איך להיות חלק עם הנשים

איך להיות חלק עם הנשים

להיות חלק עם הנשים בעצם אומר שאתה מסוגל למשוך נשים, להקסים אותן ולגרום להם להרגיש בר מזל שדיברו איתך, מנשקים אותך, מקיימים איתך יחסי מין ומערכת יחסים איתך.

האם יש לך את היכולת הזו? צפו בסרטון זה כדי לגלות ...

ההפך מלהיות חלק עם הנשים מנסה יותר מדי לחבב אותך, מתנהג כמו בחור נחמד שלא מעוניין במין ונותן לנשים את הרושם שאתה תרגיש כל כך אסיר תודה אם הן פשוט יתנו לך הזדמנות.

לא חלק עם הנשים

הרבה חבר'ה לא מבינים שנשים באמת אוהבות בחורים שהן חלקות עם הנשים, מכיוון שנשים ממעטות להודות בכך ואם ישאלו אותן ישירות, הן יכחישו זאת.

עם זאת, כמה נשים אמיצות פתוחות בנושא, כולל טיילור סוויפט בשיר שלה, 'Blank Space' שם היא שרה את המילים,'כי אתה יודע שאני אוהב את השחקנים ... ואתה אוהב את המשחק.'אם מראיין היה שואל את סוויפט אם היא אוהבת שחקנים, סביר להניח שהיא הייתה מכחישה את זה במצלמה כי זה לא משהו שאישה רוצה להודות בגלוי. הכנסת אותו לשיר מאפשרת לה פשוט לצחצח את זה בתור ליריקה או לומר שזה אומר משהו אחר לגמרי.

אל תעתיק גברים בדיוניים בסרטים

יש חבר'ה שרוצים לדעת להיות חלקים עם הנשים כי הם רוצים להיות כמו טיפוסי ג'יימס בונד שנשים כאילו קופצות למיטה ברגע שהם שמים אליהם עיניים.

בונד פשוט אומר קו מקסים לאישה המאוד מושכת והיא נמסה ומציעה בעדינות שהיא כעת פתוחה לקיים איתו יחסי מין. זה מהיר ולעניין ונראה שהוא עובד כל פעם בשבילו.

עם זאת, זה לא עובד ככה בחיים האמיתיים, כי לא כל כך קל לפתות את הנשים הכי יפות. הם בדרך כלל דורשים קצת יותר מאשר איסוף מקסים לפני שהם מחליטים לקיים יחסי מין עם בחור.
אם אתה רוצה לדעת איך להיות חלק עם הנשים, אתה צריך להוציא את הראש מארץ הפנטזיה של סרטי הוליווד ולהתמקד בעולם האמיתי.

בחיים האמיתיים, נשים אכן מרגישות נמשכות מינית לבחורים מקסימים, בטוחים וכריזמטיים, אך הם לא תמיד מקלים על כך. רוב הנשים יבדקו את הביטחון של הבחור על ידי התנהגות כאילו אינן מעוניינות בו, מכיוון שהן רוצות לראות אם הוא עושה פעולה של דמות של ג'יימס בונד, או שהוא באמת כל כך מגניב.

אתה יכול להיות חלק כמו בונד, אך אל תנסה להשיג זאת על ידי העתקת שורותיו, לבישת אותם סוגים של בגדים וניסיון להונות נשים כדי לחשוב שאתה חלק כמו 007 עצמו.

אם אין לך אמון אמיתי ובלתי מעורער באטרקטיביות שלך לנשים, הם פשוט יזרקו אותך מהמשחק שלך על ידי משחק קשה להשיג, מתנהג לא מעוניין או מאתגר את זהותך לאורך כל האינטראקציה.

באמת, הדרך הטובה ביותר להיות חלקה עם הנשים היא פשוט להתמקד בלהיות עצמך, תוך הצגת תכונות האישיות והתנהגויות המושכות באופן טבעי נשים (למשל ביטחון, קסם, אווירה גברית, כריזמה, הומור וכו ').

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

כפי שתראו מהסרטון למעלה, כמעט כל בחור יכול להיות חלק עם הנשים כל עוד הוא מסוגל לעורר את רגשות המשיכה המינית של נשים.

אתה לא צריך להיראות כמו דמות מסוג ג'יימס בונד כדי להיחשב חלק. כל מה שאתה צריך כדי להיות מסוגל למשוך נשים, להקסים אותן ולגרום להם להרגיש בר מזל שדיברו איתך, מנשקים אותך, מקיימים איתך יחסי מין ומערכת יחסים איתך.

באופן טבעי נשים ירגישו בר מזל שיש להן הזדמנות איתך כאשר אתה מסוגל לעורר משיכה שלהן לתכונות שרוב החבר'ה פשוט לא מחזיקים בהן (למשל כריזמה, אווירה גברית מושכת מינית, הומור חצוף וכו ').

אדם מבוקש

אתה לא צריך להיראות כמו כוכב קולנוע כדי להשפיע על הנשים. כן, יש נשים שיקבלו רק סרט שנראה כמו דמות של בונד מהסרטים, אבל רוב הנשים הרבה יותר גמישות לגבי מה שהן מוצאות אטרקטיביות אצל גברים.

מה שרוב הגברים מניחים על נשים

רוב הגברים מניחים שנשים רוצות גבר נאה לחלוטין עם המון כסף, חוש האופנה הטוב ביותר וגוף אתלטי.

אם היית מבקש מנשים לרשום דברים שהם רוצים בגבר, הם כמעט בוודאות יתחילו להזכיר את הדברים האלה.

ובכל זאת, אם אתה מסתכל על סוגי הגברים שנשים אכן מקיימות יחסי מין איתם, הם מתחתנים, כמעט כולם אינם עשירים ופשוט עובדים בעבודה רגילה. לגברים אלה יש מראה די ממוצע או אפילו מתחת לממוצע לפעמים, הם באים בכל מיני צורות גוף ומגזעים ולאומים שונים.

למרות אותה גרסה אמיתית של המציאות, רוב הגברים מניחים שנשים מתעניינות רק בדברים השטחיים והחומריים שיש בגברים.

עם זאת, האמת היא שרוב הנשים נמשכות יותר ומעוניינות יותר בגברים בדברים שלא ניתן לראות (למשל ביטחון, חשיבה אלפא גברית, כריזמה, הבנה עמוקה של מה נשים באמת רוצות לחוש כשאינטראקציה עם גבר וכו ').

כן, נכון שיש נשים שטוחות מאוד ויקבלו רק בחור שיש לו את כל התכונות השטחיות (למשל מראה, כסף, גובה, שרירים, אופנה וכו ').

עם זאת, האמת היא שרוב הנשים אינן כה רדודות והן הרבה יותר גמישות ופתיחות ראש לגבי מה שהן מוכנות למצוא אטרקטיבי לגבר.

אנשים שאין להם ידע מומחה או הבנה אמיתית לגבי מה שנשים באמת מחפשות בגבר יגידו לך שהכל מסתכל על מראה טוב, ריח טוב, לבישת תוויות המעצבים האחרונים ובניית גוף שרירי. לא רק שיש דעה מטעה והגורם לחוסר ביטחון מיותר אצל גברים, זה פשוט שגוי.

רוב הנשים לא יתעניינו באמת בבחור אלא אם כן יש לו את התכונות הגבריות האלפאיות שגורמות לאישה להרגיש כמו אישה. במילים אחרות, הלך הרוח הגברי שלו, האווירה, ההתנהגות, הגישה והמעשים שלו גורמים לאישה להרגיש נשית וילדותית סביבו.

אם בחור מדכא את הזכר הטבעי והאלפא שבתוכו מכיוון שהוא מנסה להיות פוליטיקלי קורקט או 'נחמד' לנשים, הוא יכחיש לנשים את החוויה של הרגשה ילדותית ונשית סביבו וכך, הוא לעולם לא יהיה חלק עם הנשים.

בסופו של דבר, כמעט כל הנשים כמהות להיות עם גבר שיודע לקחת את ההובלה במערכת יחסים, מה שמאפשר לה להירגע להיות העצמי הנשי הטבעי שלה.

נשים מודרניות לרוב צריכות לדכא את הנשיות שלהן כדי להתקדם בקריירה שלהן, ובעולם של 'שוויון זכויות' הן לרוב צריכות לקחת על עצמה פרסונה קשוחה כדי להתחרות לצד גברים במקום העבודה.

מסיבה זו נשים מודרניות מעוניינות מאוד למצוא זכר אלפא שיאפשר להן להירגע להיות נשיות ולהרגיש בטוחות מספיק בכדי לאכזב את 'הקשוח' שלהן.

נשים כן רוצות גבר שיש לו את מה שצריך כדי לגרום להם להיחלש בברכיים, אבל לא המראה החיצוני של הבחור יעשה זאת עבורן; זה התכונות הפנימיות שלו והאיש שהוא מבפנים.

להיות חלק עם הנשים על ידי השתדלות פחות ממה שהיה לך בעבר

חבר'ה שלא מבינים איך למשוך נשים או שאינם מבינים את המציאות בה נשים חיות, כמעט תמיד יתקשו להשיג תוצאות עקביות ונמשכות עם נשים.

הם יעברו את החיים בניסיון מאוד להיות 'אהובים' על ידי נשים, ולעולם לא יבינו באמת איך נראה שבחורים אחרים משיגים נשים כל כך בקלות, למרות שהחבר'ה האלה לא מנסים לחבב אותם.

הוא יבחין שלחלק מהבחורים אפילו לא אכפת להם אם אישה אוהבת אותם או לא ... וזה גורם לאישה לרדוף אחריו ולנסות להרשים אותו. מדוע נשים עושות זאת? מדוע נשים אוהבות בחורים שהם אתגר?

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, אתה יכול לגרום לנשים לרדוף אחריך, לנסות להרשים אותך ולקוות לקבל סיכוי איתך, פשוט על ידי הבנת המציאות בה נשים חיות.

אם אתה חושב, התנהג והתנהג כמו כל בחור אחר (כלומר אתה מרגיש נמשך לאישה על סמך המראה הפיזי שלה ומעוניין מיד לקיים יחסי מין או מערכת יחסים, למרות שהיא לא עשתה שום דבר אחר כדי להרשים אתה חוץ מלהיראה טוב), אז תמיד תיתקל בנשים שמשחקות קשה להשיג איתך, תגיד שהן מעדיפות להיות 'סתם חברות' או תגיד לך שהן לא מחפשות קשר עכשיו.

בחור שיודע להיות חלק עם הנשים הוא בחור שניגש לנשים ונותן להן את סוג החוויה שהן צריכות כדי להרגיש ממש מעוניין. הוא מבין שכמעט כל בחור אחר מתעלם מהמציאות בה נשים חיות ופשוט רוצה שנשים יאהבו אותו על היותן נחמדות ומקווה לתת לו צ'אנס.

כשאתה יכול להיות הבחור שמבין מאיפה נשים מגיעות ואז נותן להן את החוויה שהן רוצות, אתה תהפוך מיד לבחור שיהיה חלק עם הנשים.

לנשים יהיה 'הברק בעיניים' כאשר הם מתקשרים איתך ובחורים אחרים לא יידעו מה קורה. חבר'ה יניחו שזה חייב להיות בגלל שאתה נראה טוב יותר מהם, עשיר מהם או שיש לך פין ענק בתוך המכנסיים שלך, אבל אתה תדע את הסוד האמיתי להצלחה שלך עם הנשים ...