איך להיות גבר

איך להיות גבר

כדי להיחשב כגבר אמיתי על ידי רוב האנשים שאתה פוגש, עליך להיות בעל התכונות הבאות או כולן:

  • אמון ב 100% בעצמך וביכולת שלך להשיג את מה שאתה מכוון אליו בחיים ובכל מצב נתון.
  • יש לך מטרת חיים חזקה שאתה לעולם לא מוותר עליה.
  • היו אוהבים ואכפתיים כלפי הסובבים אתכם, אך לא עד כדי כך שאנשים מנצלים אתכם או משתמשים בכם.
  • היה עמוד הכוח עבור הסובבים אותך. כשאנשים אחרים מתפוררים בלחץ, אפשר לסמוך על גבר אמיתי שיישאר חזק כדי שיוכל לתקן מצב, ליצור פיתרון, להוביל אנשים לניצחון וכן הלאה.
  • להיות זכר אלפא ולא זכר בדרגה נמוכה יותר שמכובדים אחרים לא מכבדים אותו.
  • תהיה מסוג הבחור ש'לבוש את המכנסיים 'במערכת יחסים, כך שהאישה תוכל להירגע להיות אישה נשית סביבו.
  • לגרום לאישה להרגיש מוגנת ובטוחה.
  • להיות מסוגל לגרום לאישה להרגיש נמשכת לביטחון שלך ולאישיות שלך כשאתה פוגש אותה לראשונה, במקום לקוות שתהיה בר מזל עם אישה שתיתן לך הזדמנות.
  • להיות מסוגלים להעמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה של האישה אליך לאורך זמן, במקום לקחת אותה כמובן מאליו ולקוות שהיא תישאר מסביב כי הדברים היו טובים בהתחלה.

ישנן נקודות רבות וחשובות לעיל, אך אם אתה שואף להיות גבר הוא להצליח עם נשים, זו המיומנות החשובה ביותר שתפתח אי פעם ...

כפי שתגלה מהסרטון לעיל, אתה יכול להיות גבר נחמד מאוד, אוהב, אכפתי ונדיב לאישה, אך אם אינך מסוגל להעמיק את המשיכה שלה במערכת יחסים, היא לא תמיד תהיה מוכנה להיצמד מסביב ולהשלים עם זה.

בלבול תקשורתי כיצד להיות גבר

בשל צורות המדיה השונות והרבות (טלוויזיה, רדיו, דפוס, מוסיקה, אתרי אינטרנט וכו ') המספקות מסרים מעורבים על אופן החיים של חיינו, ההגדרה של המשמעות של להיות אדם הפכה למבולבלת ומבולבלת בעולם של ימינו.

אם אתה מסתכל על ההגדרה המילונית של המילה 'גבר' זה לא מסביר איך להיות גבר:

איש (שֵׁם עֶצֶם): אדם גבר בוגר, להבדיל מנער או אישה.אם אתה צופה בסיטקומי טלוויזיה, סרטים וקליפים, אומרים לך להיות כל מיני גברים שונים. אז מי צודק ואיך בעצם להיות אדם שאינו רק להיות אדם'אדם גבר בוגר'כמו שמציע המילון?

גברים שאתה כבר מכיר

אין ספק, יהיו כמה גברים שאתה מעריץ ומביט בהם בחיים.

זה יכול להיות אביך, קרוב משפחה, מורה, שחקן, סופר או ידוען. אם אתה מסתכל אליהם ורואה אותם שהם יותר מגבר ממך, אז הם מישהו שכדאי לשים לב אליו יותר בשאלה שלך כדי לגלות מה המשמעות של גבר אמיתי. אילו תכונות יש להם שבאמת מסמנים אותם כגברים?

האם הם חיים את סוג החיים שאליו אתם שואפים, או שיש לכל אחד מהם תכונות שונות שאתם מעריצים?

כפי שאולי אתה מבין עכשיו, כל גבר אינו מושלם בכל דבר ולכן לא אמור להוות מודל לחיקוי לכל דבר בחייך. כל גבר יהיה מצוין בתחומי חיים מסוימים ועליך לחפש ללמוד ממנו על תחום ההתמחות שלו, במקום להעתיק את כל מה שהוא עושה ולקוות שזה יעבוד עבורך.

מדוע לא נלמד את הדברים האלה בבית הספר?

התשובה הפשוטה היא: מרבית המורים אינם יודעים את כל התשובות על 'איך להיות גבר' ופשוט מנחשים על סמך מה שראו בסרטים ובטלוויזיה.

זה יהיה נהדר אם היה אפשר ללמד בנים איך להיות גברים, אבל במקום זה נותר לנו גם ללכת הביתה ולצפות בהודעות המעורבות בטלוויזיה ובסרטים. כשאנחנו צופים בקליפים אנו רואים עוד יותר מסרים מעורבים לגבי המשמעות של להיות גבר.

האם אביך לימד אותך איך להיות גבר?

איך להיות גבר - עצה לבחורים

אם אתה כמו רוב החבר'ה, אז אביך כנראה לימד אותך הרבה דברים גדולים על החיים, אבל לא היה מסוגל ללמד אותך באמת איך להיות איש כבוד, אהוב, מבוקש ומצליח.

ללא הדרכתו, כנראה שעשית את מה שהגברים המודרניים ביותר עושים: חיפשת את התשובות לטלוויזיה ולסרטים.

אולי אפילו ניסית למצוא את התשובות על ידי האזנה לטקסטים של המוסיקאים או הלהקות האהובים עליך, ולא מבינים שלרוב הנגנים המנגנים מוסיקה יש חוסר ביטחון משלהם, פחדים ונושאים להיות אדם.

רק בגלל שמוזיקאי שר בלהט שיר, אין זה אומר שהמסר שהם מנסים להעביר הוא עצה נכונה או יעילה.

בדרך כלל, זה רק מקרה של המוזיקאי שלא מצליח להשיג משהו ופשוט שר כמה זה מבאס. לא ככה להיות גבר.

גבר אמיתי מעריך מצב, מחפש פתרונות, מתקן וממשיך להשיג את מה שרצה להשיג. הוא לא יושב לבכות על זה וכותב'עזור לי ... תרחם עליי'מילים.

אל תאשים את עצמך בכך שפנית לסרטים על התשובות; פחות או יותר כולם עושים את זה.

לפני שהפכתי לגבר הבטוח והמכובד שאני היום, גם אני חיפשתי לגברים האקראיים בתקשורת רמזים לגבי המשמעות של להיות גבר. ואז יום אחד הבנתי שרוב האנשים שאתה רואה בטלוויזיה אינם מושלמים ואין להם את כל התשובות.

הם פשוט פועלים בטלוויזיה או עושים כל מה שמשלמים להם לעשות.

רק בגלל שבחור נמצא בטלוויזיה ואנשים רבים אוהבים את המשחק או את תוכנית הטלוויזיה שלו, זה לא אומר שהוא יודע את הסודות איך להיות גבר.

סביר להניח שיש לו כל מיני בעיות אישיות וחוסר ביטחון בחיים ועם נשים. כדי לקבל ראיות לכך, כל שעליך לעשות הוא לראות כמה סרטים תיעודיים על חייהם הפרטיים של ידוענים ותראה שרובם בלאגן.

האם חיפשת תשובות בכל המקומות הלא נכונים?

ברוב סרטי הקומדיה ובסיטקומי הטלוויזיה, יהיה טיפוס של 'לוזר חביב' שהוא עצבני, חסר ביטחון, מסורבל, מקנא ומי הוא קת רוב הבדיחות.

זה משעשע ומשעשע לצפייה בצופים מסוימים (לא אני). כדי לבדר את הצופים, הכותבים ייצרו מצב בו המפסיד החביב 'מציל את היום', שכולם רוצים להיות חברים שלו ואז מקבלים את הילדה בסופו של דבר.

כל זה מסתכם בתחושות קטנות ונחמדות של'כֵּן!!! בסופו של דבר חברים טובים מנצחים! ”כשהקרדיטים מתגלגלים, אבל לא כך העולם האמיתי עובד.

אחרי שצפית באינספור תוכניות טלוויזיה וסרטים שבהם גברים עצבניים ומביכים מבחינה חברתית מנצחים בסופו של דבר, אין פלא שכל כך הרבה חבר'ה מאמצים אישיות רעועה ופגיעה.

בחורים רבים מבזבזים את מחצית חייהם בתקווה שאנשים יצטערו עליו ויגידו,'היי! תפסיק להיות רשע לדייב. הוא בחור נחמד 'ואז הכל יהיה בסדר כמו בסרטים. בעולם האמיתי, לרוב האנשים אין זמן לטפל באנשים חלשים וקשושים ופשוט יתעלמו מהם, ינצלו אותם או יעשו עליהם צחוק.

אנשים טובי לב עשויים להעניק לחבר'ה רעבים מחמאות ולהישאר בשבילו כשאחרים מרימים לו, אך הוא לא יקבל את הסרט הקופץ שלו שיסיים את המקום בו הוא מקבל את הילדה וכולם מקפידים עליו, מחבקים אותו ו תולה את כל המילה שלו בשביל להציל את היום או את העולם.

לכן, אם אתה רוצה להיות גבר שאחרים מכבדים, אוהבים ורוצים להיות בסביבה, אל תלך להעתיק את מה שאתה רואה בסיטקומי טלוויזיה או בסרטים ואל תחשוב שבמילים של שיר הפופ (או הרוק) האחרון יש גם התשובה.

איזה סוג של גברים אתה באמת רוצה להיות?

האם אתה רוצה להיות ילד רע, מטומטם, בחור טוב אלפא זכר, בחור נחמד או כל אחד מהם?

אם לא ברור לך איזה סוג של גברים אתה רוצה להגיע, בסופו של דבר תסתובב במעגלים ותרגיש מבולבל במשך עשרות שנים רבות.