איך להיות חיי המסיבה ... ולהשיג את הילדה!

איך להיות חיי המסיבה ולהשיג את הילדה

חלק גדול מלהיות חיי המסיבה הוא לסמוך על עצמך שתלך עם הזרם ותהיה האני האמיתי שלך.

כאשר אתה יכול לעשות את זה, אנשים באופן טבעי נמשכים אליך כי אתה נתפס כבחור המגניב שהוא אותנטי ונהנה מאוד. כשנשים רואות שאחרים מחבבים אותך, הן מחביבות אותך עוד יותר ולאסוף אותן הופך לקל כפליים.

להיות הבחור שמושך נשים

האם אי פעם היית במסיבה ושמת לב שחלק מהחבר'ה (למרות שהם לא נראים יפה, גבוהים או עשירים) מוצאים חן בעיני כמעט כל הנשים שם?

האם שמת לב גם שחלק מהבחורים (למרות שהם נראים יפה, גבוהים או שיש להם עבודה נהדרת) מתעלמים כמעט מכל הנשים שם?

מה קורה כשזה קורה? מדוע יש בחורים שמקבלים יותר תשומת לב מנשים מאחרים?

מרגיש מסורבל במסיבות

מרגיש מסורבל במסיבההאם אי פעם הלכת למסיבת בית או לפונקציה חברתית ומצאת את עצמך שוקעת ברקע, ותוהה כיצד תוכל להצטרף ל'עם העממי '?

כשאתה מרגיש שהושאר בחוץ ודואג שאתה לא עושה רושם טוב, אתה מבחין בבחור אחר שאוחז בלי תשומת לב בכולם, מנהל שיחות נהדרות עם הרבה צחוק ונשים נופלות עליו.

מה יש לו שאין לך? מה הופך אותו ל'מגנט עם 'כזה? איך הוא מסוגל להיות כל כך נוח סביב כל הבנות ולהיות כל כך רגוע, בטוח וקריר כשמדבר עם שאר זכרי האלפא?

חלק גדול מהסוד של הבחור האחר הוא שהוא יודע לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליו. כשהוא מתקשר עם נשים הן צוחקות, מחייכות ומרגישות נרגשות מכיוון שהוא יודע לעורר את רגשות המשיכה שלהן.

גם אם הוא רק ידידותי לרוב הנשים, הן עדיין מרגישות טוב כשמדברות איתו כי הוא אומר באופן פעיל ועושה מיני דברים שגורמים להן להרגיש נמשכות.

סוד נוסף של הבחור הפופולרי במסיבות הוא שהוא גם מסתבך במסיבה. הוא סומך שהוא יכול להתמודד עם עצמו ופשוט הולך עם הזרם. עם זאת, באשר לכם, ככל שתקדישו זמן רב יותר להסתתר מהאקשן ותוהים מהו 'הסוד' שלו, כך אתם מתחילים לדעוך יותר לתוך אביזרי הבית, הבר או מקום המסיבה.

במקום לסמוך על עצמך שילך עם הזרם ויהיה לך נהדר, אתה מתחיל להיכנס לראש שלך, כל הזמן לדאוג מה אנשים חושבים, להעריך את 'הקרירות' שלך בהשוואה לאחרים ולנסות להשתלב.

מה שאתה צריך להבין הוא שאנשים הולכים למסיבות כדי להיות חברותיים וליהנות. הם הולכים עם ציפייה להתערבב ולהכיר אנשים חדשים והם גם הולכים בכל כוונה לקחת חלק באיזה פלירטוט חברתי ומגחך מצחיק שנמשך.

אז אם אתה הבחור שמתחבא בפינה שקטה ומתבונן במה שכולם בחדר עושים, אתה מפסיד לבנות חברות חדשה ולמצוא לעצמך חברה, או לפחות אישה לקיים איתה יחסי מין הלילה. עליכם ללמוד לסמוך על עצמכם. סמכו על כך שתוכלו להחזיק את עצמכם בשיחה והיו בטוחים כאשר תשומת הלב מופנית אליכם.

איך להיות חיי המפלגה: לך עם אינסטינקט המעיים שלך

האנשים שנראים הכי מקסימים ומעניינים במסיבה הם בדרך כלל כאלה שסומכים על יצר הבטן שלהם והם עצמם. חשבו על הזמנים בחיים בהם הכי נעים לכם להיות עצמכם. אולי זה כשאתה משוחח עם חבר קרוב או דן בעסקים עם עמיתיך לעבודה.

לא משנה מה המקרה, באותם רגעים אתה הולך עם הזרימה וסומך שתוכל להתמודד עם עצמך ברגע זה. אתה לא יושב שם ודואג לטעות או להיראות טיפש.

איך להיות חיי המפלגה: לפלרטט עם הנשים

פלירטוטים הם הדרך שבה גבר ואישה מתקשרים זה עם זה על העניין המיני שלהם, מבלי לומר את המילים בפועל,'אני אוהב אותך ורוצה לקיים איתך יחסי מין.'זו צורת תקשורת דיסקרטית המתרחשת במהלך שיחה או אינטראקציה בין גבר לאישה.

על פי מרכז המחקר לנושאים חברתיים (SIRC) בבריטניה, פלירטוטים הם חלק מהותי מהטבע האנושי:'לפלרטט זה הרבה יותר מסתם קצת כיף: זה היבט אוניברסלי וחיוני באינטראקציה האנושית. מחקר אנתרופולוגי מראה כי פלירטוטים נמצאים, בצורה כלשהי, בכל התרבויות והחברות ברחבי העולם. '

הם ממשיכים ואומרים שללא היכולת האינסטינקטיבית שלנו לפלרטט, היכולת ליזום קשר ולהביע עניין בבני המין השני תאבד גם כן, כלומר היינו מסוגלים להתקדם להתרבות והמין האנושי ייכחד. כתוצאה! אין לחץ להוריד את הגב מהקיר ולהתחיל להתערבב!

איך להיות חיי המפלגה: בדיחה עם הגברים

חלק גדול מלהיות חיי המסיבה הוא היכולת לדבר ולהתבדח עם זכרי האלפא בחדר. אם נשים רואות שאתה מאוים על ידי זכרי האלפא, הן יאבדו באופן טבעי את רגשות המשיכה אליך.

אם בחורים אחרים רואים שאתה מאוים על ידי זכרי האלפא, הם לפעמים יתחילו להתייחס אליך בחוסר כבוד על ידי הפיכתך לבדיחות הבדיחות או להדיר אותך משיחות.

איך להיות חיי המפלגה: עזור לאנשים להרגיש טוב עם עצמם

אם אתה רוצה שאנשים יגלו בך עניין במסיבה, לעתים קרובות אתה צריך לגרום להם להרגיש טוב עם עצמם קודם. מכיוון שרוב האנשים חסרי ביטחון וחסרי ביטחון בעצמם, הם מגיבים בחיוב רב לאלה שגורמים להם להרגיש טוב עם עצמם. לכן, הימנע מלהיות הבחור שמדבר על עצמו כל הזמן, מתמקד בנושאי שיחה שליליים או מצביע על טעויות שאדם עושה בחיים, בשיחה וכו '.

כשאתה אומר משהו שגורם למישהו אחר להרגיש טוב עם עצמו, אתה הופך את עצמך לאדם יותר אטרקטיבי להיות בסביבה ומיד אתה נתקל בבחור 'חביב יותר'.

אזהרה: אני לא אומר שאתה צריך לחלק מחמאות כנות או המון מחמאות. זה צריך להיות כן וזה צריך להיות חלק מינורי מהשיחה שאתה מנהל עם האדם.

התמקדות רבה מדי באמירת דברים נחמדים תגרום לך להיתקל כבלתי או כנשק. גם לא טוב במסיבה או בחיים לצורך העניין!

איך להיות חיי המפלגה: לדבר עם כמה שיותר אנשים

ככל שתדברו יותר אנשים, כך תהפכו פופולריים יותר במסיבה. לאחר שדיברת עם אנשים בחמש קבוצות נפרדות, אל תתפלאי אם בדרכך לשירותים / שירותים אתה נעצר פעם או פעמיים על ידי אנשים שרוצים לדבר איתך שוב.

זה הרבה יותר טוב מאשר להרגיש כמו אאוטסיידר וללכת לשירותים / שירותים כדי 'להסתתר' רק לזמן מה עד שתתאושש מהחרדה שאתה מרגיש.

אז דברו עם כולם. שוחח עם האנשים המגניבים, האנשים ה'לא מגניבים ', הסבתות, הצעירים, הצוות (אם יש כאלה), מארח המסיבה וכל אחד אחר שבמקרה נמצא בסביבה. עד מהרה, אנשים יעברו לידך ויתנגשו בך על הכתף כדי לשוחח איתך שוב או לקרוא לך להצטרף שוב לקבוצתם.

איך להיות חיי המפלגה: היה הבחור שאתה מדמיין את עצמך בחלומות בהקיץ שלך

כל בחור שרוצה להפוך לאטרקטיבי יותר לנשים, מיומן יותר מבחינה חברתית ובחור בטוח בכל מקום, יבלה שעות רבות בשבוע בחלומות בהקיץ על איך הדברים 'יכולים להיות'. אל תדאג איך הדברים יכולים להיות. לגרום לזה לקרות במציאות על ידי עושה את זה.

החבר'ה שאתה רואה במסיבות שנראה שהם מחזיקים את תשומת הלב של כולם ללא מאמץ, הם פשוט מתערבבים. הם מציבים את עצמם במצב לפגוש את המספר המרבי של אנשים, ובאופן מכריע, הם סומכים על יצר המעיים שלהם והולכים עם הזרם.

אתה צריך ללמוד לסמוך על עצמך ולהיות הבחור שמדמיין את עצמך נמצא בחלומות בהקיץ שלך. לעתים רחוקות אנשים יגיעו לחפש אותך אם אתה מסתתר אי שם באזור שקט של המסיבה, ואף אחד לא הולך להסתובב זמן רב אם אתה לא כיף להיות בסביבה כשהם כן מוצאים אותך.

כדי להיות חיי המסיבה, עליכם לסמוך על יצר המעיים שלכם ולאפשר לגרסה האמיתית, הבטוחה והכריזמטית של עצמכם לעלות על פני השטח.