איך להעלות יחסי מין כשמדברים עם אישה

איך להעלות יחסי מין עם דיבורים עם אישה

הדרך הטובה ביותר לקיים יחסי מין כשמדברים עם אישה היא לחייך ולומר בביטחון,'אתה סקסי. אני מחבב אותך.'

לפני שתגיד לה שאתה אוהב אותה ותמצא אותה סקסית, ודא שהיא תחילה נמשכת אליך מינית.

אם אישה לא נמשכת לבחור והוא אומר שהוא אוהב אותה וחושב שהיא סקסית, היא עשויה להודות לו על המחמאה, אבל היא לא מתכוונת לחשוב,'וואו! הוא מחבב אותי!'

מצד שני, אם בחור גרם לאישה להרגיש נמשכת אליו תחילה ואז אומר שהוא מחבב אותה וחושב שהיא סקסית, אז היא תרגיש ברת מזל לפגוש סוף סוף בחור שלא רק מדליק אותה אלא שהוא מקסים ואותנטי.

להעלות יחסי מין כשמדברים עם אישה

לספר לאישה זה סקסי חותך את כל משחקי המוח שנוטים להמשיך כאשר גבר ואישה אינם כנים לחלוטין לגבי הרגשתם זה כלפי זה.אם אישה מתקשרת עם בחור שפשוט מתנהג כמו חבר, היא עשויה להחליט לשחק קשה כדי להגיע איתו כדי לראות אם הוא ירדוף אחריה. כשהוא מתחיל לרדוף אחריה ולהראות הרבה עניין (למרות שהיא לא נמשכת), אז היא מאבדת עניין כי הוא כל כך מיואש וחסר מושג.

לכן, כדי לחתוך את כל משחקי BS ולהגיע לנקודה, התחל בכך שהיא תרגיש נמשכת אליך (למשל על ידי ביטחון עצמי, כריזמטי, מצחיק, אווירה גברית וכו ') ואז אמור לה שאתה אוהב אותה ו תחשוב שהיא סקסית.

לקיים יחסי מין כשמדברים עם אישה

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכלו להשתמש בזה בכדי לגרום לה להרגיש נרגשת ומאושרת כשאתה מעלה את הנושא למין ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, אתה יכול למשוך נשים בדרכים רבות ושונות בבת אחת.

כשאישה נמשכת אליך, אז היא תהיה הרבה יותר פתוחה ומעוניינת לנהל איתך שיחה טעונה מינית.

רוב הנשים אינן בטוחות בקשר לערעור המיני שלהן

נשים חסרות ביטחון במראה שלהן

לרוב הבחורים אין מושג עד כמה נשים באמת חסרות ביטחון.

לדוגמא: על פי המחקר העולמי שבוצע על ידי מוצרי קוסמטיקה Dove, 96% מהנשים אינן רואות את עצמן יפות.

משוגע, נכון?

ובכן, זה אגוזים, אבל זו גם הזדמנות ענקית בשבילך להשיג את מה שאתה רוצה עם נשים.

כשאתה הבחור הבטוח והכריזמטי שגורם לאישה להרגיש נמשכת ואז גם נותן לה מחמאה מינית, ואז היא מרגישה נרגשת לקיים איתך אינטראקציה (כי היא מרגישה נמשכת אליך) ומרגישה בטוחה שאתה אוהב אותה (כי אתה נתתי לה את המחמאה הישירה.

כמובן, כמעט כל הנשים מתנהגות כמו שהן חושבות שהן יפות מאוד, סקסיות ורצויות. עם זאת, מבחינה סטטיסטית, רוב הנשים אינן בטוחות.

אני יודע זאת מחוויותיי האישיות של להרים ולקיים יחסי מין עם יותר מ -250 נשים. בעוד שחלק מהנשים בטוחות מאוד בערעור המיני שלהן, תמיד יש להן משהו במראה הגופני שלהן (למשל אף, שיער, עור, ירכיים וכו ') שהן רוצות שיוכלו לשנות.

לכן, וודא שאתה לא מתחבא מאחורי המעשה של בחור נחמד תמים כשאתה מדבר עם נשים. תהיה ישיר ואחרי שהפעלת את המשיכה שלה עבורך, קדימה ותגיד לה שאתה מוצא אותה סקסית.

דרך אגב…

זו הסיבה להיות בחור סופר נחמד לעיתים קרובות גורם לדחייה ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, אין שום דבר רע בלהיות נחמדה לאישה, אבל נחמדות היא לא הדבר שגורם לה להרטב.

נשים באמת מעריכות התנהגות נחמדה של בחור רק כשהן נמשכות אליו. אם בחור גורם לאישה להרגיש נמשכת אליו (למשל על ידי ביטחון עצמי, כריזמטי, מצחיק וכו '), היא תראה בהתנהגותו הנאה כמקסימה.

רוב החבר'ה לא מכירים את ההבדל הפשוט הזה בין לראותו בחור מקסים ולא בחור נחמד. עכשיו שאתה יודע את זה, ודא שאתה משתמש בו לטובתך בפעם הבאה שאתה מדבר עם אישה מושכת.

מדברים על יחסי מין עם אישה שאתה כבר מכיר

אם אין לך את הביטחון למשוך אמירה כמו,'אתה סקסי. אני מחבב אותך'ואז פשוט התמקדו בפלירטוט ויצירת מתח מיני בינכם לבינה במקום.

צפו בסרטון זה כדי להבין איך להשתמש בפלירטוטים ולמה נשים כל כך אוהבות את זה ...

פלירטוטים היא שפה עדינה המדוברת בין גבר לאישה, אשר בעצם מתקשרת,'היי, אני רוצה לקיים יחסי מין איתך. אתה רוצה לקיים איתי יחסי מין? 'מבלי שתצטרך לומר זאת פעם או לשאול שאלה מסוג זה.

אתה יכול לפלרטט עם אישה באמצעות שפת הגוף שלך, התנהגות, מילים, אווירה ומעשים.

דוגמה קלאסית לשימוש במילים כדי לפלרטט עם אישה ולהעלות יחסי מין בזמן שהיא מדברת איתה היא כשהיא אומרת משהו בשיחה כמו,'טוב לי עם הידיים.'

כדי לפלרטט איתה, התגובה שלך צריכה להיות חיוך בטוח וקצת צחוק, ואז תגיד,'אההההה, בסדר ...'ואז פשוט תן לה להבין מה קרה זה עתה.

יצירת שיחה טעונה מינית עם פלירטוטים

אם היא נמשכת אליך ופתוחה לפלרטט איתך, היא תמשיך הלאה עם הבדיחה על כך שהיא טובה עם הידיים ותהפוך לרמיזות מיניות.

לדוגמא: אז היא עשויה לומר שאם אתה משחק את הקלפים שלך נכון, אולי תוכל לראות מה עוד הידיים שלה יכולות לעשות.

ביצוע הצעד הבא

לאחר שהפלירטוטים פתחו את ערוצי התקשורת המינית ושניכם יודעים לאן פונה האינטראקציה (כלומר לנשיקות, יחסי מין או לפחות החלפת פרטי קשר), לדבר על קיום יחסי מין באופן טבעי יתחיל לקרות, כי שניכם תדעו שכעת מתאים וכיף לדבר על יחסי מין זה עם זה.

עם זאת, אל תעשה את הטעות של המתחיל לדבר רק על יחסי מין, מין, מין. למרות שהיא נתנה את 'האור הירוק' להתחיל לדבר על יחסי מין, עדיין תצטרך לסדר את זה על ידי היותך דיסקרטי ועדין.

יש נשים שפתוחות מאוד לדבר על יחסי מין, אך רובן קצת ביישניות להודות כמה הן רוצות בכך. לכן, כדאי לדבר רק על יחסי מין ואז לחזור להתחבר אליה ולעבור לעבר נשיקה ואז למין ממש.

טעויות שהחבר'ה עושים כאשר הם מנסים להביא יחסי מין כשמדברים עם אישה

למה היא כל כך קשוחה? חשבתי שהיא מחבבת אותי

1. חושב שהוא צריך לדבר על יחסי מין כדי לקיים יחסי מין

יש בחורים שמניחים שאם הם מדברים על יחסי מין עם אישה, זה יפעיל אותה ואז הם יקבלו יחסי מין.

בחור עשוי לקבל את הרעיון הזה מצפייה יותר מדי בפורנו, התבוננות כיצד נשים מתנהגות בקליפים או צפייה רבה מדי בסרטים הוליוודיים ומבלבלת פנטזיה עם המציאות.

בעולם האמיתי, רוב הנשים (לא כולן) הרבה יותר מעודנות לגבי האופן שבו הן מביעות את העניין המיני שלהן בבחור ומעדיפות להשתמש בפלירטוטים כדי להעביר את המסר.

לפעמים, בחור יטעה בכך שהוא מעלה משהו מיני עם אישה בעבודה, באוניברסיטה או מול חברים, וכדי להימנע ממראה רופף, האישה תדחה אותו מול אנשים אחרים.

אולי היא דווקא חיבבה אותו ורצתה לקיים איתו יחסי מין, אבל היא לא תמיד יכולה להיות כל כך ברורה לגבי זה. ברוב המקרים, נשים צריכות להיות עדינות מאוד ולהשתמש בפלירטוטים, אחרת אנשים יחשבו שהיא זונה מדי וקלה לקיים איתה יחסי מין.

2. להיות דוחף מדי בעניין

להיות דוחף מדי על רצון לקיים יחסי מין

כאשר אישה מגלה עניין מיני בבחור, הוא עלול לטעות בטעות הקלאסית בכך שהוא כל כך להוט לסגור את העסקה שהוא הופך לדחוף ותובעני בנושא.

אם הוא כמו רוב בחורים שאין להם הרבה מזל עם נשים , הוא יידע שיש לו רק מזל, אז הוא רוצה לוודא שהוא פועל מהר לפני שהיא משנה את דעתה. למרות שהיא עשויה להיות מעוניינת לקיים איתו יחסי מין מלכתחילה, אם הוא ידחוף והיא תרגיש את הייאוש שלו, היא תכבה מיד.

3. לא משתמש בשפת גוף מינית כדי להדליק אותה

שפת גוף מינית היא מרכיב חיוני בריקוד ההזדווגות האנושי; מעט מדי והיא לא תגיב, יותר מדי והיא תרגיש מאוימת או תרגיש כאילו הבחור סליזי מדי.

לדעת את הכמות הנכונה של שפת גוף מינית לשימוש היא אמנות מעודנת.

כמו כן, לגעת באישה בצורה בטוחה ומקסימה היא סקסית ותדליק אותה, אך לגעת בה בדרך עצבנית, מתוחה או מהוססת תגרום בדרך כלל לאישה לדחות את הבחור או לסגת ממנו כי היא מרגישה לא בנוח.

4. להעמיד אותה על כן ולצפות שהיא תוביל

אם בחור חסר ביטחון בפנייה המינית שלו לנשים, הוא בדרך כלל יאמין שרוב הנשים טובות ממנו וכי הוא יצטרך להיות בר מזל אם אי פעם הוא יקבל סיכוי עם אישה מושכת.

כאשר בחור כזה מדבר עם אישה מושכת והיא במקרה מגלה קצת עניין מיני, הוא בדרך כלל ישבש את זה בכך שהוא מפקפק בעצמו ומחכה שהיא תבהיר עוד יותר שהיא אוהבת אותו.

הוא יגלה בה הרבה עניין ויקווה שהיא תוביל את הדרך לנשיקות, יחסי מין או חילופי מספרי טלפון. עם זאת, כאשר האישה האטרקטיבית תבין שהוא עוד בחור דימוי עצמי נמוך שמפחידים אותה, היא תאבד מיד את העניין.

איך אני מעלה יחסי מין עם אישה

דן בייקון במועדון לילה עם חברה

מֵעַל: זו אני שאוספת את חברתי הסקסית, בת 22 (היא צעירה ממני ב -15 שנה).

הדרך בה אני מעלה יחסי מין עם אישה היא 'איך אני רוצה', כי אני בחור בטוח, ולא משנה עד כמה אישה עלולה להיות מאתגרת בניסיון לבדוק אותי, אני אף פעם לא נרתע או עצבני.

כשאני משלים עם יחסי מין כשמדברים עם אישה, יש לי ביטחון לדבר על הציצים, התחת שלהם וכל דבר אחר שאני רוצה לדבר עליו ... גם אם רק פגשתי אותה.

אני לא מפחד להגיד כל מה שאני רוצה להגיד כי אני יודע שנשים כמוני.

איך אני יודע את זה? אני מיומן לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליי (למשל על ידי ביטחון עצמי, כריזמטי, מקסים, מצחיק וכו '), ולכן אני יודע שכשאני מגלה עניין בבחורה, היא בדרך כלל תהיה נרגשת ומקווה לקבל הזדמנות להיות איתי.

מה אני אומר כדי להעלות יחסי מין?

דוגמא: אסתכל על האישה מעלה ומטה, אחייך ואגיד,'תראה אותך ... אתה דבר קטן וסקסי, לא?'ואז היא תשתפך ותרגיש כל ילדותיות סביבי.

לעתים קרובות אני אגיד לה'הסתובב ... תן לי לראות את התחת שלך'והיא תסתובב. למה? אני גורם לנשים להרגיש ילדותיות ואז הן מגיבות לכיוון הגברי שלי. הם אוהבים את זה.

יש בחורים שעשויים לראות את ההצהרות שלעיל כמטופלות, גסות או שוביניסטיות, אבל הנה העניין ...

קיימתי יחסי מין עם יותר מ -250 נשים. עם כמה נשים הם קיימו יחסי מין?

אם אתה רוצה להיות רגוע ולהשיג חברה, אל תעשה מעשה של בחור נחמד תמים. להיות בחור טוב, אבל גם להיות אמיתי לגבי העניין המיני שלך בנשים. אין על מה להתבייש או להסתתר.

משיכה מינית היא נורמלית ונשים מברכות על העניין שלך בהן כל עוד אתה גורם להן להרגיש נמשכות אליך קודם.