ולניקיון.

מתחתנים עם ג

אז, זה היה מאוד הגיוני להתחתן עם גבר שנראה כמו ג'נטלמן מכובד, כי זה בדרך כלל אומר שהוא יצליח לתמוך בה ובתקווה שיתייחס אליה גם בכבוד.

בימים ההם, גברים היו יוצאים משם עם התעללות באשתם ולא משנה כמה רע מטפלים בה, היא נאלצה להישאר נשואה אליו כי גירושין היו מבישים.

מהר קדימה לימינו וזה סיפור אחר לגמרי.

נשים מודרניות

נשים יכולות כעת להרוויח את עצמן, לקיים יחסי מין לפני הנישואין ולהיפרד מגברים או להתגרש אם אינן מאושרות.

אז, בימינו ובעידן של היום, לא מעמדו הג'נטלמני של הגבר גורם לאישה לבחור בו לבעל. במקום זאת, רוב הנשים בוחרות כעת בגבר על סמך מידת המשיכה המינית שהוא גורם לה להרגיש, ואחרי שהן לקחו אחת את השנייה למבחן מיני, היא תראה מה היא מרגישה בקשר מחויב איתו.

על פי מחקר בארה'ב, 55% מהזוגות הודו שקיימו יחסי מין בפגישה הראשונה ומחקר אירופי מצא כי 70% מהנשים הודו כי חוו דוכן של לילה אחד (יחסי מין בלילה הראשון) לפני כן.

זה בהחלט כבר לא 1900.

אין שום דבר רע בלגשת לאישה באוויר ובחסדים של ג'נטלמן, אבל אתה צריך לוודא שאתה מתחיל בכך שהיא תרגיש שהיא נמשכת אליך מינית.

אם לא תחילה תחושת המשיכה המינית שלה ותצפה ממנה שתאהב אותך על היותך בחור נחמד, היא תרגיש מכובה מכך שאתה מתנהג כמו גבר מלפני 100 שנה ולא תפס עם הזמן.

מדוע נשים דוחות כמה חבר'ה שמתנהגים כמו ג'נטלמן?

נדחה על היותו ג

האם שמת לב אי פעם איך נשים מתרגשות כשחבר'ה מסוימים מתנהגים כמו ג'נטלמן, אבל אז דוחים בחורים אחרים שעושים את אותו הדבר?

הסיבה די פשוטה.

הבחור שגורם לאישה להרגיש נרגש מהתנהגותו הג'נטלמנית יגרום לה להרגיש נִמשָׁך אליו תחילה, ואילו הדחייה קיווה להיות אהב על היותו ג'נטלמן כל כך נחמד.

אתה מספיק טוב כרגע

נִכבָּד (שם תואר): בולט על ידי מצוינות; ציינתי; דָגוּל; מפורסם. שיש אווירה של הבחנה, כבוד או בולטות.

התווית של להיות ג'נטלמן מכובד היא דבר שעלול לקחת לך חיים שלמים כדי להשיג (למשל, בדרך כלל נדרש הרבה הישגים ומצוינות כדי להיות ידוע כמדען מכובד, סופר, שחקן, איש עסקים או איש ציבור).

יש בחורים שטועים לקחת את חלום 'הג'נטלמן הנכבד' רחוק מדי ובסופו של דבר מבזבזים את מרבית חייהם בניסיון להיות כמו ג'יימס בונד או להפוך לטייקון עסקי עשיר.

כתוצאה מכך, לעתים נדירות, אם בכלל, הם מגיעים למצב שהם מרגישים טוב מספיק סביב נשים יפות ואנשים מצליחים. לא משנה כמה הם משיגים, הם תמיד מרגישים שהם צריכים לעשות יותר כדי להיות מרשימים באמת ובתקווה, יום אחד, להיראות כג'נטלמן מכובד.

הנה הדבר שעליך להבין ...

האיש שאתה צודק עכשיו הוא טוב מספיק עבור הנשים ביותר.

אם אתה מחליט להשקיע יותר זמן ומאמץ להיות יותר ג'נטלמן, אז בכל מקרה קדימה ולעשות את זה, אלא רק לוודא שאתה לא מבזבז עוד זמן לחשוב שאתה לא מספיק טוב עבור רוב הנשים ו רוב האנשים בעולם הזה.

האמת היא שאתה כבר טוב מספיק עבור רוב הנשים ורוב האנשים יאהבו אותך אם אתה רק מאמין בעצמך ומאמין שאתה מספיק טוב. תחשוב על החבר'ה המגניבים שאתה מכיר שמאמינים בעצמם וערכם לאנשים אחרים, למרות שהם לא איש בעל מעמד גבוה.

זה נהדר שאתה רוצה להיראות כג'נטלמן, אבל בעולם של ימינו, זה לא נחשב להרבה אם אתה סתם אדם נחמד ואופנתי לאנשים. אם אתה רוצה שנשים ירצו שאתה וגברים יכבדו אותך, זה דורש יותר מסתם להיראות כג'נטלמן ...