איך להיות חבר טוב: 4 טעויות שיש להימנע מהן

איך להיות חבר טוב

כדי לשמור על חברתך מאושרת ולהבטיח שהיא רוצה להישאר איתך לכל החיים, עליך להתחייב לרעיון לאהוב אותה, כמו גם להיות סוג הגבר שהיא יכולה להיות גאה בו בכל דרך.

לדוגמא, כדי להיות חבר טוב אתה צריך:

  1. המשך להשקיע מאמץ ב לעורר את רגשות המשיכה שלה אליך , במקום לקחת אותה כמובנת מאליה.
  2. המשך לעקוב אחר המטרות והשאיפות הגדולות ביותר שלך בחיים, במקום להתעצל ולהתחבא מהפוטנציאל האמיתי שלך שמאחוריה ומערכת היחסים.
  3. אל תצפה ממנה להיות מושלמת 100% מהזמן, אבל אל תצפה ממנה שתשקיע מאמץ אמיתי כדי להיות החברה הטובה ביותר שהיא יכולה להיות עבורך.
  4. שמור על אורח החיים שלך ביחד מגוון (כלומר אל תמקד את כל האנרגיה שלך בעבודה ואין לך זמן למשחק, חופשות, זמן איכות משותף וכו ').

אם ההתנהגות והגישה שלך גורמים לה להיות אומללה ואם לא באמת אכפת לך לתת לה את אהבתך, אז הקשר יתפרק בהדרגה.

להיות חבר טוב זה קל לעשות, כל עוד יש לך את הלך הרוח והגישה הנכונה. תאהב אותה על מי שהיא והיה סבלני כששניכם גדלים יחד במערכת היחסים.

מעל לכל, דאג שתמשיכי לגרום לה להרגיש נמשכת אליך. שלא כמו בעבר, נשים כבר לא מתביישות להיפרד מבחור אם הקשר לא מסתדר או אם היא לא מרגישה את סוג האהבה, הכבוד והמשיכה שהיא רוצה לחוש כשהיא בקשר עם זוגיות. בָּחוּר.

צפה בסרטון זה למידע נוסף ...כפי שתגלו מהסרטון למעלה, תוכלו להעמיק את רגשות הכבוד, האהבה והמשיכה כלפיכם לאורך זמן. אתה לא צריך להיות עוד אחד מאותם זוגות שנופלים מאהבה ונפרדים לפני שהקשר מגיע לשלב של אהבה מחויבת באמת.

טעויות שיש להימנע מהן

להלן כמה טעויות נפוצות שעושים חבר'ה כשמנסים להיות חבר טוב, שבסופו של דבר הורסים את מערכת היחסים שלהם וגורמים לפרידה.

1. אומר: 'אתה הכל שלי ... ובלעדיך, אני לא אהיה כלום'

אתה

נשים באמת אוהבות את זה כשאתה נותן להן חיבה אמיתית, תשומת לב ואהבה, אבל הן לא אוהבות את זה כשאתה מעל לים והופך אותן למוקד היחיד בחייך.

יש בחורים שמפסיקים להתמקד בתחומים אחרים בחיים שלהם ואזורים ממש בחברה שלהם, מה שבסופו של דבר גורם לה להרגיש חנוקה במקום מאושרת.

בחור שעושה את הטעות הזו עשוי לנסות להשקיע כל דקה פנויה שיש לו איתה, או לבזבז את זמנו הפנוי בעבודות הבית, בעבודות הבית ובסידורים.

הוא אולי יקנה לה המון מתנות יקרות, ייקח אותה לטיולים שהוא לא יכול להרשות לעצמו או או יעמיד עליה אסימונים אחרים של חיבה. הוא עשוי לומר לה באופן קבוע עד כמה הוא זקוק לה בחיים שלו וכי חייו לא יהיו בלעדיה. נשמע כמו חבר טוב, נכון? לא נכון.

כן, יש נשים שרוצות שהכל יהיה עליהן, אבל זו לא האישה שאתה בכל מקרה צריך להיות איתה. החברה המושלמת היא אחת שאוהבת את החבר שלה באותה מידה שהוא אוהב אותה ושמתאמצת על מנת שגם הוא ירגיש מיוחד. היא רוצה גבר ש:

  • יש יותר לחייו מאשר רק לה.
  • האם זכר אלפא שואף להגיע לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר.
  • יעבוד קשה על מטרתו בחיים או בקריירה שלו, תוך שהוא מעניק לה שפע זמן, אהבה ותמיכה רגשית.

אם תהפוך אותה ל'הכל 'שלך ותסתתר מתחומים אחרים בחיים, היא באופן טבעי תתחיל לאבד עניין לאחר שהחידוש הראשוני להיות מוחנף מכל תשומת הלב שלך מתפוגגת.

היא עשויה אפילו להגיע למסקנה שאתה חושש להפוך לגבר גדול וטוב יותר ורק רוצה להסתתר מהעולם מאחוריה ומזוגיות. כדי להיות חבר טוב, אתה צריך להיות גבר שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד.

2. לשאול: 'אני הכל שלך, נכון?'

אני

כשם שזו טעות להפוך את החברה שלך למרכז היקום שלך, באותה מידה זה לא חכם לנסות לשכנע אותה לוותר על חלומותיה, שאיפותיה ואורח החיים החברתי עבורך.

גברים שעושים את הטעות הזו מתחילים לרוב לחשוב, להתנהג ולנהוג בצורה לא בטוחה סביב חברתם. הם נעשים דביקים, מגוננים יתר על המידה, מקנאים וכו '. הם חיים באימה על אובדן אישתם וכל הזמן צריך להיזכר בכמה שהיא אוהבת אותם.

אדם כזה עשוי לדרוש תשובות לשאלות כמו,'כמה אתה אוהב אותי?'אוֹ'האם אהבת חבר'ה אחרים כמו שאתה אוהב אותי?'גברים אחרים יתעקשו שחברתם צריכה למקד את חייה רק ​​בו ולבלות בדברים אחרים או עם חברים אינה נאמנה לו.

הוא ינסה לשלוט בה ויחשוב שעל ידי כך שהוא יראה לה את 'עליונותו' עליה, היא תתרשם מ'כוחו 'ותכבד אותו. עם זאת, התוצאה שתשיג תהיה בדיוק ההפך; חברתו תאבד יותר ויותר כבוד בכל פעם שהוא ינסה לשלוט בה או להתנהג בצורה לא בטוחה.

אם אתה רוצה לדעת להיות חבר טוב, עליך להבין שאתה לא 'מחזיק' בחברה שלך ולעולם אל תנסה לשלוט במה שהיא עושה. זה תלוי בה כמה פעמים היא רואה אותך בשבוע או שהיא רוצה להדביק חברים בלעדיך.

ככל שתנסה לשלוט בה יותר היא תרצה למרוד בך יותר או להתרחק ממך.

מצד שני, אם אתה נותן לאישה את החופש המגיע לה בצדק, תוך שאתה גם מושך אותה (כלומר על ידי היותך גבר בטוח וחזק שמגיע למיצוי האמיתי שלו בחיים, תוך מתן אהבה, תשומת לב ותמיכה רגשית אליה), אז היא תרצה לראות אותך כל הזמן ולעתים נדירות תרצה לצאת עם חברים אם אתה לא לצידה.

3. לא לוקח את ההובלה

לא לקחת את ההובלה בזוגיות

נשים יכולות לקבל החלטות משלהן ולהוביל אנשים בתחומי חיים רבים, כמו למשל במקום העבודה. עם זאת, כשמדובר במערכת יחסים בין חבר לחברה, רוב הנשים רוצות להירגע ולאפשר לך לקחת את ההובלה.

במקום לשאול אותה,'לאן עלינו ללכת הלילה?'או לומר משהו כמו,'לא אכפת לי מה אנחנו עושים. אתה מחליט לאן נוכל ללכת הלילה ואני אלך 'אישה רוצה שתקבל על עצמך את התפקיד הראשי ותאפשר לה להירגע לכיוון הגברי שלך.

לפעמים היא תרצה לקחת את ההובלה, אך באופן כללי, היא תרצה שתיקח על עצמך את התפקיד הזה במערכת היחסים. אם לא, אז היא תרגיש לא מסופקת בבסיסה ובאופן טבעי תתחיל לאבד לך כבוד ומשיכה. כשזה יקרה, היא תתחיל להתאהב איתך בהדרגה.

4. העתקת התנהגות הגברים מסיטקציות טלוויזיה או סרטים

כאשר גבר נמצא במערכת יחסים עם חברתו האידיאלית ורוצה לדעת להיות חבר טוב, לעתים קרובות הוא יחפש עצות בכל המקומות הלא נכונים.

הוא יצפה בתוכניות טלוויזיה או בקומדיות רומנטיות ויחשוב שמה שהוא רואה בטלוויזיה זה איך מערכות יחסים אמורות להיות. למשל, הוא יראה חבר שמתנהג בצורה עצבנית סביב חברתו ובעצם מהווה מחצלת ביתית עבורה שתסתובב בכל מקום.

למרות העובדה שאישה לא תהנה להיות עם חבר כזה בעולם האמיתי, תסריטאי הטלוויזיה יהפכו את המצב בסוף הפרק או הסדרה וחברתו תהיה מאוהבת בו בטירוף והכל יהיה להיות בסדר גמור.

בימינו, הרבה גברים לא מפסיקים לחשוב ש sitcoms וסרטים בטלוויזיה מעוצבים בדרך כלל כבידור. הסצנות נועדו לשעשע את הקהל ולשמור עליו לצפות, ולא לחנך אותם כיצד להיות מאושרים בזוגיות.

להיות האיש הכי טוב שאתה יכול להיות

כדי להיות חבר טוב, אתה צריך להתמקד בלהיות ולהיות האיש הכי טוב שאתה יכול להיות.

להיות מישהו שהיא יכולה להיות גאה בו ולהביט אליו. עם זאת, בד בבד, וודא שאתה מעודד אותה להיות האישה הטובה ביותר שהיא יכולה להיות.

אל תנסה לגרום לה להתחבא מהחיים כי אתה חושש שהיא תפגוש בחור אחר. תאהב אותה ותעודד אותה, אבל אל תפריע לה לעשות כל מה שהיא רוצה לעשות.

אם אתה יכול לעשות את זה תוך כדי להיות גבר גדול וטוב יותר כל יום, אז אתה לא תהיה חבר טוב, אתה תהיה חבר מדהים.