איך להיות זכר אלפא

איך להיות זכר אלפא

נשים נמשכות יותר לזכרי אלפא מאשר לכל סוג אחר של גברים (כלומר זכר בטא, זכר אומגה). למה? במשך רוב ההיסטוריה האנושית, זה היה חכם יותר עבור אישה להזדווג עם בחור שיש לו תכונות גבריות אלפא, במקום להיות עם בחור שהולך להידחף או לנצל אותו.

אם אתה כרגע לא חושב, מתנהג ונוקט בפעולה בחיים כמו שגבר אלפא היה עושה, אז אתה ממש מגביל את האטרקטיביות שלך לנשים. אתה אולי בחור טוב עם כוונות טובות, אבל אם אתה לא מציג תכונות של גברים אלפא, אתה תמיד תתקשה למשוך ולשמור על עניין הנשים כשאתה פוגש אותם ומתי בקשר.

דרך אגב…

להיות זכר אלפא זה לא להיות ילד רע או מטומטם. זה גם לא קשור לאנשים בסביבה או להיות גם מטומטם. להיות זכר אלפא שיש לו ביטחון ללכת אחרי מה שאתה רוצה בחיים ועם נשים, במקום לרצות להצליח יותר עם נשים או בכלל בחיים, אבל מפחד לנקוט בפעולה, להתמודד עם הפחדים שלך וכו '.

5 דרכים להיות יותר אלפא

כאן ב'האיש המודרני 'אני יכול ללמד אותך דרכים רבות ומהירות וקלות להיות יותר זכר אלפא. לעת עתה, הנה 5 דרכים להפוך ליותר אלפא:

1. להיות יותר גברי

גַברִי (adj.): בעל התכונות המובחנות או המתאימות לזכר.בחורים רבים מבלבלים בין גבריות לבין 'שרירים' ו'גובה 'או כוח פיזי. עם זאת, בעוד שדברים אלה נחשבים בדרך כלל לתכונות גבריות, הסוג החשוב ביותר של גבריות (מבחינת מושך נשים ) איך אתה חושב, מתנהג ונוקט פעולה.

כאשר אתה חושב, מתנהג ונוקט בפעולה בצורה גברית, אתה ייחשב כגבר אלפא ונשים באופן טבעי ירגישו נמשכות אליך.

להלן מספר דוגמאות כיצד להיות גברי יותר:

זכר אומגה: זכר בדרגה הנמוכה ביותר. פסיכולוגיה והתנהגות נשית. זכר אלפא: זכר בדרגה הגבוהה ביותר. פסיכולוגיה והתנהגות גברית.
יודע מה הוא רוצה מנשים, אך נמנע מללכת אחריו בגלל פחד, עצבנות וחרדה. יודע מה הוא רוצה מנשים והולך אחריו ללא חשש או היסוס בשל הביטחון, האמונה העצמית ודרך החשיבה הגברית שלו.
מרגיש לא נוח לקחת את ההובלה במצבים חברתיים. נשים מבחינות בכך והן מאבדות עניין בו. בביטחון לוקח את ההובלה מתי שמתאים. נשים מבחינות בכך ומרגישות נמשכות ליכולתו לקחת אחריות.
לא בטוח איזו פרסונה חברתית להציג לעולם. הוא חושש שישפטו אותו, נלעג או נבחר אם הוא מבטא את אישיותו האמיתית או אם הוא מתנהג באופן שהוא באמת רוצה. יודע מי הוא ולא מפחד להביע את אישיותו האמיתית סביב אנשים. לא חושש שישפטו אותו, נלעג או נבחר בגלל שהוא הוא עצמו.
מרגיש מאוימת מנשים יפות. הוא רגוע, בטוח בעצמו ושולט סביב כל אישה.
מרגיש את הרצון להתקרב לנשים, לדבר איתן ולעבור לקראת יחסי מין, אבל חושש שידחו או יתעסק בזה. לא מאמין בעצמו, מרגיש לא ראוי ומשתדל להרשים נשים. נשים חשות בחולשתו הרגשית ומנותקות ברמה עמוקה, אינסטינקטיבית. מרגיש את הרצון להתקרב לנשים, לדבר איתן ולעבור לקראת יחסי מין ועושה זאת ללא חשש או היסוס. מאמין בעצמו, מרגיש ראוי לכל אישה ורואה את עצמו מרשים אוטומטית רק בגלל היותו מי שהוא. נשים מופעלות על ידי הגישה האלפאית הגברית שלו, העוצמה הרגשית והאמונה העצמית שלו.

2. תמיד נניח שאתה הזכר האלפא

בהנחה שאתה זכר האלפא זה לא אומר שאתה צריך להתגבר על אנשים באגרסיביות. זכרי האלפא המוערכים ביותר הם אלו הפועלים בביטחון רגוע, מכבדים אנשים אחרים ופשוט מובילים את הדרך (או עוזרים להוביל את הדרך) לכל מה שמנסה להשיג.

בהנחה שאתה זכר האלפא גם זה לא אומר שאתה צריך להיות יהיר ולחשוב שאתה יותר טוב מכולם. במקום זאת, פשוט תפסו על עצמכם את תפקיד האלפא והאמינו שתוכלו להתמודד עם כל האתגרים שייזרקו לכם.

אם אתה נכשל באתגר, נסה שוב או הודיע ​​לאדם / אנשים שאתה לא יכול לעשות את זה. ואז העבירו את המשימה למישהו אחר שיכול. זכר האלפא מוביל את הדרך בכך שהוא עושה זאת בעצמו, או שהוא גורם למישהו אחר לעשות זאת. כך או כך, הוא לוקח את ההובלה ומבצע דברים.

כאשר אדם נכנס לחדר של אנשים, הוא או:

  1. חפש סביב מנהיג שיעקוב אחריו;
  2. נניח לתפקיד זכר האלפא (או לפחות אחד המנהיגים) ומטבע הדברים מצפה מאחרים ללכת בעקבותיו ולהראות לו כבוד.

עם מי משני הבחורים האלה אתה דומה כרגע?

אם אתה כמו הבחור הראשון, כנראה שאתה לא חווה הרבה הצלחה עם נשים ודייטים, נכון? אתה כנראה נדחה על ידי רוב הנשים איתן אתה מדבר, מרגיש עצבני או ביישן במצבים חברתיים והלוואי שאתה יכול פשוט להיות בטוח יותר.

אם אתה יותר כמו הבחור השני (זכר האלפא), נשים כנראה מכות בך כל הזמן ואתה קל להרים נשים, למשוך דוכן לילה אחד ותיהנו מיחסים מאושרים ונלהבים עם נשים יפות לבחירתכם.

3. קח את ההובלה

דמיין שאתה בבר עם נשים / חברים וזה מרגיש כמו זמן להחליף מקום וכך משהו אחר. זכר אלפא היה אומר משהו כמו:'אוקיי, בוא נסיים את המשקאות ונלך למקום אחר. אתם רוצים ללכת לבר xyz במקום זאת? '

זכר בדרגה נמוכה יותר בדרך כלל ירכן יותר לעבר שאלה או אמירה שמציעים שמישהו אחר צריך לקחת את ההובלה. לדוגמה, הוא יכול לומר,'משעמם לי מהמקום הזה, מה איתכם?'ואז מקווה שמישהו אחר יוביל ולהציע את הפעולה הבאה.

4. היו בטוחים יותר

  • האם חסר לך ביטחון סביב נשים שנראות לך מושכות?
  • האם אתה מרגיש פחות בטוח בעת אינטראקציה עם גברים אלפא?
  • האם אתם חשים ביטחון בתחומים ספציפיים בחייכם (למשל בעבודה או בלימודים), אך חסרים ביטחון סביב נשים ובמצבים חברתיים?
  • האם אתה רוצה שאתה יכול להיות בטוח כמו שזכר אלפא אמיתי הוא?

אמון בתכונה הגברית האלפא מספר 1 שנשים מחפשות בבחור. הביטחון שלך הוא שמדליק אישה, גורם לה להרגיש בטוחה ומאפשר לה להירגע לתפקיד הנשי סביבך. עם זאת, בחור חסר ביטחון גורם לאישה להרגיש כאילו היא צריכה לשמור עליו, ללטף אותו על הראש ולהגיד לו שהכל בסדר. שום דבר אינו יותר כיבוי עבור נשים מזה.

5. היו אמיתיים בכל עת

זכרי אלפא אמיתיים לא צריכים להסתיר ממי שהם באמת. מתוך פחד, גברים בדרגה נמוכה יותר ממשיכים לעבור מאישיות חברתית אחת לאחרת כדי לקוות לרצות את כולם בכל עת. זכר אלפא גבר טוב פשוט מאמין במי שהוא ומציג את האני האמיתי שלו בכל עת.

אם הוא עושה טעויות, הוא מקבל את זה ולא צריך להסתיר את זה. הוא יודע שאף אחד לא מושלם ושכל עוד הוא מאמין בעצמו וממשיך לדחוף קדימה לחלומות שלו בחיים, הוא ישיג את מה שהוא רוצה, יקבל את מה שהוא רוצה ויהווה השראה לסובבים אותו.

אפקט הגבר האלפא

האם אי פעם שמת לב שנשים תמיד נראות שהגברים הכי בטוחים יותר הכי מושכים, במיוחד במצבים קבוצתיים? יכול להיות שראית נשים יפות מתחברות, נמצאות בקשרים עם גברים 'מכוערים' או בעלי עודף משקל, שאף הן בטוחות ובעלות אלפא.

זה לא צירוף מקרים.

בעוד שמראה, כסף וגובה יכולים למשוך נשים, הם פחות מושכים מגבר אלפא אמיתי. הדבר הראשון שנשים מגיבות אליו הוא כמה גבר אלפא שבחור סביבו ואנשים בכלל. אם הוא מציג את התכונות של זכר אלפא, רוב העבודה נעשית והיא מוכנה להיות שלו. כל שעליו לעשות זה לדבר איתה ולהדריך אותה משיחה לנשיקה למין ולזוגיות.

ללא קשר לתרבות או לארץ, גברים שאינם מציגים תכונות של גברים אלפא תמיד מתקשים למשוך ולשמור על עניין הנשים. הם גם מגלים כי זכרי אלפא אחרים אינם מפגינים להם כבוד רב במצבים חברתיים. אם אינך זכר אלפא כרגע, תוכל ללמוד כיצד להפוך לזכר אלפא במהירות ובקלות.

על ידי למידה כיצד להיות זכר אלפא, תבחין בשינויים מיידיים באופן שבו נשים מגיבות אליך מבחינת משיכה וחשק מיני. תוכלו גם להבחין כי גברים אלפא אחרים מתחילים מיד להראות לכם יותר כבוד, יותר אנשים רוצים להיות חבר שלכם ושהפתאומיות וחוסר הביטחון הקודמים שלכם נעלמים.

אם אתה מעוניין להיות זכר אלפא כרגע, אני מברך אותך האיש המודרני ואני מצפה להראות לך כיצד להפוך את עצמך במהירות לזכר אלפא בעל ביטחון רב, מכובד מאוד.

אם אתה לא מעוניין להיות זכר אלפא, האם אתה הולך להיות מאושר שנשים לעולם לא ימצאו אותך מושך כמו זכר אלפא? האם אתה נהנה מחבר'ה אחרים שמצליחים לזלזל בך, או שאתה מעדיף שהם יראו לך כבוד אוטומטית כשאתה פוגש אותם ומתקשר איתם?

חייו של זכר אלפא כה קלים יותר מחייו של זכר בדרגה נמוכה יותר. אתה לא צריך להיות ילד רע או אדם רע כדי להיות זכר אלפא. מה שאנחנו מלמדים כאן באיש המודרני הוא איך להיות בחור טוב אלפא זכר.

אם אתה מעוניין לחוות איך זה להיות זכר אלפא, לחץ ברחבי האתר שלי כדי להתחיל ללמוד את הסודות והטכניקות החזקים ביותר שלי.