איך להיות יותר אסרטיביים בעבודה, עם נשים ובחיים

להיות יותר אסרטיבי

ישנם יתרונות רבים בלהיות אסרטיבי כגבר.

להיות אסרטיבית:

  1. מבטיח שלא תידחף על ידי אנשים שבוחרים את החלשים.
  2. מזכיר לאנשים שאנשים שאתה בחור צריך לכבד אותם.
  3. גורם לנשים להרגיש נמשכות אליך באופן טבעי.

מצד שני, להיות טיפוס פסיבי של בחור שמאפשר לאנשים לדחוף אותו סביב:

  1. הופך אותך למטרה של בריונים, מטומטמים או אנשים מניפולטיביים שרוצים לנצל אותך.
  2. מזכיר לאנשים שאתה בחור שלא צריך לכבד אותו.
  3. גורם לנשים להרגיש מכובדות על ידך.

9 דרכים להיות יותר אסרטיביות

כל בחור יכול ללמוד להיות אסרטיבי יותר.

בדיוק כמו בכל הרגל התנהגותי אחר בחיים, נדרש מעט תרגול ומאמץ לפני שהוא הופך להיות טבעי, קל ואוטומטי. להלן 9 דרכים להתחיל בעבודה במשימתך להפוך לאיש אסרטיבי יותר ...

1. דברו

רוב האנשים בעולם הזה הם אנשים נחמדים וטובים, אבל תמיד תתקלו בכאלה שלא. זה רק הטבע של איך העולם הזה עובד.כשאתה נתקל במישהו שמנסה לנצל אותך או שלא מכבד אותך, אל תפחד לדבר. זה לא קשור לכעוס או תוקפנות, אלא להיות אסרטיבי.

המפתח להיות אסרטיבי באופן שלא נתקל בתוקפני הוא להיות קליל לגבי המצב. שוחח עם טון קול המציע שזה לא עניין גדול, אבל אתה הולך להגיד את זה בכל מקרה.

לדוגמא: אולי מישהו חתך לפניך בגסות בשורה או שהתעלמו ממך להעלאה למרות שעשית עבודה נהדרת.

לפעמים זה קורה לגמרי בתמימות ופעמים אחרות האדם לא מבין שאתה בחור שעליו לכבד אותו.

כשזה קורה, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לדבר ולהבהיר את עמדתך, אך היה קליל בעניין.

אתה יכול לחייך ולהגיד בצורה נוחה אך אסרטיבית,'היי חבר - אני מחכה בתור הזה כאן ואני לפניך. אתה יכול ללכת מאחוריי אם אתה רוצה, אבל חיכיתי כאן ואני לא מאבד את מקומי. '

'שמתי לב שעברתי שוב להעלאה. אני מרגיש שעשיתי עבודה נהדרת. האם יש סיבה שבגללה שוב התעלמו ממך? '

אם אתה לא מדבר, אנשים פשוט מניחים שאתה בחור שלא צריך לכבד אותו. רוב האנשים יראו לך כבוד ושקולים כי הם אנשים נחמדים, אך כשאתה נתקל באנשים שלא נותנים לך את היחס המגיע לך, אל תפחד לדבר בנאמנות אסרטיבית אך נוחה דֶרֶך.

2. קבל החלטה ברורה לגבי מה שאתה רוצה

אם אתה לא יודע מה אתה באמת רוצה ממצב, לא תדע מתי אתה צריך להיות אסרטיבי כדי לעמוד על מה שאתה רוצה.

לפני שאתה נכנס למשא ומתן או לגשת לאישה שנראית לך מושכת , וודא שאתה יודע בדיוק מה אתה רוצה.

נשים מכבדות בחורים שיודעים מה הם רוצים והולכים אחרי זה בביטחון, אז אם אתה ניגש לאישה ולא מרגיש שמגיע לך שיהיה לה, היא תקלוט בזה וזה יכבה אותה.

כמו כן, אם אתה נכנס למשא ומתן בעבודה או בעסקים ואתה לא מרגיש שמגיע לך תוצאה טובה, זה יתקל בשפת הגוף שלך, בטונאליות ובאווירה שלך וכמעט תמיד תקבל פחות ממה שמגיע לך.

3. תחזיקו את עצמכם

הרבה גברים מוותרים בקלות יתרה כאשר הם ניצבים בפני אתגר.

לדוגמא: נשים רבות משחקות קשה להשיג כשבחור ניגש אליהן מכיוון שהן רוצות לראות אם הבחור באמת בטוח.

לכן, אם אתה עומד להתקרב לאישה יפה ולרוב לא מצליח לעבור את הדקות הראשונות של השיחה, הפוך את המטרה שלך להישאר שם כאשר היא מגיעה ל'נקודה מביכה 'שבה לרוב נגמרים לך הדברים לומר .

היה אסרטיבי על ידי הישארות שם ו מדבר איתה על כל מה שמתחשק לך לדבר עליו, גם אם אתה חושש שהנושאים האלה לא יהיו מעניינים אותה.

תתפלאי עד כמה נשים מתרשמות מכך שאת לא נרתעת כל כך בקלות. כמו שנשים אומרות לעתים קרובות,'אני אוהב אדם שיודע מה הוא רוצה ולא מפחד ללכת אחרי זה.'

4. הראה חוזק ונחת בשפת גופך

שפת הגוף שלך היא חלק חשוב ביותר בתקשורת שלך. אינך יכול לכבות את שפת הגוף שלך; זה תמיד פועל.

לא משנה כמה תנסה להסתיר את כוונותיך, פחדיך או חוסר הביטחון שלך, הם תמיד יעברו דרך שפת גופך בדרכים מעודנות ולעיתים ברורות. אנשים תמיד קוראים את שפת הגוף שלך כדי להעריך את רמת הביטחון, מצב הנפש והכוונות שלך.

אם אתה מבין איך להיות בטוחים מבפנים , שפת הגוף שלך באופן טבעי תראה ביטחון מבחוץ.

5. היו ברורים, בטוחים ורגועים כשאתם מסבירים את עצמכם

לא רק שאתה צריך להיות ברור בדיוק מה אתה רוצה מהמצב, אלא שאתה צריך גם להסביר בבירור את עמדתך. אם אינך ברור למה אתה רוצה או למה אתה מתכוון, האדם האחר עלול להבין לא נכון את כוונותיך או צרכיך.

כדי לוודא שאדם מבין אותך, אמור אמירה אסרטיבית כמו,'אוקיי, כדי לוודא שאתה ואני ברור לחלוטין בנושא זה, אתה יכול להגיד לי שאתה מבין את זה עכשיו?'לאחר שהסברת את עמדתך.

6. אל תפחדו לומר לא

ברוב המשא ומתן, ההצעה הראשונית שמוצעת צריכה להיעשות עם הצעה נגדית לפני שהיא באמת הופכת הוגנת עבור שני הצדדים.

לכן, אם אתה מעוניין להשיג העלאה נכונה בעבודה ושמת לב שעובדים אחרים מקבלים יותר ממך, אל תפחד לומר,'תודה על ההצעה, אבל אני מעוניין לראות לפחות העלאת שכר של 6,000 דולר, בהתחשב בכך שאחרים קיבלו את זה ועשיתי עבודה לא פחות טובה. איך נוכל לגרום לאותה העלאת שכר לקרות מבחינתי? '

יתכן שלא תקבל את העלאת השכר בסך 6,000 $ באופן מיידי, אך ייתכן שתקבל דחיפה של 20-30% בנוסף למה שאתה מתכוון לקבל, וכן הוראות מהבוס שלך כיצד להשיג העלאה גדולה יותר בפעם הבאה. זה הרבה יותר טוב מאשר סתם להיות פסיביים ולקבל את כל מה שניתן לך.

7. היה אסרטיבי, לא גס

יש בחורים שטועים באסרטיביות באגרסיביות או בגסות רוח. בכך שאתה מתחצף או תוקפני כשאתה מנסה להשיג את הדרך שלך, בדרך כלל תגרום לאדם לרצות לתת לך עסקה גרועה יותר.

המפתח להיות יעיל תוך כדי אסרטיביות הוא להיות מכבד, נוח ומתחשב בצרכיו של האחר. הכל לא יכול להיות עלייך. אם אדם מכבד אותך ומחבב אותך כאדם, כמעט תמיד תקבל עסקה טובה יותר בהשוואה כאשר הם לא אוהבים אותך או מכבדים אותך.

8. חפש תחילה להבין, אחר כך שיבינו אותך

בעת ניהול משא ומתן, אחת הטכניקות הטובות ביותר לשימוש היא לשאול את האדם האחר מה הוא מחפש מהעסקה. ברגע שאתה יודע במה הם מוכנים להסתפק, תוכל להציע את ההצעה שלך. לעתים קרובות, האדם האחר יכוון למדי נמוך, מכיוון שרוב האנשים פשוט לא כל כך תקיפים במשא ומתן.

לכן, אם בסופו של דבר תעניק להם מבצע מעט טוב יותר ממה שקיוו, הם יעריכו מאוד את נדיבותך.

כמו כן, לפעמים האדם האחר יצטרך לענות למישהו אחר לפני ההחלטה ולא תהיה לו הסמכות להעניק לך את מבוקשך. הקשיבו למצבו של האחר והיו מוכנים לעבוד איתם. זה יגרום להם הרבה יותר סיכוי להיות מוכנים לעבוד איתך.

כאשר אתה יודע מה האדם השני רוצה ויכול להראות שאתה מוכן לתת לו את זה, הם יהיו מוכנים יותר להקשיב לצרכים שלך ולתת לך את מה שאתה רוצה מהעסקה.

9. אל תתנצל על כך שאתה רוצה הצלחה

אחד המפתחות הגדולים ביותר להצלחה הוא להיות לא מתנצל לחלוטין על הרצון.

חשבו על האנשים המצליחים ביותר שאתם מכירים ותראו שרובם, אם לא כולם, מרגישים שמגיע להם להצליח. הם אימצו הצלחה והם נהנים מזה.

הרבה בחורים לא מצליחים מרגישים שהם היו מורידים הצלחה מאחרים אם הם יצליחו. עם זאת, לחשוב בצורה כזו לא עושה לאף אחד טוב.

אם אתה בחור טוב ורוצה לעזור לאחרים כשאתה מצליח, אז עשה זאת. עם זאת, לא יהיה לך הרבה מה להציע אם אתה סתם עוד בחור לא מצליח. לכן, צא אחרי מה שאתה רוצה, הצליח ואז עשה כל מה שאתה רוצה לעשות כשאתה נמצא במצב טוב יותר לעשות זאת.

אם אתה מרגיש בושה בכך שאתה מצליח או מרגיש שלא מגיע לך, העולם לא יבוא לדפוק בדלתך כדי להגיש לך הצלחה עצומה. בעולם הזה אתה צריך לעמוד וללכת אחרי מה שאתה רוצה, אחרת אתה נדחק הצידה על ידי אחרים שהם יותר אסרטיביים ממך.

להיות בחור אסרטיבי וללכת אחרי מה שאתה רוצה לא רק מוביל אותך לחיים הרבה יותר מהנים ומרגשים, אלא זה גם גורם לנשים להרגיש נמשכות אליך באופן טבעי. נשים אוהבות בחור שלא מפחד ללכת אחרי מה שהוא רוצה.