איך להיות האיש בזוגיות

איך להיות הגבר בזוגיות

להלן 4 דוגמאות כיצד להיות הגבר במערכת יחסים:

1. היו חזקים יותר מבחינה רגשית ממנה

החיים קשים לפעמים.

מדי פעם החיים נוטים לזרוק לך כדור עקומה ואישה רוצה להיות מסוגלת לסמוך על הגבר שלה שיישאר חזק ולא משנה מה יקרה.

היא לא רוצה להיות החזק או 'האיש' ולדאוג לבחור מפוחד, רגיש או חסר ביטחון שלא יכול להתמודד עם לחצי החיים כבן אנוש. היא רוצה להיות מסוגלת להירגע להיות הרגיש יותר ופגיע רגשית יותר מאשר להיות צריכה להיות חזקה עבור הבחור שלה כי הוא חלש.

בכל רחבי העולם, נשים נמשכות באופן טבעי לכוח הרגשי אצל גברים (למשל ביטחון, נחישות, הערכה עצמית גבוהה, רוגע בלחץ וכו ') ונכבות מחולשה (למשל חוסר ביטחון, ביישנות, חרדה, עצבנות וכו'). .

כאשר אישה יכולה לראות שהגבר שלה תמיד נשאר חזק רגשית ולא משנה כמה החיים קשים או כמה היא בודקת אותו (למשל על ידי פחות חיבה, זריקות זעם וכו '), זה מעמיק את הכבוד והמשיכה אליו בצורה עמוקה.היא יכולה להביט אליו ולכבד אותו כגבר במערכת היחסים, במקום להסתכל עליו מלמעלה ולהרגיש כאילו היא התעסקה עם חצי גבר או בחור רעוע שלא מספיק חזק מבחינה רגשית לאישה כמו שֶׁלָה.

בימים אלה מיליוני חבר'ה ברחבי העולם מבלים 100 שעות בשנה בחדרי כושר בניסיון לבנות שרירים בתקווה שהם יכולים להיראות חזקים בפני נשים.

אין שום דבר רע בכך שבחור מתאמן, בונה שרירים או נשאר בכושר, אבל זה לא סוג הכוח שהופך אותו לגבר במערכת היחסים.

הוא אולי יוכל להרים משקולות כבדים, אך אם הוא יתפורר בלחץ החיים או יהפוך לרגיש רגשית וחלש בתגובה למבחני אשתו, היא הולכת להסתכל עליו כעל גבר חלש, כמעט חסר תועלת, ללא קשר כמה גדולים השרירים שלו.

בעולם של היום, הכוח הפיזי רק לעתים רחוקות מקבל בחור שמקודם בעבודה, ציונים עליונים באוניברסיטה או הצלחה בעסקים. כגברים, הכוח הפנימי שלנו הוא החשוב ביותר לנשים ולעצמנו ... ונשים יודעות זאת באופן אינסטינקטיבי.

אישה אולי לא תוכל להסביר את זה בצורה כזו, אבל היא יודעת ששרירים גדולים על בחור חלש רגשית (למשל, עצבנות, דימוי עצמי נמוך, חוסר אמונה בעצמו, מוותרים בקלות כאשר הדברים נעשים מאתגרים וכו ') הוא לא מתכוונת לשלם את החשבונות, לגרום לה להרגיש מאושרת ולהוביל את שניהם לחיים טובים יותר בעתיד.

אין שום דבר רע בכך שיש לך שרירים, אבל אם אתה לא חזק מבפנים, אישה לא תצליח להסתכל אליך ולכבד אותך כגבר במערכת היחסים.

2. שמרו על כבוד הדדי

מערכות יחסים יתפרקו לעיתים קרובות כאשר גבר אינו מסוגל לשמור על הכבוד בינו לבין האישה.

לדוגמא: הוא יאפשר לה לזלזל בו ולהתייחס אליו רע. בניסיון לשנות את האופן שבו היא מתייחסת אליו, הוא יהיה נחמד אליה במיוחד וינסה להתנשק אליה (למשל על ידי נדיבות רבה, ניקיון בבית וכו ') בתקווה שהיא תגמול לו יותר אהבה וכבוד.

דוֹן

עם זאת, ככל שהוא מתגמל יותר את התנהגותה הרעה, כך תהיה לה פחות כבוד כלפיו.

לחלופין, בחור עלול להגיב בכעס ובתסכול ולהתייחס לרעה לאשתו אם היא לא מכבדת אותו, מה שרק יהרוס את הכבוד שלה אליו עוד יותר.

אף אחת מהגישות הללו לא עובדת בטווח הארוך מכיוון שהאישה מאבדת כבוד ומשיכה כלפי הבחור ואז מתחילה ליפול מאהבה אליו.

אז איך תוכלו לשמור על כבוד הדדי במערכת יחסים?

שמירה על כבוד הדדי נוגעת לא לתת לאישה שלך לדחוף אותך ולהתייחס אליך בצורה רעה, אך יחד עם זאת, לוודא שאתה מכבד אותה ויתייחס אליה גם טוב. אם אחד מכם אינו מחוץ לתור, כגבר, עליכם להיות זה שמושך את הכל בחזרה לתור.

אתה לא יכול לצפות שהיא 'תהיה הגבר' במערכת היחסים ותיקח אחריות על המצב.

אם אתה נכנס לויכוח, אתה צריך להיות גבר על ידי השגת שליטה ברגשות שלך (כלומר להיות רגוע יותר, לאהוב יותר, להיות סבלני ולהבין וכו ') ואז להנחות אותך וגם אותה בחזרה לדרך הרמונית יותר לתקשר, מתנהגים ומתייחסים זה לזה.

כשאתה מסוגל לקחת אחריות ולהוביל את הדרך כזו ולהדריך את שנינו ואתה חזרה לדרך אהבה ומכובדת יותר, גם אתה וגם היא גדלים יחד כזוג, ולא להתפרק דרך ויכוחים חסרי טעם שבהם אתה מסתיים לבזבז זמן ואנרגיה להאשים אחד את השני ולנסות לגרום אחד לשני להרגיש רע.

כדי שהאהבה והמשיכה יישארו בחיים במערכת יחסים, עליכם לוודא שאתם שומרים על כבוד הדדי. אם אישה לא מכבדת אותך, היא תאבד משיכה אליך ואם זה יימשך מספיק זמן, היא תתחיל להתאהב בך.

3. הובילו את הדרך לחיים טובים יותר עבור שניכם

כדי להצליח ולחיות באורח חיים נוח שבו אתה יכול להרשות לעצמך לצאת לחופשה ולקנות דברים נחמדים, נדרש לעיתים קרובות הרבה עבודה קשה, נחישות והתמדה כדי להגיע לשם.

בניגוד לאלו שנולדים במשפחה אמידה וחיים חיים נוחים (לעיתים קרובות ללא צורך לעבוד יום בחייהם), שאר האוכלוסייה בדרך כלל צריכה לעבוד קשה ובמשך זמן רב כדי להיות מסוגלים ליהנות מחיים נהדרים. בעולם של היום.

בעולם התחרותי בו אנו חיים כיום, ההצלחה אינה מחולקת בקלות. אם זה היה, כולם פשוט היו עושים קצת עבודה ואז מצליחים מאוד בחיים.

זה יהיה נחמד אם החיים היו כאלה, אבל כאן על פני כדור הארץ החיים הם לעתים קרובות אתגר ודורשים הרבה כוח רגשי והתמדה כדי להשיג דברים גדולים.

חלק מלהיות הגבר בזוגיות הוא לקחת על עצמך את התפקיד של האדם שאחראי בעיקר להדריך אותך והיא לחיים טובים יותר בעתיד.

הובילו את הדרך לחיים טובים יותר לשניכם

זה לא אומר שאתה צריך לעשות את כל העבודה או להרוויח את כל הכסף, אלא שעליך לוודא ששניכם נשארים בדרך להגיע לאן שאתה מכוון להגיע בעוד 10 או 20 שנה.

כאשר אישה תראה שהגבר שלה עולה דרך רמות החיים ומגיע לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר, היא תרגיש בטוחה איתו, מכבדת אותו, נמשכת אליו ותהיה יותר מאוהבת בו, בהשוואה אם הוא היה צריך להסתיר מהפוטנציאל האמיתי שלו בגלל עצלות או פחד מכישלון.

4. לגרום לה להרגיש כמו אישה אמיתית

תן לה להרגיש נשית בתגובה לגבריות שלך

כדי לגרום לאישה להרגיש כמו אישה אמיתית, אתה צריך לגרום לה להרגיש ילדותית ונשית בתגובה לגבריות שלך.

כשאתה כל הזמן גבר גברי (למשל, אתה חזק מבחינה רגשית, אינך דוחק את האווירה הגברית שלך סביב אף אחד, אתה בטוח וכו '), היא יכולה להירגע להיות אישה נשית סביבך.

טעות שעושים הרבה בחורים במערכת יחסים, היא להרגיש יותר מדי בנוח עם האישה שלהם עד כדי כך שהוא מתייחס אליה כמו לחבר או 'לאחד הבחורים' במקום להתייחס אליה כאל הילדה או האישה שלו.

להתייחס אליה כמו לחבר נייטרלי או כאילו שהיא אחת החבר'ה, לא גורם לה להרגיש כמו אישה אמיתית.

תמיד חייבת לתת לאישה שלך להיות במצב שהיא מרגישה ילדותית ונשית סביבך. כשתעשה זאת היא באופן טבעי תראה בך את הגבר במערכת היחסים.