איך להיות בחור מסתורי

איך להיות בחור מסתורי

האם שמעת אי פעם שנשים באמת אוהבות בחורים מסתוריים?

ובכן, הם לא מתכוונים למסתוריים בדרך הבחור המצמרר והבודד. כוונתם היא בחור שגורם להם להרגיש נמשכים ונראה שהם מתעניינים, אך הם לא ממש בטוחים אם הם יכולים להשיג אותו.

להיות מסתורי פירושו גם שהוא לא מספר לאישה לחלוטין הכל על עצמו בתקווה להרשים אותה. במקום זאת, הוא חי חיים מעניינים, יש לו דעות מעניינות, אבל לא מרגיש צורך לספר לה הכל.

במקום זאת, הוא יודע שהוא מרשים 'כמו שהוא' ואינו צריך להעלות מופע גדול כדי לקוות שאישה תחבב אותו. הוא יודע שנשים רוצות להיות איתו והוא רק נפתח ומשתף את הכל באישה שמרוויחה את אהבתו, אמונו וכבודו לאורך זמן.

כפי שסטו (אחד משלושת המאמנים של האדם המודרני) אמר פעם לאישה יפה שהוא מנהל מערכת יחסים מינית מזדמנת,'אתה לא חשוב לי מספיק כדי להצדיק לכעוס.'לדבריו, בתגובה לכך ששאל אותו מדוע לא יכעס עליה כשהיא מנסה בבירור לעצבן אותו.

דן, בן וסטו - מאמנים בגבר המודרניסטו יודע שרוב הנשים שהוא פוגש אוהבות אותו באופן מיידי ורוצות להיות הבחורה מספר אחת שלו, ולכן זה לא עניין גדול כאשר הוא מנהל מערכת יחסים מינית עם אישה יפה. היא סתם עוד ילדה עד שהיא מרוויחה את הזכות למשוך את מלוא תשומת ליבו.

חלק גדול מהיות שנשים מתייחסות אליו כבחור מסתורי, הוא להיות אתגר עבורה לכבוש כשהיא פוגשת אותך לראשונה ואז נכנסת איתך למערכת יחסים. למה? צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע נשים אוהבות בחורים שהם אתגר ...

ובייקון (מייסד האדם המודרני) השתמש בגישה של היותו אתגר לגרום לחברתו הסקסית בת ה -22 להציע לו כשהיה בן 35. תצפה בסרט הזה לראות איך דן עשה את זה.

חבר'ה מסתוריים ברומנים רומנטיים

בחורים מסתוריים ברומנים רומנטיים

אם אי פעם דפדפת בין דפי הרומן הרומנטי, אולי שמת לב שבדרך כלל יש שם 'זר מסתורי' אי שם. הוא הבחור שמקפיץ את הלב של הגברת המובילה והמסתוריות שלו היא שמעוררת את העניין שלה בו וממשיכה לבנות את המתח המיני עד לסף רתיחה בסוף הספר.

היא לא ממש מצליחה להבין איך לגרום לו לאהוב אותה באופן מלא, או מדוע נראה שהוא כל כך מושלם עבורה, אך נראה שיש לה צד אפל או סוד שהוא עדיין לא מוכן לספר לה.

אותו סוג של נושא 'איש מסתורין' מופיע לעתים קרובות בסרטים הוליוודיים, שם הבחור המסתורי לעולם אינו מגלה דבר על עצמו ונראה שהוא בא והולך מבלי להשאיר שום מסלול. משום מה, הוא תמיד הבחור שנשים נואשות לקפוץ איתו למיטה, מוכן להתגרש מבעל או מוכן לנסוע חצי דרך ברחבי העולם כדי לראות.

כמובן, בחיים האמיתיים, הדברים לא צריכים להיות מסובכים כמו בסרטים ובתוכניות דרמה בטלוויזיה. בחיים האמיתיים, כל מה שאישה באמת רוצה זה להיות מסוגל להרגיש נמשך אליך מינית, לכבד אותך כגבר ולהיות מסוגל להתאהב בך עמוק לאורך זמן.

להיות מסתורי הוא רק אחת הדרכים הרבות שבהן אתה יכול למשוך אישה. לדוגמא: נשים נמשכות גם לבחורים כריזמטיים, מקסימים, בטוחים, מצחיקים, גבריים ואלפאיים.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכלו להפעיל אותה על ידי הצגת תכונות שנשים באופן טבעי נמשכות אליהן ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, אתה יכול לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך בדרכים רבות ושונות. זה נהדר ללמוד איך להיות בחור מסתורי, אבל אל תתאמץ יותר מדי בניסיון להיראות מסתורי.

מה שהכי חשוב זה שאתה באמת גורם לנשים להרגיש נמשכות אליך כשהן מתקשרות איתך.

המתבודד המסתורי

יש בחורים שמבלבלים בין הרעיון להיות 'בחור מסתורי' לבין משמעות שהם צריכים להיראות מתבודדים מוזרים שלא נראה שמסתדרים עם אנשים כי הוא יודע משהו שאחרים לא יודעים.

עם זאת, זה לא מה שנשים מחפשות בבחור מסתורי.

בסרטים ובתוכניות דרמה בטלוויזיה אולי שמתם לב שבחורים שיושבים לבד בקצה הבר, או שהם מרוחקים ולא מסתדרים עם אנשים במסיבות, נראים תמיד מושכים את תשומת הלב של הנשים הכי יפות בחדר. במקרים רבים (בסרטים ובתוכניות טלוויזיה), האישה תפנה לבחור כי היא נמשכת למסתוריות שלו.

היא תשאל אותו,'היי, למה אתה יושב לבד?'אוֹ'היי, האם אוכל לשבת ולהצטרף אליך?'ואז הוא ימשיך להיות מרוחק, מביך, מהורהר ואפילו דיכאוני משהו. עם זאת, האישה תרגיש נמשכת אליו.

למה? פשוט ... זה סרט או תוכנית טלוויזיה. הכותבים מוסיפים את סוגי הסיפורים האלה מכיוון שהם מוזרים וזה שומר על אנשים שצופים (כלומר יש נשים שחושבות,'למה היא מעוניינת בו?'וכמה חבר'ה חושבים,'המממ ... אולי אוכל לגרום לבנות לחבב אותי על ידי כך שאני מהרהרת, מדוכאת ומסתורית!')

אם בחור רואה סוג זה של דברים בסרטים לעתים קרובות מספיק, הוא עשוי להחליט לנסות זאת בחיים האמיתיים. אז הוא מחנה את עצמו בקצה הבר במוצאי שבת עמוס ומחכה שהנשים היפות בחדר יתחילו להתקרב אליו.

בזמן שהוא ממתין, הוא מנסה להוסיף למסתורין שלו על ידי שמירת גבו אל הקהל ומנסה לחקות את המראה הרחוק והרחוק שעל פניו של הבחור המסתורי בסרט.

הוא מקפיד להציץ כלאחר יד לכיוון של כל אחת מהנשים שנכנסות לקו הראייה שלו ויורה להן מבט של מסתורין ותככים עם הבעה שהוא התאמן מול מראה.

עם זאת, נראה שנשים לא מתעניינות. הם לא מתקרבים אליו. אף אחד לא אומר,'היי מר מסתורי, אנא בוא והצטרף אלינו!'ושום אישה יפה לא הולכת ומציעה לקנות לו משקה.

הוא תוהה מדוע זה לא עובד עבורו, אז הוא מחליט לעמוד על הקיר ופשוט להתבונן בקהל. הוא מקווה שאישה תבחין בו, תרגיש נמשכת למסתוריותו ואז תתקרב אליו.

עם זאת, זה לא עובד. למה?

בתור התחלה, לשבת לבד במסגרת חברתית לא גורם לבחור להופיע כמסתורי בצורה חיובית. במקום זאת, זה בדרך כלל רק גורם לו להיראות מתבודד שאין לו חברים. הפניית גבו לאחרים אינה מוסיפה לאוויר המסתורין שלו. במקום זאת, זה פשוט גורם לו להיראות מתבודד שחסר את הכישורים החברתיים אפילו לנסות להכיר חברים.

ניסיון ליצור הבעה רחוקה על פניו אינו מעצים את פנייתו לנשים. הם עשויים להסתכל עליו ולחשוב,'מי זה הבחור הזה?'אבל אם הוא לא עושה דבר כדי לעורר את רגשות המשיכה או הסקרנות המינית של האישה, היא כמעט בוודאות לא מתכוונת לגשת אליו בגלל זה.

במקום זאת, היא בדרך כלל רק תניח שהוא בודד או בחור מביך חברתי שלא מתאים או שלא מרגיש בנוח בסביבה הזו.

החלפת המיקוד שלך פשוט למשוך נשים, יותר מאשר להשתדל להיות מסתורי

אתה לא צריך לעשות מעשה של להיות בחור ממש מסתורי כדי למשוך נשים. ככה זה לא עובד.

למשוך נשים זה הרבה יותר פשוט שרוב החבר'ה חושבים שזהו. כל עוד אתה מציג תכונות שמושכות באופן טבעי נשים (למשל ביטחון, כריזמה, הומור, אווירה גברית וכו '), נשים ירגישו נמשכות אליך.

אם אתה גם רוצה להיות קצת אתגר ולהיראות כבחור מסתורי, אז זה יוסיף לך קצת יותר אטרקציה, אבל אתה לא צריך לעבור עם זה.

השורה התחתונה היא שאתה רוצה שנשים ירגישו רצון עז לקפוץ למיטה איתך, אתה צריך לשנות את המחשבות שלך מ,'איך להיות בחור מסתורי'ל,'איך להיות בחור מושך שלא ניתן לעמוד בפניו.'

נשים נמשכות רק לזרים מסתוריים ברומנים רומנטיים ובדרך כלל הן ניגשות רק לבחורים מסתוריים בסרטים ובתוכניות טלוויזיה. להגיע לנשים על ידי היותן מסתוריות זה בערך נדיר כמו זכייה בלוטו. תמיד יהיו לך סיכויים טובים יותר עם נשים אם אתה פשוט ניגש אליהן ונותן להן לחוות את האישיות האטרקטיבית שלך.

חלק מהתכונות שהופכות את אישיותו של בחור לאטרקטיבית לנשים כוללות:

1. ביטחון

אם אישה אוהבת את מה שהיא רואה אצלך, היא תשלח אותות דרך שפת גופה כדי להודיע ​​לך שהיא פתוחה לפנייה אליך.

אם אין לך את הביטחון להגיב לאותות האלה או שאין לך את הביטחון לפתוח בשיחה טבעית ומהנה לאחר שהתקרבת, אתה לא מתכוון להחזיק את תשומת לבה זמן רב. התנהגות ביישנית, חרדתית, מביכה, שמראה כי בחור חסר ביטחון בכל דרך שהיא היא כיבוי מוחלט.

2. גבריות

סוג הגבריות החשוב ביותר לאישה הוא איך אתה חושב, מתנהג ונוקט בפעולה סביבה ובחיים. אם האווירה הגברית הכוללת שלך גורמת לנשים להרגיש ילדותיות ונשיות בנוכחותך, תמיד תהיה לך בחירה של נשים.

עם זאת, אם האווירה הכללית שלך גורמת לנשים להרגיש ניטרליות (לא מאוד נשית או מאוד גברית), תצטרך לעבוד קשה יותר כדי לגרום לנשים להרגיש מספיק משיכה כדי שתוכל להצדיק קשר מיני איתך.

3. אינטליגנציה חברתית

הכישורים החברתיים והתקשורתיים הדרושים כדי לערבב, לקיים אינטראקציה ולהתיידד תורמים למשיכה המינית של הבחור.

נשים נמשכות באופן אינסטינקטיבי לגברים שיש להם את מה שצריך כדי להיות 'ספק ומגן' בעולם המודרני וזה אומר שהם יכולים לרשת ולאגד משאבים עם אחרים בעת הצורך.

אם נראה שבחור מתבודד, הוא מראה את עצמו כבחור חסר אינטליגנציה חברתית ולמעשה עלול להפוך למעט נטל במערכת יחסים ארוכת טווח.

מה שנשים באמת רוצות
נשים שמתחרות על בחור מסתורי

להיות אדם בינלאומי של מסתורין כמו ג'יימס בונד, זה לא מה ש 99% מהנשים מקוות נואשות למצוא אצל בחור. כדי להיות סוג הגבר שרוב הנשים מוצאות אטרקטיביות שלא ניתן לעמוד בפניו, אחד הדברים המסתוריים החשובים ביותר בך צריך להיות העובדה שאתה זמין.

היא צריכה לחשוב,'איך לכל הרוחות הבחור הזה רווק? אני לא מאמין למזלי! אני אשתדל בכל כוחי לגרום לו לאהוב אותי לפני שאישה אחרת תגלה אותו ותיקח אותו ממני! '

רוב החבר'ה אפילו לא יודעים איך לעורר רגשות משיכה עזים של אישה, ולכן נשים הופכות נרגשות ונלהבות מאוד כאשר הן מוצאות בחור שכן. צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע ...

כשאישה פוגשת בחור שמפעיל את תחושות המשיכה שלה בדרכים שהיא קיוותה לחוות, היא נצמדת אליו ולא מרפה.

היא יודעת שקשה למצוא בחור כמוהו והיא ככל הנראה תצטרך לעבוד קשה כדי למשוך את תשומת ליבו ואז לשמור על העניין והמשיכה שלו. היא תסקרן שהוא אתגר לכבוש למרות שהיא כל כך יפה ויש לה המון בחורים אחרים שנואשים להיות הגבר שלה.

אם הוא מה שנשים מתייחסות אליו כבחור מסתורי, היא תצטרך לעבוד קשה כדי להרשים אותו לאורך זמן כדי לגרום לו לחלוק אותה באמת עם מלוא אהבתו, כבודו ומסירותו. היא תצטרך להרוויח את זה ולהמשיך להרוויח אותה על ידי היותה אהובה, חברה או אישה נהדרים עבורו.