איך להיות איש אמיתי

איך להיות גבר אמיתי

אם אתה רוצה שנשים יראו בך גבר אמיתי, אתה צריך:

 • היו בטוחים במי שאתם ובמה שיש לכם להציע לנשים ולעולם.
 • צא אחר החלומות והשאיפות הגדולים שלך בחיים בביטחון בלתי פוסק.
 • לאהוב ולקבל אנשים על מי שהם.
 • לאהוב ולהעריץ את עצמך (כלומר בעל הערכה עצמית גבוהה).
 • היו גבריים איך אתם חושבים, מתנהגים ועושים פעולה בחיים.
 • לגרום לאישה להרגיש ילדותית ונשית בתגובה לגבריות שלך.

איך להיות גבר אמיתי

כשאתה מה שמתייחסים אליו כאל גבר אמיתי, אתה תגרום לנשים ללא מאמץ להרגיש נמשך אליך כשאתה פוגש אותן ותעמיק בקלות את אהבת האישה, הכבוד והמשיכה אליך במהלך מערכת יחסים, עד למצב שהיא לעולם לא רוצה לעזוב אותך.

האם אתה יודע איך למשוך נשים כשאתה פוגש אותן ואז להעמיק את רגשות האישה בזמן מערכת יחסים?

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכלו להשתמש בה להיות הגבר האמיתי שהיא מחפשת נואשות ...

כפי שתגלה מהסרטון למעלה, אינך צריך להיות גבוה, נראה טוב, עשיר ובעל גוף מושלם כדי להיחשב כגבר מושך על ידי רוב הנשים בעולם הזה.יש נשים שטוחות ויקבלו רק גבר שנראה יפה, גבוה, עשיר, נוהג ברכב יוקרתי ובעל גוף מושלם, אבל רוב הנשים הרבה יותר גמישות לגבי מה שהן מוצאות אטרקטיבי אצל בחור.

אתה יכול להיות הגבר האמיתי שנשים מחפשות והכל מתחיל ביכולת שלך להיות מושכת לנשים על סמך התכונות הפנימיות שלך (למשל ביטחון, גבריות, כריזמה, יכולת לאהוב וכו ').

'איפה כל הגברים האמיתיים?'

האם שמעת אי פעם אישה מתלוננת ואומרת,'איפה כל הגברים האמיתיים?'כאשר היא מתייחסת לאיכות הגברים שהיא צריכה לבחור בזירת ההיכרויות?

זו תלונה נפוצה יותר ויותר מצד נשים מודרניות מכיוון שכמות הגברים האמיתיים הזמינים יורדת במהירות.

למה?

יותר ויותר גברים נופלים קורבן לשטיפת המוח שהם מקבלים דרך התקשורת על מה שנשים רוצות. לדוגמא: לגברים אומרים שהם צריכים להיות גבוהים, נאים, עשירים, לנהוג ברכב יוקרה, להיות בעלי זין ענק ולהיות בעלי גוף מושלם ... ואז הם יהיו ראויים לאישה מושכת.

זה מטורף.

רוב החבר'ה עוברים את החיים מבלי שידעו את הסיבה האמיתית מדוע הם נדחים על ידי נשים. אני חושף את הסיבה האמיתית בסרטון זה ...

כפי שתגלו מהסרטון לעיל, חבר'ה ממציאים כל מיני תירוצים לחוסר ההצלחה שלהם עם נשים, אבל זה באמת מסתכם בדבר פשוט אחד: חוסר היכולת שלהם לעורר תחושות של משיכה מינית אצל אישה במהלך אינטראקציה. .

כשתדעי למשוך נשים עם הביטחון והאישיות שלך, רוב הנשים ירגישו מספיק משיכה בשבילך לרצות לקיים יחסי מין או להתחיל קשר. יש נשים שהן בררניות מאוד, אך רובן שמחות להבטיח אותך כגבר שלהן אם אתה מסוגל לגרום להן להרגיש מספיק משיכה ויש להן כמה (כמה שיותר טוב יותר) מהתכונות של גבר אמיתי.

אם אתה רציני להבין איך להיות גבר אמיתי, אתה צריך להפסיק להאמין למה שפרסומות טלוויזיה סיפרו לך על מה נשים באמת רוצות בגבר.

להיות גבר אמיתי זה לא לנהוג במכונית האחרונה, ללבוש חולצה יקרה או לרסס על קלן מעצבת. אתה יכול לעשות את הדברים האלה אם אתה רוצה, אבל להיות גבר אמיתי זה יותר עמוק מזה ואתה יודע את זה.

האם כל אדם יכול להיות גבר אמיתי?

איך אני יכול להיות גבר אמיתי?

כן.

להיות גבר אמיתי זו דרך לחשוב, לחיות ולעשות פעולה והכל נובע ממי שאתה נמצא עמוק בפנים.

יש בחורים שחושבים שהם יכולים לקבל כמה טיפים מהירים ולהעמיד פנים שהם גבר אמיתי, אבל אם אתה רציני בלהיות הגבר האמיתי שנשים רוצות, אתה צריך להעמיק מעט מכמה טיפים מהירים.

כשתתקרב לחלק זה של חייך כראוי, תיהנה מ:

 • הערכה עצמית גבוהה.
 • כבוד מאחרים.
 • הבחירה שלך עם נשים.
 • תחושת הגשמה, גאווה וסיפוק הנובעות מהמשך הדרך להשגת המטרות והשאיפות הגדולות ביותר שלך בחיים.
 • אושר לחיים.
 • אהבה ויחסים נהדרים עם נשים יפות.
 • הרבה חברים נהדרים ועוד הרבה אנשים שרוצים להיות חברים שלך.

להיות גבר אמיתי זה בהישג ידך. כשאתה הולך בדרכו של גבר אמיתי, חייך ממש משתפרים מדי יום.

אני יודע מכיוון שאני הולך בדרך כבר יותר מ 12 שנים ואחרי שקיימתי יחסי מין עם יותר מ -250 נשים, התחתנתי לאחרונה עם חברה סקסית שלי בת 22 (היא צעירה ממני ב -15 שנה) ואני מודל לחיקוי לגברים בכל רחבי העולם דרך האדם המודרני.

אם נשים רוצות גבר אמיתי, מדוע חלק מהן מתחברות לבנים רעים?

האמת היא שנשים באמת לא רוצות ילד רע, אבל מכיוון שלרוב אין גברים אמיתיים זמינים, ילדים רעים נתפסים לרוב כדבר הבא הכי טוב.

מדוע ילד רע טוב יותר מאשר בחור נחמד לרוב הנשים? ברוב המקרים, 'בחור נחמד' יהיה חסר ביטחון ויהיה עצבני או חרד סביב אנשים, כך שבסופו של דבר נשים מרגישות חזקות ממנו, נפשית ורגשית.

ואז, כשמדובר במין, היא לא תיהנה לגמרי ומפתחת את עצמה בפני הבחור כי הוא חלש מבחינה רגשית ממנה. זה פשוט לא מרגיש נכון למסור את לבה ומוחו לבחור חלש.

עם זאת, ברוב המקרים, 'ילד רע' יהיה מאוד בטוח ודומיננטי, כך שזה ירגיש מתאים לה להיפתח ולהיכנע (גוף, לב ונפש) אליו במהלך יחסי מין.

נשים יודעות את הדבר האמיתי כשהן רואות אותו ו'ילדים רעים 'נושרים כמו תפוחי אדמה חמים כאשר אישה מבינה שהיא סוף סוף פגשה את הגזע הנדיר הזה ... גבר אמיתי.

אם היא לא מצליחה למצוא גבר אמיתי, היא עלולה להיכנס בסופו של דבר להריון לילד רע ואז להיפרד ממנו אחר כך, או להתחתן עם בחור נחמד ואז להתגרש ממנו אחר כך. עם זאת, גברים אמיתיים הם מסוג הגברים שנשים לא בוגדות בהן, אינן רוצות לעזוב ולעולם לא ישחררו.

צפו בסרטון זה כדי להבין יותר מדוע בחורים נחמדים בדרך כלל נדחים על ידי נשים ומה עליכם לעשות במקום אם אתם רוצים להצליח עם נשים עכשיו וכל החיים ...

כפי שתגלה מהסרטון למעלה, אין שום דבר רע בלהיות בחור נחמד, אבל אתה צריך להיות מושך מינית לאישה. להיות נחמד זה לא מה שמפעיל את רגשות המשיכה המינית של האישה כלפי בחור.

אם תפעיל את רגשות המשיכה המינית של אישה אליך ואתה גם נחמד אליה, היא תשמח שסוף סוף הכירה בחור טוב שמדליק אותה. עם זאת, אם אתה פשוט נחמד, בדרך כלל לא תהיה שום סיבה שהיא תרצה יותר מאשר שיחה מנומסת איתך.

מיתוסים על איך להיות אדם אמיתי

מיתוסים ועובדות על היותו גבר אמיתי

זה הזמן לפרוץ כמה מיתוסים נפוצים על איך להיות גבר אמיתי ולשחרר אותך משטיפת המוח שכנראה קיבלת באמצעות סיטקומי טלוויזיה, פרסומות טלוויזיה, סרטים וקליפים.

מיתוס 1: גבר אמיתי הוא גבר ש'יש לו הכל '- מזומנים, מכוניות ומראה דגם

אין זה פלא שרוב הגברים המודרניים חושבים שנשים נמשכות לבחורים ש'יש להם הכל 'מכיוון שזה סוג המסר שהם מפציצים מדי יום באמצעות פרסומות בטלוויזיה וקמפיינים שלטי חוצות.

הבחור ש'לקבל את הילדה 'הוא הבחור שלובש מותג מסוים של בגדים, נוהג במכונית מסוימת, לובש קלן או שעון מסוים, מעצב את שיערו במוצר מסוים, חגים במקום מסוים ... וכך זה ממשיך, נכון?

ובכן, זהו מיתוס מוחלט שמונע על ידי לא יותר מיצרני המוצרים ומחשבות הפרסום שלהם. גברים אמיתיים יודעים שמראה, רכוש חומרי ו'דימוי 'אינם האטרקציה העיקרית עבור נשים מכיוון שאף אחד מאותם דברים לא יכול לגרום לה להרגיש כמו אישה אמיתית.

לבישת שעון נחמד או עיצוב שיער באופן מסוים אינן תחליף לביטחון, לגבריות ולתכונות רבות אחרות של גבר אמיתי.

העולם השתנה רבות מאז ימי דפיקות הלב ההוליוודיות הישנות, שם הוכח שגבר מסוגל לסחוף אישה מעל רגליה עם מעיל מינק ושרשרת יהלומים. נשים מודרניות באמת לא כל כך רדודות ואתם חייבים להאמין בזה.

בעולם של היום, נשים עצמאיות הרבה יותר; יש להם קריירה משלהם ומזומנים משלהם, כך שהם יכולים לקנות מכוניות משלהם ולקנות בלינג רב ככל העולה על רוחם.

עם זאת, בגלל עצמאותם, הם גם 'קשוחים' בהרבה מבחינתם ולא מרשים לעצמם להיות מובילים על ידי שום דבר מלבד גבר אמיתי או ילד רע. הם צריכים להיות כל כך קשוחים, כי הם צריכים להיות מסוגלים להחזיק את עצמם בחיי היומיום.

החיסרון של זה אצל נשים הוא שהן מאבדות את החופש להיות רק אישה ולהיות ילדותית. עם זאת, זה לא מונע מאישה הכמהה לכך.

האמינו לי, לא משנה כמה 'אימתנית' אישה עשויה להופיע מבחוץ, מבפנים היא משתוקקת להיות מסוגלת לאכזב את משמרתה ופשוט להיות האישה הטבעית שהיא; להיות ילדותית לפעמים, להיות רגשית ולהירגע לכיוון הגברי שלך.

כשאישה פוגשת גבר אמיתי, היא פוגשת גבר שיש לו את האיכויות הגבריות שמאפשרות לה להירגע להיות נשי. היא פוגשת גבר עם עוצמה נפשית ורגשית אמיתית שהיא יכולה להיכנע ולהיות האני האמיתי שלה בחדר השינה. כשמדובר בנושא איך להיות גבר אמיתי, זה לא משהו שאתה יכול לזייף או לעשות באופן שטחי.

לכן, אל תתנו לשלטים או פרסומות טלוויזיה לומר לכם שכל מה שאתם צריכים זה 'קרם הלחות לגברים' או מכונית הספורט האחרונה. האמת היא שכל מה שאתה צריך זה אתה. כל עוד אתה מפגין את התכונות הנפשיות והרגשיות של גבר אמיתי, זה לא משנה איזה רכוש חומרי אתה עושה או אין לך.

אתה גבר אמיתי וזה זה.

מיתוס 2: גבר אמיתי הוא גבר 'מטרוסקסואלי'

גבר מטרוסקסואל הדואג למראהו

שוב, הרעיון שנשים נמשכות לגברים 'יפים' שמתגאים מאוד במראה החיצוני שלהן הוא מיתוס מוחלט המונצח על ידי יצרני ביגוד וקוסמטיקה.

בטח, כשם שבחורים סורקים חדר מלא באנשים כדי לבחור את הנשים האטרקטיביות ביותר, זה רק טבעי שנשים יעשו את אותו הדבר כדי לבחור את הבחורים הכי נראים. אבל, וזה מראה גדול אבל, נאים הם לא הכל וכולם מבחינת נשים.

זה בסדר להפיק את המירב מההופעה שלך, אבל אם בחור חסר ביטחון עצמי ומתאמץ לנהל איתה שיחה מעניינת, או אפילו יותר גרוע, מנסה למשוך את תשומת לבה בקו איסוף צולע, היא לא מתכוונת להתרשם מכמה שהוא לבוש או מטופח, היא פשוט תראה בו 'לוזר חברתי' ורוצה להתרחק ממנו.

מראה טוב יכול להשיג רק בחור עד כה; אם אין לו את התכונות הגבריות שגורמות לה להרגיש כמו אישה, הוא לא מתכוון להחזיק בה עניין זמן רב.

אם אתה חושב שנשים לא הולכות להימשך אליך כי אין לך 'מראה טוב', אז אתה מפסיד את העניין. כמו כן, אם אתה מבזבז הרבה זמן, מאמץ וכסף בכדי 'לשכלל' את המראה שלך, אז אתה גם מפספס את העניין.

נשים רוצות גבר שיכול לגרום להן להרגיש כמו אישה אמיתית (כלומר נשית, ילדותית, חופשית להיות רגשית). זה אופי פנימי שמראה ממה עשוי גבר, ולא מראה חיצוני.

אתה יכול להיות בעל גוף כושר מושלם ועדיין להיות בתול כי נשים לא אכפת מגופך אלא אם כן יש לך את התכונות החשובות יותר, כמו ביטחון, גבריות, אינטליגנציה חברתית וכן הלאה.

אם אתה ילד יפה וחסר ביטחון, גם אתה יחסר לך יחסי מין. אולי תוכל להסתבך עם נשים שזורקות את עצמן אליך (ובואו נודה בזה, הן בדרך כלל לא כל כך מושכות), אבל בתור בחור, המראה לא יפתור לך את הבעיות עם נשים.

להיות ילד יפה זה לא איך להיות גבר אמיתי. לכן, אל תשאב את הפרסום שלי מחברות קוסמטיקה שמנסות למכור מוצרי נשים לגברים, על ידי התווית שלהם מחדש כ'קרם לחות לגברים 'וכן הלאה.

אני זוכר שראיתי פרסומת של Nivea ל'קרם לחות לגברים 'והיא אמרה שנשים יחשבו שאת נראית' עייפה 'אם לא תלבשי קרם לחות. איזה בדיחה! לנשים לא אכפת מאיך שנראה בחור אלא אם כן יש לו את התכונות הנפשיות והרגשיות שהם מחפשים אצל גבר.

בטח, נשים עשויות לציין את 'החבר'ה שנראים טוב' אבל זה לא אומר שהחבר'ה האלה נעוצים או שהם יכולים לשמור על האישה הזו מעוניינת. נשים אינן רדודות כמו שפרסומות בטלוויזיה מציגות אותן, אז אל תשאב מזה.

מיתוס 3: גבר אמיתי הוא 'גבר חדש'

עוד בשנות התשעים קידם סוג חדש של גברים דרך הטלוויזיה מכיוון שלנשים היה יותר קול ... וגברים הקשיבו. הם דיברו על 'האיש החדש', שהיה מחשבה אחר לסוג האדם הכושל שנקרא S.N.A.G (גבר רגיש חדש בגילאים).

עם S.N.A.G, נשים אמרו שהן רוצות שגברים יבכו ויהיו רגישים יותר, אז גברים עשו את זה והם נזרקו. ואז, אחרי שמיליוני אנשים התגרשו או נכנסו כל כך לדיכאון שהם התחילו את שיגעון הפרוזאק (נוגד דיכאון), נשים התחילו לומר שגברים לא צריכים לבכות והם צריכים להיות חזקים.

עם זאת, עדיין גבוהות בתחושת השוויון והקול שלהן בחברה, נשים המשיכו ואמרו שהן רוצות שגברים יתנו גם לנשים לנהל את ההצגה. הם אמרו,'מערכות יחסים צריכות להיות 50/50. אף גבר לא אמור להיות מסוגל להגיד לי מה לעשות. '

זה היה מקרה של אישה מבולבלת אחת אחרי השנייה, ואחריה גברים שחיפשו להרשים נשים (ולהרשים אנשים בכך שהם פוליטיקלי קורקט) שאמרו את זה,'כן, מערכות יחסים צריכות להיות 50/50.'

זה לא מפתיע אותי שאנשים סביב אותה תקופה צרכו יותר נוגדי דיכאון מאי פעם. המכירות עברו את הגג של חברות התרופות מכיוון שגברים העמידו פנים שהם חצי גבר וחצי אישה ('איש חדש' או 'גבר 50/50' כשמם כן הוא) ונשים ניסו להיות חצי גבר, חצי אישה.

זה פשוט לא בסדר ונתוני האומללות והגירושין מאותה תקופה חושפים זאת כטעות.

'גבר חדש' היה אמור להיות גבר שמילא תפקיד שווה במערכת יחסים, או במילים אחרות, גבר שכבר לא מילא תפקיד גברי מסורתי. 'האיש החדש' הוצג כגבר שאחראי על מטלות הבית; להתנתק מהמסורת של משימות מסוימות הנחשבות כ'עבודת גברים 'או' עבודת נשים '.

עם זאת, כאשר צוות חוקרים בחן את ההשפעות של גברים שחולקים את עבודות הבית עם נשים בנישואין, הם גילו כי שיעורי גירושין עברו על הגג. בימים אלה אני מקבל כל כך הרבה הודעות מחבר'ה שרוצים מאוד עזרה להצלת מערכות היחסים שלהם.

למרות שהם עושים כל מה ש'גבר חדש 'נועד לעשות, הם מקיימים פחות ופחות יחסי מין ונראה כי לאישה שלהם כבר אין כבוד כלפיהם. הבעיה היא שמשחק תפקיד 'שווה' במערכת יחסים מוריד את הדינמיקה המינית החשובה ביותר הדרושה בכדי לשמור על הניצוץ המיני בין גבר לאישה.

רק בגלל שנשים עובדות עכשיו והן יכולות לדבר את דעתן בטלוויזיה או בשירי פופ, זה לא אומר שמה שהן אומרות זה עכשיו כמו שהדברים צריכים ללכת.

ברוב המקרים, נשים לא אומרות מה הן באמת רוצות מגברים כי זה יהיה מביך עבורן.

למה? אם אתה לא יודע את התשובה לכך, אז בהחלט יש לך עוד הרבה מה ללמוד על נשים ואיך להיות גבר אמיתי. העובדה היא שמה שנשים אומרות שהן רוצות בפומבי ומה שהן עושות בדלתיים סגורות או הרחק מעיניים סקרניות זה שני דברים שונים לחלוטין.

כשאתה נפטר מהספק וחוסר הביטחון ששטף את מוחך על ידי קמפיינים פרסומיים ושיווקיים ובמקום זאת אתה מפנה את תשומת ליבך לפתח ולחיות את האני האמיתי שלך כגבר, אתה תלמד שנשים באמת רוצות אותך .

כאשר אישה נמצאת סביב גבר אמיתי, היא חשה בביטחון המיני העליון שלו ומרגישה באופן טבעי את הרצון להיכנע לו מינית.

באופן אינסטינקטיבי, היא יודעת שמצאה גבר נדיר בקרב כל כך הרבה בחורים שפשוט חסרים חוכמה ומודעות כיצד להיות גבר אמיתי.