איך אוכל לגרום לאקס שלי לראות שהאהבה שלנו אמיתית?

איך אוכל לגרום לאקס שלי לראות שהאהבה שלנו אמיתית

להלן חמש דרכים בהן תוכלו לעשות זאת:

1. להפסיק לדבר על אהבה איתה ופשוט לגרום לה להרגיש את זה

אם צפית אי פעם בסרט רומנטי או בסיטקום טלוויזיה, היית רואה בחור שופך את ליבו לאשתו לאחר פרידה, מתחנן אליה ומכריז על אהובתו הבלתי מתים בשבילה.

בתחילה האישה תדחה אותו, אך אם הוא רק ימשיך לנסות (ובדרך כלל מציל את העולם, או מציל אותה ממשהו), אז היא נפתחת בפניו בחזרה והם חוזרים זה לזה.

ואז הם בסופו של דבר חיים באושר ועושר.

כמה מתוק.

עם זאת, זה פשוט לא עובד ככה בעולם האמיתי.למה?

ובכן, מלבד בחור שאינו מסוגל 'להציל את העולם' או שאין לו הזדמנות להציל את האישה ממפלצת מרושעת, מאיש רע או ממצב אחר, המציאות היא שרוב הנשים שונאות את זה כשגברים מדברים על הרגשות שלהם כל הזמן.

זה פשוט לא רומנטי, לא מושך או מושך בכלל.

במקום להיסחף מהרגליים, היא מסתכלת עליו כבחור רגיש מבחינה רגשית, חלש ומבולבל, שכל כך נואש להחזיר אותה שהוא כמעט יגיד הכל כדי לקוות שזה יקרה.

בעיקרון, הוא ממשיך וממשיך עד כמה הוא אוהב אותה ואיך הוא מאמין שהם עשויים זה לזה ושהאהבה שלהם אמיתית, אבל היא פשוט לא מרגישה את זה.

בנוסף, מכיוון שהיא נפרדה ממנו (בגלל שלא חשה מספיק כבוד, משיכה ואהבה כדי להצדיק הישארות במערכת יחסים), פשוט לא אכפת לה כמה אהבתו חזקה אליה יותר.

זה הפך להיות חד צדדי מדי, שם הוא בעצם הבחור הדחוי שעדיין מאוהב בה והיא נגמרה.

אז, במקום ליפול לזרועותיו כמו שאישה תעשה בסרט רומנטי (כשהבחור הדחוי מציל אותה ממשהו), היא מתרחקת ממנו ומרגישה מכובה מהמעשה 'הרומנטי חסר התקווה' שהוא הציב. בשבילה.

זהו, אם אתה לא רוצה שהאקס שלך יראה אותך כרומנטיקן חסר תקווה, מבולבל, פשוט אל תטרח לנסות לשכנע אותה שהאהבה שלך אמיתית עם מילים מפושקות.

תפסיקי לדבר איתה על אהבה ופשוט לגרום לה להרגיש את זה

במקום זאת, אתה צריך לגרום לה להרגיש אהבה על סמך הדרך שבה אתה מתקשר איתה עכשיו, להגיב אליה, להתנהג סביבה, להרגיש, לחשוב ולדבר.

בעיקרון, אתה צריך להתחיל להתנהג בצורה מושכת, ולכן יש לה סיבה לרצות לפתוח את עצמה חזרה אליך שוב.

ללא משיכה, אין אהבה רומנטית בין גבר לאישה.

יכולה להיות אהבה מצד אחד, אבל היא לא תהיה הדדית.

אם אתה רוצה אהבה הדדית, אז אתה צריך להתמקד במשיכה.

דרך נוספת בה תוכלו לגרום לאקס שלכם לראות שהאהבה שלכם אמיתית היא ...

2. התחל להיות יותר אתגר, כך שהאהבה תרגיש לה יותר מרגש ומעניין

התחל להיות יותר אתגר, כך שהאהבה תרגיש לה יותר מרגש ומעניין

רוב החבר'ה רוצים להיות חבר (או בעל) טוב לאישה שלהם, וזה נהדר.

עם זאת, יש בחורים שטועים לחשוב שכדי להיות חבר טוב, כל מה שהם צריכים לעשות זה להיות נחמד, מתוק, תומך ואוהב.

זה רק צד אחד של מטבע המשיכה.

הצד השני הוא חוצפה, להיות אתגר, לגרום לה לרצות להרשים אותך, לדחוף אותה בשובבות לפני שהיא מושכת אותה חזרה אליך, ומדי פעם צוחקת עליה כשהיא במצב רוח, ולא תמיד להיות מר תומך.

למרבה הצער, יש חבר'ה שחוששים מהתגובה השלילית הפוטנציאלית של האישה שלהם כלפיהם מהווה אתגר שהם הופכים לחבר'ה משועממים, מאולפים, ניטרליים וצפויים, וזה פשוט לא מרגש או מושך לאישה.

אצל נשים אתה צריך שיהיה לך את הכדורים כדי להיות מעט מאתגר, למרות שלעיתים נשים יתיימרו לכעוס עליך על זה, כדי לבדוק אם הכדורים / האומץ / ביטחון שלך אמיתיים.

אם זה אמיתי, אז היא מרגישה כל כך הרבה משיכה מינית ורומנטית עבורך, עד שאהבתה אליך הופכת לאמיתית.

אמיתית יותר מהאהבה השטחית שמגיעה רק מצד אחד של מטבע המשיכה (כלומר הצד הנחמד).

כששני צידי המטבע נמצאים במערכת יחסים, יש איזון יפה שגורם לאישה להרגיש מתמשכת ובונה כבוד, משיכה ואהבה לגבר.

היחסים מרגישים כל כך טוב שזה הופך להיות כמעט בלתי אפשרי להיפרד, מכיוון שהאישה יודעת שהיא בהחלט תתאמץ למצוא שוב משהו כזה.

למרבה הצער, חבר'ה רבים אף פעם לא מבינים את הכוח שיש להם למשוך ולשמור על אישה.

ללא כוח זה, בחור ינסה לעיתים קרובות לשמור על אישה בכך שהוא נחמד כלפיה, נותן לה יותר ויותר כוח עליו, עושה כל מה שהיא רוצה ומקווה שזה ישמח אותה.

ובכל זאת, במקום שאישה חושבת,“וואו, הבחור שלי כל כך אוהב, אכפתי, נחמד, קשוב ואדיב. הוא היה עושה הכל בשבילי. אני כל כך בר מזל שיש לי אותו! לעולם לא אעזוב אותו! כך אמורה להיות אהבה אמיתית. זה אמור להיות כולו נחמדות ומתיקות. אהוווו ... אני מרגיש מסוחרר ”במקום זאת היא מוצאת את עצמה מרגישה משועממת, מכובה וחסרת מנוחה.

אחת הסיבות העיקריות לכך היא שנשים כמעט תמיד רוצות להיות במצב שבו הן מרגישות צורך להרשים אותך, במקום להיות במצב בו את תמיד מנסה להרשים אותן.

נשים לא מסתובבות ומודות בכך כי אם כן, אנשים היו מסתכלים עליה מלמעלה, חושבים עליה פחות או אומרים,'לא בת. גבר צריך להרשים אותך! הוא צריך לעשות הכל בשבילך! הוא צריך להתייחס אליך כמו לנסיכה כל הזמן 'וכולי.

עם זאת, אם אתה מבחין בנשים שהכי מאושרות ומאוהבות בגבר שלהן, זה כאשר האישה מרגישה צורך להרשים אותו, לשמור על העניין שלו ולנסות לזכות יותר ויותר באהבתו.

זה לא אומר שהגבר הוא אדם רע שמתייחס אליה בצורה רעה.

במקום זאת, כאשר אישה הכי מאושרת עם גבר, הוא גבר טוב שמתייחס אליה טוב, אבל גם גורם לה להרגיש רצון עז ומתמשך להרשים אותו ולזכות יותר מאהבתו.

זהו אתגר מרגש, מתמשך, מהנה, לכל החיים לאישה שממשיך להתמכר לגבר שלה ולעולם לא רוצה להיות עם אף אחד אחר.

אותו עיקרון בסיסי יחול על האקס שלך.

למרות שהיא כנראה לעולם לא תודה בזה בפניך, היא בסתר רוצה להרגיש כאילו היא צריכה להיות אישה טובה, אוהבת ומסורה עבורך כדי שתרגישי התרשמות ממנה ובכך תרצי להישאר איתה, במקום להרגיש כאילו שהיא יכולה להתייחס אליך רע, לקחת אותך כמובן מאליו, לזלזל בך ופשוט לברוח עם זה כי אתה צריך להיות איתה.

אז אם הגישה העיקרית שלך לגרום לאקס שלך לראות שהאהבה שלך אמיתית הייתה להיות בחור מתוק, נחמד, אכפתי, נדיב ולעשות כל מה שהיא רוצה שתעשה, אז אתה צריך להיות יותר אתגר.

כמובן, אל תהיה רשע או לא טוב כלפיו בשום צורה שהיא.

במקום זאת, פשוט לגרום לה להרגיש צורך לרדוף אחריך לשם שינוי.

לדוגמא: חלק מהדרכים בהן אתה יכול לעשות הן ...

 • אם אתה נוטה תמיד להגיב להודעות הטקסט שלה מיד ולא משנה באיזו שעה ביום או בלילה היא פונה אליך, מעתה, קח את הזמן וחזור אליה כשאינך עסוק (למשל השב לאחר 5 דקות בחלק מקרים, 30 דקות בפעמים אחרות, שעות אחרות ואפילו בצהריים למחרת במקרים מסוימים, כמו למשל שהיא מסמסת לך מאוחר בלילה).
 • אם היא דרמטית מדי לגבי משהו, במקום להתעצבן או לחשוש, פשוט צחקו עליה (בצורה אוהבת) ואמרו משהו כמו: 'לפעמים אתה כזה מלכת דרמה.'
 • אם אתה רוצה להיפגש איתה, במקום לשאול אם זה בסדר איתה ולשאול ביישן מתי זה יהיה זמן טוב, פשוט תהיה אסרטיבי (בצורה אוהבת) ותגיד לה באיזה ימים אתה זמין והציע אחד או שניים הימים ההם עם זמן (למשל'בסדר, טוב אני יכול להתעדכן מחר או יום רביעי. אז בואו נתעדכן להגיד היי בשעה 20:00 '). החלק של להיות אתגר קורה אם היא אומרת לא, ובמקרה כזה אתה יכול לצחוק ולומר (באופן נינוח, אסרטיבי ומעט שובב),'אה, זה בסדר. אנחנו לא חוזרים יחד. זה רק תופס לומר שלום כחברים. אנחנו בשלים מספיק לעשות את זה, נכון? או שאתה מפחד שאגרום לך לרצות אותי ותקפוץ עלי ותתחיל לנשק אותי? 'אתה בעצם לא לוקח לא תשובה ותוך כדי כך אתה גורם לה לרצות לומר כן בגלל כמה שהיא נמשכת אליך (כלומר בגלל הביטחון שלך, האסרטיביות שלך, היכולת עדיין להיות טוב אליה למרות שאתה דוחפים לתפוס). זה מאתגר אותה וגורם לה להרגיש צורך להיות ערני ומוכן לקיים איתך אינטראקציה, ולא תמיד לדעת שהיא יכולה ללכת עלייך על ידי מצב רוח או תובעני ולסגור אותך ללא פשוט לבקשותיך.

ככל שתהפוך לה יותר אתגר, כך תחוש כלפיך משיכה מינית ורומנטית יותר.

היא ממש לא תוכל להפסיק לחשוב עליך ולתהות מדוע היא כל כך נמשכת אליך פתאום.

למה פתאום מתחשק להתרחק ממך זו טעות ואולי הגיע הזמן שהיא תיפתח ותיתן הזדמנות נוספת.

ואז, כשאתה מחזיר אותה והיא מרגישה שטפי אהבה חדשה ומרגשת אליך ומבינה שהיא לא רוצה לאבד אותך, אז היא תדע שהאהבה ששיתפת אמיתית.

דרך נוספת בה תוכלו לגרום לאקס שלכם לראות שהאהבה שלכם אמיתית היא ...

3. גלה את החלקים החסרים של חווית המשיכה שגרמו לה לאבד עניין באהבה שאתה חולק יחד

גלה את החלקים החסרים של חווית האטרקציה שגרמו לה לאבד עניין באהבה שאתה חולק יחד

אם האקס שלך כבר לא מרגיש שהיא מאוהבת בך, היא לא הולכת להתלהב מההצהרות שלך שאתה והיא אמורים להיות ושהאהבה שלך אמיתית.

זה פשוט נראה לה לא במקום.

הסיבה מדוע היא שהאהבה אינה הדדית מכיוון ששני הכוחות המניעים של אהבתה המינית והרומנטית (כבוד ומשיכה) אינם ניזונים ממך מספיק.

היא אולי תרגיש קצת כבוד ומשיכה, אבל לא מספיק כדי להרגיש שהיא מאוהבת בך.

זו הסיבה שאתה צריך להבין את הסיבות האמיתיות של האקסית שלך להיפרד ממך, כדי שתוכל להתחיל לתת לה את סוג חווית המשיכה שהיא זקוקה לה כדי להרגיש שהיא מאוהבת בך.

אם אתה לא בטוח אילו חלקים מחוויית האטרקציה היו חסרים במערכת היחסים שלך עם האקס שלך, הנה כמה שאלות שיעזרו לך לגלות ...

 • נשארת להיות הבחור הבטוח והחזק מבחינה רגשית שהיא התאהבה בו לראשונה, או שלאט לאט נהיית חסר ביטחון, נזקק ודביק בקשר?
 • האם נשארת גברית רגשית סביבה, ובכך גרמת לה להרגיש כמו אישה נשית וילדותית בנוכחותך, או שהתחלת במקום זאת להתנהג יותר כמו חברתה או שותפה לחדר? לחלופין, האם בסופו של דבר התנהגת בצורה נשית למדי, שבסופו של דבר גרמה לה להרגיש כמו זו החזקה, הדומיננטית והחזקה יותר במערכת היחסים? האם שכחת שאישה רוצה שיאהבו אותה, יחדרו אותה ויתמכו בכוח חזק ממנה (כלומר גבר גברי רגשית)?
 • האם החזרת אותה למקומה בצורה דומיננטית אך אוהבת כשהיא התנהגה רע (למשל הייתה לא מכובדת כלפייך, יצרה דרמה מיותרת), או שהשלמת עם ההתנהגות הגרועה שלה כי פחדת שהיא תעזוב אותך אם עמדת כלפיה?
 • ניסית לעמוד מולה בצורה בטוחה ואוהבת, אבל אז היא כעסה ורגשית וגררה אותך לוויכוח סוער?
 • האם אי פעם הבנת שגבר צריך להיות מסוגל לשמור על שליטה ברגשותיו סביב אישה, במקום להיגרר לדרמה שתנסה ליצור כדי לבחון את גבריותו ואת עמדת הדומיננטיות שלו?
 • האם היו לך מטרות גדולות בחיים שאליהן כיוונת ועבדת, או שפשוט נסחפת בחיים, חיה חיים בינוניים ומצפה ממנה להיות מרוצה מזה לכל החיים? האם הרגישה שעתיד איתך יהיה בטוח או לא בטוח, בהתבסס על גישתך לחיים? האם הבנת שאישה רוצה להרגיש שהיא יכולה לסמוך על גבר, במיוחד אם היא אי פעם נכנסת אליו להריון ויש ילדים לגדל ולדאוג להם? האם ידעת שגבר לא צריך להצליח או להצליח בחיים כדי לגרום לאישה להרגיש בטוחה ומאושרת, אלא פשוט צריך לכוון לעבר מטרותיו ולהתקדם מספיק? האם ידעת שאישה תחוש בכמויות הולכות וגדלות של כבוד, משיכה ואהבה אם גבר מקפיד על מילתו ועושה כמיטב יכולתו להצליח בחיים, במקום לבוא עם תירוצים, או לבזבז זמן כדי להימנע מלעמוד ביעדיו?
 • האם נשארת חזקה רגשית לאורך כל היחסים עד כדי כך שהרגשת בטוחה, בטוחה ומאושרת ללא קשר למה שהיא אמרה או כיצד התנהגה, או שהיית רגשית רגשית וזקוקה לה להיות עדינה ונחמדה כל הזמן, או אחרת היית נסער, עצבני או מצבי רוח?

הרבה גברים לא באמת מבינים את מה שהבנת כשקראת את הרשימה לעיל.

נשים ומערכות יחסים נותרו עבורם תעלומה מוחלטת לכל החיים.

גבר שלא מבין מה אתה לומד עכשיו, יטעה לעיתים קרובות בהנחתו של נשים אי אפשר לרצות וכי מערכות יחסים אינן יכולות לעבוד או להיות מאושרות לכל החיים.

עם זאת, המציאות היא שכשאתה מבין איך נשים חושבות ואיך מערכות יחסים עובדות, נשים נעשות קלות מאוד לרצות ומערכת יחסים הופכת לאחד החלקים הקלים והמהנים ביותר בחיים שלך.

לכן, אם אתה רוצה לגרום לאקס שלך לראות שהאהבה שאתה והיא משותפת היא אמיתית, התחל בהבנה איזה סוג של משיכה וחווית זוגיות היא באמת רוצה.

כשאתה מבין את זה, אתה יכול לעשות את ההתאמות והשינויים העדינים שמעירים אותה לעובדה שהיא אוהבת אותך ורק רוצה להיות איתך.

דרך נוספת בה תוכלו לגרום לאקס שלכם לראות שהאהבה שלכם אמיתית היא ...

4. פוצצו את דעתה באמצעות משיכתה לדרכים החדשות שגיליתם על ידי הבנת מה חסר

פוצץ את מוחה על ידי משיכתה לדרכים החדשות שגילית על ידי הבנת מה חסר

לרוב הבחורים יש מושג כללי כיצד לגרום לאישה להרגיש מאושרת במערכת יחסים (למשל להתייחס אליה טוב, לגרום לה להרגיש אהובה ומוערכת, לתקשר טוב).

עם זאת, למרות שאישה כן מעריכה את הדברים במערכת יחסים, לעתים קרובות יש דברים אחרים ועדינים יותר שהיא רוצה מהגבר שלה שהוא אולי לא מודע להם.

לדוגמא: בחור יכול להיות בחור טוב לאשתו, אך הוא מתייחס אליה יותר כמו חבר טוב או שותף לחדר מאשר לאישה סקסית ורצויה.

היא יודעת שבחורים אחרים ימצאו אותה מאוד סקסית ומושכת וכתוצאה מכך הם היו מסתכלים עליה ונוגעים בה באופן שגורם לה להרגיש סקסית ומושכת.

עם זאת, כשהיא עם החבר שלה (או בעלה), נראה שהוא כבר לא רואה אותה ככה.

הוא אולי ימצא אותה מושכת, יאהב אותה וירצה להיות איתה, אבל היא פשוט לא מרגישה את זה ממנו כי נראה שהוא לא מראה את זה.

אז היא מרגישה כאילו משהו חיוני חסר במערכת היחסים שלהם (כלומר ניצוץ הדדי).

למרות שהיא אכן אוהבת אותו וקיווה להיות איתו לכל החיים, זה בסופו של דבר מרגיש יותר כמו ידידות מאשר מערכת יחסים רומנטית, מה שגורם לה להרגיש חסרת מנוחה ואומללה.

אם זה נמשך מספיק זמן, היא תיפרד ממנו, או במקרים מסוימים, תרמה אותו ואז תיפרד ממנו.

דוגמא נוספת היא כשבחור כל כך טוב לאישה שלו שהוא בסופו של דבר דחף (כלומר, הוא עושה מה שהיא רוצה, נחמד ומכיל יותר מדי, מפחד להיות אסרטיבי במקרה שהיא תהיה במצב רוח).

במקום להיות גבר דומיננטי מבחינה רגשית המוביל במערכת היחסים, הוא הופך ביישן סביבה ומקווה שהיא תתחיל לטפל בו טוב יותר יום אחד אם הוא רק ימשיך להיות טוב אליה באמת (למשל נדיב, אדיב, אכפתי, מבין).

מה שהוא לא מבין זה שאישה לא רוצה כוס לחבר.

זה פשוט לא מושך לאישה.

אישה אמנם מעריכה את זה כאשר החבר שלה לוקח בחשבון את רגשותיה, שואל את דעתה לגבי הדברים ואכפת לה, אבל כשזה מסתכם בכך, היא רוצה שהוא יגבר ויהיה אחראי, כדי שהיא תוכל להיות אישה נשית מערכת יחסים.

אם היא תמיד בשליטה, מקבלת החלטות, מובילה את הדרך וקובעת את הטון של היחסים, בסופו של דבר היא מרגישה יותר כמו 'הגבר' במערכת היחסים (כלומר הדומיננטית יותר רגשית, חזקה יותר).

נשים לא רוצות את זה.

אישה רוצה להיות עם גבר שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד אותו, לא להסתכל עליו מלמטה ולהתייחס אליו כמו לילד שצריך להינזף ולהשאיר אותו בתור על ידי אמו.

אם בחור אינו מסוגל להתגבר עד למצב שבו היא יכולה להירגע ולהתחיל להיות אישה נשית אמיתית סביבו, היא תמיד תהיה לא מרוצה, ללא קשר לכל דבר טוב שיעשה עבורה (למשל כמה אכפתית, נדיבה, חביבה, מבין, סבלני ונחמד שהוא).

מה איתך?

אילו חלקים בסיסיים מחוויית המשיכה היו חסרים במערכת היחסים שלך איתה?

הנה כמה שאלות שתשאל את עצמך לברר עכשיו:

 • האם התחלת להיות בחור בטוח במערכת היחסים, אך בסופו של דבר הפכת לחסרת ביטחון, נזקקת ודבקה (למשל מכיוון שהתחלת לפקפק בערךך ובמשיכתך אליה לאורך זמן, נתת לה יותר מדי כוח, חששת מתגובותיה אם היו בטוחים או תקיף, איבדת קשר עם היכולת שלך להיות 'האיש' במערכת היחסים)?
 • האם הפכת אותה לסיבה היחידה שלך לחיות (או מקור עיקרי לאושר, זהות וביטחון כגבר) וכתוצאה מכך, בסופו של דבר אתה מקנא, שולט ומגן עליה מדי? האם הבנת שאתה מכבה אותה בגלל התלות הרגשית שלך בה (כלומר הנזקקות שלך אליה), אך לא ידעת כיצד למנוע מעצמך להיות ככה?
 • האם גרמת לה להרגיש נשית וילדותית בנוכחותך, או שהיא הרגישה יותר כמו חברך או השותף לחדר הנייטרלי שלך?
 • האם יצרת דינמיקה של מערכת יחסים שגרמה לה לרצות להיות טוב לך, להתייחס אליך טוב, להיות חיבה ולאהוב כלפיך, או שגרמת לה בלי לדעת להרגיש להתרחק ממך, להיות סגורה ולטפל בך פחות ופחות כבוד לאורך זמן?
 • האם אתה היה אתגר כלפיה, אז הרגישה שהיא צריכה לעבוד קשה כדי להרשים אותך ולשמור אותך בעניין שלה, או שהרגישה כאילו תסבול עם כל דבר (כלומר ההתנהגות הגרועה שלה, חוסר הכבוד כלפיך, חוסר חיבה) רק כדי שתוכלו להישאר איתה?

על ידי הבנה מה באמת חסר במערכת היחסים שלך איתה, תוכל לפוצץ את דעתה על ידי משיכתה בדרכים שתמיד רצתה לחוות איתך, אך מעולם לא הגיעה אליה.

אתה ממש יכול לגרום לה להתחיל לחוות את זה במהלך אינטראקציה של 2-5 דקות באופן אישי.

כשתתחיל לחוות את זה, היא תרגיש מיד סוג חדש של כבוד ומשיכה אליך.

זה גורם לה להוריד את המשמר ולהיפתח לאינטראקציה איתך יותר, כך שהיא תוכל להמשיך ולחוות יותר את הכבוד והמשיכה שאתה גורם לה להרגיש.

כשהיא עושה זאת, באופן טבעי היא מתחילה להרגיש ניצוצות אהבה חדשים אליך, מה שגורם לה אז להבין שהאהבה שאתה וחלקה היא אמיתית ולא מתה.

למעשה, הפרידה הייתה מה שאתה והיא זקוקים לה כדי להעלות את אהבתך ושניהם מבינים שאתה ואליה אמורים להיות.

5. משוך אותה שוב ואז משוך, אז היא מתגעגעת אליך ותדע שאהבתה אליך אמיתית

משוך אותה שוב ואז משוך, אז היא מתגעגעת אליך ותדע שאהבתה אליך אמיתית

האם שמעת פעם ביטוי,'אתה לא יודע מה יש לך עד שזה נעלם'?

זה נכון, אבל זה לא חל על כל סיטואציה בגב לשעבר.

למה?

אם האקסית שלך לא מרגישה הרבה (או שום) כבוד, משיכה ואהבה שלך ובטוחה לגבי ההחלטה שלה להיפרד ממך, אז אתה כנראה לא תהיה בחייה לא תשנה את זה.

היא פשוט תתחיל לעבור על ידי היכרויות עם גברים חדשים ואז תשכח ממך לגמרי או פחות או יותר לגמרי.

אולי תצוץ במוחה מדי פעם, אך מכיוון שהיא תהיה מאושרת ומאוהבת בגבר אחר, או תיהנה מחיים מהנים ורווקים, היא פשוט לא אכפת לה שאתה כבר לא בחיים שלה.

לכן, לכן עליכם לעשות זאת נכון.

איך זה?

לפני שתנתק איתה קשר, אתה צריך לקיים איתה קשר ולמשוך אותה מחדש, כך שהיא באמת תתגעגע אליך כשלא תפנה אליה.

חשוב: לא לחרוג ולפעול קשה מכדי להתעלם ממנה במשך שבועות או חודשים.

זה לא עובד כמעט בכל מקרי הגב לשעבר.

תן לה הזדמנות להתגעגע אליך לאחר שתמשוך אותה מחדש

מה שעובד הוא 3 עד 7 ימי שטח לאחר משיכתה מחדש.

היא מרגישה נמשכת אליך, מתחילה להטיל ספק בהחלטתה להיפרד ממך ומרגישה שהיא רוצה לראות אותך באופן אישי, אבל אז את מנתקת קשר למספר ימים, או עד שבוע.

ואז היא מרגישה שהיא מאבדת אותך.

במקרים רבים אישה לא תוכל לעמוד בזה זמן רב ותגיע אל האקס שלה (למשל באמצעות טקסט או שיחת טלפון) כדי לומר שלום.

לאחר מכן הוא יכול להמשיך ולקבל אותה בחזרה.

עם זאת, חשוב לך מאוד להבין אם היא לא תיצור איתך קשר אחרי כמה ימים עד שבוע, זה לא אומר שהיא לא מתגעגעת אליך.

במקרים מסוימים, אישה תימנע מלהגיע אל האקס שלה במקרה שהוא דוחה אותה.

למה?

אם היא פונה אליך ואתה לא עונה, לא נראה מעוניין או גרוע יותר, אמור לה שאתה כבר לא מעוניין, אז בסופו של דבר היא מרגישה דחויה ונפרדת.

לכן, כדי להחזיק בעמדתה כמי שנפרדה ממך, היא לא יוצרת איתך קשר ומקווה בחשאי שתיצור עמה קשר.

זו הסיבה, אם עשיתם את הדבר הנכון למשוך אותה מחדש לפני ניתוק הקשר למספר ימים עד שבוע, אז פשוט קדימה והתקשר אליה.

בשיחה, תן לה להרגיש ניצוצות של משיכה עבורך (למשל על ידי ביטחון עצמי, שימוש בהומור, פלירטוט איתה) ותגרום לה להיפגש איתך באופן אישי.

כשאתה נפגש באופן אישי, תן ​​לה להרגיש ניצוצות של משיכה עבורך ואז להתקדם לחיבוק, נשיקה, יחסי מין ובחזרה למערכת יחסים איתה אחרי זה.

הימנע מארבע הטעויות האלה כדי לגרום לה לראות שהאהבה שלך אמיתית

כשאתה משתמש בגישה הנכונה להחזרת אישה לשעבר הדברים פשוט זורמים ואתה וחוזרים זה לזה.

היא אוטומטית מרגישה תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך ורוצה להיות הילדה שלך שוב.

מצד שני, כשאתה משתמש בגישה לא נכונה, זה גורם לאישה להעמיד את המשמר, רוצה להתרחק ממך ובמקרים מסוימים, אפילו לחסום אותך מלראות אותה או ליצור איתה קשר.

אם תרצה להשתמש בגישה הנכונה, הקפד להימנע מהטעויות הבאות שהחבר'ה עושים לעתים קרובות במצב כמו שלך:

1. מנסה להסביר את כל הסיבות שבגללן אהבתך אמיתית

כנראה שיש לך המון סיבות נהדרות מדוע האהבה בינך לבין האקס שלך אמיתית ואין לזרוק אותה.

עם זאת, אם האישה לשעבר שלך התנתקה מתחושות הכבוד, המשיכה והאהבה אליך (כלומר היא כבר לא מרגישה שהיא מאוהבת בך, היא נגמרה, היא לא מרגישה כמו שאתה מרגיש), אז לא באמת אכפת לה מהסיבות שלך.

מה שאכפת לה עכשיו זה איך היא מרגישה.

אולי אתה מאוהב בה, אבל זה לא גורם לה להיות מאוהבת בך.

לכן, אם תנסה להסביר מדוע האהבה שאתה וחלקה אמיתית, היא פשוט לא תתחבר אליה באותו אופן שאתה עושה.

במקרה כזה היא עשויה בסופו של דבר לומר משהו כמו,'אכפת לי ממך ואני מעריך את כל מה שאמרת, אבל קיבלתי את ההחלטה שלי ואתה צריך לכבד את זה. אני מוקיר את הזמן שבילינו יחד, אבל זה נגמר ואנחנו צריכים להמשיך הלאה. אני בטוח שתמצאו מישהו מיוחד שאוהב אתכם כמו שמגיע לכם לאהוב. אני כבר לא יכולה להיות אותה אישה בשבילך. מאחל לך את הטוב ביותר.'

לחלופין, במקרה בו אישה עדיין מרגישה אהבה כלשהי לאקס שלה, היא עשויה לעצור לרגע ולשקול את מה שהוא אומר, אך בסופו של דבר היא תגיע לאותה מסקנה של רצון להישאר מפורקת ממנו.

לדוגמא: היא עשויה לחשוב,'אני רוצה להאמין שהאהבה שלנו אמיתית, אבל אני לא יכולה שלא לתהות - אם היא אמיתית, אז למה אני רוצה להיפרד ממנו? בוודאי אם זה אמיתי, אז אני ארצה להיות איתו ורק איתו. עם זאת, אני חושב שמשהו חסר. אולי זה בגלל שהוא פשוט לא מבין את הדברים העדינים שהרסו לי את הרגשות כלפיו לאורך זמן, כמו חוסר הביטחון שלו, חוסר הגבריות סביבי או חוסר יכולת להחזיר אותי למקומי כשאני כלבה. היו בינינו הרבה יותר מדי ויכוחים, חילוקי דעות ואי הבנות שמעולם לא באמת נפתרו כראוי. פשוט המשכנו לטאטא דברים מתחת לשטיח ולקוות שהם ייעלמו, אבל הם לא. אותן בעיות מהותיות בינינו תמיד היו שם והוא לא ידע כיצד לתקן אותן. זה כאילו שאהבנו זה את זה וזה היה אמיתי, אבל הוא מעולם לא היה מסוגל לגרום ליחסים לעבוד איתי. אז, עכשיו אני רק רוצה להמשיך בחיי ולמצוא גבר שמבין אותי, יודע לגרום לי להישאר מאוהב בו ורוצה לבנות איתי עתיד. ”

במקרה כזה, אישה תסגור את עצמה ממך (למשל על ידי התיידדות איתך ברשתות החברתיות, חסימת המספר שלך, סירוב להיפגש איתך באופן אישי), ותקשה עליך למשוך אותה מחדש ולקבל הגב שלה.

זו הסיבה, שלא כדאי לבזבז זמן בניסיון להסביר לה מדוע אתה מאמין שאהבתך אמיתית, כי כרגע, כנראה שלא אכפת לה.

אם אתה רוצה שיהיה לה אכפת, אתה צריך להתמקד בדבר אחד ובדבר אחד בלבד: הרגשות שלה כלפיך.

אתה יכול לגרום לה לחוות רגשות חזקים ומחודשים עבורך על ידי אינטראקציה איתה ולגרום לה להרגיש ניצוצות של כבוד ומשיכה מינית עבורך (על ידי להיות בטוחה, להיות קצת אתגר, להשתמש בהומור ולפלרטט, לגרום לה להרגיש ילדותית בהשוואה. לגישה הגברית שלך לאינטראקציה).

כשתעשה זאת, באופן טבעי היא תתחיל לחשוב על הסיבות לכך שהאהבה שאתה וחלקה היא אמיתית ואין לזרוק אותה,

כשזה קורה, היא באופן טבעי מתחילה להרגיש כאילו שווה להילחם במערכת היחסים ושהיא תאבד אם היא לא הייתה נותנת לך הזדמנות נוספת.

2. מבקש ממנה לנסות ולהיזכר עד כמה היא אהבה אותך

זה לא עובד.

למה?

בכך שהיא גורמת לה להתמקד כמה דברים טובים היו ביניכם לבינה, זה פשוט מדגיש כמה דברים גרועים הפכו להיות.

זה מזכיר לה שמה שהיא רוצה להרגיש זה סוג האהבה שחוותה בהתחלה ושפשוט לא נראה אפשרי אצלך יותר.

אז מה שאתה צריך לעשות במקום זה להתמקד במקום בבניית רגשות חדשים ומרגשים עבורך על סמך איך שאתה גורם לה להרגיש עכשיו.

כשאתה מתקשר איתה, האם היא חשה ניצוצות חדשים של כבוד ומשיכה לחדש ושיפר אותך?

האם ביצעת את ההתאמות הנכונות לאופן הגישה שלך למשוך אותה, או שאתה בעצם משתמש באותה סוג של גישה שגרמה לה לרצות להיפרד ממך?

3. לשאול אותה מה אתה יכול לעשות כדי לגרום לה לאהוב אותך כמו פעם

נראה שזה הגיוני לשאול אישה מה אתה יכול לעשות כדי לגרום לה לאהוב אותך.

אחרי הכל, היא יודעת בדיוק מה היא רוצה, אז אם היא תגיד לך, אז תוכלי לעקוב אחר ההוראות שלה והכל יהיה נהדר.

למרבה הצער, ככה לא עובדים אהבה ומשיכה בין גברים ונשים.

למעשה, כאשר גבר שואל אישה מה הוא צריך לעשות כדי להחזיר אותה או מה הוא יכול לעשות כדי לגרום לה לאהוב אותו כמו פעם, במקום לרצות אותה ולהרגיש נרגש, זה מכריע אותה ומאכזב אותה.

היא מרגישה המומה כשהיא חושבת על כמות העבודה שתצטרך להשקיע בו ולהפוך אותו לאיש החביב שהיא רוצה שהוא יהיה (למשל גברי עמוק עד היסוד שלו, אתגר שהיא רוצה להרשים ולנצח. יותר ויותר לאורך חייה).

כשהיא מדמיינת מה תצטרך לעבור איתו בכדי לגרום לזה לקרות, זה מאכזב מכיוון שהיא יודעת שנשים אחרות משיגות את זה בלי שתצטרך ללמד ולהדריך את הגבר שלהן.

לכן, אל תטעו לשאול את האקסית שלך מה אתה יכול לעשות כדי לגרום לה לאהוב אותך כמו פעם.

במקום זאת, פשוט התחיל להיות סוג הגבר שהיא באמת רוצה שתהיה.

אתה לא צריך להיות מושלם ושולט בהכל.

במקום זאת, אתה רק צריך לתת לה לראות שאתה מקבל את זה עכשיו וכבר מתחיל לחשוב, להרגיש, להתנהג ולהתנהג כמו סוג הגבר שהיא תמיד רצתה שתהיה.

כשהיא תראה את זה, היא לא תוכל למנוע מעצמה לחוש שוב כבוד ומשיכה אליך.

כאשר היא מרגישה תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך, היא תתחיל באופן אוטומטי להתחבר לאהבה שהייתה חשה כלפיך, כמו גם לחוות את האהבה החדשה והמרגשת יותר שהיא חשה עכשיו עבורך.

4. שופך את ליבך בתקווה לשנות את דעתה על סמך כמה שאכפת לך ממנה

אישה דואגת שיש לך רגשות כלפיה, אם יש לה רגשות כלפייך.

אם האקס שלך התנתק מהאהבה, הכבוד והמשיכה שהיא הרגישה פעם, אז אתה אומר לה כמה שאתה אוהב אותה לא יגרום לה פתאום לרצות להיות הילדה שלך שוב.

הרגשות (של כבוד ומשיכה) חייבים להיות הדדיים, או לפחות קרובים הדדיים לפני שאישה תדאג ותתרגש מכך שאתה אוהב אותה ורוצה להיות איתה רק אותה.

אם זה דבר חד צדדי שבו אתה כל כך מאוהב בה, אבל היא לא מרגישה כלום או מעט בשבילך, אז אישה יכולה אפילו להתעצבן ולהגיב בצורה זועמת.

לדוגמא: היא עשויה לחשוב,“למה אתה כל הזמן אומר לי שאתה אוהב אותי וצריך אותי בחיים שלך? מדוע אתה כל כך אנוכי שכל מה שאכפת לך הוא איך אתה מרגיש? מה לגבי מה שאני מרגיש? אתה לא מבין שאני כבר לא אוהב אותך? אתה בכלל יודע למה? האם אתה מבין שבכל פעם שאתה מספר לי על הרגשות שלך, אתה גורם לי להרגיש כאילו אתה מתעלם מרגשותיי? זה כאילו הכל קשור אליך ולמה שאתה רוצה. אתה אפילו לא יודע מה אני רוצה. '

כשזה קורה, היא מסתגרת עוד יותר (למשל מתעלמת מהטקסטים שלך, לא עונה למיילים, לא מתיידדת איתך מהרשתות החברתיות) כדי שתוכל להתחיל להמשיך בלעדיך.

אל תתנו לזה לקרות לכם.

אם אתה רוצה שהיא תבין שהאהבה שלך אמיתית, אז תגרום לה להרגיש את זה, במקום לנסות להסביר לה את זה.