איך להיות מושך מינית לנשים

איך להיות מושך מינית לנשים

הסוד כיצד להיות מושך מינית לנשים הוא להציג את תכונות האישיות שנשים נמשכות אליהן באופן טבעי.

לדוגמא: בחור שהוא בטוח בעצמו, כריזמטי, מקסים, מצחיק ובעל אווירה גברית יגרום לאישה להרגיש נמשכת אליו על סמך חמש התכונות האלה.

עם זאת, בחור עצבני, מדכא את הכריזמה הטבעית שלו מכיוון שהוא מפחד להיות הוא עצמו, חסר קסם, מפחד להשתמש בהומור מסוכן ובעל אווירה ניטרלית יגרום לאישה להרגיש מכובה על ידו בהתבסס על חמש התכונות האלה.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכלו להשתמש בה כדי להיות מושכת מינית לנשים ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, תוכלו למשוך נשים ביותר מ -100 דרכים שונות.

כדי להיות מושכת מינית לנשים, אינך צריך להפעיל את כל 100 גורמי המשיכה השונים שיש לה, אך אם אתה מפעיל יותר מ -5, אתה תהיה מושך מינית להרבה נשים.הגבריות שלך היא הפעלה ענקית לנשים

איך להיות בחור מושך מינית

כשאישה מקיימת אינטראקציה עם בחור בטוח שחושב, מתנהג ונוקט פעולה באופן גברי, היא לא יכולה למנוע את עצמה מלהרגיש על ידו מופעלת מינית.

עם זאת, כאשר אישה מקיימת אינטראקציה עם בחור עצבני וחושב, מתנהג ונוקט פעולה באופן מהוסס, ביישן, ספק עצמי או נשי, היא אינה יכולה למנוע מעצמה לכבות מינית.

זה לא אומר שאתה יכול לאסוף כל אישה בכך שהיא בטוחה בעצמה וגברית, כי לא כל הנשים רווקות. עם זאת, זה אומר שאתה יכול לעורר תחושות של משיכה כמעט בכל אישה שאתה פוגש על ידי להיות בטוח וגברי.

מהי דוגמה להיות גברי?

בחור שיש לו שאיפות גדולות בחיים ועוקב אחריהם בביטחון בלתי פוסק, כונן ואמונה בעצמו הוא גברי.

לעומת זאת, בחור שחושש לקום ולהגיע לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר, חסר גבריות נפשית ורגשית. במילים אחרות, הוא חסר את הכדורים כדי לדחוף מצבים מאתגרים ולהתגבר על מכשולים בדרך להצלחה.

נשים נמשכות לעוצמה אצל גברים ונכבות על ידי חולשה

הסיבה שבגללה נשים חשות משיכה מינית כלפי בחורים בטוחים ומרגישות מכובה על ידי בחורים רעבים, היא שנשים באופן טבעי נמשכות לכוח אצל גברים.

העדפה זו של גברים קשוחים אפשרה למין האנושי להתחזק לאורך הדורות. משיכה מינית מופעלת כאשר אנו מגלים דברים מסוימים אצל האדם האחר אשר יועילו לחיינו באופן כללי, לאושרנו, להישרדותנו ולהישרדות של כל צאצא שיש לנו.

חולשתו של גבר אינה מועילה להישרדות האישה ואינה גורמת לה להרגיש מוגנת ובטוחה.

כשאנחנו הגברים רואים אישה יפהפייה פיזית, האינסטינקטים של המשיכה שלנו מופעלים אוטומטית מכיוון שזה יהיה מועיל להתרבות איתה (למשל ילדים שנראים טוב יותר, יחס נוח מאחרים, סקס מהנה יותר, תחושת גאווה על היותך אישה יפה וכו).

מצד שני, כשאנחנו רואים אישה לא מושכת מבחינה פיזית, האינסטינקטים של המשיכה שלנו נותרים פעילים מכיוון שאין שום תועלת לגידול עם אישה כזו.

למשיכה של אישה לגבר, זה לא קשור למראה. למה? המראה הפיזי של הגבר אינו הדבר המועיל ביותר להישרדותה.

במשך מרבית ההיסטוריה האנושית ועד היום, רמת הביטחון, הגבריות והאינטליגנציה החברתית של הגבר משפיעות ישירות על יכולתו לשרוד, לשגשג ולהגן על עצמו, עליה ועל כל צאצאים שיש להם.

בחור טוב מראה לא אומר שהיא תהיה מוגנת או שהוא יצליח להצליח בעולם. זה רק אומר שהוא נראה טוב.

לכן, בכל הנוגע לאטרקטיביות המינית שלך ולנושא החשוב ביותר כיצד להיות מושך מינית לנשים, שכח את מה שמספרות לך בפרסומות הטלוויזיה והמגזינים. שֶׁלָה לֹא על קלן, חליפות, תספורות, שרירים, מכוניות, כסף או גודל הפין; מדובר בביטחון, גבריות (איך אתה חושב, מתנהג ונוקט פעולה) ואינטליגנציה חברתית.

זכר אלפא לעומת זכר דירוג נמוך יותר

הבן אדם הוא יצור מיוחד וברור שהאינטליגנטי ביותר על פני כדור הארץ (מבחינת האופן בו אנו שופטים את המודיעין בכל מקרה).

עם זאת, אנו משתפים הרבה במשותף עם בעלי חיים בכל הנוגע לבחירת בן זוג וגידול.

אולי יש לנו 'סצנת היכרויות' ונוכל לשכב עם נשים רבות לפני שנחליט להתרבות, אבל אם תסתכל מקרוב על ההתנהגויות שלנו ומנגנוני המשיכה שלנו, תראה שאנחנו לא מאוד שונים מבעלי החיים כשזה מגיע לבחירת אישה להתרבות איתה.

לדוגמא, אריה נקבה יבחר את האריה החזק ביותר פיזית השולט בזכרים האחרים.

בעיניה הוא מייצג את הסיכוי הטוב ביותר שלה לשרוד בעולם בו בעלי חיים תוקפים והורגים זה את זה כדי לשלוט בשטח.

עם זאת, נקבה אנושית אינה זקוקה לגבר שיסובב מכות, נושך או הורג גברים אחרים כדי להראות לה שהוא יכול לטפל בה, בעצמו ובכל צאצא שיש להם. במקום זאת, היא צריכה לראות שהוא חזק מספיק מבחינה נפשית ורגשית כדי להתמודד עם האתגרים של החברה האנושית המורכבת שלנו.

התנהגות לא מושכת מינית

התנהגות לא מושכת מינית

לכל בחור יש פוטנציאל להיות מושך מינית לנשים.

עם זאת, אם הוא מציג את ההתנהגויות והתכונות הבאות, נשים ירגישו באופן טבעי כבויות על ידו ...

חוסר ביטחון והערכה עצמית

בחור חסר ביטחון ובעל הערכה עצמית נמוכה יתגלה באופן אוטומטי כלא בטוח ועצבני ביחסי הגומלין שלו עם נשים.

ההערכה העצמית הנמוכה שלו תגרום לו לפקפק בעצמו והאישה תרים את זה באופן אינסטינקטיבי. היא תחוש שהוא לא מרגיש שהוא מספיק טוב כדי להיות איתה והיא תדחה אותו בגלל זה.

למה? נשים לא רוצות להרגיש כאילו הן עושות לך טובה בכך שהן איתך; הם רוצים להרגיש בר מזל להיות איתך.

2. להיות נחמד מדי

אין שום דבר רע בלהיות נחמד לנשים. למעשה, אני ממליץ לך להיות בחור טוב אם אתה רוצה לחוות הצלחה לכל החיים עם נשים ובכלל בחיים.

נשים כן אוהבות גברים שהם נחמדים, אבל הם לא בחור נחמד שהוא ביישן, עצבני וחרד. הם רוצים בחור טוב שהוא בטוח בעצמו, גברי וחכם חברתית (כלומר בחור מגניב) בנוסף להיות נחמד כי זה מושך.

צפה בסרטון זה כדי להבין מדוע בחורים נחמדים בדרך כלל נדחים על ידי נשים ומה אתה יכול לעשות כדי להצליח עם נשים, בעודך עדיין בחור טוב ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, אין שום דבר רע בלהיות נחמדים לאישה, אבל גם אתם חייבים לגרום לה להרגיש נמשכת אליכם מינית.

כשבחור פשוט נחמד עם אישה, זה לא מעורר את תחושות המשיכה המינית שלה ולכן, אין שום סיבה שהיא תרצה יותר משיחה או ידידות מנומסים.

3. להיות חלשה יותר מבחינה נפשית או רגשית מהאישה

נשים משחקות כל מיני משחקים נפשיים כדי לבדוק אם בחור הוא זכר אלפא.

לדוגמא: היא עשויה לטשטש אותו, להתנהג נעלב או להתנהג ללא עניין, להתעניין ולכבות הכל באותו יום רק כדי לראות כיצד הוא יגיב.

בחור שלא יכול להתמודד עם ה'מבחנים 'האלה בכוח ובביטחון יגלה שהוא חלש יותר מבחינה רגשית ונפשית. מכיוון שרוב הנשים חולמות להיות עם בחור שהוא חזק יותר מבחינה נפשית ורגשית, בחור כזה יידחה כמעט בכל פעם.

4. להיות ניטרלי או נשי

אישה יכולה להרגיש כמו אישה אמיתית (כלומר נשית, ילדותית, חופשייה להיות רגשית) אם הבחור חושב, מתנהג ומרגיש כמו גבר גברי.

אם בחור בוכה בקולנוע או נרגש יתר על המידה אם המכונית שלו נשרטת, אז הוא לא מתנהג כמו גבר אמיתי.

גבר שנמצא יותר בקשר עם הצד הנשי שלו מאשר אישה בהחלט לא יעורר בה שום משיכה מינית מתמשכת. אמנם יש נשים שישלימו עם זה זמן מה (לפני שנפרדו מהבחור או בוגדות בו), אך הן אינן רוצות להרגיש כאילו הן הדומיננטיות והגבריות במערכת היחסים.

5. מפחדים מדי לפלרטט או להפגין עניין מיני באישה

פלירטוטים חיוניים לאינטראקציה עם אישה כל הדרך מהשיחה הראשונה ועד מערכת יחסים לכל החיים.

אם בחור לא יודע לפלרטט כראוי עם אישה הוא יתקשה ליצור כימיה מינית בינו לבין אישה במהלך שיחה. יתכן שהוא יתמזל מזלו יום אחד ויפגוש אישה שאיתה הכימיה המינית מתרחשת באופן אוטומטי, אך היא תדעך כאשר התאווה הראשונית של היחסים תפוג.

6. להיות מנומס ומסוגר מדי כשמדברים עם נשים

כישורי שיחה גדולים הם סימן לאינטליגנציה חברתית וזוהי איכות שנשים מודרניות בהחלט מחפשות אצל בחורים.

כשבחור מתקרב לאישה, משעמם אותה עד דמעות בשיחה מנומסת או שואל אותה סדרת שאלות שגורמות לה להרגיש כאילו היא נחקרת, הוא לא הולך להיות מונח בקרוב.

בחור כזה יתהה איך להיות מושך מינית לנשים ומכיוון שהוא לא יודע מה אתה לומד עכשיו, הוא ככל הנראה יישאב לחשוב שמדובר במראה, כסף, גובה ושרירים.

7. הצבת נשים מעליו מבחינת דומיננטיות

נשים רוצות להיות עם גבר שמרגיש כמו 'הגבר' סביבה. למרות שנשים עשויות להתנהג כאילו הן רוצות להתגבר על גברים כשאתה רואה אותם בתוכניות טלוויזיה, קליפים וכו '- זה לא מה שנשים באמת חושבות או רוצות.

נשים מתנהגות כך סביב בחורים כדי לבדוק עד כמה הבחור באמת בטוח ואלפא. אם אישה יכולה לשלוט בבחור במהלך שיחה פשוטה או אינטראקציה, כיצד היא תרגיש נשלטת בחדר השינה?

נשים לא מסתובבות ומודות בכך שהן רוצות להרגיש כנועות סביב בחור, אבל אם תשימו לב תראו שהגברים הם שגורמים לנשים להרגיש ילדותיות (וכנועות) סביבן הן אלה שנשים רודפות אחריהן תאווה אחרי. זה לא החבר'ה העל נחמדים, מנומסים ופוחדים שמרגישים מאוימים מנשים.

להיות מושך מינית לנשים עכשיו

אם אתה באמת רוצה לדעת איך להיות מושך מינית לנשים, אז הפסק לבזבז כסף על קולונים, מכוניות, תוספי בנייה לגוף, בגדים ונעליים יקרים, קרמים ותחליבים.

קח קצת זמן כדי לשפר את היכולת שלך למשוך נשים עם ביטחון עצמי, גבריות ואישיות שלך. כשתעשה זאת, לא משנה אם אתה קירח, סובל מעודף משקל או לובש בגדים שאינם מעצבים, נשים ירגישו נמשכות אליך מינית.

לא מאמין שאפשר למשוך נשים בקלות?

צפו בסרטון הזה ותראו שזה לא משנה איזה תירוץ מפצה בחור על חוסר ההצלחה שלו עם נשים, זה תמיד מסתכם בדבר אחד ופשוט ...

משיכה היא תגובה אוטומטית שבני אדם (ובעלי חיים) חווים ואם אתה לא גורם לנשים להרגיש משיכה אליך עכשיו, אתה עושה את זה לא נכון - זה פשוט כמו זה.

ללמוד כיצד להפחית את רגשות המשיכה המינית של האישה הוא תהליך מהיר ופשוט. ברגע שאתה יודע את זה, אתה מוכן לחיים ויכול להמשיך ליהנות ממין, אהבה וממערכות יחסים עם נשים יפות.

האם אתה מוכן לנסות זאת?