איך להיפרד מהחברה שלך

להיפרד מחברה שלך

סיום מערכת יחסים עם החברה שלך הוא לעתים קרובות החלטה קשה, במיוחד אם שיתפתם אהבה אמיתית ונהניתם מזמנים נהדרים רבים ביחד.

פרידות יכולות להיות כואבות, אבל זה לא אמור לגרום לך להימנע מלעשות את זה. לפעמים פרידה צריכה לקרות ותועיל לשניכם בטווח הארוך.

תאר לעצמך אם אתה נכנס לה להריון בטעות ואז תצטרך לשלם לה מזונות כל החיים, או שתצטרך לחיות איתה ולגדל את הילד, למרות שאתה לא מאוהב בה.

פירוק יחסי היכרויות מזדמנים

אם יצאת רק עם בחורה כמה פעמים, לא פגשת את משפחתה או את חברותיה או אחרת מעורבים במה שייחשב ליחסי היכרויות מזדמנים, הפרידה היא די פשוטה.

רק תגיד לה,'אני חושב שאתה נהדר, אבל אני פשוט לא חושב שזה יסתדר. אני רוצה שנפסיק להתראות כי אני לא רוצה להוביל אותך הלאה או שנדאג להיות מעורבים יותר במערכת יחסים שככל הנראה ככל הנראה תסתיים בקרוב. אני מאחל לך בהצלחה ואני בטוח שתמצא בחור נהדר שמתאים לך. '

שמור על זה קצר ומתוק. אם היא באמת אוהבת אותך, סביר להניח שהיא תציע לתת לך קצת מקום לזמן מה או להישאר חברה שלך. רק תגיד לה שאתה חושב שהכי טוב שתפסיק להתראות ואם התחושות שלך ישתנו בעתיד, תתקשר אליה. אם לא, היא צריכה להמשיך הלאה.פירוק קשר ארוך טווח

פירוק מערכת יחסים ארוכת טווח הוא המקום בו הדברים נעשים מסובכים, במיוחד אם אתה רוצה שחבריה ומשפחתה עדיין יאהבו אותך.

אתה צריך להיות ישיר לגבי מה שאתה רוצה (כלומר, אתה והיא תיפרד לגמרי), אבל תגיד לה שאתה עדיין אוהב אותה ומכבד אותה. תן לה לדעת שהבנת שאתה והיא לא התאמה מושלמת ואתה רוצה לשבור את הקשר עכשיו, ולא לחיות בשקר.

אמור לה שאתה מוכן להיראות עבורה מטומטם על כך שאתה מפרק את הקשר, אבל אתה עושה את זה כי אתה מרגיש שזה הדבר הנכון לעשות.

גישת 'אנחנו יכולים להישאר חברים'

יש בחורים שמנסים להשתמש בגישת 'אנחנו יכולים להישאר חברים' וחושבים שזה ירכך את המכה. עם זאת, זה רק לעתים רחוקות עובד.

ההצעה להיות חברה שלה פשוט משאירה את הדלת פתוחה לאישה נצמדת לחשוב שיש סיכוי לפיוס אם היא רק תשחק נכון בקלפים שלה. היא עשויה לקוות שאתה פשוט 'זקוק להפסקה' ותרצה שהיא תחזור אם היא תיתן לך מקום ותיקח על עצמה תפקיד של חברה נהדרת.

אם אתה רוצה שהקשר יסתיים, עליך לעשות הפסקה נקייה ולהיות איתן שאתה רוצה לצאת מהקשר לתמיד.

אתה צריך להיות ברור ולהגיד לה,'אני לא רוצה שזה יהפוך לשבירה מבולגנת עבור שנינו. אכפת לי מהרגשות שלך ושלי ולא רוצה לתת לך את הרושם שאשנה את דעתי. '

סביר להניח שהיא תקרא לך זין אנוכי על כך שנפרדת ממנה ככה ותשאל איך אתה יכול להיות כל כך קר, אבל באמת - אתה עושה טובה גם לך וגם לה. אם אינך משחק תואם, עדיף לעשות הפסקה נקייה מאשר לגרור דברים במשך חודשים או שנים.

הדבר האחרון שאתה רוצה הוא להיכנס לה בהריון ואז להיתקע איתה לכל החיים, או להתאהב בה ואז להיפרד ממך כדרך להשיג שליטה רגשית עליך. אם יצר המעיים שלך אומר לך להיפרד ממנה, פשוט תעשה את זה.

תאמין לי, אתה תדע מתי אתה באמת מאוהב באישה. כשאתה בקשר עם אישה שאתה באמת רוצה להיות איתה, לא תחשוב על פרידה ממנה. פרידה תיראה כמו הדבר המטופש, הכי לא רלוונטי, מיותר לעשות אי פעם במערכת היחסים.

לכן, אם יש לך תחושה מתמשכת שהילדה הזו לא בשבילך, אז היא לא.

אל תעמיד פנים שאתה רוצה להיות חבר שלה ואל תיקח על עצמך את תפקיד חברתה. פעולה זו עשויה להוביל אותך חזרה למערכת היחסים אם אי פעם תתחיל להרגיש בודד כי לא הצלחת לגשת ולאסוף נשים חדשות.

אל תגרום לה לשנוא אותך

כשבחור לא יכול לאזור אומץ להיפרד מאישה בכוחות עצמו, הוא לפעמים יתחיל להתנהג כמו מטומטם כלפיה. הוא יתייחס אליה בצורה גרועה, יגרום לה להרגיש שטויות ומקווה שהיא תיפרד ממנו.

אחרי שעזרתי לחבר'ה של שנות ה 100 להחזיר את האקס שלהם, נתקלתי במקרים רבים בהם בחור באמת רצה להיפרד מנערה, אבל אז הסיע אותה משם שהיה מטומטם או דחה את רצונה שהוא יתחייב לנישואין או לעבור. בתוך יחד.

ואז, כשהאישה הספיקה ונפרדה ממנו, הוא נאבק לאסוף נשים חדשות ואז החל להתגעגע אליה. אז היה לה כל הכוח והוא התחיל להתחנן, להתחנן ולהציע לעולם לחזור אליו.

כדי להימנע מסוג זה של תוצאה מבולגנת, פשוט גבר בעניין. אמור לה שאתה אוהב אותה, מכבד אותה וחושב שהיא יפה, אבל אתה פשוט לא רוצה להיות איתה בקשר. אמור לה שאתה יודע עמוק בפנים שאתה והיא לא צריכים להיות ביחד, למרות שעברת תקופות נהדרות בעבר.

אמור לה שהיא כנראה תשנא אותך לזמן מה על שנפרדת ממנה, אבל ככל הנראה בסופו של דבר היא תודה לך על שניתקת מערכת יחסים שצריכה להסתיים. היא אולי לא תוכל לראות את זה עכשיו כי כואב להיפרד, אבל בסופו של דבר היא תראה את זה.

בחר את המקום

אם אתה חושב שהיא הולכת להתנהג בצורה גרועה (לצרוח, לבכות, לזרוק דברים וכו '), סביר להניח שתבחר מקום שלפחות ציבורי למחצה (מסעדה, פארק או כל מקום שבו יש אחרים בסביבה) כך שהיא פחות צפויה ללכת בליסטי ולעשות סצנה.

מצד שני, אם היא מורכבת בדרך כלל, אז בחרו במרחב פרטי יותר לסיים אותו, אך רצוי שלא בדירתכם מכיוון שאם היא לא רוצה את הפרידה כנראה שייקח לה שעות לצאת. אם יש לה דירה משלה, לכו לשם ועשו זאת כדי שתוכלו לצאת ביציאה קלה למדי אחרי הכל.

תן לה להתאוורר

אתה נפרד ממנה ורוב הסיכויים שהיא גונג שיהיו לך כמה דברים מגעילים להגיד לך. כל עוד היא לא נהיית אלימה או מטורפת יתר על המידה, תן לה להוריד את מה שהיא רוצה להגיד מהחזה ולשמוע אותה החוצה. אתה חייב לה כל כך הרבה.

היא בטח תגיד לך שאתה אנוכי, שהיא עכשיו שונאת אותך, שלעולם לא תמצא אישה אחרת כמוה, שאתה מכוער וכל הדברים האלה. זה בסדר; היא צריכה לפרוק והיא ככל הנראה תנסה לגרום לך להרגיש חסרת ביטחון ככל שתוכל כדי שתישאר איתה.

רק אל תתייחס ברצינות למה שהיא אומרת כי היא תהיה במצב מאוד אמוציונלי וכנראה תגיד לך הרבה דברים נוראים בלהט הרגע.

כאשר הייתה לה הזדמנות לפרוק, אתה יכול לומר,'אני מצטער שגרם לך להרגיש נסער. אני מבין אם אתה רוצה לראות אותי כמו מטומטם כרגע, אבל אני באמת אוהב אותך ואכפת לך ממך. אני הולך עכשיו, אז אם אתה רוצה לצרוח עלי עוד קצת בטלפון, אני אענה לשיחתך ותן לך לפרוק. אם לא, אני רק אקווה שאתה מאושר בלעדיי. '