כיצד לשלוט בקנאה בזוגיות

איך לשלוט בקנאה בזוגיות

אם אתה מחפש עצות כיצד לשלוט בקנאה במערכת יחסים, הדבר הראשון שאתה צריך לדעת זה ...

אתה לא צריך לנסות 'לשלוט' בקנאה במערכת יחסים; אתה צריך לנסות להיפטר מזה לחלוטין.

איך אתה יכול להיפטר מרגשות הקנאה שלך?

תן לה את אמוןך ב 100% ותן למערכת היחסים להתפתח באופן טבעי

תן לה את אמונך המלא

כשאתה נמצא במערכת יחסים עם אישה, אתה צריך לתת לה את אמון 100% שלך, כך שהקשר יכול להיות חופשי לצמוח, להתבגר ולהגיע לרמות גבוהות יותר של אהבה, כבוד ומשיכה. אתה צריך לסמוך שהיא מרגישה נמשך אליך, לסמוך שהיא אוהבת אותך ולסמוך שהיא מחויבת לך.

היא עשויה לשבור את האמון הזה, אבל זה הסיכון שאתה צריך לקחת אם אתה רוצה שהאהבה, הכבוד והמשיכה יגדלו ויתבגרו ביניכם. ללא יסוד של אמון ללא תנאי, אף אחד מכם לא יוכל להירגע באופן מלא וליהנות מסוג החברות, האינטימיות והקרבה שמגיעים עם מערכת יחסים בטוחה רגשית.



אתה צריך להישאר חזק, במיוחד כשהיא בודקת אותך

אתה צריך להישאר חזק

נשים לא נמשכות לחולשה הרגשית או לחוסר הביטחון של גברים, אז אם אתה רוצה להישאר מושך לאישה שלך במערכת יחסים, אתה צריך להישאר רגשי חזק ובטוח בכל עת.

... במיוחד כשהיא בודקת אותך.

לא משנה כמה נהדר הקשר היה מוקדם (למשל, עשית יחסי מין מדהימים, היא אמרה'אני אוהב אותך'20 פעמים ביום, תוכלו לדבר ביניכם בטלפון במשך שעות וכו ') או עד כמה נראה שדברים חלקים עוברים בינכם לאשתכם כרגע, היא תמיד תבדוק את כוחכם הרגשי כדי לראות אם אתם מספיק גברים שֶׁלָה.

המבחנים שאישה תעבור אותך יעברו למשך שארית חייך, אז מוטב שתתרגל לזה עכשיו. זה אף פעם לא נגמר ויש סיבה טובה לכך, אותה אסביר בהמשך.

שניים מהמבחנים המובטחים שאישה תעבור לך במהלך מערכת יחסים הם:

  1. כשהיא מסיטה את העניין שלה ומפסיקה להיות חיבה כלפיך.
  2. כשהיא מנסה לגרום לך לקנא בדרכים מאוד עדינות או ברורות בכך שהיא אומרת שבחורים אחרים מעוניינים בה, או שהיא מוצאת בחור אחר מושך.

כיצד מגיב בחור למבחנים אלה יקבע את הדרך בה יחל הקשר. אם הוא מגיב בחוסר ביטחון וקנאה, היא תתחיל לאבד את הכבוד והמשיכה אליו ואם זה קורה מספיק פעמים או מספיק זמן, היא תתחיל להתנתק בהדרגה עם הרצון להיות מאוהב בו.

מצד שני, אם הוא יגיב בביטחון, באהבה ובעוצמה רגשית, רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה אליו יעמיקו עם הזמן. בני הזוג יוכלו להגיע לרמות הגבוהות יותר של הקשר ולהגיע לחוות איך זה מרגיש להיות מאוהב באמת במערכת יחסים בטוחה רגשית.

דוגמא אישית למבחן שחברה שלי (שהיא כיום אשתי) היכתה איתי קרתה בזמן שצפינו ב- MTV על הספה בבית. הזמרת Will.i.am הגיעה למסך (הבחור השחור מ- Black Eyed Peas) והיא אמרה,'אני אוהב את העיניים שלו. עכשיו, הוא גבר שחור יפה תואר ... אני אוהב אותו. '

היא לא הייתה צריכה להגיד לי את זה בקול. היא הייתה יכולה לשמור את זה לעצמה, במקום להוציא את זה שם כדי לראות איך אגיב. עם זאת, היא פשוט עשתה את מה שנשים עושות; הם בודקים אינסטינקטיבית גברים לראות כמה הם בטוחים רגשית.

למה? נשים נמשכות לעוצמת הגברים ונכבות מחולשתן. אם גבר מגיב ללא הרף בצורה לא בטוחה מבחינה רגשית למבחנים שלה, אישה לא רק תאבד קשר עם תחושות המשיכה כלפיו, אלא שהיא תתחיל לאבד את הכבוד אליו ואז תתחיל ליפול מאהבה אליו. זה פשוט איך זה עובד.

בכל מקרה, אז כשחברה שלי הזכירה ש- Will.i.am נאה ושהיא אוהבת את העיניים שלו, יכולתי להתחיל לחוש חוסר ביטחון וקנאה על כך שהיא מצאה את Will.i.am להיות מושכת. עם זאת, לא עשיתי זאת. למה?

אני מודע לכך שהמשיכה החולפת שאני מרגישה עבור מאה נשים שאני רואה בטלוויזיה לא אומרת דבר לעומת מה שאני מרגיש כלפיה. היא זו שאני יושב איתה על הספה והיא זו שבחרתי להיות איתה במערכת יחסים, לא אותן נשים אקראיות בטלוויזיה שייעלמו במהירות.

הדבר תקף גם לה.

אני הבחור שהיא מאוהבת בו, במערכת יחסים מחויבת ולא משנה לי אם היא מרגישה משיכה חולפת לאיזה בחור אקראי בטלוויזיה או בחור שעובר לידנו ברחוב. אני סומך על העובדה שאנחנו אוהבים אחד את השני, נמשכים זה לזה, מכבדים אחד את השני וגדלים יחד כזוג.

אני מרגיש משיכה זמנית לאישה שעוברת לידנו ברחוב או אישה בטלוויזיה לא תגרום לי להיפרד ממנה ולהיפך.

דרך אגב…

למקרה שאתה תוהה מה הייתה תגובתי לתגובה שלה, זה היה,'כן, הוא גבר יפה תואר ...'ואז דיברתי על כמה שהמוסיקה שלו נהדרת ומה Black Eyed Peas עשו למען תעשיית המוזיקה.

כעבור 30 שניות, אני והיא זכרנו תקופה בה רקדנו לשיר Black Eyed Peas, 'אל תעצור את המסיבה' במועדון עם כמה חברים ואחד מחברינו קם על הפודיום והתחיל לרקוד כמו אגוז. בסופו של דבר הוא נכנס כל כך לשיר שהוא שפך את המשקה שלו על חולצתו. צחקנו ונענענו בראש באותו זמן. לילה מטורף.

אתה יכול לראות מה קרה ביני לבין הילדה שלי שם? במקום לאפשר לסיטואציה כזו לגרום לי להרגיש קנאה וחוסר ביטחון, השתמשתי בה למעשה כדרך להעמיק את אהבתה, הכבוד והמשיכה אלי. התחברנו על כמה תקופות טובות שהיו לנו בעבר והיא חשה כלפיי כבוד ומשיכה כי לא נהייתי חסרת ביטחון וקנאה.

היא יודעת שלא משנה מה היא תגיד או תעשה, אני תמיד אשאר חזקה ולא אהיה מושפע מזה. בידיעה זו, היא לא יכולה שלא לחוש כבוד ומשיכה אלי. כתוצאה מהיותי חזק כל כך מבחינה רגשית, אני מרגיש טוב יותר והיא מרגישה טוב יותר, כך שכולם מנצחים.

עם זאת, אם הייתי מגיב בקנאה ובחוסר ביטחון לתגובותיה, אף אחד מאיתנו לא היה מרגיש טוב.

איך להימנע מקנאה במערכת יחסים עם אישה

איך להימנע מקנאה במערכת יחסים

אם אתה רוצה להימנע מקנאה, שליטה וחוסר ביטחון במערכת יחסים, עליך לבסס את היסוד הנכון כגבר.

אתה חייב:

1. להיות מסוגל למשוך נשים לפי בחירה, במקום לקבל את כל מה שתוכל להשיג ואז לנסות לגרום לזה לעבוד עם אישה שאינה תואמת

אם גבר 'יתמזל מזלו' עם אישה ויכשל איכשהו את דרכו למערכת יחסים איתה, הוא תמיד הולך לדעת בסתר שהוא קיבל אותה במקרה ולא ממש יודע איך למשוך ולקטוף נשים איכותיות אחרות כמו שֶׁלָה.

לכן, כאשר היא תתחיל לסגת מחיבתה או תנסה לגרום לו לקנא כדרך לבחון את ביטחונו הרגשי, ככל הנראה הוא יגיב בצורה לא בטוחה מכיוון שהוא יפחד מאוד לאבד את מה שיש לו.

חוסר העניין הפתאומי שלה יגרום לו להתחיל לפקפק בעצמו, יאשים אותה בכך שהיא מתעניינת בחורים אחרים, ישאל אותה אם היא עדיין מרגישה אותו דבר כלפיו או יגיד לה עד כמה הוא זקוק לה בחייו.

הוא עשוי אפילו להתחיל לטפל בה יותר נחמד, לקנות לה המון מתנות או לנסות לשכנע אותה להתחתן איתו או להקים איתו משפחה, כי הוא לא יודע איך להחזיר את הרגשות הישנים שלה.

כאשר הוא מגיב בחוסר ביטחון או בייאוש בתגובה למבחן של אישה את כוחו הרגשי, זה יתחיל מיד לכרסם ברגשות הכבוד והמשיכה אליו.

לא משנה כמה היו היחסים טובים עד לאותה נקודה; העובדה שהוא לא יכול להיות הגבר החזק מבחינה רגשית שאישה בסופו של דבר רוצה וצריכה תגרום לה להתחיל להטיל ספק בהחלטתה להיות איתו במערכת יחסים.

כגבר, אתה צריך להיות מסוגל לדעת איך למשוך נשים באופן פעיל כך שתוכלו לבחור את הנשים שלכם, אחרת כנראה שתקבלו את השנייה במקום הטוב ביותר או שתקבלו אישה שאינה תואמת עבורכם.

מערכת היחסים עשויה להרגיש טוב בהתחלה כשכל התאווה והרגשות החדשים קיימים, אך ברגע שהאבק ישקע ואתם באמת לא מתאימים זה לזה, הקשר יתחיל להתפרק בהדרגה.

דרך אגב…

האם אתה יודע למשוך נשים כשאתה פוגש אותן? האם אתה מסוגל לעורר באופן טבעי תחושות של משיכה מינית אינטנסיבית בתוך האישה כשאתה מדבר איתה, או שאתה מקווה שיהיה לך בר מזל או שאהוב כי אתה בחור כל כך טוב?

צפו בסרטון זה כדי לגלות ...

2. האישה שלך לא יכולה להיות המטרה הראשונה שלך בחיים

כשאתה נמצא במערכת יחסים עם אישה שאתה באמת מחויב אליה ומאוהב בה, היא בהחלט צריכה להיות חלק חשוב מאוד מחייך, אבל היא לא צריכה להיות 'הכל' שלך.

אם אתה הופך אישה ל'הכל 'שלך ומבסס את מירב הזהות שלך, תחושת הערך העצמי, האושר והביטחון הרגשי על מערכת היחסים שלך איתה, היא יכולה בקלות לגרום לך להרגיש קנאה וחסרת ביטחון על ידי משיכת העניין שלה בך כמבחן .

נשים בודקות גברים בדרך זו מכיוון שהן מונעות באופן אינסטינקטיבי מהטבע לעודד גברים להיות חזקים יותר. זה הרבה יותר מועיל לכולם אם גבר מספיק אמיץ לעשות יותר, להשיג יותר ולהפוך את החיים לטובים יותר עבור האנושות שלה, במקום להסתתר רק מאחורי אישה ובטיחות מערכת יחסים מחויבת.

אם תהפוך אישה למטרה מספר אחת בחיים שלך, היא תתרעם על כך. אולי היא תאהב את כל תשומת הלב והזמן הבלתי נגמר על הספה איתך בהתחלה, אבל בסופו של דבר היא תתעייף מזה ותתחיל להתלונן שאתה לא עושה מספיק עם חייך.

3. אתה צריך להיות חסר פחד מאהבה

אהבה היא במיטבה כשאתה יכול להיות חסר פחד ולתת לו לצמוח ולהתפתח באופן טבעי. אם האהבה מונעת מאילוצי חוסר הביטחון והחולשה הרגשית, היא לעולם לא תגיע למיצוי הפוטנציאל שלה ולעולם לא תזכה לחוות איך זה להיות מאוהב באמת.

כגבר, אתה צריך להיות מסוגל לאהוב את אשתך לחלוטין ולפתוח את ליבך באופן מלא לאהבה מבלי לדאוג לתוצאות השליליות הפוטנציאליות (למשל להרגיש פגוע אם היחסים מתפרקים, מרומים וכו ').

אתה צריך להיות אמיץ ולאהוב ללא מורא. בלי זה, האהבה תהיה תמיד רדודה או זמנית ותישכח בקלות אם האישה עוברת ונכנסת למערכת יחסים עם בחור שאוהב יותר ללא פחד ממך.

עם זאת, למרות מאמציו הטובים ביותר, גבר לעולם לא יוכל לאהוב אישה ללא פחד אם היא מטרתו בחיים, כאמור בנקודה 2 'האישה שלך לא יכולה להיות המטרה הראשונה שלך בחיים.'

אם לגבר אין שום חלום, שאיפה או מטרה שהוא עובד לקראתם בחיים, שהם הרבה יותר גדולים וחשובים ממנה, אז הוא באופן טבעי יפול למלכודת לאהוב את אישתו בפחד.

במקום להיות גבר מאוזן שאוהב את אשתו ורוצה אותה בחייו, אך אינו זקוק לה לביטחונו הרגשי, הוא יהיה גבר חסר איזון הזקוק לאשתו יותר מכפי שהיא זקוקה לו. הוא יהיה מודאג מכך שעולמו עלול להתרסק מכיוון שהיא עולמו והיא אחראית לביטחון הרגשי שלו, לתחושת המטרה, לערך העצמי וכו '.

כל מה שיידרש כדי שמערכת יחסים כזו תתחיל להתפרק היא שהאישה תבדוק את הגבר על ידי משיכת העניין שלה, ותנסה לגרום לו לקנא או ללחוץ על כמה נקודות התורפה הרגשיות שלו.

ברגע שהיא תעשה את זה, היא תראה את השינוי בו ותבין שהוא לא גבר שלם והסתתר מהפוטנציאל האמיתי שלו כגבר שמאחוריה ומערכת היחסים. זו תהיה מכה רוצחת לתחושות הכבוד והמשיכה כלפיו. באופן אינסטינקטיבי, היא תרגיש מכובה ברמה עמוקה. למה?

אנו הגברים מבקשים באופן אינסטינקטיבית להעלות יופי ובריאות למין האנושי באמצעות נשים, ולכן אנו נמשכים בעיקר לנשים יפות וצעירות למראה בגיל הגידול.

נשים מבקשות באופן אינסטינקטיבי לגדל כוח, אומץ, מיומנות וחדשנות במין האנושי, ולכן הן נמשכות בעיקר לזכרים אלפאיים בטוחים שהולכים אחרי מה שהם רוצים, קוראים תיגר על הסטטוס קוו ומבקשים ליצור חיים טובים יותר וטובים יותר. עולם עבור עצמם, האישה ועבור האנושות.

קנאה היא בחירה

קנאה היא בחירה

אחד השיעורים החשובים ביותר שתלמד אי פעם על טיפול ברגשותיך כגבר, הוא שדווקא כל זה מסתכם בבחירה.

אושר הוא בחירה, ביטחון הוא בחירה וכמו כן, קנאה היא גם בחירה.

הכל בחירה.

כגבר, אתה צריך להיות מספיק אינטליגנטי מבחינה רגשית בכדי שתוכל לבחור להיות מאושר, בטוח ובטוח רגשית, במקום לבחור להיות אומלל, ספק עצמי, חסר ביטחון וקנאה.

הכל בשליטתך. עליכם לקחת את שלטונו של השליטה הזו ולבנות על מה שכבר יש לכם רגשית. לדוגמא: אתה צריך לבנות על הביטחון שיש לך, אתה צריך לבנות על האושר שיש לך ואתה צריך לבנות על הכוח הרגשי שיש לך.

זו התפתחות מתמדת, התפתחות וחיזוק של מי שאתה כגבר. ככל שתתחזק, אתה מושך יותר נשים ונמצא יעיל יותר בחיים.

עם זאת, אם אתה בוחר לסגת, לחזור לדרכיך הישנות או להיות נשלט על ידי זיכרונות כואבים מילדותך או החוויות הכואבות של חיי הדייטים והזוגיות המוקדמים שלך, פירוש הדבר שאתה לא גדל כגבר. אתה לא הופך לאיש גדול וטוב יותר מכיוון שאתה בוחר לעכב את עצמך.

מהיום והלאה, מה שאתה צריך לדעת זה ...

אתה יכול להיות גבר בטוח, מאושר שמצליח בקשר אוהב, מחויב ובוטח עם אישה. אתה יכול לעבור את מבחני האישה בקלות ותוכל להפוך לגבר חזק יותר ויותר, חכם ועוצמתי לאורך זמן במהלך חייך.

כגבר, אתה צריך להיות האמיץ

כשתסתכל על העולם שמסביבך יתברר שמצפים מאיתנו הגברים החזקים והאמיצים, ונשים חופשיות לבכות, להתלונן, לכלבות ולגנוח על כל דבר ועניין. ככה בדיוק הטבע עובד וכשאתה מבין ומקבל את הסיבות העמוקות יותר מדוע הוא עובד ככה, אתה באמת תעריך את זה.

המבחנים שעוברים עלינו הגברים על ידינו מתוכננים היטב מטבעם כדי להבטיח שהמין האנושי ימשיך להתחזק ולהגיע לגורלו הסופי. זו מערכת טובה מאוד שעובדת בצורה מפתיעה.

עם זאת, דמיין אם זה לא עובד כמו שזה פעל ...

דמיין עולם שבו נשים מתגמלות גברים במין, אהבה ומסירות על היותן חלשות ומפחדות רגשיות. זה יהיה עולם אחר לגמרי. אינספור דורות של בני אדם היו מתרבים יותר ויותר חולשה ופחד למין האנושי, וכנראה בסופו של דבר נחיה מתחת לאדמה בפחד. * צוחק כמו שאני מדמיין את זה *

לכן, למדו להעריך את הדרך בה נשים עובדות. זו באמת ברכה עבורך כגבר שנשים תמיד יבדקו אותך. ככל שאתה הופך לגבר חזק יותר ובטוח יותר, כך אתה מרגיש טוב יותר ואישה שלך תחוש כלפיך יותר אהבה, כבוד ומשיכה.