איך להקסים אישה

איך להקסים אישה

הסוד של איך להקסים אישה הוא קודם כל לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית ואז להיות נחמדה כלפיה.

זה לא מספיק רק להתייחס אליה יפה. זה לא המשמעות של להיות אדם מקסים.

אם תנסה להקסים אישה בכך שהיא רק נחמדה, אדיבה, מתוקה ומנומסת ואתה מדלג על החלק של המשיכה המינית, היא רק תתפוס אותך כבחור נחמד שאין לה שום עניין מיני. כתוצאה מכך, אתה תוצב באזור החברים.

כדי להקסים כראוי אישה, עליך לעורר את רגשות המשיכה המינית שלך עבורך ואז לתת לה את הבונוס הנוסף להיות מקבלת המזל של האופי הטוב והטוב שלך.

אז איך תוכלו לגרום לאישה להרגיש נמשכת ואז להתייחס אליה בצורה יפה שתיראה כמקסימה?

כמה מהדרכים הרבות שתוכל לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך להיות בטוחים סביבה, להצחיק אותה, לגרום לה להרגיש ילדהית בהשוואה לגבריות שלך, להיות בעלי אווירה גברית ולפלרטט איתה.חלק מהדרכים בהן ניתן להתייחס לאישה יפה ולהיראות כמקסימות הן כדי תן לה מחמאות הוצא אותה לאיזשהו מקום נחמד לדייט, התייחס אליה טוב ובאופן כללי הראה לה שאתה מכבד אותה ואכפת לך ממנה.

עם זאת, עלי להיות ברור מאוד לגבי משהו כאן ...

זה לא מספיק פשוט להיות נחמד עם אישה. פשוט להיות נחמד עם אישה (למשל להראות לה שאתה מכבד אותה, לתת לה מחמאות וכו ') זו לא הדרך להקסים אותה.

תחילה עליך לעורר את רגשות המשיכה המינית שלה.

אם אתה משתמש רק בגישת הבחור הנחמד, זה יביא לדחייה לעיתים קרובות יותר שלא וכאן ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, אין שום דבר רע בלהיות נחמדה לאישה, אבל אם לא תפעילו את תחושות המשיכה המינית שלה, היא רק תראה בכם חברה.
המשיכה צריכה להיות ראשונה וכל השאר זורם באופן טבעי ובקלות לאחר מכן.

עולם הפנטזיה של הסרטים

אם אתה צופה בכל סוג של סרט רומנטי שמכוון לנשים, בדרך כלל תראה את אותו סיפור סיפור בסיסי נפרש במקום שבו הבחורה היפה מאסה במפסידים, מטומטמים ובחורים שלא מתייחסים לזכותה.

בתחילה היא דוחה את הבחור הנחמד בסרט, אך לאחר שהוא מציל את היום, מציל את העולם או מציל אותה, היא מתאהבת בו והוא מוצג כנסיך המקסים שהיא נועדה להיות איתו לאורך כל הדרך.

אוווו, כמה מתוק.

הגבר 'המקסים' שסוחף אישה מהרגליים בסרט הוא בדרך כלל סוג הבחור שמניח אותה על כנה ומתייחס אליה כמו 'גברת' בכל דרך.

הוא מקסים אותה בכך שהוא מפזר אותה במתנות ובאסימני חיבה והוא עושה את כל הדברים ה'ג'נטלמנים 'כמו להחזיק לה דלתות פתוחות, להביא לה פרחים ביום הדייט, להרים את הכרטיסייה לכל דבר, לשלוח לה פרחים יום אחרי דייט ... ולעולם לא לגעת בה או אפילו לנסות לנשק אותה מבלי לבקש קודם את רשותה.

למרות שחלק מהחבר'ה עשויים לאחל שהחיים האמיתיים יעבדו כך, אם אתה רוצה להצליח עם נשים, אתה צריך להשלים עם מה שבאמת עובד בעולם האמיתי. עולם הפנטזיה של סרט שונה מהמציאות שאנחנו חיים בה בפועל.

קסמי עולם אמיתי

מקסים אישה עם משיכה מינית

בניגוד לסרטים, גברים שמקסימים נשים ללא מאמץ בחיים האמיתיים אינם צריכים להציל את היום, להציל את העולם או להציל את האישה מבחור רע או מטומטם.

זה למעשה הרבה יותר פשוט ומיידי מזה.

קסמי העולם האמיתי לא צריכים לקנות מתנות לנשים, להוציא נשים ל -5 דייטים מתוקים ובסופו של דבר להתאמץ כדי לאחוז בידה ואז לנשק אותה.

בעולם האמיתי, חבר'ה יכולים להקסים באופן מיידי נשים ולהגיע לנשיקה ואפילו למין בלילה הראשון או בדייט הראשון.

החל מנשיקות ומין

לדוגמא: מחקר בארה'ב מצא כי 55% מהזוגות קיימו יחסי מין בפגישה הראשונה ומחקר אירופי מצא כי 70% מהנשים הודו כי חוו דוכן של לילה לפני כן.
במילים אחרות, זה ממש קל מאוד להקסים אישה שמתחילה איתך קשר מיני.

בימים אלה, מערכות יחסים בדרך כלל מתחילות עם יחסי מין, ואחרי זה קורה, הגבר והאישה מחליטים אם הם רוצים להמשיך לצאת עם אנשים באופן סתם או להיות בלעדיים זה עם זה.

לכן, אם אתם מחפשים מידע כיצד להקסים אישה, וודאו שלא תבזבזו זמן בניסיון להפוך למר פרפקט שמקווה לחבב את האישה מכיוון שאתם אדונים כל כך נחמדים ואדיבים של אדם.

למה?

לנשים מודרניות אכפת רק אם אתה ג'נטלמן אחרי שגרמת להן להרגיש נמשכות אליך מינית. אם תנסה לגרום לנשים לחבב אותך כי אתה ג'נטלמן נחמד של בחור, הם פשוט ימקמו אותך באזור החברים או באזור 'בשום אופן' כי אין שום משיכה מינית.

בסביבת ההיכרויות של ימינו, אתה צריך להתחיל עם משיכה מינית ואז כל השאר עוקב אחר כך.

זה לא כמו שהיה פעם בשנת 1905 למשל. אז גבר יצטרך לחזר אחרי אישה ולהראות לה שהוא ג'נטלמן ויכול לתמוך בה.

אם היא מצאה חן בעיניו מספיק, הוא יכול ללכת ולבקש מאביה את היד של בתו בנישואין. אם האב יאשר, הם יוכלו להתחתן ולבסוף לאבד את בתוליהם יחד בליל כלולותיהם.

זו לא הדרך שבה זה עובד יותר.

בעולם של היום, נשים לא ממהרות נואשות למצוא ג'נטלמן נחמד שיכול לתמוך בהן כלכלית ולהגן עליהן מפני העולם הרע הגדול. הנשים של היום יכולות לפרנס את עצמן ויש להן הרבה הגנה מפני המשטרה, הממשלה והתקשורת.

אז, במקום לחפש ג'נטלמן נחמד שיכול לתמוך בהם, כמעט כל הנשים המודרניות בוחרות כעת גבר על סמך מידת המשיכה המינית שהוא גורם לה להרגיש.

אם הוא במקרה גם בחור נחמד, אז זה נתפס כבונוס, אבל זה לא תמיד הכרחי מיד מכיוון שמין לא תמיד אומר שהיא תהיה מעוניינת בזוגיות או בנישואין.

בימינו יחסי מין הם בעצם סיכוי לגבר ואישה לקחת זה את זה לנסיעת מבחן כדי לראות איך הם מרגישים. אם יש הרבה כימיה מינית, הם מסתדרים ממש טוב ויש גם רגשות של אהבה חדשה, אז מערכת יחסים מתחילה.

עם זאת, אם הכל מרגיש קצת משעמם ומסורבל עבור האישה, היא פשוט נפרדת מהבחור ופוגשת אחד חדש. כאשר בסופו של דבר היא תמצא את הבחור המתאים עבורה, היא בדרך כלל תתייצב ותישאר איתו לכל החיים.

קסם כריזמטי

קסם כריזמטי

אחת הדרכים להיות מושכת כשאתה מקסים אישה היא לקבל מה שמכונה קסם כריזמטי.

זה אומר בעצם שנוח לך לגמרי להיות האני האמיתי שלך. אתה לא עושה מעשה של ניסיון להיות נחמד יותר ממה שאתה באמת, יהיר יותר ממה שאתה באמת, או כל דבר אחר שבו אתה לא האני האמיתי שלך.

אתה מאמץ את האישיות האמיתית שלך ואתה אוהב ומקבל את עצמך על מי שאתה. אתה נותן לאישיות האמיתית והאמיתית הזו להגיע עם אמונה רגועה בעצמך. אתה לא מנסה להכריח אנשים לאהוב את האישיות שלך, אלא פשוט להירגע ולהיות עצמך.

יחד עם זאת, אתם גם אוהבים ומקבלים אנשים אחרים בעבור מי שהם. אתה לא מצפה שהם יחשבו, יתנהגו, ירגישו ויתנהגו בדיוק כמוך כשאתה מתקשר איתם.
אתה אוהב ומקבל אותם עבור מי שהם ואתה נותן להם להיות מי שהם רוצים להיות.

אתה גורם להם להרגיש בנוח בנוכחותך, אך יחד עם זאת, אתה גם מוודא שהם מכבדים אותך ומעריכים אותך על מי שאתה.

כאשר אתה משתמש בגישה זו ואתה גם בחור טוב, אז יהיה לך מה שמכונה קסם כריזמטי. אנשים ירגישו נמשכים לכריזמה שלך שמבוססת על האישיות הייחודית שלך, הייחודית.

אנשים מרגישים שהם יכולים להיות עצמם סביבך. הם לא צריכים לעשות מעשה של להיות מישהו שהם לא (למשל יותר נחמדים ממה שהם באמת, יותר רעים ממה שהם באמת וכו ') כדי לקוות לגרום לך להרגיש בנוח או לקבל אותם.

קסם כריזמטי

כשאישה פוגשת גבר שיש לו את הקסם הכריזמטי הזה, היא משתכרת ממנו ומרגישה נמשכת אליו ברמה עמוקה.

רוב הבחורים שאישה פוגשת יערכו מעשה, מה שגורם לה להרגיש מביכה ולא מסוגלת להירגע ולהראות את אישיותה האמיתית לאורך כל האינטראקציה.

צפו בסרטון זה כדי להבין כמה מהטעויות הנפוצות שעושים חבר'ה במהלך שיחה שמכבות נשים ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, חלק גדול מהכישוף של אישה לקיים יחסים מיניים ורומנטיים אתכם הוא להיות בחור טוב, תוך הקפדה על הצגת כמה מתכונות האישיות והתנהגויות באופן טבעי. למשוך נשים.

4 תכונות נפוצות של אדם מקסים

אם אתה רוצה להיות מסוגל להקסים אישה מבלי להתאמץ בכלל, אתה פשוט צריך להרגיל להיות גבר מקסים יותר.

כשאתה מתרגל לעשות כמה מהדברים הבאים באינטראקציות שלך עם אנשים באופן כללי ואז גם משתמש בהם באינטראקציות שלך עם נשים, אתה ייחשב אוטומטית כבחור מקסים ומושך.

להלן 4 תכונות נפוצות של גבר מקסים ...

1. גבר מקסים גורם לאנשים אחרים להרגיש טוב עם עצמם

אם תחשוב אחורה לכמה מהגברים המקסימים ביותר שפגשת בחיים שלך, תבין שהיה להם דרך לגרום לך להרגיש טוב עם עצמך במהלך השיחה.
במקום להפיל אותך או לנסות לגרום לך להרגיש נחות, הבחורים האלה אפשרו לך להרגיש טוב עם עצמך בנוכחותם.

אין שום דבר רע בכך שגבר מקסים מדבר על הישגיו או מרגיש טוב עם עצמו סביב אחרים, אך תמיד מוודא שאנשים אחרים ירגישו טוב עם עצמם כשהם סביבו.

לגרום לאנשים להרגיש טוב עם עצמם לא אומר שכדאי לך לעלות יתר על המידה ולנסות יותר מדי לנשק את התחת של כולם. אתה רק צריך להיות נדיב רגשית מספיק כדי לדאוג לאנשים האחרים להרגיש טוב כשהם מתקשרים איתך.

2. הוא מחייך ומוסיף חיוביות לאינטראקציות החברתיות

כדי להיראות כגבר מקסים, אתה לא צריך לחייך ולהיות שמח ושמח בכל שנייה בכל יום.

זה פשוט להיות אחד האנשים או האדם היחיד שמוסיף בחיוך, צחוק וחיוביות לאינטראקציות, במיוחד כאשר אנשים אחרים חשים במורד או שהם שליליים מאוד.

אין שום דבר רע בלנהל שיחה שלילית ומתוסכלת לפעמים, אבל גבר מקסים תמיד יהיה זה שיש לו את הכוח הרגשי להחזיר הכל לרמה חיובית או לגרום לאנשים להתמקד בפתרון, ולא להתפלש פנימה. דיכאון, עצב או ייאוש.

3. הוא מקבל מחמאות בצורה קלאסית ובטוחה

כשבחור מקבל מחמאה ואז מצחצח אותה במבוכה כלא חשוב או נראה לא נוח ועצבני עם אור הזרקורים שממוקד בו, זה לא נתפס כמקסים או כריזמטי.

גבר מקסים וכריזמטי יקבל מחמאה על ידי תודה לאדם בביטחון ואז, אם יש הרבה מה לומר על מה הוא מוחמיא (למשל הוא השיג משהו גדול) הוא יהיה פתוח לדבר על זה בקצרה זמן מה, אבל הוא לא ינסה לחזות באור הזרקורים לתקופה ארוכה שלא לצורך.

הוא יגיד את מה שצריך לומר ויהיה גאה בכל מה שהוא מחמיא לו ואז יתחיל להפנות את השיחה הרחק ממנו ולדיון שגורם לאדם האחר לחוש מוטיבציה, שמח או ביטחון בעצמו.

4. הוא לא מנסה להיות מושלם בכל דבר

כאשר בחור מנסה יותר מדי להיות מושלם בכל דרך (למשל הנימוסים שלו, המראה שלו, סגנון השיחה וכו '), הוא יתגלה כמגושם, מזויף ויש נשים שאפילו יתייחסו אליו כ'מצמרר '.

אנחנו בני האדם לא מושלמים בכל דבר וזה בסדר. יש אנשים שטובים יותר בדברים מסוימים מאשר אנשים אחרים וכולנו עושים טעויות במהלך השיחה, כאשר אנו מנסים להשיג דברים בחיים וככל שאנו נוהגים בחיי היומיום שלנו.

חלק מלהיות גבר מקסים הוא לא לפחד להיות האני האמיתי שלך, גם אם זה אומר שאתה טועה או מחליק בשיחות כל פעם מחדש.

כשאישה רואה שנוח לך להיות האני האמיתי שלך, זה מאוד מקסים ומושך מכיוון שהיא יכולה להתייחס לפגמים שלך.

היא לא מושלמת.

יש לה פגמים בדיוק כמו לכולם ולא להרגיש כאילו היא צריכה להתנהג כאילו היא מושלמת כאשר היא מתקשרת איתך, היא יכולה להירגע ולהרגיש חופשית להיות האני האמיתי שלה; פגמים והכל.

אם היא עושה טעות במהלך השיחה או עושה משהו שאנשים אחרים עשויים לראות כמביך, היא לא באמת תצטרך לדאוג כל כך הרבה ממך.

היא יודעת שאתה אדם אוהב, חכם ואינטליגנטי שמבין שטעויות קורות ושאף אחד לא מושלם. אתה אוהב אותה ומקבל אותה על מי שהיא ואתה אוהב ומקבל את עצמך על מי שאתה והכל בסדר.

הפעלת הקסם

חלק גדול נוסף מהדרך להקסים אישה הוא לוודא שאתה מוסיף פלירטוטים לאינטראקציות שלך.

רוב החבר'ה לא מרגישים בנוח לפלרטט עם נשים מכיוון שהם מניחים שזה ייראה כמטלטל או קדימה מדי. עם זאת, זוהי למעשה הדרך הדיסקרטית והקלאסית ביותר להציג את העניין המיני שלך באישה ולתת לה להחזיר את העניין המיני שלה בתמימות.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פלירטוט עובד וכיצד תוכלו להשתמש בו כדי להקסים אישה ...